×
Intennis
Васильев Антон
ГЕНЕРАЛЬНЫЙ ПАРТНЕР:
ЮРИДИЧЕСКАЯ ФИРМА
«БРАТЬЯ ПОПКО И ПАРТНЕРЫ»
Профіль гравця
Профіль гравця
Всі роки
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Всі клуби
Amatour
Association of tennis friends
Babolat Ace
Campa
Central Park Tennis League
Forehand
INTECRACY
Kiev Tennis Club
LAKE PARK
Liga Rivne
MAXIMUS
Peac
Platinum League
Premier League
Royal Tennis Family
SMASH
Sofia Star
Tennis Business League
Tennis Life
Tennis park
Vihola Grand
Volvo Cup
Weekend Cup
hummer tour
parimatch
riga
Александр Селюк
Асоціація Тенісистів Києва
Вінницький Тенісний Клуб
Днепровская Теннисная Лига
Едність
Житомирский Теннисный Клуб
Звягельский тенісний клуб
Київський Тенісний Клуб
Клуб 100 Львів
Клуб нелюбителей тенниса
Кримська Ліга Левел
Крымская Теннисная Лига
Мастер-Ліга
Одеський Тенісний Клуб
Открытая теннисная лига
СК "Восход"
Теніс Львівщини
Тенісне суспільство "Пори року"
Тенісний Клуб Нововолинська
Теннис Запорожья
Теннисный клуб "Тячів"
Тернопільський тенісний клуб
Український Тенісний Клуб
Харьковская Теннисная Лига
Херсонський Тенісний Клуб
Черкасский Теннисный Клуб
Юниорская Теннисная Лига
Всі розряди
Одиночний
Парний
Внести изменения
Золото
(3)
Срібло
(5)
Бронза
(2)
Прізвище, ім'я
Васильев
Антон
Ігрова рука, бекхенд
Рівень гри
Професіонал
Місто
Київ
Вік
Кошик УТК
Зріст, вага
 
NTRP
Ігри
215
Виграші
107 (50%)
Поразки
108 (50%)
Срібло
(5)
Золото
(3)
Бронза
(2)
Статистика
20.11.2021
   
Осенняя Битва 2021
г.Київ, Olympic Village
Васильев
Антон
/
Грибанов
Роберт
9/7
Дружченко
Игорь
/
Бублій
В'ячеслав
Фінал за 47 місце
Васильев
Антон
/
Грибанов
Роберт
6/4
Полищук
Игорь
/
Поднебенный
Евгений
1/2 за 47 місце
Васильев
Антон
/
Грибанов
Роберт
6/2
Гаврысь
Владимир
/
Кононов
Філіп
1/4 за 47 місце
Васильев
Антон
/
Грибанов
Роберт
4/6
Сидоренко
Юрий
/
Закорецкий
Антон
1/8 за 39 місце
Васильев
Антон
/
Грибанов
Роберт
7/5
Левченко
Роман
/
Шамраєв
Сергій
Група
Васильев
Антон
/
Грибанов
Роберт
2/6
Іцков
Євген
/
Скляр
Олег
Група
27.08.2021
   
Летняя Битва 2021
г.Буча, Campa
Васильев
Антон
/
Чигрин
Олександр
6/8
Іцков
Євген
/
Скляр
Олег
Фінал за 9 місце
Васильев
Антон
/
Чигрин
Олександр
6/3
Петроченко
Александр
/
Чебан
Дмитрий
1/2 за 9 місце
Васильев
Антон
/
Чигрин
Олександр
6/4
Вечер
Владимир
/
Локшин
Дмитро
1/4 за 9 місце
Васильев
Антон
/
Чигрин
Олександр
2/8
Розмарица
Вадим
/
Тадіян
Валерій
1/8 Фіналу
Васильев
Антон
/
Чигрин
Олександр
8/3
Кузьменко
Іван
/
Левчук
Валентин
1/16 Фіналу
Васильев
Антон
/
Чигрин
Олександр
8/5
Андросюк
Владимир
/
Клименко
Сергей
1/32 Фіналу
Васильев
Антон
/
Чигрин
Олександр
7/5
Смирный
Евгений
/
Галімов
Олексій
Група
Васильев
Антон
/
Чигрин
Олександр
2/6
Хачатурян
Артем
/
Горін
Андрій
Група
29.05.2021
   
Майская Битва 2021
г.Київ, Olympic Village
Васильев
Антон
/
Шнуренко
Александр
4/8
Байдіков
Андрій
/
Гузь
Богдан
Фінал за 9 місце
Васильев
Антон
/
Шнуренко
Александр
6/2
Векуа
Бакур
/
Лашин
Сергій
1/2 за 9 місце
Васильев
Антон
/
Шнуренко
Александр
6/1
Вечер
Владимир
/
Локшин
Дмитро
1/4 за 9 місце
Васильев
Антон
/
Шнуренко
Александр
6/8
Ролич
Артем
/
Прокопенко
Василий
1/8 Фіналу
Васильев
Антон
/
Шнуренко
Александр
3/6
Пашинін
Сергій
/
Панченко
Олег
Група
Васильев
Антон
/
Шнуренко
Александр
6/1
Швед
Марьян
/
Варес
Олексій
Група
27.02.2021
   
Февральская Битва 2021
г.Київ, Olympic Village
Васильев
Антон
/
Шнуренко
Александр
1/6
Федорченко
Михайло
/
Федяй
Денис
1/2 за 17 місце
Васильев
Антон
/
Шнуренко
Александр
6/1
Богданов
Андрій
/
Ареф'єв
Сергій
1/4 за 17 місце
Васильев
Антон
/
Шнуренко
Александр
+/-
Шпетний
Сергій
/
Москаленко
Ярослав
1/8 за 17 місце
Васильев
Антон
/
Шнуренко
Александр
4/8
Семенов
Андрій
/
Скляр
Олег
1/16 Фіналу
Васильев
Антон
/
Шнуренко
Александр
6/4
Іцков
Євген
/
Погребной
Олександр
Група
Васильев
Антон
/
Шнуренко
Александр
4/6
Попов
Олексій
/
Шерстюк
Алексей
Група
23.01.2021
   
PL & SMASH 2021. ProAm Doubles Cup #1
г.Київ, Olympic Village
Васильев
Антон
/
Білий
Олексій
2/6
Лещинський
Микола
/
Войтович
Олег
1/4 за 17 місце
Васильев
Антон
/
Білий
Олексій
3/6
Семенов
Андрій
/
Сивохін
Сергій
Група
Васильев
Антон
/
Білий
Олексій
2/6
Федорчук
Едуард
/
Смірнов
Іван
Група
28.11.2020
   
PL & SMASH 2020. Doubles Cup #35
г.Київ, Olympic Village
Васильев
Антон
/
Симачев
Денис
-/+
Горох
Александр
/
Липко
Максим
3а 3 місце
Васильев
Антон
/
Симачев
Денис
2/6
Аксьонов
Олександр
/
Грига
Іван
1/2 Фіналу
Васильев
Антон
/
Симачев
Денис
7/6
(7)
Сивохін
Сергій
/
Шамраєв
Сергій
1/4 Фіналу
Васильев
Антон
/
Симачев
Денис
6/2
Сергеев
Иван
/
Тарасюк
Валерій
Група
Васильев
Антон
/
Симачев
Денис
6/2
Литовченко
Анастасия
/
Скляр
Олег
Група
16.10.2020
   
КИЕВСКАЯ ОСЕНЬ 2020
г.Київ, Olympic Village
Акимов
Вадим
/
Васильев
Антон
4/8
Федорченко
Михайло
/
Байдіков
Андрій
Фінал
Акимов
Вадим
/
Васильев
Антон
9/8
(5)
Гаврилов
Роланд
/
Ляхович
Андрій
1/2 Фіналу
Акимов
Вадим
/
Васильев
Антон
8/3
Невесенко
Константин
/
Лещинський
Микола
1/4 Фіналу
Акимов
Вадим
/
Васильев
Антон
8/4
Челомбитько
Сергей
/
Чернов
Александр
1/8 Фіналу
Акимов
Вадим
/
Васильев
Антон
8/3
Грибков
Антон
/
Петренко
Анатолій
1/16 Фіналу
Акимов
Вадим
/
Васильев
Антон
6/1
Ошкало
Вадим
/
Петров
Дмитро
Група
Акимов
Вадим
/
Васильев
Антон
6/0
Комар
Андрій
/
Філіма
Михайло
Група
29.11.2019
   
ТУРНИР ПАМЯТИ СТАНИСЛАВА СЕЛЮКА
г.Київ, Olympic Village
Фащевский
Александр
/
Васильев
Антон
2/8
Каминін
Дмитро
/
Симачев
Денис
1/2 за 17 місце
Фащевский
Александр
/
Васильев
Антон
8/5
Липко
Максим
/
Шумицький
Олександр
1/4 за 17 місце
Фащевский
Александр
/
Васильев
Антон
9/7
Лазуренко
Денис
/
Янченко
Владислав
1/8 за 17 місце
Фащевский
Александр
/
Васильев
Антон
0/8
Гаврилов
Роланд
/
Руденко
Сергей
Група
Фащевский
Александр
/
Васильев
Антон
8/6
Федяй
Денис
/
Петренко
Анатолій
Група
Фащевский
Александр
/
Васильев
Антон
3/8
Голод
Олег
/
Аксьонов
Олександр
Група
18.10.2019
   
КИЕВСКАЯ ОСЕНЬ 2019
г.Київ, Olympic Village
Кочерга
Олег
/
Васильев
Антон
4/6
Королев
Андрей
/
Городинський
Владислав
1/8 за 27 місце
Кочерга
Олег
/
Васильев
Антон
2/8
Кононенко
Дмитро
/
Чеботарьов
Артем
Група
Кочерга
Олег
/
Васильев
Антон
4/8
Шпортько
Валерій
/
Белинский
Александр
Група
31.05.2019
   
КИЕВСКАЯ ВЕСНА 2019
г.Київ, Olympic Village
Скрипник
Роман
/
Васильев
Антон
6/8
Грибанов
Николай
/
Белинский
Александр
1/4 за 17 місце
Скрипник
Роман
/
Васильев
Антон
6/8
Лаврук
Михаил
/
Алексеенко
Вадим
1/16 Фіналу
Скрипник
Роман
/
Васильев
Антон
1/8
Невесенко
Константин
/
Бетов
Сергей
Група
Скрипник
Роман
/
Васильев
Антон
8/6
Біленький
Роман
/
Сметанін
Рудольф
Група
29.12.2018
   
Smash Doubles D3 Cup
г.Київ, Корти на подолі
Грибанов
Николай
/
Васильев
Антон
6/7
Бобров
Максим
/
Кохно
Александр
3а 3 місце
Грибанов
Николай
/
Васильев
Антон
4/6
Сєдоплатов
В'ячеслав
/
Хоменко
Вадим
1/2 Фіналу
Грибанов
Николай
/
Васильев
Антон
6/2
Авдєєв
Артем
/
Ключник
Вадим
1/4 Фіналу
Грибанов
Николай
/
Васильев
Антон
4/6
Бобров
Максим
/
Кохно
Александр
Група
Грибанов
Николай
/
Васильев
Антон
6/3
Байдіков
Андрій
/
Суровцев
Сергій
Група
14.12.2018
   
ТУРНИР ПАМЯТИ СТАНИСЛАВА СЕЛЮКА
г.Київ, Olympic Village
Васильев
Антон
/
Михоничев
Алексей
8/1
Лебедин
Александр
/
Шпортько
Валерій
Фінал за 17 місце
Васильев
Антон
/
Михоничев
Алексей
8/5
Каминін
Дмитро
/
Симачев
Денис
1/2 за 17 місце
Васильев
Антон
/
Михоничев
Алексей
8/4
Сергеев
Иван
/
Формакидов
Олег
1/4 за 17 місце
Васильев
Антон
/
Михоничев
Алексей
+/-
Яковлєв
Гліб
/
Кравченко
Володимир
1/8 за 17 місце
Васильев
Антон
/
Михоничев
Алексей
6/8
Сєдоплатов
В'ячеслав
/
Невесенко
Константин
Група
Васильев
Антон
/
Михоничев
Алексей
3/8
Бобров
Максим
/
Смелянский
Вадим
Група
08.12.2018
   
Smash Doubles D3 Cup
г.Київ, МТА АРЕНА
Грибанов
Николай
/
Васильев
Антон
6/7
Акимов
Вадим
/
Добрынский
Роман
1/4 Фіналу
Грибанов
Николай
/
Васильев
Антон
5/7
Круглов
Артем
/
Полищук
Игорь
Група
Грибанов
Николай
/
Васильев
Антон
6/2
Кевлич
Алексей
/
Смелянский
Вадим
Група
16.11.2018
   
Intecracy Open 2018 AM/PRO
г.Київ, Olympic Village
Шнуренко
Александр
/
Васильев
Антон
5/8
Липко
Максим
/
Абрамов
Сергей
1/8 за 17 місце
Шнуренко
Александр
/
Васильев
Антон
0/8
Руденко
Сергей
/
Гаврилов
Роланд
Група
Шнуренко
Александр
/
Васильев
Антон
3/8
Добрынский
Роман
/
Авдєєв
Артем
Група
Шнуренко
Александр
/
Васильев
Антон
2/8
Пономаренко
Игорь
/
Сергиенко
Сергей
Група
19.10.2018
   
КИЕВСКАЯ ОСЕНЬ 2018
г.Київ, Olympic Village
Красюк
Александр
/
Васильев
Антон
2/6
Каменєв
Андрій
/
Туваков
Артем
1/8 за 29 місце
Красюк
Александр
/
Васильев
Антон
4/8
Костанецький
Володимир
/
Манафов
Владислав
Група
Красюк
Александр
/
Васильев
Антон
0/8
Лаврук
Михаил
/
Алексеенко
Вадим
Група
06.10.2018
   
Итоговый Smash Doubles D1 Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Васильев
Антон
/
Грасевич
Ігор
5/7
Бобров
Максим
/
Грибанов
Николай
3а 3 місце
Васильев
Антон
/
Грасевич
Ігор
2/6
Каменєв
Андрій
/
Литовченко
Артем
1/2 Фіналу
Васильев
Антон
/
Грасевич
Ігор
7/5
Ліпінскас
Норбертас
/
Сметанін
Рудольф
Група
Васильев
Антон
/
Грасевич
Ігор
6/4
Вісіконенко
Віталій
/
Ляхович
Андрій
Група
Васильев
Антон
/
Грасевич
Ігор
6/4
Бобров
Максим
/
Грибанов
Николай
Група
22.09.2018
   
Smash Doubles D2 Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Васильев
Антон
/
Грасевич
Ігор
3/6
Каменєв
Андрій
/
Круглов
Артем
Група
Васильев
Антон
/
Грасевич
Ігор
6/4
Бобров
Максим
/
Грибанов
Николай
Група
08.09.2018
   
Smash Doubles D1 Cup
г.Київ, SOBI CLUB
Васильев
Антон
/
Грасевич
Ігор
6/7
Грибанов
Николай
/
Бобров
Максим
Фінал
Васильев
Антон
/
Грасевич
Ігор
6/2
Вісіконенко
Віталій
/
Неманіхін
Віктор
1/2 Фіналу
Васильев
Антон
/
Грасевич
Ігор
3/6
Грибанов
Николай
/
Бобров
Максим
Група
Васильев
Антон
/
Грасевич
Ігор
6/3
Никулин
Игорь
/
Черненко
Ігор
Група
01.09.2018
   
Smash Doubles D2 Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Васильев
Антон
/
Галіч
Ігор
4/6
Загороднюк
Вячеслав
/
Козак
Антон
3а 3 місце
Васильев
Антон
/
Галіч
Ігор
3/6
Липко
Максим
/
Неманіхін
Віктор
1/2 Фіналу
Васильев
Антон
/
Галіч
Ігор
6/4
Каменєв
Андрій
/
Литовченко
Артем
1/4 Фіналу
Васильев
Антон
/
Галіч
Ігор
2/6
Добрынский
Роман
/
Шпетний
Сергій
Група
18.08.2018
   
Smash Doubles D1 Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Грибанов
Николай
/
Васильев
Антон
6/3
Базилевский
Валерий
/
Базилевский
Владимир
Фінал
Грибанов
Николай
/
Васильев
Антон
6/3
Ліпінскас
Норбертас
/
Сметанін
Рудольф
1/2 Фіналу
Грибанов
Николай
/
Васильев
Антон
6/1
Миллер
Денис
/
Яновский
Александр
Група
Грибанов
Николай
/
Васильев
Антон
6/4
Базилевский
Валерий
/
Базилевский
Владимир
Група
Грибанов
Николай
/
Васильев
Антон
6/1
Каменєв
Андрій
/
Кохно
Александр
Група
11.08.2018
   
Smash Doubles D1 Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Васильев
Антон
/
Грасевич
Ігор
6/4
Недоколятый
Андрей
/
Сметанін
Рудольф
1/2 Фіналу
Васильев
Антон
/
Грасевич
Ігор
6/4
Акимов
Вадим
/
Добрынский
Роман
Група
Васильев
Антон
/
Грасевич
Ігор
6/3
Бахрушин
Андрій
/
Ліпінскас
Норбертас
Група
28.07.2018
   
Smash Doubles Cup
г.Київ, SOBI CLUB
Грасевич
Ігор
/
Васильев
Антон
6/3
Шипіцин
Ігор
/
Шипицын
Михаил
1/2 Фіналу
Грасевич
Ігор
/
Васильев
Антон
6/4
Оксентюк
Александр
/
Федоткін
Євгеній
1/4 Фіналу
Грасевич
Ігор
/
Васильев
Антон
6/3
Кравченко
Володимир
/
Ляхович
Андрій
1/8 Фіналу
Грасевич
Ігор
/
Васильев
Антон
5/7
Ключник
Вадим
/
Сметанін
Рудольф
Група
Грасевич
Ігор
/
Васильев
Антон
6/0
Зуев
Адам
/
Кривуля
Валерия
Група
21.07.2018
   
Smash Doubles Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Грибанов
Николай
/
Васильев
Антон
4/6
Смелянский
Вадим
/
Петряєв
Денис
Фінал
Грибанов
Николай
/
Васильев
Антон
6/3
Базилевский
Валерий
/
Євтушенко
Федір
1/2 Фіналу
Грибанов
Николай
/
Васильев
Антон
6/4
Добрынский
Роман
/
Попов
Олексій
1/4 Фіналу
Грибанов
Николай
/
Васильев
Антон
7/6
Грасевич
Ігор
/
Неманіхін
Віктор
Група
30.03.2018
   
КИЕВСКАЯ ВЕСНА 2018
г.Київ, Olympic Village
Михоничев
Алексей
/
Васильев
Антон
3/8
Лобанов
Вадим
/
Аниканов
Иван
1/4 за 9 місце
Михоничев
Алексей
/
Васильев
Антон
6/8
Королев
Сергей
/
Філіма
Михайло
1/8 Фіналу
Михоничев
Алексей
/
Васильев
Антон
8/3
Комар
Андрій
/
Алексеенко
Вадим
1/16 Фіналу
Михоничев
Алексей
/
Васильев
Антон
8/4
Варваренко
Андрей
/
Мостюк
Орест
Група
Михоничев
Алексей
/
Васильев
Антон
8/1
Qayum
Rizwan
/
Неманіхін
Віктор
Група
Михоничев
Алексей
/
Васильев
Антон
5/8
Гаврилов
Роланд
/
Руденко
Сергей
Група
24.03.2018
   
Smash Doubles Cup
г.Київ, Корти на подолі
Грибанов
Николай
/
Васильев
Антон
7/6
Сметанін
Рудольф
/
Пасичный
Анатолий
3а 3 місце
Грибанов
Николай
/
Васильев
Антон
5/7
Акимов
Вадим
/
Добрынский
Роман
1/2 Фіналу
Грибанов
Николай
/
Васильев
Антон
6/2
Малега
Володимир
/
Удовиченко
Влад
1/4 Фіналу
Грибанов
Николай
/
Васильев
Антон
6/4
Гусак
Владимир
/
Черненко
Ігор
Група
Грибанов
Николай
/
Васильев
Антон
6/1
Круглов
Артем
/
Полищук
Игорь
Група
10.02.2018
   
RTF February AM/PRO CUP
г.Київ, Корти на подолі
Михоничев
Алексей
/
Васильев
Антон
2/6
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
Фінал
Михоничев
Алексей
/
Васильев
Антон
7/5
Голод
Олег
/
Кудыма
Петр
1/2 Фіналу
Михоничев
Алексей
/
Васильев
Антон
6/2
Хачатурян
Артем
/
Неманіхін
Віктор
1/4 Фіналу
Михоничев
Алексей
/
Васильев
Антон
2/6
Костанецький
Володимир
/
Смирнов
Артем
Група
Михоничев
Алексей
/
Васильев
Антон
6/0
Попко
Віктор
/
Мирошниченко
Руслан
Група
30.12.2017
   
KTK & SMASH DOUBLES Cup
г.Київ, Olympic Village
Вісіконенко
Віталій
/
Васильев
Антон
2/6
Акимов
Вадим
/
Липко
Максим
Фінал за 5 місце
Вісіконенко
Віталій
/
Васильев
Антон
6/3
Красюк
Александр
/
Базилевский
Владимир
1/2 за 5 місце
Вісіконенко
Віталій
/
Васильев
Антон
4/6
Каменєв
Андрій
/
Литовченко
Артем
1/4 Фіналу
Вісіконенко
Віталій
/
Васильев
Антон
7/6
(5)
Біленький
Роман
/
Шипіцин
Ігор
Група
Вісіконенко
Віталій
/
Васильев
Антон
3/6
Добрынский
Роман
/
Попов
Олексій
Група
23.12.2017
   
Smash 2017 FINALS Doubles Cup
г.Київ, Корти на подолі
Вісіконенко
Віталій
/
Васильев
Антон
6/7
Ключник
Вадим
/
Неманіхін
Віктор
Фінал за 7 місце
Вісіконенко
Віталій
/
Васильев
Антон
2/6
Бобров
Максим
/
Грибанов
Николай
1/2 за 5 місце
Вісіконенко
Віталій
/
Васильев
Антон
3/6
Белоусов
Артем
/
Хачатурян
Артем
Група
Вісіконенко
Віталій
/
Васильев
Антон
2/6
Акимов
Вадим
/
Каменєв
Андрій
Група
Вісіконенко
Віталій
/
Васильев
Антон
2/6
Скузь
Анатолий
/
Сметанін
Рудольф
Група
15.12.2017
   
ТУРНИР ПАМЯТИ СТАНИСЛАВА СЕЛЮКА
г.Київ, Olympic Village
Комар
Андрій
/
Васильев
Антон
3/8
Біленький
Роман
/
Сметанін
Рудольф
1/4 за 17 місце
Комар
Андрій
/
Васильев
Антон
3/8
Голод
Олег
/
Молчанов
Денис
Група
Комар
Андрій
/
Васильев
Антон
3/8
Бойко
Леонід
/
Кущ
Микола
Група
08.12.2017
   
PLATINUM LEAGUE 4 ЭТАП
г.Київ, Olympic Village
Васильев
Антон
/
Кочерга
Олег
7/9
Селюк
Александр
/
Чернов
Александр
1/4 за 9 місце
Васильев
Антон
/
Кочерга
Олег
5/8
Федорченко
Михайло
/
Сєдоплатов
В'ячеслав
1/8 Фіналу
Васильев
Антон
/
Кочерга
Олег
6/3
Шпортько
Валерій
/
Лящинский
Николай
Група
Васильев
Антон
/
Кочерга
Олег
1/6
Чеботарьов
Артем
/
Сідак
Олег
Група
Васильев
Антон
/
Кочерга
Олег
7/5
Гусак
Владимир
/
Бугров
Богдан
Група
02.12.2017
   
MTA & SMASH PRO DOUBLES CUP
г.Київ, МТА АРЕНА
Васильев
Антон
/
Гордіенко
Дмитро
6/3
Репкин
Никита
/
Брайнин
Александр
3а 3 місце
Васильев
Антон
/
Гордіенко
Дмитро
3/6
Белобородько
Илья
/
Маштаков
Никита
1/2 Фіналу
Васильев
Антон
/
Гордіенко
Дмитро
7/6
Вариченко
Александр
/
Шияновский
Алексей
1/4 Фіналу
Васильев
Антон
/
Гордіенко
Дмитро
6/3
Вовк
Олексій
/
Городинський
Владислав
Група
Васильев
Антон
/
Гордіенко
Дмитро
2/6
Яценко
Артем
/
Степаненко
Олег
Група
20.10.2017
   
КИЕВСКАЯ ОСЕНЬ 2017
г.Київ, Olympic Village
Михоничев
Алексей
/
Васильев
Антон
7/9
Акимов
Вадим
/
Васильев
Никита
1/16 Фіналу
Михоничев
Алексей
/
Васильев
Антон
8/5
Попко
Віктор
/
Garuts
Marcis
Група
Михоничев
Алексей
/
Васильев
Антон
8/2
Шпортько
Валерій
/
Рудницький
Микита
Група
15.09.2017
   
PLATINUM LEAGUE 3 ЭТАП
г.Київ, Olympic Village
Михоничев
Алексей
/
Васильев
Антон
1/8
Гаврилов
Роланд
/
Руденко
Сергей
1/2 за 5 місце
Михоничев
Алексей
/
Васильев
Антон
4/8
Кудыма
Петр
/
Голод
Олег
1/4 Фіналу
Михоничев
Алексей
/
Васильев
Антон
8/5
Мармузов
Виктор
/
Ярошенко
Сергій
1/8 Фіналу
Михоничев
Алексей
/
Васильев
Антон
9/7
Каменєв
Андрій
/
Белобородько
Илья
Група
Михоничев
Алексей
/
Васильев
Антон
8/9
Попко
Віктор
/
Мирошниченко
Руслан
Група
29.07.2017
   
Smash Doubles Cup
г.Київ, Межнародна Тенісна Академія
Цой
Леонид
/
Васильев
Антон
2/6
Михоничев
Алексей
/
Кевлич
Алексей
Група
Цой
Леонид
/
Васильев
Антон
6/7
Добрынский
Роман
/
Попов
Олексій
Група
26.05.2017
   
КИЕВСКАЯ ВЕСНА 2017
г.Київ, Olympic Village
Михоничев
Алексей
/
Васильев
Антон
5/8
Симачев
Денис
/
Каминін
Дмитро
1/4 за 9 місце
Михоничев
Алексей
/
Васильев
Антон
7/9
Гаврилов
Роланд
/
Руденко
Сергей
1/8 Фіналу
Михоничев
Алексей
/
Васильев
Антон
6/1
Біленький
Роман
/
Сергиенко
Сергей
Група
Михоничев
Алексей
/
Васильев
Антон
1/6
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
Група
Михоничев
Алексей
/
Васильев
Антон
6/3
Полгороднік
Олександр
/
Аксьонов
Олександр
Група
21.05.2017
   
RTF AM/PRO CUP
г.Київ, ТК «Динамо Київ»
Цой
Леонид
/
Васильев
Антон
2/6
Костанецький
Володимир
/
Ужиловский
Владимир
Група
Цой
Леонид
/
Васильев
Антон
4/6
Попко
Віктор
/
Мирошниченко
Руслан
Група
08.04.2017
   
RTF&SMASH PRO/AM
г.Київ, Корти на подолі
Цой
Леонид
/
Васильев
Антон
3/6
Добрынский
Роман
/
Козченко
Алексей
1/2 за 7 місце
Цой
Леонид
/
Васильев
Антон
2/6
Островский
Дмитрий
/
Михайлов
Сергей
Група
Цой
Леонид
/
Васильев
Антон
3/6
Симачев
Денис
/
Каминін
Дмитро
Група
Цой
Леонид
/
Васильев
Антон
3/6
Бадду
Лазарь
/
Мирошниченко
Руслан
Група
18.03.2017
   
PLATINUM LEAGUE 1 ЭТАП
г.Київ, Olympic Village
Михоничев
Алексей
/
Васильев
Антон
2/8
Полгородник
Анатолий
/
Гордіенко
Дмитро
1/2 за 17 місце
Михоничев
Алексей
/
Васильев
Антон
8/1
Мазур
Дмитрий
/
Комар
Андрій
1/4 за 17 місце
Михоничев
Алексей
/
Васильев
Антон
5/8
Голод
Олег
/
Філіма
Михайло
Група
Михоничев
Алексей
/
Васильев
Антон
8/5
Гаврилов
Роланд
/
Руденко
Сергей
Група
09.12.2016
   
ТУРНИР ПАМЯТИ СТАНИСЛАВА СЕЛЮКА
г.Київ, Olympic Village
Васильев
Антон
/
Фащевский
Александр
1/6
Атаманчук
Олег
/
Бондаренко
Руслан
1/8 за 25 місце
Васильев
Антон
/
Фащевский
Александр
4/6
Ребров
Сергей
/
Молчанов
Денис
Група
Васильев
Антон
/
Фащевский
Александр
1/6
Борзило
Ігор
/
Ляхович
Андрій
Група
21.10.2016
   
КИЕВСКАЯ ОСЕНЬ 2016
г.Київ, Olympic Village
Михоничев
Алексей
/
Васильев
Антон
4/6
Галімов
Олексій
/
Демчишин
Вадим
1/2 за 9 місце
Михоничев
Алексей
/
Васильев
Антон
7/6
(6)
Скляр
Олег
/
Милокостов
Денис
1/4 за 9 місце
Михоничев
Алексей
/
Васильев
Антон
5/7
Гаврилов
Роланд
/
Руденко
Сергей
1/8 Фіналу
Михоничев
Алексей
/
Васильев
Антон
6/1
Попко
Віктор
/
Мирошниченко
Руслан
Група
Михоничев
Алексей
/
Васильев
Антон
6/0
Давыдов
Максим
/
Кажера
Василий
Група
Михоничев
Алексей
/
Васильев
Антон
6/2
Грига
Іван
/
Кущ
Дмитро
Група
07.08.2016
   
ATF PRO/AM Cup
г.Київ, ТК «Динамо Київ»
Момот
Андрей
/
Васильев
Антон
3/6
Рудашко
Сергей
/
Чеботарьов
Артем
Група
Момот
Андрей
/
Васильев
Антон
3/4
Попко
Віктор
/
Мирошниченко
Руслан
Група
Момот
Андрей
/
Васильев
Антон
4/6
Формакидов
Олег
/
Дерновский
Андрей
Група
11.06.2016
   
«Amatour PRO-AM CUP»
г.Київ, Тенісний клуб "Чемпіон"
Цой
Леонид
/
Васильев
Антон
6/0
Грига
Іван
/
Кущ
Дмитро
Фінал за 5 місце
20.03.2016
   
ATF PRO/AM Cup
г.Київ, Корти на подолі
Скрипник
Роман
/
Васильев
Антон
6/3
Шилько
Павел
/
Ярошенко
Сергій
Група
Скрипник
Роман
/
Васильев
Антон
0/6
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
Група
Скрипник
Роман
/
Васильев
Антон
3/6
Бойко
Леонід
/
Кущ
Микола
Група
12.10.2014
   
KTK Doubles Cup 38
г.Київ, ТК «Динамо Київ»
Васильев
Антон
/
Фащевский
Александр
6/2
Смелянский
Вадим
/
Белинский
Дмитрий
Фінал
Васильев
Антон
/
Фащевский
Александр
7/5
Петряєв
Денис
/
Момот
Андрей
1/2 Фіналу
Васильев
Антон
/
Фащевский
Александр
6/4
Горін
Андрій
/
Заблоцкий
Владимир
1/4 Фіналу
Васильев
Антон
/
Фащевский
Александр
6/0
Круглов
Артем
/
Гудзь
Виталий
Група
Васильев
Антон
/
Фащевский
Александр
6/7
(3)
Смелянский
Вадим
/
Белинский
Дмитрий
Група
05.10.2014
   
KTK Doubles Cup 37
г.Київ, Olympic Village
Кохно
Александр
/
Васильев
Антон
4/6
Кирилюк
Сергій
/
Шпетний
Сергій
1/4 Фіналу
Кохно
Александр
/
Васильев
Антон
6/4
Горін
Андрій
/
Заблоцкий
Владимир
1/8 Фіналу
Кохно
Александр
/
Васильев
Антон
3/6
Петряєв
Денис
/
Селюк
Александр
Група
Кохно
Александр
/
Васильев
Антон
6/2
Денисов
Олександр
/
Мангуш
Александр
Група
28.09.2014
   
KTK Doubles Cup 35
г.Київ, Olympic Village
Кохно
Александр
/
Васильев
Антон
5/7
Воронин
Дмитрий
/
Шипіцин
Ігор
1/8 Фіналу
Кохно
Александр
/
Васильев
Антон
4/6
Федорченко
Михайло
/
Борзило
Ігор
Група
Кохно
Александр
/
Васильев
Антон
6/3
Бондаренко
Виталий
/
Брязкало
Максим
Група
17.08.2014
   
KTK Doubles Cup № 31
г.Буча, Campa
Васильев
Антон
/
Бадду
Лазарь
6/0
Шевченко
Дмитрий
/
Курмалеев
Александр
Фінал
Васильев
Антон
/
Бадду
Лазарь
6/4
Кирилюк
Сергій
/
Шпетний
Сергій
1/2 Фіналу
Васильев
Антон
/
Бадду
Лазарь
7/6
(6)
Смелянский
Вадим
/
Белинский
Дмитрий
1/4 Фіналу
Васильев
Антон
/
Бадду
Лазарь
6/0
Лесюк
Михаил
/
Барамидзе
Владимир
1/8 Фіналу
Васильев
Антон
/
Бадду
Лазарь
6/0
Лесюк
Михаил
/
Барамидзе
Владимир
Група
Васильев
Антон
/
Бадду
Лазарь
6/4
Горін
Андрій
/
Погорелов
Михаил
Група
Васильев
Антон
/
Бадду
Лазарь
6/2
Бондаренко
Виталий
/
Горяйнов
Андрей
Група
10.08.2014
   
KTK Doubles Cup #30
г.Київ, Olympic Village
Васильев
Антон
/
Бадду
Лазарь
4/6
Погуляй
Владимир
/
Бахрушин
Андрій
Фінал
Васильев
Антон
/
Бадду
Лазарь
7/5
Шестаков
Андрей
/
Шумицький
Олександр
1/2 Фіналу
Васильев
Антон
/
Бадду
Лазарь
7/6
(3)
Акимов
Вадим
/
Куренков
Никита
1/4 Фіналу
Васильев
Антон
/
Бадду
Лазарь
6/0
Трегубенко
Юрий
/
Филев
Александр
Група
Васильев
Антон
/
Бадду
Лазарь
3/6
Воронин
Дмитрий
/
Шипіцин
Ігор
Група
03.08.2014
   
KTK Doubles Cup №29
г.Буча, Campa
Лизогуб
Андрей
/
Васильев
Антон
1/6
Сивохін
Сергій
/
Петренко
Игорь
1/8 Фіналу
Лизогуб
Андрей
/
Васильев
Антон
7/5
Шестаков
Андрей
/
Байдіков
Андрій
Група
Лизогуб
Андрей
/
Васильев
Антон
6/4
Зеленчук
Василий
/
Воротилин
Николай
Група
Лизогуб
Андрей
/
Васильев
Антон
6/0
Захарченко
Алексей
/
Захарченко
Влад
Група
27.07.2014
   
KTK Doubles Cup №28
г.Київ, Olympic Village
Селюк
Александр
/
Васильев
Антон
2/6
Воронин
Дмитрий
/
Шипіцин
Ігор
Група
Селюк
Александр
/
Васильев
Антон
6/2
Заблоцкий
Владимир
/
Терепа
Дмитрий
Група
Селюк
Александр
/
Васильев
Антон
3/6
Петушков
Владимир
/
Туболев
Александр
Група