×
Intennis
Комар Андрій
ГЕНЕРАЛЬНЫЙ ПАРТНЕР:
ЮРИДИЧЕСКАЯ ФИРМА
«БРАТЬЯ ПОПКО И ПАРТНЕРЫ»
Профіль гравця
Профіль гравця
Всі роки
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Всі клуби
Amatour
Association of tennis friends
Babolat Ace
Campa
Central Park Tennis League
Forehand
INTECRACY
Kiev Tennis Club
LAKE PARK
Liga Rivne
MAXIMUS
Peac
Platinum League
Premier League
Royal Tennis Family
SMASH
Sofia Star
Tennis Business League
Tennis Life
Tennis park
Vihola Grand
Volvo Cup
Weekend Cup
hummer tour
parimatch
riga
Александр Селюк
Асоціація Тенісистів Києва
Вінницький Тенісний Клуб
Днепровская Теннисная Лига
Едність
Житомирский Теннисный Клуб
Звягельский тенісний клуб
Київський Тенісний Клуб
Клуб 100 Львів
Клуб нелюбителей тенниса
Кримська Ліга Левел
Крымская Теннисная Лига
Мастер-Ліга
Одеський Тенісний Клуб
Открытая теннисная лига
СК "Восход"
Теніс Львівщини
Тенісне суспільство "Пори року"
Тенісний Клуб Нововолинська
Теннис Запорожья
Теннисный клуб "Тячів"
Тернопільський тенісний клуб
Український Тенісний Клуб
Харьковская Теннисная Лига
Херсонський Тенісний Клуб
Черкасский Теннисный Клуб
Юниорская Теннисная Лига
Всі розряди
Одиночний
Парний
Внести изменения
Золото
Срібло
(1)
Бронза
(1)
Прізвище, ім'я
Комар
Андрій
Ігрова рука, бекхенд
Рівень гри
Аматор
Місто
Київ
Вік
Кошик УТК
Зріст, вага
 
NTRP
Ігри
219
Виграші
97 (44%)
Поразки
122 (56%)
Срібло
(1)
Золото
(0)
Бронза
(1)
Статистика
13.01.2024
   
Weekend Cup # 1
г.Київ, Tennis Park
Петров
Дмитро
/
Комар
Андрій
6/1
Муравйов
Михайло
/
Храмцов
Александр
Група
Петров
Дмитро
/
Комар
Андрій
3/6
Ревенко
Ілля
/
Височин
Павло
Група
Петров
Дмитро
/
Комар
Андрій
6/1
Жуков
Павло
/
Горінний
Михайло
Група
Петров
Дмитро
/
Комар
Андрій
1/6
Філіма
Роман
/
Голод
Олег
Група
23.12.2023
   
Christmas Cup 2023
г.Київ, Tennis Park
Філіма
Михайло
/
Комар
Андрій
5/7
Кущ
Дмитро
/
Гончаренко
Олександр
1/2 за 13 місце
Філіма
Михайло
/
Комар
Андрій
5/7
Кущ
Микола
/
Бойко
Леонід
Група
Філіма
Михайло
/
Комар
Андрій
1/6
Хачатурян
Артем
/
Костанецький
Володимир
Група
01.11.2023
   
Midweek Cup #44
г.Київ, Tennis Park
Філіма
Михайло
/
Комар
Андрій
6/3
Кущ
Дмитро
/
Гончаренко
Олександр
Фінал за 7 місце
Філіма
Михайло
/
Комар
Андрій
3/6
Акимов
Вадим
/
Бранець
Юрій
1/2 за 5 місце
Філіма
Михайло
/
Комар
Андрій
6/1
Городинський
Владислав
/
Кравченко
Володимир
Група
Філіма
Михайло
/
Комар
Андрій
3/6
Ахмадєєв
Євгеній
/
Фісталь
Герман
Група
25.10.2023
   
Midweek Cup #43
г.Київ, Tennis Park
Філіма
Михайло
/
Комар
Андрій
2/6
Муравйов
Михайло
/
Кожемякін
Андрій
3а 3 місце
Філіма
Михайло
/
Комар
Андрій
0/6
Ахмадєєв
Євгеній
/
Кадькаленко
Ігор
1/2 Фіналу
Філіма
Михайло
/
Комар
Андрій
6/5
(5)
Ярошенко
Сергій
/
Гончаренко
Олександр
1/4 Фіналу
Філіма
Михайло
/
Комар
Андрій
6/5
(4)
Городинський
Владислав
/
Білий
Олексій
Група
Філіма
Михайло
/
Комар
Андрій
6/5
(7)
Литовченко
Артем
/
Костанецький
Володимир
Група
04.10.2023
   
Midweek Cup #40
г.Київ, ТК «Динамо Київ»
Філіма
Михайло
/
Комар
Андрій
5/2
Остроушко
Михайло
/
Пичурин
Артем
Фінал за 15 місце
Філіма
Михайло
/
Комар
Андрій
4/5
(5)
Колєсов
Олексій
/
Чигрин
Влад
1/2 за 13 місце
Філіма
Михайло
/
Комар
Андрій
5/2
Пономарьов
Олексій
/
Тодоров
Сергій
1/4 за 13 місце
Філіма
Михайло
/
Комар
Андрій
2/6
Городинський
Владислав
/
Кравченко
Володимир
Група
Філіма
Михайло
/
Комар
Андрій
4/6
Петряєв
Денис
/
Бранець
Юрій
Група
06.09.2023
   
Midweek Cup #36
г.Київ, ТК «Динамо Київ»
Іцков
Євген
/
Комар
Андрій
4/6
Шпетний
Сергій
/
Ареф'єв
Сергій
Фінал за 11 місце
Іцков
Євген
/
Комар
Андрій
6/2
Пономарьов
Олексій
/
Тодоров
Сергій
1/2 за 11 місце
Іцков
Євген
/
Комар
Андрій
2/6
Акимов
Вадим
/
Чайка
Олександр
Група
Іцков
Євген
/
Комар
Андрій
6/5
(4)
Городинський
Владислав
/
Садовой
Андрій
Група
03.09.2023
   
Campa cup #4
г.Буча, Campa
Петров
Дмитро
/
Комар
Андрій
3/6
Акимов
Вадим
/
Біленький
Роман
1/2 за 5 місце
Петров
Дмитро
/
Комар
Андрій
2/6
Сєдоплатов
В'ячеслав
/
Москаленко
Ярослав
1/4 Фіналу
Петров
Дмитро
/
Комар
Андрій
6/3
Гордіенко
Дмитро
/
Стеценко
Вадим
1/8 Фіналу
Петров
Дмитро
/
Комар
Андрій
4/6
Городинський
Владислав
/
Ареф'єв
Сергій
Група
Петров
Дмитро
/
Комар
Андрій
6/1
Пономарьов
Олексій
/
Чигрин
Влад
Група
26.08.2023
   
Weekend Cup # 33
г.Київ, Tennis Park
Петров
Дмитро
/
Комар
Андрій
6/4
Долгошеєв
Олег
/
Попко
Віктор
Група
Петров
Дмитро
/
Комар
Андрій
2/6
Муравйов
Михайло
/
Брязкало
Максим
Група
Петров
Дмитро
/
Комар
Андрій
5/6
Ревенко
Ілля
/
Горінний
Михайло
Група
Петров
Дмитро
/
Комар
Андрій
6/0
Дец
Юрій
/
Лозовий
Григорій
Група
Петров
Дмитро
/
Комар
Андрій
5/6
Щербина
Едуард
/
Єзерський
Сергій
Група
23.08.2023
   
Midweek Cup #34
г.Київ, ТК «Динамо Київ»
Кущ
Микола
/
Комар
Андрій
2/6
Долгошеєв
Олег
/
Кадькаленко
Ігор
Фінал за 7 місце
Кущ
Микола
/
Комар
Андрій
6/3
Петров
Дмитро
/
Фісталь
Герман
1/2 за 7 місце
Кущ
Микола
/
Комар
Андрій
1/6
Ярошенко
Сергій
/
Тарасов
Геннадій
Група
Кущ
Микола
/
Комар
Андрій
6/4
Городинський
Владислав
/
Білий
Олексій
Група
16.08.2023
   
Midweek Cup #33
г.Київ, ТК «Динамо Київ»
Безносенко
Олексій
/
Комар
Андрій
6/5
(4)
Петров
Дмитро
/
Фісталь
Герман
Фінал за 7 місце
Безносенко
Олексій
/
Комар
Андрій
6/4
Кущ
Дмитро
/
Гончаренко
Олександр
1/2 за 7 місце
Безносенко
Олексій
/
Комар
Андрій
4/6
Щербина
Едуард
/
Кожемякін
Андрій
Група
Безносенко
Олексій
/
Комар
Андрій
6/3
Іцков
Євген
/
Кратюк
Віталій
Група
05.08.2023
   
Taras Garros
г.Київ, ТК «Динамо Київ»
Жуков
Павло
/
Комар
Андрій
1/6
Зорін
Михайло
/
Фісталь
Герман
1/2 Фіналу
Жуков
Павло
/
Комар
Андрій
7/6
(5)
Городинський
Владислав
/
Святун
Антон
1/4 Фіналу
Жуков
Павло
/
Комар
Андрій
7/5
Ярошенко
Сергій
/
Горінний
Михайло
Група
Жуков
Павло
/
Комар
Андрій
7/5
Іцков
Євген
/
Пичурин
Артем
Група
Жуков
Павло
/
Комар
Андрій
6/7
(9)
Долгошеєв
Олег
/
Єзерський
Сергій
Група
19.07.2023
   
Midweek Cup #29
г.Київ, ТК «Динамо Київ»
Філіма
Михайло
/
Комар
Андрій
6/1
Векуа
Бакур
/
Осадчий
Вадим
Фінал за 9 місце
Філіма
Михайло
/
Комар
Андрій
3/6
Безносенко
Олексій
/
Чигрин
Влад
1/2 за 7 місце
Філіма
Михайло
/
Комар
Андрій
6/1
Чайка
Олександр
/
Біленький
Роман
Група
Філіма
Михайло
/
Комар
Андрій
2/6
Долгошеєв
Олег
/
Кадькаленко
Ігор
Група
12.07.2023
   
Midweek Cup #28
г.Київ, ТК «Динамо Київ»
Філіма
Михайло
/
Комар
Андрій
6/2
Чайка
Олександр
/
Біленький
Роман
Фінал за 7 місце
Філіма
Михайло
/
Комар
Андрій
6/3
Кущ
Дмитро
/
Гончаренко
Олександр
1/2 за 7 місце
Філіма
Михайло
/
Комар
Андрій
3/6
Городинський
Владислав
/
Тарасов
Геннадій
Група
Філіма
Михайло
/
Комар
Андрій
6/4
Безносенко
Олексій
/
Святун
Антон
Група
30.06.2023
   
Lions Cup #8
г.Львів, Tennis Life
Філіма
Михайло
/
Комар
Андрій
1/6
Шпетний
Сергій
/
Синій
Владислав
1/4 за 17 місце
Філіма
Михайло
/
Комар
Андрій
3/8
Безносенко
Олексій
/
Бранець
Юрій
1/16 Фіналу
Філіма
Михайло
/
Комар
Андрій
4/8
Остроушко
Михайло
/
Ткалич
Тимур
Група
Філіма
Михайло
/
Комар
Андрій
8/2
Качковський
Андрій
/
Ковальчик
Петро
Група
28.06.2023
   
Midweek Cup #26
г.Київ, Tennis Park
Філіма
Михайло
/
Комар
Андрій
6/2
Біленький
Роман
/
Чигрин
Влад
Фінал за 9 місце
Філіма
Михайло
/
Комар
Андрій
6/4
Кущ
Дмитро
/
Гончаренко
Олександр
1/2 за 9 місце
Філіма
Михайло
/
Комар
Андрій
5/6
(3)
Долгошеєв
Олег
/
Єзерський
Сергій
Група
Філіма
Михайло
/
Комар
Андрій
2/6
Сєдоплатов
В'ячеслав
/
Кожемякін
Андрій
Група
26.06.2023
   
Monday Cup #24
г.Київ, Tennis Park
Філіма
Михайло
/
Комар
Андрій
3/5
Ярошенко
Сергій
/
Кравченко
Володимир
Фінал за 5 місце
Філіма
Михайло
/
Комар
Андрій
5/3
Ревенко
Ілля
/
Тарасюк
Валерій
1/2 за 5 місце
Філіма
Михайло
/
Комар
Андрій
3/5
Хачатурян
Артем
/
Варес
Олексій
Група
Філіма
Михайло
/
Комар
Андрій
5/1
Петряєв
Денис
/
Пичурин
Артем
Група
21.05.2023
   
Campa cup
г.Буча, Campa
Ярошенко
Сергій
/
Комар
Андрій
2/6
Кущ
Микола
/
Тарасюк
Валерій
1/2 за 5 місце
Ярошенко
Сергій
/
Комар
Андрій
2/6
Байдіков
Андрій
/
Москаленко
Ярослав
1/4 Фіналу
Ярошенко
Сергій
/
Комар
Андрій
6/2
Городинський
Владислав
/
Кадькаленко
Ігор
Група
Ярошенко
Сергій
/
Комар
Андрій
6/1
Ахмадєєв
Євгеній
/
Ареф'єв
Сергій
Група
15.04.2023
   
Weekend Cup # 15
г.Київ, Tennis Park
Ахмадєєв
Євгеній
/
Комар
Андрій
6/1
Байдіков
Андрій
/
Кадькаленко
Ігор
Фінал за 7 місце
Ахмадєєв
Євгеній
/
Комар
Андрій
3/6
Сметанін
Рудольф
/
Білий
Олексій
1/2 за 5 місце
Ахмадєєв
Євгеній
/
Комар
Андрій
1/6
Макуц
Тарас
/
Шамраєв
Арсеній
Група
Ахмадєєв
Євгеній
/
Комар
Андрій
6/2
Щербина
Едуард
/
Єзерський
Сергій
Група
22.03.2023
   
PL Midweek Cup #12
г.Київ, Tennis Park
Ярошенко
Сергій
/
Комар
Андрій
6/0
Іцков
Євген
/
Локшин
Дмитро
Фінал за 7 місце
Ярошенко
Сергій
/
Комар
Андрій
4/6
Городинський
Владислав
/
Кравченко
Володимир
1/2 за 5 місце
Ярошенко
Сергій
/
Комар
Андрій
3/6
Гудь
Платон
/
Фісталь
Герман
Група
Ярошенко
Сергій
/
Комар
Андрій
6/2
Остроушко
Михайло
/
Пичурин
Артем
Група
11.03.2023
   
Lions Cup #5
г.Київ, Tennis Park
Ярошенко
Сергій
/
Комар
Андрій
3/6
Чеботарьов
Артем
/
Пичурин
Артем
1/2 за 9 місце
Ярошенко
Сергій
/
Комар
Андрій
+/-
Синій
Владислав
/
Кисельгоф
Євгеній
1/4 за 9 місце
Ярошенко
Сергій
/
Комар
Андрій
8/9
(6)
Крупський
Дмитро
/
Галіч
Ігор
1/8 Фіналу
Ярошенко
Сергій
/
Комар
Андрій
3/8
Лещинський
Микола
/
Корягін
Максим
Група
Ярошенко
Сергій
/
Комар
Андрій
8/3
Малярчук
Ілля
/
Шулікін
Юрій
Група
08.03.2023
   
PL Midweek Cup #10
г.Київ, Tennis Park
Ярошенко
Сергій
/
Комар
Андрій
3/6
Ахмадєєв
Євгеній
/
Ареф'єв
Сергій
3а 3 місце
Ярошенко
Сергій
/
Комар
Андрій
5/6
(5)
Байдіков
Андрій
/
Тарасюк
Валерій
1/2 Фіналу
Ярошенко
Сергій
/
Комар
Андрій
6/4
Городинський
Владислав
/
Святун
Антон
Група
Ярошенко
Сергій
/
Комар
Андрій
6/1
Безносенко
Олексій
/
Височин
Павло
Група
28.01.2023
   
Lions Cup #3
г.Київ, Tennis Park
Гудь
Платон
/
Комар
Андрій
6/3
Городинський
Владислав
/
Кравченко
Володимир
Фінал за 17 місце
Гудь
Платон
/
Комар
Андрій
6/0
Алексеенко
Гліб
/
Тарасов
Геннадій
1/2 за 17 місце
Гудь
Платон
/
Комар
Андрій
7/5
Долгошеєв
Олег
/
Горенюк
Олександр
1/4 за 17 місце
Гудь
Платон
/
Комар
Андрій
5/8
Мрачковський
Станіслав
/
Корягін
Максим
1/16 Фіналу
Гудь
Платон
/
Комар
Андрій
4/8
Акимов
Вадим
/
Федорченко
Михайло
Група
Гудь
Платон
/
Комар
Андрій
8/5
Яковлєв
Гліб
/
Фурсенко
Ігор
Група
21.01.2023
   
Weekend Cup # 3
г.Київ, Tennis Park
Гудь
Платон
/
Комар
Андрій
6/2
Городинський
Владислав
/
Горенюк
Олександр
3а 3 місце
Гудь
Платон
/
Комар
Андрій
2/6
Ахмадєєв
Євгеній
/
Фісталь
Герман
1/2 Фіналу
Гудь
Платон
/
Комар
Андрій
6/5
Макуц
Тарас
/
Шамраєв
Арсеній
Група
Гудь
Платон
/
Комар
Андрій
6/3
Ревенко
Ілля
/
Лебідь
Юрій
Група
01.01.2023
   
Weekend Cup # 6
г.Київ, Tennis Park
Долгошеєв
Олег
/
Комар
Андрій
0/6
Петров
Дмитро
/
Шамраєв
Сергій
Група
Долгошеєв
Олег
/
Комар
Андрій
6/4
Ахмадєєв
Євгеній
/
Теріалашвілі
Артур
Група
Долгошеєв
Олег
/
Комар
Андрій
6/0
Муравйов
Михайло
/
Наконєчний
Євгеній
Група
Долгошеєв
Олег
/
Комар
Андрій
5/6
Бондарь
Артур
/
Кравченко
Володимир
Група
Долгошеєв
Олег
/
Комар
Андрій
6/4
Городинський
Владислав
/
Горенюк
Олександр
Група
01.01.2023
   
Christmas Cup 2022
г.Київ, Tennis Park
Долгошеєв
Олег
/
Комар
Андрій
1/10
Кущ
Микола
/
Фісталь
Герман
Фінал
Долгошеєв
Олег
/
Комар
Андрій
6/3
Макуц
Тарас
/
Шамраєв
Арсеній
1/2 Фіналу
Долгошеєв
Олег
/
Комар
Андрій
6/2
Сметанін
Рудольф
/
Москаленко
Ярослав
1/4 Фіналу
Долгошеєв
Олег
/
Комар
Андрій
6/3
Щербина
Едуард
/
Горінний
Михайло
Група
Долгошеєв
Олег
/
Комар
Андрій
6/2
Ахмадєєв
Євгеній
/
Ареф'єв
Сергій
Група
Долгошеєв
Олег
/
Комар
Андрій
6/4
Кущ
Микола
/
Фісталь
Герман
Група
01.01.2023
   
Weekend Cup # 13
г.Київ, Tennis Park
Долгошеєв
Олег
/
Комар
Андрій
6/5
Яковлєв
Гліб
/
Грасевич
Ігор
Фінал за 5 місце
Долгошеєв
Олег
/
Комар
Андрій
6/4
Архипов
Станіслав
/
Старостін
Олександр
1/2 за 5 місце
Долгошеєв
Олег
/
Комар
Андрій
5/6
Ярошенко
Сергій
/
Ткалич
Тимур
Група
Долгошеєв
Олег
/
Комар
Андрій
6/4
Байдіков
Андрій
/
Тарасюк
Валерій
Група
30.11.2022
   
PL mini 29
г.Київ, Tennis Park
Ревенко
Ілля
/
Комар
Андрій
1/6
Іцков
Євген
/
Костанецький
Володимир
1/2 за 9 місце
Ревенко
Ілля
/
Комар
Андрій
3/6
Макуц
Тарас
/
Шамраєв
Арсеній
Група
Ревенко
Ілля
/
Комар
Андрій
3/6
Векуа
Бакур
/
Бранець
Юрій
Група
12.10.2022
   
PL mini 22
г.Київ, Tennis Park
Ревенко
Ілля
/
Комар
Андрій
6/4
Малярчук
Ілля
/
Горенюк
Олександр
Фінал за 11 місце
Ревенко
Ілля
/
Комар
Андрій
1/6
Каминін
Дмитро
/
Білий
Олексій
1/2 за 9 місце
Ревенко
Ілля
/
Комар
Андрій
3/6
Байдіков
Андрій
/
Дяченко
Сергій
Група
Ревенко
Ілля
/
Комар
Андрій
5/6
(5)
Долгошеєв
Олег
/
Єзерський
Сергій
Група
13.11.2021
   
Sofia ProAm 2021. Doubles Cup #9
г.Тернопіль, ТК "Masters"
Філіма
Михайло
/
Комар
Андрій
5/7
Теребейко
Євгеній
/
Капустін
Антон
1/2 за 13 місце
Філіма
Михайло
/
Комар
Андрій
2/6
Швед
Марьян
/
Цехановський
Андрій
Група
Філіма
Михайло
/
Комар
Андрій
3/6
Агафонов
Александр
/
Бойко
Валерій
Група
10.05.2021
   
Sofia ProAm 2021. Doubles Cup #4
г.Рівне, Софія
Федорчук
Едуард
/
Комар
Андрій
4/6
Юхницький
Юрій
/
Дрогомирецкий
Андріан
1/2 за 9 місце
Федорчук
Едуард
/
Комар
Андрій
6/4
Лишенюк
Павло
/
Синельников
Станіслав
1/4 за 9 місце
Федорчук
Едуард
/
Комар
Андрій
0/6
Мільченко
Денис
/
Ковалець
Володимир
1/8 Фіналу
Федорчук
Едуард
/
Комар
Андрій
6/3
Голубенко
Константин
/
Євстахевич
Андрій
Група
Федорчук
Едуард
/
Комар
Андрій
7/6
(6)
Туваков
Артем
/
Прудивус
Володимир
Група
20.03.2021
   
Sofia ProAm 2021. Doubles Cup #3
г.Тернопіль, ТК "Masters"
Філіма
Михайло
/
Комар
Андрій
6/2
Бойчук
Роман
/
Джура
Євген
Фінал за 9 місце
Філіма
Михайло
/
Комар
Андрій
+/-
Сєдоплатов
В'ячеслав
/
Тадіян
Валерій
1/2 за 9 місце
Філіма
Михайло
/
Комар
Андрій
4/6
Кулабухов
Павло
/
Прудивус
Володимир
1/8 Фіналу
Філіма
Михайло
/
Комар
Андрій
6/1
Неманіхін
Віктор
/
Гузь
Богдан
Група
Філіма
Михайло
/
Комар
Андрій
3/6
Белинский
Александр
/
Ніронович
Назар
Група
12.02.2021
   
КИЕВСКАЯ ЗИМА 2021
г.Київ, Tennis Park
Безрукавый
Олег
/
Комар
Андрій
6/7
(3)
Дорош
Василь
/
Тарасов
Геннадій
1/4 за 17 місце
Безрукавый
Олег
/
Комар
Андрій
4/8
Пашинін
Сергій
/
Приймак
Андрей
1/16 Фіналу
Безрукавый
Олег
/
Комар
Андрій
6/2
Голод
Олег
/
Гладько
Александр
Група
Безрукавый
Олег
/
Комар
Андрій
2/6
Боженко
Павел
/
Русов
Денис
Група
16.10.2020
   
КИЕВСКАЯ ОСЕНЬ 2020
г.Київ, Olympic Village
Комар
Андрій
/
Філіма
Михайло
6/7
Момот
Андрей
/
Аксьонов
Олександр
1/8 за 17 місце
Комар
Андрій
/
Філіма
Михайло
1/8
Скляр
Олег
/
Белинский
Александр
1/16 Фіналу
Комар
Андрій
/
Філіма
Михайло
0/6
Акимов
Вадим
/
Васильев
Антон
Група
Комар
Андрій
/
Філіма
Михайло
6/2
Ошкало
Вадим
/
Петров
Дмитро
Група
15.08.2020
   
Milchenko ProAm Doubles Cup
г.Київ, Tennis Park
Філіма
Михайло
/
Комар
Андрій
5/7
Мільченко
Денис
/
Скляр
Олег
1/4 за 9 місце
Філіма
Михайло
/
Комар
Андрій
1/6
Манафов
Владислав
/
Костанецький
Володимир
1/8 Фіналу
Філіма
Михайло
/
Комар
Андрій
2/6
Колісник
Олексій
/
Михоничев
Алексей
Група
Філіма
Михайло
/
Комар
Андрій
6/4
Кудыма
Петр
/
Кравченко
Володимир
Група
21.02.2020
   
КИЕВСКАЯ ЗИМА 2020
г.Київ, Olympic Village
Комар
Андрій
/
Прокопенко
Виталий
8/9
(5)
Осокін
Андрій
/
Тарасов
Геннадій
1/4 за 17 місце
Комар
Андрій
/
Прокопенко
Виталий
+/-
Невесенко
Геннадий
/
Бондаренко
Віталий
1/8 за 17 місце
Комар
Андрій
/
Прокопенко
Виталий
2/8
Байбуза
Алексей
/
Кузьменко
Іван
1/16 Фіналу
Комар
Андрій
/
Прокопенко
Виталий
3/8
Хачатурян
Артем
/
Бойко
Леонід
Група
Комар
Андрій
/
Прокопенко
Виталий
8/3
Боженко
Павел
/
Яковенко
Вадим
Група
18.10.2019
   
КИЕВСКАЯ ОСЕНЬ 2019
г.Київ, Olympic Village
Комар
Андрій
/
Філіма
Михайло
2/6
Шпортько
Валерій
/
Белинский
Александр
1/2 за 17 місце
Комар
Андрій
/
Філіма
Михайло
6/4
Осокін
Андрій
/
Сергеєв
Юрій
1/4 за 17 місце
Комар
Андрій
/
Філіма
Михайло
+/-
Михоничев
Алексей
/
Ушаков
Никита
1/8 за 17 місце
Комар
Андрій
/
Філіма
Михайло
7/9
Королев
Сергей
/
Garuts
Marcis
1/16 Фіналу
Комар
Андрій
/
Філіма
Михайло
1/8
Костанецький
Володимир
/
Манафов
Владислав
Група
Комар
Андрій
/
Філіма
Михайло
8/1
Тадіян
Валерій
/
Попов
Олексій
Група
26.07.2019
   
International Odessa Open 2019
г.Одеса , Одесская Академия Тенниса
Комар
Андрій
/
Федоришин
Настя
1/6
Бондаренко
Віталий
/
Тогашева
Вера
1/2 за 5 місце
Комар
Андрій
/
Федоришин
Настя
2/6
Быкориз
Юрий
/
Подураева
Мария
1/4 Фіналу
Комар
Андрій
/
Федоришин
Настя
6/3
Кучук
Вячеслав
/
Криворучко
Евгения
1/8 Фіналу
Комар
Андрій
/
Федоришин
Настя
4/6
Голенко
Евгений
/
Бельчева
Екатерина
Група
Комар
Андрій
/
Федоришин
Настя
6/2
Саймонд
Шефер
/
Литовченко
Виктория
Група
Комар
Андрій
/
Федоришин
Настя
7/5
Амбарніков
Євген
/
Коваленко
Оксана
Група
22.02.2019
   
КИЕВСКАЯ ЗИМА 2019
г.Київ, Olympic Village
Комар
Андрій
/
Шевченко
Дмитрий
3/6
Горін
Андрій
/
Клименко
Сергей
1/8 за 17 місце
Комар
Андрій
/
Шевченко
Дмитрий
0/8
Майборода
Сергей
/
Филима
Денис
1/16 Фіналу
Комар
Андрій
/
Шевченко
Дмитрий
4/6
Ткач
Максим
/
Николенко
Михаил
Група
Комар
Андрій
/
Шевченко
Дмитрий
6/3
Гузь
Богдан
/
Однолько
Костантин
Група
14.12.2018
   
ТУРНИР ПАМЯТИ СТАНИСЛАВА СЕЛЮКА
г.Київ, Olympic Village
Алексеенко
Вадим
/
Комар
Андрій
6/3
Кущ
Дмитро
/
Саймонд
Шефер
1/4 за 17 місце
Алексеенко
Вадим
/
Комар
Андрій
1/0
Олейник
Всеволод
/
Грасевич
Ігор
1/8 за 17 місце
Алексеенко
Вадим
/
Комар
Андрій
8/4
Каминін
Дмитро
/
Симачев
Денис
Група
Алексеенко
Вадим
/
Комар
Андрій
3/8
Ляхович
Андрій
/
Федорченко
Михайло
Група
Алексеенко
Вадим
/
Комар
Андрій
5/8
Стасюк
Володимир
/
Чернов
Александр
Група
19.10.2018
   
КИЕВСКАЯ ОСЕНЬ 2018
г.Київ, Olympic Village
Комар
Андрій
/
Петров
Дмитро
6/8
Сідак
Олег
/
Алексеенко
Гліб
1/8 за 17 місце
Комар
Андрій
/
Петров
Дмитро
3/8
Москаленко
Ярослав
/
Філіма
Михайло
1/16 Фіналу
Комар
Андрій
/
Петров
Дмитро
8/3
Суровцев
Сергій
/
Сметанін
Рудольф
Група
Комар
Андрій
/
Петров
Дмитро
0/8
Федорченко
Михайло
/
Сєдоплатов
В'ячеслав
Група
27.07.2018
   
International Odessa Open 2018
г.Одеса , Одесская Академия Тенниса
Комар
Андрій
/
Поляруш
Таісія
2/6
Clooney
John
/
Теплякова
Оксана
1/16 Фіналу
Комар
Андрій
/
Поляруш
Таісія
6/1
Баварюк
/
Балаба
Александра
Група
Комар
Андрій
/
Поляруш
Таісія
1/6
Костанецький
Кирило
/
Костанецька
Ірина
Група
30.03.2018
   
КИЕВСКАЯ ВЕСНА 2018
г.Київ, Olympic Village
Комар
Андрій
/
Алексеенко
Вадим
8/9
(5)
Соколов
Вадим
/
Garuts
Marcis
1/4 за 17 місце
Комар
Андрій
/
Алексеенко
Вадим
3/8
Михоничев
Алексей
/
Васильев
Антон
1/16 Фіналу
Комар
Андрій
/
Алексеенко
Вадим
4/8
Голод
Олег
/
Кущ
Микола
Група
Комар
Андрій
/
Алексеенко
Вадим
8/5
Котлов
Сергей
/
Вариченко
Александр
Група
15.12.2017
   
ТУРНИР ПАМЯТИ СТАНИСЛАВА СЕЛЮКА
г.Київ, Olympic Village
Комар
Андрій
/
Васильев
Антон
3/8
Біленький
Роман
/
Сметанін
Рудольф
1/4 за 17 місце
Комар
Андрій
/
Васильев
Антон
3/8
Голод
Олег
/
Молчанов
Денис
Група
Комар
Андрій
/
Васильев
Антон
3/8
Бойко
Леонід
/
Кущ
Микола
Група
20.10.2017
   
КИЕВСКАЯ ОСЕНЬ 2017
г.Київ, Olympic Village
Комар
Андрій
/
Філіма
Михайло
3/8
Добрынский
Роман
/
Смирнов
Артем
1/2 за 5 місце
Комар
Андрій
/
Філіма
Михайло
4/8
Федорченко
Михайло
/
Сєдоплатов
В'ячеслав
1/4 Фіналу
Комар
Андрій
/
Філіма
Михайло
8/6
Байдіков
Андрій
/
Петроченко
Андрій
1/8 Фіналу
Комар
Андрій
/
Філіма
Михайло
5/4
Смелянский
Вадим
/
Щербина
Едуард
Група
Комар
Андрій
/
Філіма
Михайло
8/6
Павленко
Сергей
/
Агафонов
Александр
Група
26.05.2017
   
КИЕВСКАЯ ВЕСНА 2017
г.Київ, Olympic Village
Комар
Андрій
/
Філіма
Михайло
3/8
Костанецький
Володимир
/
Ужиловский
Владимир
Фінал за 9 місце
Комар
Андрій
/
Філіма
Михайло
8/6
Симачев
Денис
/
Каминін
Дмитро
1/2 за 9 місце
Комар
Андрій
/
Філіма
Михайло
8/6
Лаврук
Михаил
/
Городинський
Владислав
1/4 за 9 місце
Комар
Андрій
/
Філіма
Михайло
5/8
Федорченко
Михайло
/
Сєдоплатов
В'ячеслав
1/8 Фіналу
Комар
Андрій
/
Філіма
Михайло
8/5
Попко
Віктор
/
Мирошниченко
Руслан
Група
Комар
Андрій
/
Філіма
Михайло
4/8
Ендржиевский
Влад.
/
Кудыма
Петр
Група
01.04.2017
   
Mixed Gold Cup
г.Київ, Olympic Village
Комар
Андрій
/
Пивень
Анна
1/6
Ареф'єв
Сергій
/
Познихиренко
Анна
Фінал за 5 місце
Комар
Андрій
/
Пивень
Анна
6/4
Бойко
Леонід
/
Кирилова
Анастасия
1/2 за 5 місце
Комар
Андрій
/
Пивень
Анна
2/6
Попко
Вадим
/
Литовченко
Анастасия
1/4 Фіналу
Комар
Андрій
/
Пивень
Анна
3/6
Попко
Віктор
/
Капшай
Вероника
Група
Комар
Андрій
/
Пивень
Анна
6/4
Ареф'єв
Сергій
/
Познихиренко
Анна
Група
18.03.2017
   
PLATINUM LEAGUE 1 ЭТАП
г.Київ, Olympic Village
Мазур
Дмитрий
/
Комар
Андрій
1/8
Михоничев
Алексей
/
Васильев
Антон
1/4 за 17 місце
Мазур
Дмитрий
/
Комар
Андрій
5/8
Мармузов
Виктор
/
Ярошенко
Сергій
Група
Мазур
Дмитрий
/
Комар
Андрій
3/8
Лаврук
Михаил
/
Алексеенко
Гліб
Група
27.01.2017
   
ALLIANCE OPEN
г.Київ, Корти на подолі
Комар
Андрій
/
Копылова
Екатерина
-/+
Осадчая
Татьяна
/
Печорина
Наталья
1/4 за 15 місце
Комар
Андрій
/
Копылова
Екатерина
8/9
(3)
Жиленкова
Ірина
/
Корчагина
Анна
Група
Комар
Андрій
/
Копылова
Екатерина
4/8
Боцанюк
Алена
/
Лещий
Наталья
Група
20.11.2016
   
ATF BEAUJOLAIS Mixed Cup
г.Київ, Корти на подолі
Комар
Андрій
/
Новикова
Анна
6/7
Грига
Іван
/
Грига
Ирина
1/2 Фіналу
Комар
Андрій
/
Новикова
Анна
6/1
Блудова
Наталія
/
Бут
Алексей
Група
Комар
Андрій
/
Новикова
Анна
4/6
Смелянский
Вадим
/
Литовченко
Анастасия
Група
Комар
Андрій
/
Новикова
Анна
6/3
Кохнович
Тимофей
/
Микитин
Ирена
Група
21.10.2016
   
КИЕВСКАЯ ОСЕНЬ 2016
г.Київ, Olympic Village
Комар
Андрій
/
Філіма
Михайло
1/6
Цаль
Віталій
/
Сєдоплатов
В'ячеслав
1/2 за 5 місце
Комар
Андрій
/
Філіма
Михайло
0/6
Федорченко
Михайло
/
Ляхович
Андрій
1/4 Фіналу
Комар
Андрій
/
Філіма
Михайло
6/1
Шпортько
Роман
/
Лебедин
Александр
1/8 Фіналу
Комар
Андрій
/
Філіма
Михайло
7/6
(4)
Скляр
Олег
/
Милокостов
Денис
Група
Комар
Андрій
/
Філіма
Михайло
7/6
Кузьмин
Анатолий
/
Сергиенко
Сергей
Група
29.07.2016
   
Internathional ODESSA OPEN 2016
г.Одеса , Теннисный клуб "Черноморец"
Комар
Андрій
/
Векслер
Марина
6/7
(3)
Перевозник
Станислав
/
Пивень
Анна
Група
Комар
Андрій
/
Векслер
Марина
2/6
Борзило
Ігор
/
Амбарнікова
Лідія
Група
02.06.2012
   
КТК Doubles CUP №3
г.Київ, Наука-спорт
Закрасняный
Игорь
/
Комар
Андрій
7/6
Гусар
Роман
/
Компанець
Дмитро
Закрасняный
Игорь
/
Комар
Андрій
5/7
Демин
Алексей
/
Томас
Павел
Закрасняный
Игорь
/
Комар
Андрій
0/6
Воротилин
Николай
/
Тропша
Дмитрий
Група
Закрасняный
Игорь
/
Комар
Андрій
7/6
Шестаков
Андрей
/
Есин
Сергей
Група
Закрасняный
Игорь
/
Комар
Андрій
3/6
Лысенко
Владислав
/
Тараненко
Павел
Група