×
Intennis
Федорченко Михайло
ГЕНЕРАЛЬНЫЙ ПАРТНЕР:
ЮРИДИЧЕСКАЯ ФИРМА
«БРАТЬЯ ПОПКО И ПАРТНЕРЫ»
Профіль гравця
Профіль гравця
Всі роки
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Всі клуби
Amatour
Association of tennis friends
Babolat Ace
Campa
Central Park Tennis League
Forehand
INTECRACY
Kiev Tennis Club
LAKE PARK
Liga Rivne
MAXIMUS
Peac
Platinum League
Premier League
Royal Tennis Family
SMASH
Sofia Star
Tennis Business League
Tennis Life
Tennis park
Vihola Grand
Volvo Cup
Weekend Cup
hummer tour
parimatch
riga
Александр Селюк
Асоціація Тенісистів Києва
Вінницький Тенісний Клуб
Днепровская Теннисная Лига
Едність
Житомирский Теннисный Клуб
Звягельский тенісний клуб
Київський Тенісний Клуб
Клуб 100 Львів
Клуб нелюбителей тенниса
Кримська Ліга Левел
Крымская Теннисная Лига
Мастер-Ліга
Одеський Тенісний Клуб
Открытая теннисная лига
СК "Восход"
Теніс Львівщини
Тенісне суспільство "Пори року"
Тенісний Клуб Нововолинська
Теннис Запорожья
Теннисный клуб "Тячів"
Тернопільський тенісний клуб
Український Тенісний Клуб
Харьковская Теннисная Лига
Херсонський Тенісний Клуб
Черкасский Теннисный Клуб
Юниорская Теннисная Лига
Всі розряди
Одиночний
Парний
Внести изменения
Золото
(49)
Срібло
(36)
Бронза
(30)
Прізвище, ім'я
Федорченко
Михайло
Ігрова рука, бекхенд
Правша, дворучний
Рівень гри
Аматор
Місто
Київ
Вік
51 рік
Кошик УТК
3
Зріст, вага
198 см   90 кг
NTRP
Ігри
1127
Виграші
804 (71%)
Поразки
323 (29%)
Срібло
(36)
Золото
(49)
Бронза
(30)
Статистика
12.04.2024
   
Friday Cup #41
г.Київ, Корти на подолі
Федорченко
Михайло
/
Лебідь
Юрій
6/5
(6)
Ревенко
Ілля
/
Вісіконенко
Віталій
3а 3 місце
Федорченко
Михайло
/
Лебідь
Юрій
5/6
(3)
Муравйов
Михайло
/
Гонтовой
Максим
1/2 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Лебідь
Юрій
6/2
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
Група
Федорченко
Михайло
/
Лебідь
Юрій
6/2
Денисов
Олександр
/
Мотруніч
Олена
Група
23.02.2024
   
Denisov Super Cup #1
г.Київ, Корти на подолі
Федорченко
Михайло
/
Витвицький
Василь
6/2
Пономарьов
Олексій
/
Артемʼєв
Олександр
Фінал за 7 місце
Федорченко
Михайло
/
Витвицький
Василь
4/6
Кратюк
Віталій
/
Стасюк
Володимир
1/2 за 5 місце
Федорченко
Михайло
/
Витвицький
Василь
6/7
(3)
Векуа
Бакур
/
Джанелідзе
Єлизавета
1/4 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Витвицький
Василь
7/5
Невидюк
Андрій
/
Погребной
Олександр
Група
Федорченко
Михайло
/
Витвицький
Василь
6/1
Щербак
Олександр
/
Кузьменко
Олексій
Група
17.02.2024
   
Зимова Битва 2024
г.Київ, Корти на подолі
Федорченко
Михайло
/
Грибков
Сергій
4/6
Литовченко
Артем
/
Каменєв
Андрій
1/2 за 5 місце
Федорченко
Михайло
/
Грибков
Сергій
4/8
Акимов
Вадим
/
Ткалич
Тимур
1/4 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Грибков
Сергій
8/6
Щербина
Едуард
/
Бойко
Леонід
1/8 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Грибков
Сергій
6/8
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
Група
Федорченко
Михайло
/
Грибков
Сергій
8/3
Кац
Едуард
/
Обуховський
Денис
Група
14.02.2024
   
Midweek Cup #7
г.Київ, Tennis Park
Федорченко
Михайло
/
Біленький
Роман
2/6
Байдіков
Андрій
/
Горінний
Михайло
Група
Федорченко
Михайло
/
Біленький
Роман
4/6
Городинський
Владислав
/
Тарасов
Геннадій
Група
Федорченко
Михайло
/
Біленький
Роман
2/6
Хачатурян
Артем
/
Костанецький
Володимир
Група
Федорченко
Михайло
/
Біленький
Роман
1/6
Ярошенко
Сергій
/
Гонтовой
Максим
Група
10.01.2024
   
Midweek Cup #2
г.Київ, Tennis Park
Федорченко
Михайло
/
Біленький
Роман
4/6
Ярошенко
Сергій
/
Грасевич
Ігор
Група
Федорченко
Михайло
/
Біленький
Роман
2/6
Ревенко
Ілля
/
Височин
Павло
Група
Федорченко
Михайло
/
Біленький
Роман
4/6
Хачатурян
Артем
/
Костанецький
Володимир
Група
Федорченко
Михайло
/
Біленький
Роман
6/4
Муравйов
Михайло
/
Гонтовой
Максим
Група
15.12.2023
   
Podil Cup #6
г.Київ, Корти на подолі
Федорченко
Михайло
/
Арнаутович
Віктор
6/3
Салайчук
Тарас
/
Поляруш
Таісія
1/4 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Арнаутович
Віктор
6/0
Клименко
Роман
/
Коноз
Андрій
Група
Федорченко
Михайло
/
Арнаутович
Віктор
6/3
Акимов
Вадим
/
Онуфрійчук
Світлана
Група
09.12.2023
   
Lions Cup #13
г.Бровари, Vihola Grand
Акимов
Вадим
/
Федорченко
Михайло
8/9
(2)
Ярошенко
Сергій
/
Гордієнко
Сергій
Фінал за 5 місце
Акимов
Вадим
/
Федорченко
Михайло
8/4
Колісник
Олексій
/
Гузь
Богдан
1/2 за 5 місце
Акимов
Вадим
/
Федорченко
Михайло
8/9
(3)
Байдіков
Андрій
/
Фісталь
Герман
1/4 Фіналу
Акимов
Вадим
/
Федорченко
Михайло
8/1
Зорін
Михайло
/
Клімченко
Сергій
Група
Акимов
Вадим
/
Федорченко
Михайло
8/2
Федорчук
Едуард
/
Пичурин
Артем
Група
08.12.2023
   
Friday Cup #30
г.Київ, Корти на подолі
Федорченко
Михайло
/
Арнаутович
Віктор
-/+
Ревенко
Ілля
/
Олешко
Володимир
3а 3 місце
Федорченко
Михайло
/
Арнаутович
Віктор
4/6
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
1/2 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Арнаутович
Віктор
6/1
Іцков
Євген
/
Грасевич
Ігор
1/4 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Арнаутович
Віктор
6/3
Ревенко
Ілля
/
Олешко
Володимир
Група
02.12.2023
   
Laris Cup 2023
г.Київ, Tennis Park
Федорченко
Михайло
/
Тарасов
Геннадій
6/7
Пашинін
Сергій
/
Нікулін
Ігор
Група
Федорченко
Михайло
/
Тарасов
Геннадій
6/7
Борзило
Ігор
/
Бублій
В'ячеслав
Група
17.11.2023
   
Friday Cup #27
г.Київ, Корти на подолі
Федорченко
Михайло
/
Арнаутович
Віктор
5/6
(6)
Муравйов
Михайло
/
Гонтовой
Максим
Фінал
Федорченко
Михайло
/
Арнаутович
Віктор
6/1
Коноз
Андрій
/
Клименко
Роман
1/2 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Арнаутович
Віктор
6/4
Денисов
Олександр
/
Турків
Володимир
Група
Федорченко
Михайло
/
Арнаутович
Віктор
6/1
Біленький
Роман
/
Тищенко
Оксана
Група
Федорченко
Михайло
/
Арнаутович
Віктор
6/2
Малега
Володимир
/
Веллер
Юрій
Група
10.11.2023
   
Podil Cup #5
г.Київ, Корти на подолі
Федорченко
Михайло
/
Арнаутович
Віктор
0/3
Гордіенко
Дмитро
/
Мельник
Александр
Фінал
Федорченко
Михайло
/
Арнаутович
Віктор
6/3
Стасюк
Володимир
/
Кратюк
Віталій
1/2 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Арнаутович
Віктор
6/3
Пономарьов
Олексій
/
Нікулін
Ігор
1/4 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Арнаутович
Віктор
6/1
Бєлалова
Крістіна
/
Марченко
Олег
1/8 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Арнаутович
Віктор
6/1
Пашинін
Сергій
/
Пустовойт
Ігор
Група
Федорченко
Михайло
/
Арнаутович
Віктор
4/6
Денисов
Олександр
/
Джанелідзе
Єлизавета
Група
27.10.2023
   
Friday Cup #25
г.Київ, Корти на подолі
Федорченко
Михайло
/
Арнаутович
Віктор
4/6
Іцков
Євген
/
Єзерський
Сергій
1/4 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Арнаутович
Віктор
6/1
Сивохін
Сергій
/
Скляр
Олег
Група
Федорченко
Михайло
/
Арнаутович
Віктор
6/5
(5)
Біленький
Роман
/
Салайчук
Тарас
Група
20.10.2023
   
Friday Cup #24
г.Київ, Корти на подолі
Федорченко
Михайло
/
Арнаутович
Віктор
-/+
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
3а 3 місце
Федорченко
Михайло
/
Арнаутович
Віктор
3/6
Байдіков
Андрій
/
Скляр
Олег
1/2 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Арнаутович
Віктор
6/5
(3)
Сметанін
Рудольф
/
Крижанівський
Віктор
1/4 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Арнаутович
Віктор
5/6
(3)
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
Група
Федорченко
Михайло
/
Арнаутович
Віктор
6/4
Денисов
Олександр
/
Костанецька
Ірина
Група
29.09.2023
   
Friday Cup #21
г.Київ, Корти на подолі
Федорченко
Михайло
/
Арнаутович
Віктор
6/2
Бєлалова
Крістіна
/
Марченко
Олег
Фінал за 7 місце
Федорченко
Михайло
/
Арнаутович
Віктор
6/5
(3)
Щербак
Олександр
/
Кузьменко
Олексій
1/2 за 7 місце
Федорченко
Михайло
/
Арнаутович
Віктор
2/6
Іцков
Євген
/
Скляр
Олег
Група
Федорченко
Михайло
/
Арнаутович
Віктор
2/6
Муравйов
Михайло
/
Гонтовой
Максим
Група
22.09.2023
   
Friday Cup #20
г.Київ, Корти на подолі
Федорченко
Михайло
/
Лебідь
Юрій
6/0
Бєлалова
Крістіна
/
Марченко
Олег
1/2 за 9 місце
Федорченко
Михайло
/
Лебідь
Юрій
3/6
Ревенко
Ілля
/
Олешко
Володимир
Група
Федорченко
Михайло
/
Лебідь
Юрій
6/4
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
Група
25.08.2023
   
Friday Cup #17
г.Київ, Корти на подолі
Федорченко
Михайло
/
Тарасюк
Валерій
-/+
Муравйов
Михайло
/
Гаркуша
Юлія
Фінал за 7 місце
Федорченко
Михайло
/
Тарасюк
Валерій
-/+
Біленький
Роман
/
Галіч
Ігор
1/2 за 5 місце
Федорченко
Михайло
/
Тарасюк
Валерій
-/+
Вовк
Олексій
/
Тарасюк
Володимир
1/4 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Тарасюк
Валерій
6/4
Бахрушин
Андрій
/
Русін
Олександр
Група
Федорченко
Михайло
/
Тарасюк
Валерій
5/6
(5)
Кущ
Дмитро
/
Гончаренко
Олександр
Група
28.07.2023
   
Friday Cup #14
г.Київ, Olympic Village
Федорченко
Михайло
/
Тарасюк
Валерій
5/6
(4)
Денисов
Олександр
/
Галіч
Ігор
Фінал за 9 місце
Федорченко
Михайло
/
Тарасюк
Валерій
6/4
Бахрушин
Андрій
/
Веллер
Юрій
1/2 за 9 місце
Федорченко
Михайло
/
Тарасюк
Валерій
3/6
Сивохін
Сергій
/
Погуляй
Владимир
Група
Федорченко
Михайло
/
Тарасюк
Валерій
5/6
(4)
Пономарьов
Олексій
/
Лебедєва
Катерина
Група
22.07.2023
   
Літня Битва 2023
г.Буча, Campa
Федорченко
Михайло
/
Грибков
Сергій
6/1
Акимов
Вадим
/
Ареф'єв
Сергій
Група
Федорченко
Михайло
/
Грибков
Сергій
3/6
Мрачковський
Михайло
/
Рубцов
Юрий
Група
07.07.2023
   
Friday Cup #11
г.Київ, Корти на подолі
Федорченко
Михайло
/
Кадькаленко
Ігор
2/6
Іцков
Євген
/
Онуфрійчук
Світлана
Фінал за 9 місце
Федорченко
Михайло
/
Кадькаленко
Ігор
6/2
Щербак
Олександр
/
Кузьменко
Олексій
1/2 за 9 місце
Федорченко
Михайло
/
Кадькаленко
Ігор
4/6
Ревенко
Ілля
/
Грасевич
Ігор
Група
Федорченко
Михайло
/
Кадькаленко
Ігор
5/6
(5)
Векуа
Бакур
/
Осадчий
Вадим
Група
23.06.2023
   
Friday Cup #9
г.Київ, Корти на подолі
Федорченко
Михайло
/
Кадькаленко
Ігор
6/3
Щербак
Олександр
/
Кузьменко
Олексій
Фінал за 9 місце
Федорченко
Михайло
/
Кадькаленко
Ігор
3/6
Пономарьов
Олексій
/
Грасевич
Ігор
Група
Федорченко
Михайло
/
Кадькаленко
Ігор
4/6
Костанецький
Володимир
/
Костанецька
Ірина
Група
09.06.2023
   
Friday Cup #7
г.Київ, Корти на подолі
Федорченко
Михайло
/
Чигрин
Олександр
3/6
Пономарьов
Олексій
/
Лебедєва
Катерина
Фінал за 5 місце
Федорченко
Михайло
/
Чигрин
Олександр
6/4
Кущ
Дмитро
/
Гончаренко
Олександр
1/2 за 5 місце
Федорченко
Михайло
/
Чигрин
Олександр
6/7
(2)
Біленький
Роман
/
Чигрин
Влад
1/4 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Чигрин
Олександр
1/6
Іцков
Євген
/
Онуфрійчук
Світлана
Група
Федорченко
Михайло
/
Чигрин
Олександр
6/3
Глущенко
Юрій
/
Соловьев
Виталий
Група
26.05.2023
   
Friday Cup #5
г.Київ, Корти на подолі
Федорченко
Михайло
/
Кадькаленко
Ігор
3/6
Кущ
Дмитро
/
Гончаренко
Олександр
Група
Федорченко
Михайло
/
Кадькаленко
Ігор
2/6
Векуа
Бакур
/
Скляр
Олег
Група
Федорченко
Михайло
/
Кадькаленко
Ігор
6/4
Пономарьов
Олексій
/
Артемʼєв
Олександр
Група
Федорченко
Михайло
/
Кадькаленко
Ігор
6/2
Щербак
Олександр
/
Кузьменко
Олексій
Група
Федорченко
Михайло
/
Кадькаленко
Ігор
6/4
Денисов
Олександр
/
Лебедєва
Катерина
Група
19.05.2023
   
Friday Cup #4
г.Київ, Корти на подолі
Федорченко
Михайло
/
Кадькаленко
Ігор
6/4
Погребной
Олександр
/
Поднебенный
Евгений
3а 3 місце
Федорченко
Михайло
/
Кадькаленко
Ігор
3/6
Векуа
Бакур
/
Скляр
Олег
1/2 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Кадькаленко
Ігор
6/5
(4)
Денисов
Олександр
/
Осадчий
Вадим
1/4 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Кадькаленко
Ігор
6/1
Кущ
Дмитро
/
Гончаренко
Олександр
Група
Федорченко
Михайло
/
Кадькаленко
Ігор
4/6
Пономарьов
Олексій
/
Артемʼєв
Олександр
Група
12.05.2023
   
Friday Cup #3
г.Київ, Корти на подолі
Федорченко
Михайло
/
Кадькаленко
Ігор
3/6
Денисов
Олександр
/
Нікулін
Ігор
3а 3 місце
Федорченко
Михайло
/
Кадькаленко
Ігор
3/6
Байдіков
Андрій
/
Курилов
Сергій
1/2 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Кадькаленко
Ігор
6/5
(4)
Векуа
Бакур
/
Скляр
Олег
1/4 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Кадькаленко
Ігор
6/4
Бахрушин
Андрій
/
Попенков
Артем
Група
Федорченко
Михайло
/
Кадькаленко
Ігор
5/6
(4)
Шпетний
Сергій
/
Шамраєв
Сергій
Група
06.05.2023
   
Подільська Весна 2023
г.Київ, Корти на подолі
Федорченко
Михайло
/
Витвицький
Василь
4/6
Кратюк
Віталій
/
Нагорняк
Александр
Фінал
Федорченко
Михайло
/
Витвицький
Василь
6/3
Невидюк
Андрій
/
Чигрин
Влад
1/2 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Витвицький
Василь
6/3
Хачатурян
Артем
/
Тарасюк
Валерій
1/4 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Витвицький
Василь
6/4
Пустовойт
Ігор
/
Скляр
Олег
Група
Федорченко
Михайло
/
Витвицький
Василь
6/1
Крижанівський
Віктор
/
Олешко
Володимир
Група
29.04.2023
   
Lions Cup #6
г.Київ, Tennis Park
Акимов
Вадим
/
Федорченко
Михайло
4/8
Щербина
Едуард
/
Ткалич
Тимур
Фінал
Акимов
Вадим
/
Федорченко
Михайло
8/3
Гудь
Платон
/
Чигрин
Влад
1/2 Фіналу
Акимов
Вадим
/
Федорченко
Михайло
8/2
Іцков
Євген
/
Ліпінскас
Норбертас
1/4 Фіналу
Акимов
Вадим
/
Федорченко
Михайло
8/5
Чеботарьов
Артем
/
Кадькаленко
Ігор
1/8 Фіналу
Акимов
Вадим
/
Федорченко
Михайло
8/1
Сметанін
Рудольф
/
Тарасов
Геннадій
Група
Акимов
Вадим
/
Федорченко
Михайло
8/2
Мрачковський
Станіслав
/
Ростикус
Михайло
Група
28.04.2023
   
Podil Cup #3
г.Київ, Корти на подолі
Федорченко
Михайло
/
Сідак
Олег
6/4
Векуа
Бакур
/
Грасевич
Ігор
Фінал за 5 місце
Федорченко
Михайло
/
Сідак
Олег
+/-
Денисов
Олександр
/
Лебедєва
Катерина
1/2 за 5 місце
Федорченко
Михайло
/
Сідак
Олег
2/6
Акимов
Вадим
/
Довгань
Юрій
1/4 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Сідак
Олег
1/6
Векуа
Бакур
/
Грасевич
Ігор
Група
Федорченко
Михайло
/
Сідак
Олег
6/1
Бобров
Максим
/
Головатюк
Александр
Група
22.04.2023
   
Vihola Amateur Spring Cup
г.Бровари, Vihola Grand
Федорченко
Михайло
/
Тарасов
Геннадій
4/0
Векуа
Бакур
/
Тарасюк
Валерій
3а 3 місце
Федорченко
Михайло
/
Тарасов
Геннадій
7/9
Федоров
Антон
/
Масюк
Артем
1/2 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Тарасов
Геннадій
9/7
Кратюк
Віталій
/
Стасюк
Володимир
1/4 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Тарасов
Геннадій
8/3
Пільнік
Євген
/
Вишняков
Сергій
1/8 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Тарасов
Геннадій
8/0
Арсентьєв
Марк
/
Платонов
Артем
Група
Федорченко
Михайло
/
Тарасов
Геннадій
8/1
Нікітенко
Ігор
/
Боровик
Олександр
Група
14.04.2023
   
Podil Cup #2
г.Київ, Корти на подолі
Федорченко
Михайло
/
Кравченко
Володимир
5/6
(15)
Стасюк
Володимир
/
Кратюк
Віталій
3а 3 місце
Федорченко
Михайло
/
Кравченко
Володимир
5/6
(5)
Біленький
Роман
/
Лебідь
Юрій
1/2 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Кравченко
Володимир
6/3
Денисов
Олександр
/
Лебедєва
Катерина
Група
Федорченко
Михайло
/
Кравченко
Володимир
6/4
Стасюк
Володимир
/
Кратюк
Віталій
Група
07.04.2023
   
Friday Cup #1
г.Київ, Корти на подолі
Кравченко
Володимир
/
Федорченко
Михайло
6/0
Щербак
Олександр
/
Кузьменко
Олексій
Фінал за 7 місце
Кравченко
Володимир
/
Федорченко
Михайло
6/5
(5)
Денисов
Олександр
/
Лашин
Сергій
1/2 за 7 місце
Кравченко
Володимир
/
Федорченко
Михайло
1/6
Стасюк
Володимир
/
Кратюк
Віталій
Група
Кравченко
Володимир
/
Федорченко
Михайло
6/4
Іцков
Євген
/
Вісіконенко
Віталій
Група
01.04.2023
   
Vihola Grand Cup
г.Бровари, Vihola Grand
Акимов
Вадим
/
Федорченко
Михайло
8/4
Олійник
Олександр
/
Коцюра
Павло
3а 3 місце
Акимов
Вадим
/
Федорченко
Михайло
5/8
Городинський
Владислав
/
Кравченко
Володимир
1/2 Фіналу
Акимов
Вадим
/
Федорченко
Михайло
8/5
Сметанін
Рудольф
/
Чигрин
Влад
1/4 Фіналу
Акимов
Вадим
/
Федорченко
Михайло
9/8
(4)
Долгошеєв
Олег
/
Горенюк
Олександр
1/8 Фіналу
Акимов
Вадим
/
Федорченко
Михайло
8/0
Олійник
Олександр
/
Коцюра
Павло
Група
Акимов
Вадим
/
Федорченко
Михайло
8/2
Слаутінський
Володимир
/
Вильчинский
Валентин
Група
18.03.2023
   
Весняна Битва 2023
г.Вишгород, Sport Villa Grays
Федорченко
Михайло
/
Бранець
Юрій
6/2
Шпетний
Сергій
/
Москаленко
Ярослав
1/2 за 9 місце
Федорченко
Михайло
/
Бранець
Юрій
6/1
Калініченко
Дмитро
/
Гвоздик
Артем
1/4 за 9 місце
Федорченко
Михайло
/
Бранець
Юрій
6/8
Богданов
Андрій
/
Кононенко
Дмитро
1/8 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Бранець
Юрій
8/3
Чайка
Олександр
/
Скрипник
Роман
Група
Федорченко
Михайло
/
Бранець
Юрій
8/6
Павроз
Олександр
/
Кушнір
Сергій
Група
11.03.2023
   
Lions Cup #5
г.Київ, Tennis Park
Шпетний
Сергій
/
Федорченко
Михайло
6/0
Крупський
Дмитро
/
Галіч
Ігор
1/2 за 5 місце
Шпетний
Сергій
/
Федорченко
Михайло
5/8
Бойчук
Роман
/
Чигрин
Олександр
1/4 Фіналу
Шпетний
Сергій
/
Федорченко
Михайло
8/4
Алексеенко
Вадим
/
Чічілов
Олександр
1/8 Фіналу
Шпетний
Сергій
/
Федорченко
Михайло
8/6
Сметанін
Рудольф
/
Кадькаленко
Ігор
Група
Шпетний
Сергій
/
Федорченко
Михайло
8/3
Безносенко
Олексій
/
Височин
Павло
Група
18.02.2023
   
Lions Cup #4
г.Київ, Tennis Park
Карачанський
Дмитро
/
Федорченко
Михайло
8/9
(6)
Петров
Дмитро
/
Шамраєв
Сергій
Фінал за 25 місце
Карачанський
Дмитро
/
Федорченко
Михайло
6/3
Лишенюк
Павло
/
Погребной
Олександр
1/2 за 25 місце
Карачанський
Дмитро
/
Федорченко
Михайло
7/9
Чеботарьов
Артем
/
Кадькаленко
Ігор
Група
Карачанський
Дмитро
/
Федорченко
Михайло
8/9
(3)
Яковлєв
Гліб
/
Голод
Олег
Група
28.01.2023
   
Lions Cup #3
г.Київ, Tennis Park
Акимов
Вадим
/
Федорченко
Михайло
8/6
Іцков
Євген
/
Костанецький
Володимир
Фінал
Акимов
Вадим
/
Федорченко
Михайло
8/4
Чеботарьов
Артем
/
Поляков
Едгар
1/2 Фіналу
Акимов
Вадим
/
Федорченко
Михайло
8/5
Щербина
Едуард
/
Ткалич
Тимур
1/4 Фіналу
Акимов
Вадим
/
Федорченко
Михайло
8/4
Ярошенко
Сергій
/
Чигрин
Влад
1/8 Фіналу
Акимов
Вадим
/
Федорченко
Михайло
8/4
Яковлєв
Гліб
/
Фурсенко
Ігор
Група
Акимов
Вадим
/
Федорченко
Михайло
8/4
Гудь
Платон
/
Комар
Андрій
Група
25.01.2023
   
PL Midweek Cup #4
г.Київ, Tennis Park
Федорченко
Михайло
/
Біленький
Роман
4/6
Гудь
Платон
/
Нікулін
Ігор
1/2 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Біленький
Роман
6/3
Пономарьов
Олексій
/
Тодоров
Сергій
Група
Федорченко
Михайло
/
Біленький
Роман
6/5
(3)
Чайка
Олександр
/
Попенков
Артем
Група
18.01.2023
   
PL Midweek Cup #3
г.Київ, Tennis Park
Федорченко
Михайло
/
Біленький
Роман
4/6
Макуц
Тарас
/
Шамраєв
Арсеній
Фінал
Федорченко
Михайло
/
Біленький
Роман
6/1
Пономарьов
Олексій
/
Тодоров
Сергій
1/2 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Біленький
Роман
6/3
Городинський
Владислав
/
Святун
Антон
Група
Федорченко
Михайло
/
Біленький
Роман
5/6
(6)
Байдіков
Андрій
/
Скляр
Олег
Група
31.12.2022
   
Осіння Битва 2022
г.Вишгород, Sport Villa Grays
Федорченко
Михайло
/
Федяй
Денис
3/6
Павроз
Олександр
/
Чигрин
Влад
1/2 за 9 місце
Федорченко
Михайло
/
Федяй
Денис
7/6
(7)
Векуа
Бакур
/
Нікулін
Ігор
1/4 за 9 місце
Федорченко
Михайло
/
Федяй
Денис
6/8
Харитонов
Віталій
/
Локшин
Дмитро
1/8 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Федяй
Денис
6/8
Мрачковський
Станіслав
/
Борзило
Ігор
Група
Федорченко
Михайло
/
Федяй
Денис
8/2
Кущ
Дмитро
/
Гончаренко
Олександр
Група
30.12.2022
   
Благодійна Битва 2022
г.Київ, Tennis Park
Федорченко
Михайло
/
Сазонов
Олег
2/6
Шпетний
Сергій
/
Нікулін
Ігор
1/4 за 9 місце
Федорченко
Михайло
/
Сазонов
Олег
8/9
(3)
Акимов
Вадим
/
Собчук
Олег
1/8 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Сазонов
Олег
8/6
Остроушко
Михайло
/
Пичурин
Артем
1/16 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Сазонов
Олег
4/8
Богданов
Андрій
/
Кононенко
Дмитро
Група
Федорченко
Михайло
/
Сазонов
Олег
9/7
Лалєтін
Деніс
/
Вісіконенко
Віталій
Група
03.12.2022
   
Lions Cup #2
г.Київ, Tennis Park
Акимов
Вадим
/
Федорченко
Михайло
4/8
Алексеенко
Вадим
/
Чигрин
Влад
Фінал
Акимов
Вадим
/
Федорченко
Михайло
8/3
Іцков
Євген
/
Костанецький
Володимир
1/2 Фіналу
Акимов
Вадим
/
Федорченко
Михайло
8/1
Крупський
Дмитро
/
Бранець
Юрій
1/4 Фіналу
Акимов
Вадим
/
Федорченко
Михайло
8/6
Гудь
Платон
/
Корягін
Максим
1/8 Фіналу
Акимов
Вадим
/
Федорченко
Михайло
8/1
Городинський
Владислав
/
Горенюк
Олександр
Група
Акимов
Вадим
/
Федорченко
Михайло
8/0
Ревенко
Ілля
/
Лебідь
Юрій
Група
25.05.2022
   
PL mini 1
г.Київ, Tennis Park
Федорченко
Михайло
/
Біленький
Роман
3/6
Хачатурян
Артем
/
Бранець
Юрій
Фінал за 5 місце
Федорченко
Михайло
/
Біленький
Роман
2/6
Городинський
Владислав
/
Святун
Антон
Група
Федорченко
Михайло
/
Біленький
Роман
6/1
Байдіков
Андрій
/
Вісіконенко
Віталій
Група
Федорченко
Михайло
/
Біленький
Роман
4/6
Авдєєв
Артем
/
Тарасюк
Валерій
Група
20.11.2021
   
Осенняя Битва 2021
г.Київ, Olympic Village
Федорченко
Михайло
/
Грибков
Сергій
2/6
Белинский
Дмитрий
/
Михоничев
Алексей
1/4 за 17 місце
Федорченко
Михайло
/
Грибков
Сергій
6/4
Левченко
Роман
/
Шамраєв
Сергій
1/8 за 17 місце
Федорченко
Михайло
/
Грибков
Сергій
4/8
Синій
Владислав
/
Ларин
Сергей
1/16 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Грибков
Сергій
6/1
Мильченко
Ярослав
/
Білоусов
Олександр
Група
Федорченко
Михайло
/
Грибков
Сергій
7/5
Петряєв
Денис
/
Момот
Андрей
Група
16.10.2021
   
KTK 2021. Doubles Cup #24
г.Київ, Olympic Village
Федорченко
Михайло
/
Горін
Андрій
6/3
Хачатурян
Артем
/
Костанецький
Володимир
1/2 за 5 місце
Федорченко
Михайло
/
Горін
Андрій
4/6
Липко
Максим
/
Біленький
Роман
1/4 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Горін
Андрій
6/1
Шамраєв
Сергій
/
Дьяченко
Антон
Група
Федорченко
Михайло
/
Горін
Андрій
6/1
Крупський
Дмитро
/
Клименко
Роман
Група
27.08.2021
   
Летняя Битва 2021
г.Буча, Campa
Федорченко
Михайло
/
Грибков
Сергій
8/3
Розмарица
Вадим
/
Тадіян
Валерій
Фінал
Федорченко
Михайло
/
Грибков
Сергій
9/7
Степахно
Анатолий
/
Грибанов
Николай
1/2 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Грибков
Сергій
8/4
Литовченко
Артем
/
Бранець
Юрій
1/4 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Грибков
Сергій
8/6
Верхоглядов
Владимир
/
Петушков
Владимир
1/8 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Грибков
Сергій
8/4
Филев
Александр
/
Липко
Максим
1/16 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Грибков
Сергій
7/6
(5)
Безносенко
Олексій
/
Коваленко
Олександр
Група
Федорченко
Михайло
/
Грибков
Сергій
6/4
Акимов
Вадим
/
Ареф'єв
Сергій
Група
25.07.2021
   
PL & SMASH 2021. Doubles Cup #26
г.Київ, Olympic Village
Федорченко
Михайло
/
Біленький
Роман
4/6
Сметанін
Рудольф
/
Селюк
Александр
Фінал за 5 місце
Федорченко
Михайло
/
Біленький
Роман
3/6
Гудь
Платон
/
Гусак
Владимир
1/4 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Біленький
Роман
5/7
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
Група
Федорченко
Михайло
/
Біленький
Роман
6/2
Сергиенко
Сергей
/
Антонов
Виталий
Група
Федорченко
Михайло
/
Біленький
Роман
7/5
Костанецький
Кирило
/
Липко
Максим
Група
17.04.2021
   
Cup Megaron
г.Дніпро, ТК "Мегарон"
Федорченко
Михайло
/
Сідак
Олег
5/8
Петроченко
Андрій
/
Локшин
Дмитро
1/4 за 9 місце
Федорченко
Михайло
/
Сідак
Олег
3/8
Кононенко
Дмитро
/
Пашинін
Сергій
1/8 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Сідак
Олег
9/7
Павленко
Роман
/
Спектр
Александр
Група
Федорченко
Михайло
/
Сідак
Олег
8/4
Козлов
Игорь
/
Николенко
Михаил
Група
10.04.2021
   
KTK 2021. Doubles Cup #12
г.Київ, Olympic Village
Федорченко
Михайло
/
Сідак
Олег
2/6
Денисов
Олександр
/
Шерстюк
Алексей
3а 3 місце
Федорченко
Михайло
/
Сідак
Олег
3/6
Шипіцин
Ігор
/
Липко
Максим
1/2 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Сідак
Олег
6/3
Петряєв
Денис
/
Кохно
Александр
1/4 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Сідак
Олег
6/2
Акимов
Вадим
/
Симачев
Денис
Група
Федорченко
Михайло
/
Сідак
Олег
6/4
Пузанов
Денис
/
Шнуренко
Александр
Група
20.03.2021
   
Davydovich CUP 35+35
г.Дніпро, Спортивный клуб "MAXIMUS"
Сідак
Олег
/
Федорченко
Михайло
4/8
Петушков
Владимир
/
Денисов
Олександр
1/4 Фіналу
Сідак
Олег
/
Федорченко
Михайло
8/4
Чебан
Дмитрий
/
Кузьменко
Іван
1/8 Фіналу
Сідак
Олег
/
Федорченко
Михайло
8/6
Кичила
Андрій
/
Жовнерчук
Володимир
Група
Сідак
Олег
/
Федорченко
Михайло
8/3
Безрукавый
Олег
/
Рыбак
Алексей
Група
13.03.2021
   
KTK 2021. Doubles Cup #8
г.Київ, Olympic Village
Федорченко
Михайло
/
Пасичный
Анатолий
6/4
Шпетний
Сергій
/
Нікулін
Ігор
Фінал за 5 місце
Федорченко
Михайло
/
Пасичный
Анатолий
+/-
Пузанов
Денис
/
Грига
Іван
1/2 за 5 місце
Федорченко
Михайло
/
Пасичный
Анатолий
5/7
Акимов
Вадим
/
Грибанов
Николай
1/4 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Пасичный
Анатолий
6/4
Петряєв
Денис
/
Вісіконенко
Віталій
Група
Федорченко
Михайло
/
Пасичный
Анатолий
4/6
Шпетний
Сергій
/
Нікулін
Ігор
Група
27.02.2021
   
Февральская Битва 2021
г.Київ, Olympic Village
Федорченко
Михайло
/
Федяй
Денис
3/8
Шипіцин
Ігор
/
Невесенко
Константин
Фінал за 17 місце
Федорченко
Михайло
/
Федяй
Денис
6/1
Васильев
Антон
/
Шнуренко
Александр
1/2 за 17 місце
Федорченко
Михайло
/
Федяй
Денис
6/4
Ярошенко
Сергій
/
Грасевич
Ігор
1/4 за 17 місце
Федорченко
Михайло
/
Федяй
Денис
6/0
Цехановський
Андрій
/
Однолько
Костантин
1/8 за 17 місце
Федорченко
Михайло
/
Федяй
Денис
5/8
Швед
Марьян
/
Собчук
Олег
1/16 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Федяй
Денис
6/3
Степахно
Анатолий
/
Грибанов
Николай
Група
Федорченко
Михайло
/
Федяй
Денис
6/0
Остроушко
Михайло
/
Пичурин
Артем
Група
12.02.2021
   
КИЕВСКАЯ ЗИМА 2021
г.Київ, Tennis Park
Кавицкий
Михаил
/
Федорченко
Михайло
4/6
Масюк
Артем
/
Федоров
Антон
Фінал за 25 місце
Кавицкий
Михаил
/
Федорченко
Михайло
6/1
Галашан
Валерий
/
Коваль
Андрей
1/2 за 25 місце
Кавицкий
Михаил
/
Федорченко
Михайло
6/3
Погуляйло
Олександр
/
Сидак
Юрий
1/4 за 25 місце
Кавицкий
Михаил
/
Федорченко
Михайло
1/6
Гордієнко
Сергій
/
Шевченко
Дмитрий
Група
Кавицкий
Михаил
/
Федорченко
Михайло
4/6
Бублій
В'ячеслав
/
Кирилюк
Сергій
Група
06.02.2021
   
KTK 2021. Doubles Cup #5
г.Київ, Olympic Village
Федорченко
Михайло
/
Пасичный
Анатолий
6/7
(5)
Шипіцин
Ігор
/
Латанюк
Ирина
3а 3 місце
Федорченко
Михайло
/
Пасичный
Анатолий
6/7
(5)
Акимов
Вадим
/
Гузь
Богдан
1/2 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Пасичный
Анатолий
6/2
Шипіцин
Ігор
/
Латанюк
Ирина
Група
Федорченко
Михайло
/
Пасичный
Анатолий
6/0
Тятков
Микита
/
Лацанич
Василь
Група
24.01.2021
   
KTK 2021. Doubles Cup #3
г.Київ, Olympic Village
Федорченко
Михайло
/
Пасичный
Анатолий
4/6
Денисов
Олександр
/
Грибанов
Николай
3а 3 місце
Федорченко
Михайло
/
Пасичный
Анатолий
1/6
Шипіцин
Ігор
/
Липко
Максим
1/2 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Пасичный
Анатолий
6/3
Семенов
Андрій
/
Євтушенко
Федір
1/4 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Пасичный
Анатолий
7/5
Дружченко
Игорь
/
Сідак
Олег
1/8 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Пасичный
Анатолий
6/2
Костанецький
Володимир
/
Біленький
Роман
Група
Федорченко
Михайло
/
Пасичный
Анатолий
6/2
Дубров
Георгий
/
Поночовна
Мария
Група
23.01.2021
   
PL & SMASH 2021. ProAm Doubles Cup #1
г.Київ, Olympic Village
Байдіков
Андрій
/
Федорченко
Михайло
6/2
Манафов
Владислав
/
Грибанов
Николай
Фінал
Байдіков
Андрій
/
Федорченко
Михайло
6/0
Аксьонов
Олександр
/
Сідак
Олег
1/2 Фіналу
Байдіков
Андрій
/
Федорченко
Михайло
6/0
Семенов
Андрій
/
Сивохін
Сергій
1/4 Фіналу
Байдіков
Андрій
/
Федорченко
Михайло
6/2
Сметанін
Рудольф
/
Біленький
Роман
1/8 Фіналу
Байдіков
Андрій
/
Федорченко
Михайло
6/3
Романченко
Владислав
/
Федоткін
Євгеній
Група
Байдіков
Андрій
/
Федорченко
Михайло
6/3
Попов
Олексій
/
Липко
Максим
Група
16.01.2021
   
KTK 2021. Doubles Cup #2
г.Київ, Olympic Village
Федорченко
Михайло
/
Пасичный
Анатолий
3/6
Байдіков
Андрій
/
Дяченко
Сергій
Фінал
Федорченко
Михайло
/
Пасичный
Анатолий
6/0
Тятков
Микита
/
Рубцов
Юрий
1/2 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Пасичный
Анатолий
6/1
Дружченко
Игорь
/
Сідак
Олег
1/4 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Пасичный
Анатолий
6/4
Сивохін
Сергій
/
Шамраєв
Сергій
Група
Федорченко
Михайло
/
Пасичный
Анатолий
6/1
Шидловський
Геннадій
/
Лацанич
Василь
Група
09.01.2021
   
KTK 2021. Doubles Cup #1
г.Київ, Olympic Village
Федорченко
Михайло
/
Борзило
Ігор
4/6
Хачатурян
Артем
/
Липко
Максим
Фінал
Федорченко
Михайло
/
Борзило
Ігор
6/2
Попов
Олексій
/
Кратюк
Віталій
1/2 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Борзило
Ігор
6/2
Біленький
Роман
/
Погуляй
Владимир
1/4 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Борзило
Ігор
6/3
Нурієв
Руслан
/
Сідак
Олег
Група
Федорченко
Михайло
/
Борзило
Ігор
6/0
Сивохін
Сергій
/
Шамраєв
Сергій
Група
21.11.2020
   
Ноябрьская Битва 2020
г.Київ, Olympic Village
Федорченко
Михайло
/
Федяй
Денис
6/7
(7)
Гаврилов
Роланд
/
Галімов
Олексій
1/8 за 17 місце
Федорченко
Михайло
/
Федяй
Денис
3/8
Кузьменко
Іван
/
Рахно
Вадим
1/16 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Федяй
Денис
6/2
Цаль
Віталій
/
Костанецький
Володимир
Група
Федорченко
Михайло
/
Федяй
Денис
6/0
Марков
Григорий
/
Пинчук
Павел
Група
16.10.2020
   
КИЕВСКАЯ ОСЕНЬ 2020
г.Київ, Olympic Village
Федорченко
Михайло
/
Байдіков
Андрій
8/4
Акимов
Вадим
/
Васильев
Антон
Фінал
Федорченко
Михайло
/
Байдіков
Андрій
8/6
Левчук
Валентин
/
Алексеенко
Вадим
1/2 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Байдіков
Андрій
8/5
Селюк
Александр
/
Крутых
Алексей
1/4 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Байдіков
Андрій
8/4
Пичурин
Артем
/
Девятьяров
Марат
1/8 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Байдіков
Андрій
8/2
Москаленко
Ярослав
/
Цепляев
Евгений
1/16 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Байдіков
Андрій
7/5
Грибанов
Николай
/
Агафонов
Александр
Група
Федорченко
Михайло
/
Байдіков
Андрій
6/4
Симачев
Денис
/
Городинський
Владислав
Група
11.10.2020
   
PL & SMASH 2020. Doubles Cup #29
г.Київ, Olympic Village
Федорченко
Михайло
/
Горін
Андрій
6/4
Горох
Александр
/
Погуляй
Владимир
3а 3 місце
Федорченко
Михайло
/
Горін
Андрій
1/6
Неманіхін
Віктор
/
Гусак
Владимир
1/2 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Горін
Андрій
6/4
Кевлич
Алексей
/
Невесенко
Геннадий
1/4 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Горін
Андрій
6/2
Лалєтін
Деніс
/
Вісіконенко
Віталій
Група
Федорченко
Михайло
/
Горін
Андрій
7/5
Петряєв
Денис
/
Симачев
Денис
Група
03.10.2020
   
PL & SMASH 2020. Doubles Cup #28
г.Київ, Olympic Village
Федорченко
Михайло
/
Невесенко
Константин
0/6
Ляхович
Андрій
/
Гусак
Владимир
Фінал за 9 місце
Федорченко
Михайло
/
Невесенко
Константин
3/6
Сєдоплатов
В'ячеслав
/
Попко
Віктор
1/8 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Невесенко
Константин
6/3
Кевлич
Алексей
/
Грибанов
Николай
Група
Федорченко
Михайло
/
Невесенко
Константин
1/6
Романченко
Владислав
/
Федоткін
Євгеній
Група
26.09.2020
   
Premier League 2020. Doubles Cup #27
г.Київ, Olympic Village
Федорченко
Михайло
/
Біленький
Роман
5/2
Попов
Олексій
/
Шипіцин
Ігор
3а 3 місце
Федорченко
Михайло
/
Біленький
Роман
6/7
(3)
Чернов
Александр
/
Выдмыш
Виктор
1/2 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Біленький
Роман
6/4
Семенов
Андрій
/
Сивохін
Сергій
1/4 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Біленький
Роман
7/6
(1)
Петряєв
Денис
/
Попко
Віктор
Група
Федорченко
Михайло
/
Біленький
Роман
2/6
Попов
Олексій
/
Шипіцин
Ігор
Група
16.08.2020
   
PL & SMASH 2020. Doubles Cup #22
г.Київ, Olympic Village
Федорченко
Михайло
/
Горін
Андрій
6/3
Петряєв
Денис
/
Гусак
Владимир
Фінал за 9 місце
Федорченко
Михайло
/
Горін
Андрій
6/1
Кирилова
Анастасия
/
Сухіна
Юрій
1/2 за 9 місце
Федорченко
Михайло
/
Горін
Андрій
6/3
Шипіцин
Ігор
/
Шипицын
Михаил
Група
Федорченко
Михайло
/
Горін
Андрій
2/6
Семенов
Андрій
/
Сивохін
Сергій
Група
15.03.2020
   
SMASH & КТК #11 ONLY AM MONEY+
г.Київ, Olympic Village
Пасичный
Анатолий
/
Федорченко
Михайло
-/+
Майборода
Сергей
/
Горін
Андрій
3а 3 місце
Пасичный
Анатолий
/
Федорченко
Михайло
6/7
(5)
Грибанов
Николай
/
Клименко
Сергей
1/2 Фіналу
Пасичный
Анатолий
/
Федорченко
Михайло
6/3
Акимов
Вадим
/
Репа
Владимир
1/4 Фіналу
Пасичный
Анатолий
/
Федорченко
Михайло
6/2
Каменєв
Андрій
/
Гусак
Владимир
1/8 Фіналу
Пасичный
Анатолий
/
Федорченко
Михайло
6/2
Смелянский
Вадим
/
Курбанов
Вячеслав
Група
Пасичный
Анатолий
/
Федорченко
Михайло
6/3
Хачатурян
Артем
/
Красюк
Александр
Група
21.02.2020
   
КИЕВСКАЯ ЗИМА 2020
г.Київ, Olympic Village
Пасичный
Анатолий
/
Федорченко
Михайло
2/8
Бранець
Юрій
/
Добрынский
Роман
1/2 Фіналу
Пасичный
Анатолий
/
Федорченко
Михайло
8/2
Бублій
В'ячеслав
/
Кирилюк
Сергій
1/4 Фіналу
Пасичный
Анатолий
/
Федорченко
Михайло
8/3
Шпортько
Валерій
/
Галімов
Олексій
1/8 Фіналу
Пасичный
Анатолий
/
Федорченко
Михайло
8/2
Сідак
Олег
/
Нурієв
Руслан
1/16 Фіналу
Пасичный
Анатолий
/
Федорченко
Михайло
8/5
Ицков
Владимир
/
Стасюк
Володимир
Група
Пасичный
Анатолий
/
Федорченко
Михайло
8/0
Галашан
Валерий
/
Савченко
Група
16.02.2020
   
SMASH & КТК DOUBLES #7 (AM)
г.Київ, Olympic Village
Федорченко
Михайло
/
Пасичный
Анатолий
6/3
Євтушенко
Федір
/
Голод
Олег
3а 3 місце
Федорченко
Михайло
/
Пасичный
Анатолий
2/6
Бранець
Юрій
/
Добрынский
Роман
1/2 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Пасичный
Анатолий
7/5
Курбанов
Вячеслав
/
Круглов
Артем
1/4 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Пасичный
Анатолий
6/4
Грибанов
Николай
/
Хачатурян
Артем
Група
Федорченко
Михайло
/
Пасичный
Анатолий
6/3
Денисов
Олександр
/
Шамраєв
Сергій
Група
09.02.2020
   
SMASH & КТК DOUBLES CUP #6
г.Київ, Olympic Village
Федорченко
Михайло
/
Горін
Андрій
8/6
Грибанов
Николай
/
Горох
Александр
Фінал за 17 місце
Федорченко
Михайло
/
Горін
Андрій
+/-
Акимов
Вадим
/
Погуляй
Владимир
1/2 за 17 місце
Федорченко
Михайло
/
Горін
Андрій
6/2
Біленький
Роман
/
Липко
Максим
1/4 за 17 місце
Федорченко
Михайло
/
Горін
Андрій
2/6
Грига
Іван
/
Неманіхін
Віктор
Група
Федорченко
Михайло
/
Горін
Андрій
4/6
Ляхович
Андрій
/
Лазуренко
Денис
Група
19.01.2020
   
SMASH & КТК DOUBLES AM
г.Київ, Olympic Village
Пасичный
Анатолий
/
Федорченко
Михайло
6/3
Рубцов
Юрий
/
Цаль
Дмитро
Фінал за 9 місце
Пасичный
Анатолий
/
Федорченко
Михайло
6/4
Челомбитько
Сергей
/
Кирилюк
Сергій
1/2 за 9 місце
Пасичный
Анатолий
/
Федорченко
Михайло
4/6
Павроз
Олександр
/
Гусак
Владимир
1/8 Фіналу
Пасичный
Анатолий
/
Федорченко
Михайло
6/0
Цвигун
Роман
/
Бондаренко
Владимир
Група
Пасичный
Анатолий
/
Федорченко
Михайло
1/6
Савчук
Лилия
/
Пузанов
Денис
Група
04.01.2020
   
SMASH SINGLES AM
г.Київ, Olympic Village
Федорченко
Михайло
6/4
Клименко
Сергей
Фінал
Федорченко
Михайло
6/4
Добрынский
Роман
1/2 Фіналу
Федорченко
Михайло
6/2
Тарасенко
Вадим
1/4 Фіналу
Федорченко
Михайло
6/1
Вилимец
Антон
1/8 Фіналу
Федорченко
Михайло
6/1
Маснюк
Виктор
Група
Федорченко
Михайло
6/1
Лазуренко
Денис
Група
22.12.2019
   
SMASH & КТК AM DOUBLES CUP
г.Київ, Olympic Village
Пасичный
Анатолий
/
Федорченко
Михайло
-/+
Клименко
Сергей
/
Семенов
Андрій
Фінал
Пасичный
Анатолий
/
Федорченко
Михайло
6/4
Грибанов
Николай
/
Акимов
Вадим
1/2 Фіналу
Пасичный
Анатолий
/
Федорченко
Михайло
6/4
Скляр
Олег
/
Попов
Олексій
1/4 Фіналу
Пасичный
Анатолий
/
Федорченко
Михайло
6/3
Сивохін
Сергій
/
Смелянский
Вадим
Група
Пасичный
Анатолий
/
Федорченко
Михайло
6/3
Погуляй
Владимир
/
Ицков
Владимир
Група
14.12.2019
   
Итоговый турнир Common-Maximus & Lake park city
г.Дніпро, Спортивный клуб "MAXIMUS"
Сазонов
Олег
/
Федорченко
Михайло
2/8
Байбуза
Алексей
/
Синій
Владислав
Фінал
Сазонов
Олег
/
Федорченко
Михайло
8/6
Кононенко
Дмитро
/
Пашинін
Сергій
1/2 Фіналу
Сазонов
Олег
/
Федорченко
Михайло
8/2
Чебан
Дмитрий
/
Кузьменко
Іван
1/4 Фіналу
Сазонов
Олег
/
Федорченко
Михайло
8/5
Лукьянов
Эдгар
/
Безрукавый
Олег
1/8 Фіналу
Сазонов
Олег
/
Федорченко
Михайло
8/6
Токаренко
Дмитрий
/
Логинов
Андрей
Група
Сазонов
Олег
/
Федорченко
Михайло
8/4
Локшин
Дмитро
/
Манжелей
Александр
Група
29.11.2019
   
ТУРНИР ПАМЯТИ СТАНИСЛАВА СЕЛЮКА
г.Київ, Olympic Village
Федорченко
Михайло
/
Ляхович
Андрій
9/7
Костанецький
Володимир
/
Манафов
Владислав
Фінал
Федорченко
Михайло
/
Ляхович
Андрій
8/6
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
1/2 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Ляхович
Андрій
8/2
Гаврилов
Роланд
/
Руденко
Сергей
1/4 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Ляхович
Андрій
8/0
Грибанов
Николай
/
Агафонов
Александр
1/8 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Ляхович
Андрій
8/3
Шалай
Александр
/
Неманіхін
Віктор
Група
Федорченко
Михайло
/
Ляхович
Андрій
8/4
Бойко
Леонід
/
Кущ
Микола
Група
22.11.2019
   
Common-Maximus & Lake park city
г.Дніпро, Спортивный клуб "MAXIMUS"
Капустин
Дмитрий
/
Федорченко
Михайло
4/8
Пономаренко
Игорь
/
Кичила
Андрій
1/2 Фіналу
Капустин
Дмитрий
/
Федорченко
Михайло
9/8
(7)
Локшин
Дмитро
/
Кузьменко
Іван
1/4 Фіналу
Капустин
Дмитрий
/
Федорченко
Михайло
8/5
Панченко
Олег
/
Шпортько
Валерій
1/8 Фіналу
Капустин
Дмитрий
/
Федорченко
Михайло
8/4
Родионов
Сергей
/
Андреев
Андрей
1/16 Фіналу
Капустин
Дмитрий
/
Федорченко
Михайло
8/5
Тарим
Ян
/
Михаличенко
Виктор
Група
Капустин
Дмитрий
/
Федорченко
Михайло
8/1
Малышевский
Андрей
/
Гурик
Дмитрий
Група
18.10.2019
   
КИЕВСКАЯ ОСЕНЬ 2019
г.Київ, Olympic Village
Федорченко
Михайло
/
Сєдоплатов
В'ячеслав
8/4
Костанецький
Володимир
/
Манафов
Владислав
Фінал
Федорченко
Михайло
/
Сєдоплатов
В'ячеслав
8/2
Каменєв
Андрій
/
Туваков
Артем
1/2 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Сєдоплатов
В'ячеслав
8/2
Алексейчук
Анатолій
/
Лещинський
Микола
1/4 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Сєдоплатов
В'ячеслав
8/0
Качмарчик
Кшиштоф
/
Чернов
Александр
1/8 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Сєдоплатов
В'ячеслав
8/1
Формакидов
Олег
/
Петров
Дмитро
Група
Федорченко
Михайло
/
Сєдоплатов
В'ячеслав
8/4
Цаль
Віталій
/
Цаль
Дмитро
Група
28.09.2019
   
Comfort city 2019
г.Дніпро, Спортивный клуб "MAXIMUS"
Смирный
Евгений
/
Федорченко
Михайло
4/8
Кононенко
Дмитро
/
Мірошниченко
Дмитро
3а 3 місце
Смирный
Евгений
/
Федорченко
Михайло
6/8
Петроченко
Андрій
/
Безрукавый
Олег
1/2 Фіналу
Смирный
Евгений
/
Федорченко
Михайло
8/6
Кузьменко
Іван
/
Акимов
Вадим
1/4 Фіналу
Смирный
Евгений
/
Федорченко
Михайло
8/4
Кравченко
Алексей
/
Богдан
Евгений
Група
Смирный
Евгений
/
Федорченко
Михайло
8/6
Галімов
Олексій
/
Розмарица
Вадим
Група
04.08.2019
   
ТВД Doubles Cup #4
г.Київ, Olympic Village
Федорченко
Михайло
/
Хачатурян
Артем
3/6
Агафонов
Александр
/
Грибанов
Николай
1/2 за 5 місце
Федорченко
Михайло
/
Хачатурян
Артем
6/7
(10)
Попов
Олексій
/
Акимов
Вадим
1/4 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Хачатурян
Артем
6/4
Малега
Володимир
/
Палько
Александр
Група
Федорченко
Михайло
/
Хачатурян
Артем
6/2
Шипіцин
Ігор
/
Круглов
Артем
Група
05.07.2019
   
КИЕВСКОЕ ЛЕТО 2019
г.Київ, ТК «Динамо Київ»
Федорченко
Михайло
/
Кирилова
Анастасия
4/3
Сідак
Олег
/
Frankova
Nikola
Фінал
Федорченко
Михайло
/
Кирилова
Анастасия
8/6
Петроченко
Андрій
/
Березка
Анна
1/2 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Кирилова
Анастасия
8/3
Стасюк
Володимир
/
Литовченко
Анастасия
1/4 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Кирилова
Анастасия
8/2
Гуревич
Олег
/
Фролова
Анастасия
1/8 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Кирилова
Анастасия
8/2
Грасевич
Ігор
/
Плоскина
Елена
Група
Федорченко
Михайло
/
Кирилова
Анастасия
8/5
Липко
Максим
/
Балаба
Александра
Група
Федорченко
Михайло
/
Кирилова
Анастасия
8/0
Репа
Владимир
/
Артамонова
Александра
Група
31.05.2019
   
КИЕВСКАЯ ВЕСНА 2019
г.Київ, Olympic Village
Федорченко
Михайло
/
Сєдоплатов
В'ячеслав
8/3
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
Фінал
Федорченко
Михайло
/
Сєдоплатов
В'ячеслав
8/3
Гаврилов
Роланд
/
Руденко
Сергей
1/2 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Сєдоплатов
В'ячеслав
8/3
Каменєв
Андрій
/
Туваков
Артем
1/4 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Сєдоплатов
В'ячеслав
8/2
Гилазев
Руслан
/
Вариченко
Александр
1/8 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Сєдоплатов
В'ячеслав
8/3
Ендржиевский
Влад.
/
Кудыма
Кирилл
Група
Федорченко
Михайло
/
Сєдоплатов
В'ячеслав
8/2
Фистер
Герман
/
Кущ
Дмитро
Група
07.04.2019
   
KTK DOUBLES CUP 11
г.Київ, Olympic Village
Голод
Олег
/
Федорченко
Михайло
3/6
Біленький
Роман
/
Семенов
Андрій
Фінал
Голод
Олег
/
Федорченко
Михайло
6/4
Погуляй
Владимир
/
Шумицький
Олександр
1/2 Фіналу
Голод
Олег
/
Федорченко
Михайло
6/3
Кохно
Александр
/
Лалєтін
Деніс
Група
Голод
Олег
/
Федорченко
Михайло
2/6
Біленький
Роман
/
Семенов
Андрій
Група
Голод
Олег
/
Федорченко
Михайло
6/3
Кузьмин
Анатолий
/
Шпетний
Сергій
Група
11.03.2019
   
KTK DOUBLES CUP 8
г.Київ, Olympic Village
Біленький
Роман
/
Федорченко
Михайло
+/-
Авдєєв
Артем
/
Грасевич
Ігор
Фінал за 5 місце
Біленький
Роман
/
Федорченко
Михайло
3/6
Шпетний
Сергій
/
Горін
Андрій
1/4 Фіналу
Біленький
Роман
/
Федорченко
Михайло
6/3
Кохно
Александр
/
Бобров
Максим
Група
Біленький
Роман
/
Федорченко
Михайло
3/6
Шекера
Сергій
/
Шипіцин
Ігор
Група
22.02.2019
   
КИЕВСКАЯ ЗИМА 2019
г.Київ, Olympic Village
Федорченко
Михайло
/
Сазонов
Олег
8/6
Каменєв
Андрій
/
Пасичный
Анатолий
3а 3 місце
Федорченко
Михайло
/
Сазонов
Олег
6/8
Сідак
Олег
/
Петроченко
Андрій
1/2 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Сазонов
Олег
8/4
Акимов
Вадим
/
Грибанов
Николай
1/4 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Сазонов
Олег
8/6
Кузьменко
Іван
/
Лукьянов
Эдгар
1/8 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Сазонов
Олег
8/2
Шпортько
Валерій
/
Пономаренко
Игорь
1/16 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Сазонов
Олег
6/2
Каменєв
Андрій
/
Пасичный
Анатолий
Група
Федорченко
Михайло
/
Сазонов
Олег
6/2
Чайковский
Константин
/
Резник
Евгений
Група
10.02.2019
   
KTK DOUBLES CUP 5
г.Київ, Olympic Village
Федорченко
Михайло
/
Борзило
Ігор
6/3
Грибанов
Николай
/
Лалєтін
Деніс
3а 3 місце
Федорченко
Михайло
/
Борзило
Ігор
6/7
(9)
Ліпінскас
Норбертас
/
Горох
Александр
1/2 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Борзило
Ігор
6/0
Пасичный
Анатолий
/
Бобров
Максим
1/4 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Борзило
Ігор
6/2
Біленький
Роман
/
Погуляй
Владимир
Група
Федорченко
Михайло
/
Борзило
Ігор
6/0
Шипіцин
Ігор
/
Гонтар
Сергей
Група
Федорченко
Михайло
/
Борзило
Ігор
4/6
Горін
Андрій
/
Шпетний
Сергій
Група
20.01.2019
   
Ktk doubles cup 2
г.Київ, Olympic Village
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
6/7
Горох
Александр
/
Селюк
Александр
Група
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
2/6
Третьяк
Константин
/
Авдєєв
Артем
Група
24.12.2018
   
НОВОГОДНИЙ КТК DOUBLE CUP
г.Київ, Olympic Village
Хачатурян
Артем
/
Федорченко
Михайло
4/6
Байдіков
Андрій
/
Москаленко
Ярослав
Фінал
Хачатурян
Артем
/
Федорченко
Михайло
6/2
Горін
Андрій
/
Белинский
Дмитрий
1/2 Фіналу
Хачатурян
Артем
/
Федорченко
Михайло
6/4
Денисов
Олександр
/
Шерстюк
Алексей
1/4 Фіналу
Хачатурян
Артем
/
Федорченко
Михайло
7/6
(13)
Майборода
Сергей
/
Шумицький
Олександр
1/8 Фіналу
Хачатурян
Артем
/
Федорченко
Михайло
6/1
Петряєв
Денис
/
Грига
Іван
Група
Хачатурян
Артем
/
Федорченко
Михайло
6/0
Кирилова
Анастасия
/
Старенький
Сергій
Група
14.12.2018
   
ТУРНИР ПАМЯТИ СТАНИСЛАВА СЕЛЮКА
г.Київ, Olympic Village
Ляхович
Андрій
/
Федорченко
Михайло
8/2
Туваков
Артем
/
Каменєв
Андрій
Фінал за 9 місце
Ляхович
Андрій
/
Федорченко
Михайло
8/4
Скляр
Олег
/
Ужиловский
Владимир
1/2 за 9 місце
Ляхович
Андрій
/
Федорченко
Михайло
9/7
Кудыма
Петр
/
Челомбитько
Сергей
1/4 за 9 місце
Ляхович
Андрій
/
Федорченко
Михайло
4/8
Белинский
Александр
/
Костанецький
Володимир
1/8 Фіналу
Ляхович
Андрій
/
Федорченко
Михайло
+/-
Каминін
Дмитро
/
Симачев
Денис
Група
Ляхович
Андрій
/
Федорченко
Михайло
8/1
Стасюк
Володимир
/
Чернов
Александр
Група
Ляхович
Андрій
/
Федорченко
Михайло
8/3
Алексеенко
Вадим
/
Комар
Андрій
Група
09.12.2018
   
KTK Doubles cup
г.Київ, Olympic Village
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
4/6
Грибанов
Николай
/
Ляхович
Андрій
Фінал
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
6/3
Собчук
Олег
/
Байдіков
Андрій
1/2 Фіналу
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
7/5
Гусак
Владимир
/
Сметанін
Рудольф
1/4 Фіналу
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
7/6
Нікулін
Ігор
/
Попов
Олексій
1/8 Фіналу
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
6/0
Денисов
Олександр
/
Шерстюк
Алексей
Група
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
2/6
Грибанов
Николай
/
Ляхович
Андрій
Група
02.12.2018
   
KTK & Smash DOUBLES 4 Amatours only
г.Київ, Olympic Village
Федорченко
Михайло
/
Пасичный
Анатолий
7/6
Добрынский
Роман
/
Каменєв
Андрій
Фінал
Федорченко
Михайло
/
Пасичный
Анатолий
6/2
Стасюк
Володимир
/
Ліпінскас
Норбертас
1/2 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Пасичный
Анатолий
6/4
Акимов
Вадим
/
Костанецька
Ірина
1/4 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Пасичный
Анатолий
6/2
Євтушенко
Федір
/
Бранець
Юрій
1/8 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Пасичный
Анатолий
6/3
Грига
Иван
/
Крымский
Павел
Група
Федорченко
Михайло
/
Пасичный
Анатолий
2/6
Клименко
Сергей
/
Бублій
В'ячеслав
Група
17.11.2018
   
Intecracy Open 2018 AM/AM
г.Київ, Olympic Village
Пасичный
Анатолий
/
Федорченко
Михайло
1/6
Майборода
Сергей
/
Филима
Денис
3а 3 місце
Пасичный
Анатолий
/
Федорченко
Михайло
6/7
(5)
Каменєв
Андрій
/
Круглов
Артем
1/2 Фіналу
Пасичный
Анатолий
/
Федорченко
Михайло
6/4
Акимов
Вадим
/
Добрынский
Роман
1/4 Фіналу
Пасичный
Анатолий
/
Федорченко
Михайло
6/1
Петренко
Игорь
/
Капкаев
Игорь
1/8 Фіналу
Пасичный
Анатолий
/
Федорченко
Михайло
6/0
Коваленко
Олександр
/
Прудиус
Владимир
Група
Пасичный
Анатолий
/
Федорченко
Михайло
7/5
Біленький
Роман
/
Погуляй
Владимир
Група
16.11.2018
   
Intecracy Open 2018 AM/PRO
г.Київ, Olympic Village
Сєдоплатов
В'ячеслав
/
Федорченко
Михайло
8/3
Москаленко
Ярослав
/
Філіма
Михайло
Фінал
Сєдоплатов
В'ячеслав
/
Федорченко
Михайло
8/6
Пономаренко
Игорь
/
Сергиенко
Сергей
1/2 Фіналу
Сєдоплатов
В'ячеслав
/
Федорченко
Михайло
8/6
Ендржиевский
Влад.
/
Кудыма
Кирилл
1/4 Фіналу
Сєдоплатов
В'ячеслав
/
Федорченко
Михайло
8/0
Біленький
Роман
/
Сметанін
Рудольф
1/8 Фіналу
Сєдоплатов
В'ячеслав
/
Федорченко
Михайло
8/3
Рыбачук
Владимир
/
Кудыма
Петр
Група
Сєдоплатов
В'ячеслав
/
Федорченко
Михайло
8/2
Каменєв
Андрій
/
Попов
Олексій
Група
Сєдоплатов
В'ячеслав
/
Федорченко
Михайло
8/3
Гузь
Богдан
/
Лещинський
Микола
Група
04.11.2018
   
KTK DOUBLES CUP 39
г.Київ, Olympic Village
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
6/2
Кевлич
Алексей
/
Скузь
Анатолий
Фінал за 11 місце
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
6/2
Грига
Іван
/
Бондаренко
Виталий
1/2 за 11 місце
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
7/6
Липко
Максим
/
Белоусов
Артем
Група
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
2/6
Дружченко
Игорь
/
Хачатурян
Артем
Група
19.10.2018
   
КИЕВСКАЯ ОСЕНЬ 2018
г.Київ, Olympic Village
Федорченко
Михайло
/
Сєдоплатов
В'ячеслав
8/5
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
Фінал
Федорченко
Михайло
/
Сєдоплатов
В'ячеслав
8/3
Гаврилов
Роланд
/
Руденко
Сергей
1/2 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Сєдоплатов
В'ячеслав
8/2
Лаврук
Михаил
/
Алексеенко
Вадим
1/4 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Сєдоплатов
В'ячеслав
8/4
Горін
Андрій
/
Ляхович
Андрій
1/8 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Сєдоплатов
В'ячеслав
8/0
Комар
Андрій
/
Петров
Дмитро
Група
Федорченко
Михайло
/
Сєдоплатов
В'ячеслав
8/1
Суровцев
Сергій
/
Сметанін
Рудольф
Група
15.10.2018
   
SMASH Doubles SUPER CUP III
г.Буча, Campa
Скляр
Олег
/
Федорченко
Михайло
6/4
Ресницкий
Илья
/
Стасюк
Володимир
Фінал за 17 місце
Скляр
Олег
/
Федорченко
Михайло
6/4
Анищук
Павел
/
Шевченко
Дмитрий
1/2 за 17 місце
Скляр
Олег
/
Федорченко
Михайло
6/0
Смирный
Евгений
/
Федюкин
Олег
1/4 за 17 місце
Скляр
Олег
/
Федорченко
Михайло
6/2
Попов
Николай
/
Бойко
Валерій
1/8 за 17 місце
Скляр
Олег
/
Федорченко
Михайло
2/6
Ковач
Сергей
/
Кратюк
Віталій
1/16 Фіналу
Скляр
Олег
/
Федорченко
Михайло
4/6
Никулин
Игорь
/
Денисов
Олександр
Група
Скляр
Олег
/
Федорченко
Михайло
6/1
Искандиров
Дмитрий
/
Чеганов
Сергій
Група
16.09.2018
   
KTK DOUBLES CUP 32
г.Київ, Olympic Village
Скляр
Олег
/
Федорченко
Михайло
3/6
Горін
Андрій
/
Невесенко
Константин
Група
Скляр
Олег
/
Федорченко
Михайло
4/6
Ліпінскас
Норбертас
/
Сметанін
Рудольф
Група
Скляр
Олег
/
Федорченко
Михайло
4/6
Майборода
Сергей
/
Лалєтін
Деніс
Група
02.09.2018
   
KTK DOUBLES CUP 30
г.Київ, Olympic Village
Федорченко
Михайло
/
Скляр
Олег
6/3
Байдіков
Андрій
/
Цой
Леонид
Фінал за 9 місце
Федорченко
Михайло
/
Скляр
Олег
7/6
Кохно
Александр
/
Сметанін
Рудольф
1/2 за 9 місце
Федорченко
Михайло
/
Скляр
Олег
3/6
Грибанов
Николай
/
Неманіхін
Віктор
1/8 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Скляр
Олег
4/8
Шпетний
Сергій
/
Погуляй
Владимир
Група
12.08.2018
   
KTK DOUBLES CUP 27
г.Київ, Olympic Village
Федорченко
Михайло
/
Скляр
Олег
6/2
Белинский
Дмитрий
/
Невесенко
Геннадий
3а 3 місце
Федорченко
Михайло
/
Скляр
Олег
2/6
Грибанов
Николай
/
Неманіхін
Віктор
1/2 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Скляр
Олег
6/3
Ключник
Вадим
/
Попов
Олексій
1/4 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Скляр
Олег
6/3
Грига
Матвей
/
Бондаренко
Виталий
Група
Федорченко
Михайло
/
Скляр
Олег
6/2
Белинский
Дмитрий
/
Невесенко
Геннадий
Група
29.07.2018
   
KTK DOUBLES CUP 26
г.Київ, Olympic Village
Скляр
Олег
/
Федорченко
Михайло
6/1
Грибанов
Николай
/
Неманіхін
Віктор
1/2 Фіналу
Скляр
Олег
/
Федорченко
Михайло
6/3
Цой
Леонид
/
Сметанін
Рудольф
1/4 Фіналу
Скляр
Олег
/
Федорченко
Михайло
6/2
Горох
Александр
/
Кохно
Александр
Група
Скляр
Олег
/
Федорченко
Михайло
6/4
Костанецький
Володимир
/
Хачатурян
Артем
Група
Скляр
Олег
/
Федорченко
Михайло
6/4
Филима
Денис
/
Кевлич
Алексей
Група
08.07.2018
   
KTK DOUBLES CUP 22
г.Київ, Olympic Village
Горін
Андрій
/
Федорченко
Михайло
6/1
Бондаренко
Виталий
/
Невесенко
Геннадий
3а 3 місце
Горін
Андрій
/
Федорченко
Михайло
6/7
Майборода
Сергей
/
Черненко
Ігор
1/2 Фіналу
Горін
Андрій
/
Федорченко
Михайло
7/5
Гусак
Владимир
/
Бобров
Максим
1/4 Фіналу
Горін
Андрій
/
Федорченко
Михайло
6/7
Клименко
Сергей
/
Шпетний
Сергій
Група
Горін
Андрій
/
Федорченко
Михайло
6/1
Бранець
Юрій
/
Денисов
Олександр
Група
09.06.2018
   
SMASH SUPER CUP II
г.Буча, Campa
Федорченко
Михайло
/
Борзило
Ігор
6/2
Дьяченко
Александр
/
Лындина
Юлия
Фінал
Федорченко
Михайло
/
Борзило
Ігор
6/2
Грибанов
Николай
/
Шумицький
Олександр
1/2 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Борзило
Ігор
+/-
Брагинец
Валерий
/
Петряєв
Денис
1/4 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Борзило
Ігор
6/0
Белоусов
Артем
/
Шекера
Сергій
1/8 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Борзило
Ігор
6/4
Рубцов
Юрий
/
Шипіцин
Ігор
1/16 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Борзило
Ігор
6/1
Бурчак
Александр(мл.)
/
Полищук
Игорь
Група
Федорченко
Михайло
/
Борзило
Ігор
6/1
Бахрушин
Андрій
/
Михайлов
Алексей
Група
29.04.2018
   
KTK DOUBLES Cup 14
г.Київ, Olympic Village
Біленький
Роман
/
Федорченко
Михайло
2/6
Гусак
Владимир
/
Горох
Александр
Група
Біленький
Роман
/
Федорченко
Михайло
6/4
Кевлич
Алексей
/
Савкив
Виктор
Група
Біленький
Роман
/
Федорченко
Михайло
7/6
Бондаренко
Виталий
/
Гордієнко
Ігор
Група
14.04.2018
   
KTK &SMASH DOUBLES Cup 3
г.Київ, Olympic Village
Федорченко
Михайло
/
Воронин
Дмитрий
6/3
Полищук
Игорь
/
Круглов
Артем
Фінал за 17 місце
Федорченко
Михайло
/
Воронин
Дмитрий
7/6
Базилевский
Валерий
/
Цой
Леонид
1/2 за 17 місце
Федорченко
Михайло
/
Воронин
Дмитрий
7/6
Кохно
Александр
/
Бакланов
Егор
1/4 за 17 місце
Федорченко
Михайло
/
Воронин
Дмитрий
2/6
Заворотный
Владимир
/
Кевлич
Алексей
Група
Федорченко
Михайло
/
Воронин
Дмитрий
1/6
Клименко
Сергей
/
Белоусов
Артем
Група
09.04.2018
   
KTK DOUBLES Cup 11
г.Київ, Olympic Village
Федорченко
Михайло
/
Майборода
Сергей
3/6
Костанецький
Володимир
/
Костанецький
Кирило
1/2 за 5 місце
Федорченко
Михайло
/
Майборода
Сергей
2/6
Гусак
Владимир
/
Сметанін
Рудольф
1/4 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Майборода
Сергей
7/5
Смелянский
Вадим
/
Бондаренко
Виталий
1/8 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Майборода
Сергей
1/6
Селюк
Александр
/
Шумицький
Олександр
Група
Федорченко
Михайло
/
Майборода
Сергей
7/5
Цой
Леонид
/
Петряєв
Денис
Група
30.03.2018
   
КИЕВСКАЯ ВЕСНА 2018
г.Київ, Olympic Village
Федорченко
Михайло
/
Сєдоплатов
В'ячеслав
9/8
(9)
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
Фінал
Федорченко
Михайло
/
Сєдоплатов
В'ячеслав
8/6
Левчук
Валентин
/
Чеботарьов
Артем
1/2 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Сєдоплатов
В'ячеслав
9/7
Давыдов
Максим
/
Кажера
Василий
1/4 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Сєдоплатов
В'ячеслав
8/4
Липко
Максим
/
Бобров
Максим
1/8 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Сєдоплатов
В'ячеслав
8/3
Лобанов
Вадим
/
Аниканов
Иван
Група
Федорченко
Михайло
/
Сєдоплатов
В'ячеслав
8/3
Стасюк
Володимир
/
Лебедин
Александр
Група
25.03.2018
   
KTK DOUBLES Cup 9
г.Київ, Olympic Village
Голод
Олег
/
Федорченко
Михайло
4/6
Погуляй
Владимир
/
Горох
Александр
3а 3 місце
Голод
Олег
/
Федорченко
Михайло
5/7
Костанецький
Володимир
/
Костанецький
Кирило
1/2 Фіналу
Голод
Олег
/
Федорченко
Михайло
6/4
Кевлич
Алексей
/
Бранець
Юрій
1/4 Фіналу
Голод
Олег
/
Федорченко
Михайло
6/4
Ключник
Вадим
/
Попов
Олексій
1/8 Фіналу
Голод
Олег
/
Федорченко
Михайло
4/6
Клименко
Сергей
/
Каминский
Валерий
Група
Голод
Олег
/
Федорченко
Михайло
6/1
Біленький
Роман
/
Місечко
Володимир
Група
18.03.2018
   
KTK DOUBLES Cup 9
г.Київ, Olympic Village
Федорченко
Михайло
/
Голод
Олег
3/6
Гусак
Владимир
/
Бобров
Максим
1/2 за 5 місце
Федорченко
Михайло
/
Голод
Олег
4/6
Воронин
Дмитрий
/
Сметанін
Рудольф
1/4 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Голод
Олег
7/5
Ключник
Вадим
/
Горох
Александр
Група
11.03.2018
   
KTK DOUBLES Cup 8
г.Київ, Olympic Village
Федорченко
Михайло
/
Борзило
Ігор
6/4
Бобров
Максим
/
Гусак
Владимир
Фінал за 5 місце
Федорченко
Михайло
/
Борзило
Ігор
6/0
Варес
Олексій
/
Черненко
Ігор
1/2 за 5 місце
Федорченко
Михайло
/
Борзило
Ігор
3/6
Шумицький
Олександр
/
Погуляй
Владимир
1/4 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Борзило
Ігор
6/0
Клименко
Сергей
/
Шипицын
Михаил
1/8 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Борзило
Ігор
3/6
Ключник
Вадим
/
Горох
Александр
Група
Федорченко
Михайло
/
Борзило
Ігор
6/4
Петряєв
Денис
/
Цой
Леонид
Група
25.02.2018
   
BABOLAT ACE
г.Київ, Межнародна Тенісна Академія
Федорченко
Михайло
/
Петроченко
Андрій
8/5
Марков
Рубен
/
Гаврилов
Роланд
Фінал
Федорченко
Михайло
/
Петроченко
Андрій
8/0
Дружченко
Игорь
/
Полищук
Игорь
1/2 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Петроченко
Андрій
8/3
Акимов
Вадим
/
Липко
Максим
1/4 Фіналу
24.02.2018
   
SMASH Doubles Winter SUPER CUP
г.Київ, МТА АРЕНА
Воронин
Дмитрий
/
Федорченко
Михайло
6/10
Грибанов
Николай
/
Сметанін
Рудольф
1/4 за 9 місце
Воронин
Дмитрий
/
Федорченко
Михайло
6/7
Шекера
Сергій
/
Белоусов
Артем
1/8 Фіналу
Воронин
Дмитрий
/
Федорченко
Михайло
6/2
Полищук
Игорь
/
Тарселли
Витторио
Група
Воронин
Дмитрий
/
Федорченко
Михайло
6/1
Капкаев
Игорь
/
Кохно
Александр
Група
18.02.2018
   
KTK DOUBLES Cup 6
г.Київ, Olympic Village
Голод
Олег
/
Федорченко
Михайло
7/5
Бобров
Максим
/
Гордієнко
Ігор
Фінал
Голод
Олег
/
Федорченко
Михайло
6/4
Костанецький
Кирило
/
Костанецький
Володимир
1/2 Фіналу
Голод
Олег
/
Федорченко
Михайло
6/3
Момот
Андрей
/
Бондаренко
Виталий
1/4 Фіналу
Голод
Олег
/
Федорченко
Михайло
6/3
Невесенко
Константин
/
Белинский
Дмитрий
Група
Голод
Олег
/
Федорченко
Михайло
7/6
(5)
Дружченко
Игорь
/
Хачатурян
Артем
Група
11.02.2018
   
KTK DOUBLES Cup 5
г.Київ, Olympic Village
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
6/1
Дружченко
Игорь
/
Погуляй
Владимир
Фінал
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
6/4
Кирилюк
Сергій
/
Шпетний
Сергій
1/2 Фіналу
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
6/3
Шекера
Сергій
/
Белинский
Дмитрий
1/4 Фіналу
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
6/2
Кохно
Александр
/
Кевлич
Алексей
Група
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
6/2
Попов
Олексій
/
Голод
Олег
Група
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
6/2
Гусак
Владимир
/
Бобров
Максим
Група
04.02.2018
   
KTK DOUBLES Cup 4
г.Київ, Olympic Village
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
6/7
(5)
Шевченко
Дмитрий
/
Попов
Олексій
Група
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
1/6
Кирилюк
Сергій
/
Некрасов
Андрей
Група
25.12.2017
   
KTK DOUBLES New Year Cup
г.Київ, Olympic Village
Федорченко
Михайло
/
Борзило
Ігор
4/6
Шпетний
Сергій
/
Шевченко
Дмитрий
Фінал за 5 місце
Федорченко
Михайло
/
Борзило
Ігор
6/3
Попов
Олексій
/
Михоничев
Алексей
1/2 за 5 місце
Федорченко
Михайло
/
Борзило
Ігор
2/6
Байдіков
Андрій
/
Ареф'єв
Сергій
1/4 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Борзило
Ігор
6/1
Ключник
Вадим
/
Бакланов
Алексей
1/8 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Борзило
Ігор
3/6
Петряєв
Денис
/
Грига
Іван
Група
Федорченко
Михайло
/
Борзило
Ігор
6/4
Кохно
Александр
/
Бакланов
Егор
Група
23.12.2017
   
Smash 2017 FINALS Doubles Cup
г.Київ, Корти на подолі
Дружченко
Игорь
/
Федорченко
Михайло
4/6
Добрынский
Роман
/
Попов
Олексій
Фінал
Дружченко
Игорь
/
Федорченко
Михайло
7/6
Акимов
Вадим
/
Каменєв
Андрій
1/2 Фіналу
Дружченко
Игорь
/
Федорченко
Михайло
7/5
Добрынский
Роман
/
Попов
Олексій
Група
Дружченко
Игорь
/
Федорченко
Михайло
6/4
Бобров
Максим
/
Грибанов
Николай
Група
Дружченко
Игорь
/
Федорченко
Михайло
6/4
Ключник
Вадим
/
Неманіхін
Віктор
Група
15.12.2017
   
ТУРНИР ПАМЯТИ СТАНИСЛАВА СЕЛЮКА
г.Київ, Olympic Village
Федорченко
Михайло
/
Сєдоплатов
В'ячеслав
8/6
Костанецький
Володимир
/
Манафов
Владислав
3а 3 місце
Федорченко
Михайло
/
Сєдоплатов
В'ячеслав
7/9
Голод
Олег
/
Молчанов
Денис
1/2 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Сєдоплатов
В'ячеслав
8/5
Шидлык
Тарас
/
Чернов
Александр
1/4 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Сєдоплатов
В'ячеслав
8/2
Синичкин
Сергей
/
Янченко
Владислав
1/8 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Сєдоплатов
В'ячеслав
8/1
Приходько
Роман
/
Яковлєв
Гліб
Група
Федорченко
Михайло
/
Сєдоплатов
В'ячеслав
8/3
Насер
Михаил
/
Бобров
Максим
Група
08.12.2017
   
PLATINUM LEAGUE 4 ЭТАП
г.Київ, Olympic Village
Федорченко
Михайло
/
Сєдоплатов
В'ячеслав
8/6
Костанецький
Володимир
/
Манафов
Владислав
Фінал
Федорченко
Михайло
/
Сєдоплатов
В'ячеслав
8/4
Каменєв
Андрій
/
Белобородько
Илья
1/2 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Сєдоплатов
В'ячеслав
8/5
Голод
Олег
/
Мільченко
Денис
1/4 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Сєдоплатов
В'ячеслав
8/5
Васильев
Антон
/
Кочерга
Олег
1/8 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Сєдоплатов
В'ячеслав
7/6
Хачатурян
Артем
/
Неманіхін
Віктор
Група
Федорченко
Михайло
/
Сєдоплатов
В'ячеслав
6/1
Добрынский
Роман
/
Маштаков
Никита
Група
25.11.2017
   
KTK Doubles Cup 42
г.Київ, Olympic Village
Погуляй
Владимир
/
Федорченко
Михайло
7/5
Шипіцин
Ігор
/
Воронин
Дмитрий
3а 3 місце
Погуляй
Владимир
/
Федорченко
Михайло
2/6
Грига
Іван
/
Сметанін
Рудольф
1/2 Фіналу
Погуляй
Владимир
/
Федорченко
Михайло
7/5
Колдра
Василий
/
Бакланов
Алексей
Група
Погуляй
Владимир
/
Федорченко
Михайло
7/6
Цой
Леонид
/
Шумицький
Олександр
Група
Погуляй
Владимир
/
Федорченко
Михайло
6/4
Белоусов
Артем
/
Біленький
Роман
Група
19.11.2017
   
KTK Doubles Cup 41
г.Київ, Olympic Village
Погуляй
Владимир
/
Федорченко
Михайло
1/6
Шпетний
Сергій
/
Бранець
Юрій
3а 3 місце
Погуляй
Владимир
/
Федорченко
Михайло
4/6
Каменєв
Андрій
/
Дружченко
Игорь
1/2 Фіналу
Погуляй
Владимир
/
Федорченко
Михайло
7/5
Варес
Олексій
/
Сметанін
Рудольф
1/4 Фіналу
Погуляй
Владимир
/
Федорченко
Михайло
6/1
Козимир
Константин
/
Автамонов
Єлісей
Група
Погуляй
Владимир
/
Федорченко
Михайло
6/3
Колдра
Василий
/
Бондаренко
Виталий
Група
05.11.2017
   
KTK Doubles Cup 39
г.Київ, Olympic Village
Голод
Олег
/
Федорченко
Михайло
6/1
Шипіцин
Ігор
/
Селюк
Александр
Фінал за 5 місце
Голод
Олег
/
Федорченко
Михайло
7/6
Кевлич
Алексей
/
Колдра
Василий
1/2 за 5 місце
Голод
Олег
/
Федорченко
Михайло
2/6
Стасюк
Володимир
/
Горох
Александр
1/4 Фіналу
Голод
Олег
/
Федорченко
Михайло
6/3
Бондаренко
Виталий
/
Ключник
Вадим
Група
Голод
Олег
/
Федорченко
Михайло
6/2
Біленький
Роман
/
Новик
Алексей
Група
29.10.2017
   
KTK Doubles Cup 38
г.Київ, Olympic Village
Погуляй
Владимир
/
Федорченко
Михайло
6/4
Акимов
Вадим
/
Дружченко
Игорь
3а 3 місце
Погуляй
Владимир
/
Федорченко
Михайло
1/6
Бранець
Юрій
/
Лалєтін
Деніс
1/2 Фіналу
Погуляй
Владимир
/
Федорченко
Михайло
6/3
Горох
Александр
/
Смелянский
Вадим
1/4 Фіналу
Погуляй
Владимир
/
Федорченко
Михайло
6/1
Малега
Володимир
/
Суровцев
Сергій
Група
Погуляй
Владимир
/
Федорченко
Михайло
6/7
Шпетний
Сергій
/
Селюк
Александр
Група
28.10.2017
   
Smash Doubles Cup
г.Київ, Корти на подолі
Дружченко
Игорь
/
Федорченко
Михайло
3/6
Белоусов
Артем
/
Хачатурян
Артем
Фінал
Дружченко
Игорь
/
Федорченко
Михайло
7/6
(4)
Попов
Олексій
/
Добрынский
Роман
1/2 Фіналу
Дружченко
Игорь
/
Федорченко
Михайло
6/1
Сметанін
Рудольф
/
Попко
Віктор
1/4 Фіналу
Дружченко
Игорь
/
Федорченко
Михайло
6/1
Костанецький
Кирило
/
Мыцак
Александр
Група
Дружченко
Игорь
/
Федорченко
Михайло
6/1
Кирилюк
Артем
/
Лалєтін
Деніс
Група
20.10.2017
   
КИЕВСКАЯ ОСЕНЬ 2017
г.Київ, Olympic Village
Федорченко
Михайло
/
Сєдоплатов
В'ячеслав
2/8
Цаль
Віталій
/
Ляхович
Андрій
3а 3 місце
Федорченко
Михайло
/
Сєдоплатов
В'ячеслав
8/9
(7)
Гаврилов
Роланд
/
Руденко
Сергей
1/2 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Сєдоплатов
В'ячеслав
8/4
Комар
Андрій
/
Філіма
Михайло
1/4 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Сєдоплатов
В'ячеслав
8/4
Левчук
Валентин
/
Мільченко
Денис
1/8 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Сєдоплатов
В'ячеслав
8/3
Ендржиевский
Влад.
/
Кудыма
Петр
Група
Федорченко
Михайло
/
Сєдоплатов
В'ячеслав
8/2
Акимов
Вадим
/
Васильев
Никита
Група
30.09.2017
   
SMASH Doubles Autumn SUPER CUP
г.Ірпінь, Адмірал
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
6/1
Липко
Максим
/
Акимов
Вадим
Фінал
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
6/4
Белоусов
Артем
/
Бранець
Юрій
1/2 Фіналу
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
6/3
Шекера
Сергій
/
Ресницкий
Илья
1/4 Фіналу
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
6/2
Коновал
Инна
/
Нагорняк
Александр
1/8 Фіналу
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
6/1
Стасюк
Володимир
/
Попов
Олексій
Група
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
4/6
Цаль
Віталій
/
Євтушенко
Федір
Група
24.09.2017
   
KTK Doubles Cup 33
г.Київ, Olympic Village
Майборода
Сергей
/
Федорченко
Михайло
6/1
Грибанов
Николай
/
Горох
Александр
Фінал за 5 місце
Майборода
Сергей
/
Федорченко
Михайло
7/5
Шестаков
Андрей
/
Ярошенко
Сергій
1/2 за 5 місце
Майборода
Сергей
/
Федорченко
Михайло
4/6
Горін
Андрій
/
Попов
Олексій
1/4 Фіналу
Майборода
Сергей
/
Федорченко
Михайло
6/4
Гусак
Владимир
/
Бондаренко
Виталий
Група
Майборода
Сергей
/
Федорченко
Михайло
6/3
Грибанов
Николай
/
Горох
Александр
Група
15.09.2017
   
PLATINUM LEAGUE 3 ЭТАП
г.Київ, Olympic Village
Федорченко
Михайло
/
Сєдоплатов
В'ячеслав
5/8
Костанецький
Володимир
/
Манафов
Владислав
Фінал
Федорченко
Михайло
/
Сєдоплатов
В'ячеслав
8/5
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
1/2 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Сєдоплатов
В'ячеслав
8/3
Лобанов
Вадим
/
Белинский
Александр
1/4 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Сєдоплатов
В'ячеслав
8/4
Бойко
Леонід
/
Кущ
Микола
1/8 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Сєдоплатов
В'ячеслав
8/5
Лаврук
Михаил
/
Алексеенко
Гліб
Група
Федорченко
Михайло
/
Сєдоплатов
В'ячеслав
8/2
Аксьонов
Олександр
/
Момот
Андрей
Група
27.08.2017
   
KTK Doubles Cup 29
г.Київ, Olympic Village
Погуляй
Владимир
/
Федорченко
Михайло
6/3
Невесенко
Геннадий
/
Белинский
Дмитрий
Фінал
Погуляй
Владимир
/
Федорченко
Михайло
6/4
Грига
Іван
/
Байдіков
Андрій
1/2 Фіналу
Погуляй
Владимир
/
Федорченко
Михайло
6/1
Цой
Леонид
/
Петряєв
Денис
1/4 Фіналу
Погуляй
Владимир
/
Федорченко
Михайло
7/5
Кевлич
Алексей
/
Смелянский
Вадим
Група
Погуляй
Владимир
/
Федорченко
Михайло
6/2
Горін
Андрій
/
Попов
Олексій
Група
26.08.2017
   
Smash Doubles Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Федорченко
Михайло
/
Борзило
Ігор
3/6
Добрынский
Роман
/
Попов
Олексій
1/4 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Борзило
Ігор
6/4
Липко
Максим
/
Акимов
Вадим
Група
Федорченко
Михайло
/
Борзило
Ігор
6/1
Неманіхін
Віктор
/
Онуфрійчук
Ігор
Група
13.08.2017
   
KTK Doubles Cup 27
г.Київ, Olympic Village
Федорченко
Михайло
/
Борзило
Ігор
1/6
Байдіков
Андрій
/
Грига
Іван
1/2 за 5 місце
Федорченко
Михайло
/
Борзило
Ігор
3/6
Попов
Олексій
/
Михоничев
Алексей
1/4 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Борзило
Ігор
6/3
Белинский
Дмитрий
/
Смелянский
Вадим
Група
Федорченко
Михайло
/
Борзило
Ігор
6/2
Сметанін
Рудольф
/
Цой
Леонид
Група
06.08.2017
   
KTK Doubles Cup 26
г.Київ, Olympic Village
Погуляй
Владимир
/
Федорченко
Михайло
6/4
Байдіков
Андрій
/
Смелянский
Вадим
3а 3 місце
Погуляй
Владимир
/
Федорченко
Михайло
4/6
Суровцев
Сергій
/
Белинский
Дмитрий
1/2 Фіналу
Погуляй
Владимир
/
Федорченко
Михайло
6/3
Кевлич
Алексей
/
Мармузов
Виктор
1/4 Фіналу
Погуляй
Владимир
/
Федорченко
Михайло
6/2
Біленький
Роман
/
Скрипник
Роман
Група
Погуляй
Владимир
/
Федорченко
Михайло
3/6
Байдіков
Андрій
/
Смелянский
Вадим
Група
05.08.2017
   
Smash Doubles Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Дружченко
Игорь
/
Федорченко
Михайло
6/1
Байдіков
Андрій
/
Скузь
Анатолий
Фінал
Дружченко
Игорь
/
Федорченко
Михайло
6/2
Красюк
Александр
/
Петряєв
Денис
1/2 Фіналу
Дружченко
Игорь
/
Федорченко
Михайло
6/2
Бондаренко
Виталий
/
Горін
Андрій
1/4 Фіналу
Дружченко
Игорь
/
Федорченко
Михайло
6/2
Круглов
Артем
/
Малега
Володимир
Група
Дружченко
Игорь
/
Федорченко
Михайло
6/1
Кевлич
Алексей
/
Заворотный
Владимир
Група
09.07.2017
   
KTK Doubles Cup 23
г.Київ, Olympic Village
Майборода
Сергей
/
Федорченко
Михайло
4/6
Шестаков
Андрей
/
Ярошенко
Сергій
Фінал
Майборода
Сергей
/
Федорченко
Михайло
7/6
(5)
Суровцев
Сергій
/
Белинский
Дмитрий
1/2 Фіналу
Майборода
Сергей
/
Федорченко
Михайло
6/2
Ключник
Вадим
/
Черненко
Ігор
Група
Майборода
Сергей
/
Федорченко
Михайло
6/4
Варес
Олексій
/
Сметанін
Рудольф
Група
26.05.2017
   
КИЕВСКАЯ ВЕСНА 2017
г.Київ, Olympic Village
Федорченко
Михайло
/
Сєдоплатов
В'ячеслав
8/1
Добрынский
Роман
/
Смирнов
Артем
Фінал
Федорченко
Михайло
/
Сєдоплатов
В'ячеслав
8/5
Цаль
Віталій
/
Мільченко
Денис
1/2 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Сєдоплатов
В'ячеслав
8/5
Королев
Сергей
/
Пуме
Денис
1/4 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Сєдоплатов
В'ячеслав
8/5
Комар
Андрій
/
Філіма
Михайло
1/8 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Сєдоплатов
В'ячеслав
8/1
Красюк
Александр
/
Белинский
Александр
Група
Федорченко
Михайло
/
Сєдоплатов
В'ячеслав
5/8
Лобанов
Вадим
/
Агафонов
Александр
Група
19.05.2017
   
MARINA OPEN 2017
г.Київ, Olympic Village
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
0/2
(4/6, 3/6)
Алексейчук
Анатолій
/
Кузьменко
Іван
Фінал
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
8/3
Векуа
Бакур
/
Ильичев
Александр
1/2 Фіналу
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
8/5
Кирилюк
Сергій
/
Шпетний
Сергій
1/4 Фіналу
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
8/4
Голубенко
Константин
/
Рубцов
Юрий
1/8 Фіналу
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
8/4
Смелянский
Вадим
/
Цаль
Віталій
Група
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
8/3
Ресницкий
Илья
/
Шекера
Сергій
Група
12.05.2017
   
LVIV OPEN 2017
г.Львів, Корти "Євроспорт"
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
8/6
Кузьменко
Іван
/
Прокофьев
Максим
Фінал
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
8/6
Иванов
Александр
/
Юхницький
Юрій
1/2 Фіналу
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
8/5
Матвєєв
Владислав
/
Рябошапко
Василь
1/4 Фіналу
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
8/3
Гурвиц
Сергей
/
Євстахевич
Андрій
1/8 Фіналу
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
8/2
Швед
Марьян
/
Естремський
Сергій
Група
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
8/2
Бублій
В'ячеслав
/
Кравченко
Николай
Група
01.05.2017
   
Весна на Крите 2017
г.Виїзний, Aldemar Royal Mare 5*
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
8/1
Смелянский
Вадим
/
Цаль
Віталій
Група
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
6/8
Мельник
Ростислав
/
Петряєв
Денис
Група
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
8/4
Рудыч
Владимир
/
Шаповалюк
Владимир
Група
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
8/6
Заворотный
Владимир
/
Колганов
Евгений
Група
21.04.2017
   
Human CUP
г.Дніпро, ТК "Мегарон"
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
8/6
Левчук
Валентин
/
Туболев
Александр
3а 3 місце
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
6/8
Кузьменко
Іван
/
Смирный
Евгений
1/2 Фіналу
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
8/0
Гершов
Александр
/
Филичкин
Роман
1/4 Фіналу
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
8/2
Никулин
Игорь
/
Тараненко
Александр
1/8 Фіналу
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
8/4
Слепынин
Дмитрий
/
Цаль
Віталій
Група
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
8/4
Волченок
Андрей
/
Грибков
Сергій
Група
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
8/4
Дубов
Дмитрий
/
Шевченко
Дмитрий
Група
08.04.2017
   
Smash Doubles Cup
г.Київ, Olympic Village
Федорченко
Михайло
/
Голод
Олег
6/1
Шерстюк
Алексей
/
Петряєв
Денис
3а 3 місце
Федорченко
Михайло
/
Голод
Олег
1/6
Белоусов
Артем
/
Хачатурян
Артем
1/2 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Голод
Олег
6/3
Бахрушин
Андрій
/
Томас
Павел
1/4 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Голод
Олег
6/3
Біленький
Роман
/
Сычева
Евгения
Група
Федорченко
Михайло
/
Голод
Олег
4/6
Шерстюк
Алексей
/
Петряєв
Денис
Група
Федорченко
Михайло
/
Голод
Олег
3/6
Белоусов
Артем
/
Хачатурян
Артем
Група
18.03.2017
   
PLATINUM LEAGUE 1 ЭТАП
г.Київ, Olympic Village
Сєдоплатов
В'ячеслав
/
Федорченко
Михайло
8/4
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
3а 3 місце
Сєдоплатов
В'ячеслав
/
Федорченко
Михайло
6/8
Гаврилов
Роланд
/
Руденко
Сергей
1/2 Фіналу
Сєдоплатов
В'ячеслав
/
Федорченко
Михайло
8/4
Лаврук
Михаил
/
Алексеенко
Гліб
1/4 Фіналу
Сєдоплатов
В'ячеслав
/
Федорченко
Михайло
8/2
Бранець
Юрій
/
Чернов
Александр
1/8 Фіналу
Сєдоплатов
В'ячеслав
/
Федорченко
Михайло
9/7
Аксьонов
Олександр
/
Полгороднік
Олександр
Група
Сєдоплатов
В'ячеслав
/
Федорченко
Михайло
8/3
Скляр
Олег
/
Ляхович
Андрій
Група
10.03.2017
   
BUCHA CUP
г.Буча, Campa
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
0/2
(6)
Байдіков
Андрій
/
Москаленко
Ярослав
Фінал
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
8/3
Туболев
Александр
/
Челомбитько
Сергей
1/2 Фіналу
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
8/3
Бондаренко
Виталий
/
Заворотный
Владимир
1/4 Фіналу
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
9/8
(3)
Коваленко
Вячеслав
/
Козимир
Константин
1/8 Фіналу
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
8/3
Біленький
Роман
/
Шипіцин
Ігор
Група
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
8/3
Бублій
В'ячеслав
/
Кравченко
Николай
Група
25.02.2017
   
Smash Doubles Cup 4
г.Київ, Корти на подолі
Федорченко
Михайло
/
Дружченко
Игорь
6/3
Байдіков
Андрій
/
Мальцев
Михаил
Фінал
Федорченко
Михайло
/
Дружченко
Игорь
7/5
Хачатурян
Артем
/
Костанецький
Андрій
1/2 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Дружченко
Игорь
7/5
Петряєв
Денис
/
Демин
Алексей
1/4 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Дружченко
Игорь
2/6
Сметанін
Рудольф
/
Безштанько
Максим
Група
Федорченко
Михайло
/
Дружченко
Игорь
6/0
Коваленко
Алексей
/
Коваленко
Дарина
Група
Федорченко
Михайло
/
Дружченко
Игорь
6/1
Загороднюк
Вячеслав
/
Гоголадзе
Александр
Група
17.02.2017
   
SUPERIOR CUP
г.Харків, Superir Golf & Spa Resort
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
9/7
Колесник
Алексей
/
Туболев
Александр
Фінал за 5 місце
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
+/-
Левчук
Валентин
/
Лінник
Євген
1/2 за 5 місце
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
5/8
Голубенко
Константин
/
Иванов
Александр
1/4 Фіналу
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
8/6
Плотников
Андрей
/
Рахно
Вадим
1/8 Фіналу
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
8/5
Безрукавый
Олег
/
Николенко
Михаил
Група
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
8/5
Марков
Рубен
/
Юрченко
Володимир
Група
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
8/2
Афонін
Юрій
/
Кевлич
Алексей
Група
12.02.2017
   
BABOLAT ACE
г.Київ, Межнародна Тенісна Академія
Федорченко
Михайло
/
Петроченко
Андрій
8/3
Левчук
Валентин
/
Кузьменко
Іван
Фінал
Федорченко
Михайло
/
Петроченко
Андрій
8/2
Олексейчук
Анатолий
/
Мартынюк
Геннадий
1/2 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Петроченко
Андрій
8/4
Суровцев
Сергій
/
Зарицкий
Александр
1/4 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Петроченко
Андрій
8/2
Гришин
Алексей
/
Вишняков
Сергій
1/8 Фіналу
08.01.2017
   
KTK Doubles Cup 1
г.Київ, Olympic Village
Кирилюк
Сергій
/
Федорченко
Михайло
5/7
Костанецький
Андрій
/
Хачатурян
Артем
1/4 Фіналу
Кирилюк
Сергій
/
Федорченко
Михайло
6/3
Петряєв
Денис
/
Пасичный
Анатолий
Група
Кирилюк
Сергій
/
Федорченко
Михайло
6/0
Корницкий
Владислав
/
Басов
Илья
Група
25.12.2016
   
THE BIGGEST KTK DOUBLES CUP
г.Київ, Olympic Village
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
-/+
Шестаков
Андрей
/
Петряєв
Денис
3а 3 місце
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
1/6
Хачатурян
Артем
/
Костанецький
Андрій
1/2 Фіналу
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
6/1
Суровцев
Сергій
/
Сметанін
Рудольф
1/4 Фіналу
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
6/1
Шамраєв
Сергій
/
Дяченко
Антон
Група
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
6/4
Шестаков
Андрей
/
Петряєв
Денис
Група
18.12.2016
   
THE BEST 8 ATF PRO/AM Cup
г.Київ, Корти на подолі
Федорченко
Михайло
/
Сєдоплатов
В'ячеслав
+/-
Голод
Олег
/
Філіма
Михайло
Фінал
Федорченко
Михайло
/
Сєдоплатов
В'ячеслав
7/5
Бойко
Леонід
/
Кущ
Микола
1/2 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Сєдоплатов
В'ячеслав
6/1
Шилько
Павел
/
Милокостов
Денис
Група
Федорченко
Михайло
/
Сєдоплатов
В'ячеслав
6/0
Грига
Іван
/
Кущ
Дмитро
Група
Федорченко
Михайло
/
Сєдоплатов
В'ячеслав
6/2
Смелянский
Вадим
/
Щербина
Едуард
Група
17.12.2016
   
Christmas Mixed CUP
г.Київ, Olympic Village
Федорченко
Михайло
/
Кирилова
Анастасия
2/6
Голод
Олег
/
Костюк
Марта
Фінал
Федорченко
Михайло
/
Кирилова
Анастасия
6/1
Погуляй
Владимир
/
Дема
Виктория
1/2 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Кирилова
Анастасия
6/3
Салмин
Олег
/
Корытцева
Мария
1/4 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Кирилова
Анастасия
6/1
Синичкин
Сергей
/
Сотникова
Алена
1/8 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Кирилова
Анастасия
6/2
Смелянский
Вадим
/
Лындина
Юлия
Група
Федорченко
Михайло
/
Кирилова
Анастасия
6/1
Дзюбенко
Александр
/
Новикова
Анна
Група
11.12.2016
   
KTK Doubles Cup 46
г.Київ, Olympic Village
Федорченко
Михайло
/
Голод
Олег
7/5
Шестаков
Андрей
/
Петряєв
Денис
Фінал
Федорченко
Михайло
/
Голод
Олег
6/4
Суровцев
Сергій
/
Сметанін
Рудольф
1/2 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Голод
Олег
7/5
Цой
Леонид
/
Шумицький
Олександр
1/4 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Голод
Олег
+/-
Горін
Андрій
/
Шипіцин
Ігор
Група
Федорченко
Михайло
/
Голод
Олег
8/5
Біленький
Роман
/
Поляруш
Таісія
Група
09.12.2016
   
ТУРНИР ПАМЯТИ СТАНИСЛАВА СЕЛЮКА
г.Київ, Olympic Village
Федорченко
Михайло
/
Сєдоплатов
В'ячеслав
8/5
Голод
Олег
/
Філіма
Михайло
Фінал
Федорченко
Михайло
/
Сєдоплатов
В'ячеслав
6/0
Смелянский
Вадим
/
Щербина
Едуард
1/2 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Сєдоплатов
В'ячеслав
6/4
Костанецький
Володимир
/
Манафов
Владислав
1/4 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Сєдоплатов
В'ячеслав
6/3
Чеботарьов
Артем
/
Рудашко
Сергей
1/8 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Сєдоплатов
В'ячеслав
6/3
Бойко
Леонід
/
Кущ
Микола
1/16 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Сєдоплатов
В'ячеслав
6/2
Суровцев
Сергій
/
Петров
Дмитро
Група
Федорченко
Михайло
/
Сєдоплатов
В'ячеслав
6/0
Репа
Владимир
/
Петренко
Анатолій
Група
04.12.2016
   
KTK Doubles Cup 45
г.Київ, Olympic Village
Горін
Андрій
/
Федорченко
Михайло
6/3
Ключник
Вадим
/
Белоусов
Артем
Фінал за 5 місце
Горін
Андрій
/
Федорченко
Михайло
6/3
Варес
Олексій
/
Зарицкий
Александр
1/2 за 5 місце
Горін
Андрій
/
Федорченко
Михайло
5/7
Петряєв
Денис
/
Шестаков
Андрей
1/4 Фіналу
Горін
Андрій
/
Федорченко
Михайло
6/7
(4)
Байдіков
Андрій
/
Михоничев
Алексей
Група
Горін
Андрій
/
Федорченко
Михайло
6/3
Колдра
Василий
/
Филев
Александр
Група
27.11.2016
   
KTK Doubles Cup 44
г.Київ, Olympic Village
Погуляй
Владимир
/
Федорченко
Михайло
6/1
Корницкий
Владислав
/
Басов
Илья
Фінал за 5 місце
Погуляй
Владимир
/
Федорченко
Михайло
6/1
Біленький
Роман
/
Акимов
Вадим
1/2 за 5 місце
Погуляй
Владимир
/
Федорченко
Михайло
4/6
Клименко
Сергей
/
Попов
Олексій
1/4 Фіналу
Погуляй
Владимир
/
Федорченко
Михайло
1/6
Мармузов
Виктор
/
Сивохін
Сергій
Група
Погуляй
Владимир
/
Федорченко
Михайло
7/5
Шипіцин
Ігор
/
Савкив
Виктор
Група
20.11.2016
   
KTK Doubles Cup 43
г.Київ, Olympic Village
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
7/5
Скузь
Анатолий
/
Байдіков
Андрій
Фінал
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
6/3
Стасюк
Володимир
/
Кевлич
Алексей
1/2 Фіналу
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
6/1
Горох
Александр
/
Михоничев
Алексей
1/4 Фіналу
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
6/3
Цой
Леонид
/
Сивохін
Сергій
Група
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
6/1
Акимов
Вадим
/
Басов
Илья
Група
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
5/7
Шестаков
Андрей
/
Петряєв
Денис
Група
11.11.2016
   
ОСЕННЕЕ ТАНГО
г.Черкаси, Спорт-отель "Селена"
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
6/8
Кузьменко
Іван
/
Смирный
Евгений
Фінал за 5 місце
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
+/-
Волченок
Андрей
/
Невесенко
Геннадий
1/2 за 5 місце
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
5/8
Амхинец
Борис
/
Лагур
Сергей
1/4 Фіналу
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
8/3
Зарицкий
Александр
/
Польшаков
Валерий
1/8 Фіналу
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
8/4
Бондаренко
Виталий
/
Смольский
Константин
Група
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
8/2
Бовкун
Олександр
/
Шерстюк
Алексей
Група
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
8/6
Корниенко
Олег
/
Лінник
Євген
Група
06.11.2016
   
KTK Doubles Cup 41
г.Київ, Olympic Village
Голод
Олег
/
Федорченко
Михайло
6/4
Біленький
Роман
/
Акимов
Вадим
Фінал за 5 місце
Голод
Олег
/
Федорченко
Михайло
6/3
Каплин
Игорь
/
Горох
Александр
1/2 за 5 місце
Голод
Олег
/
Федорченко
Михайло
3/6
Невесенко
Геннадий
/
Шумицький
Олександр
1/4 Фіналу
Голод
Олег
/
Федорченко
Михайло
7/5
Суровцев
Сергій
/
Бондаренко
Виталий
Група
Голод
Олег
/
Федорченко
Михайло
7/5
Біленький
Роман
/
Акимов
Вадим
Група
30.10.2016
   
KTK Doubles Cup 40
г.Київ, Olympic Village
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
3/6
Клименко
Сергей
/
Сметанін
Рудольф
Фінал
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
7/5
Момот
Андрей
/
Байдіков
Андрій
1/2 Фіналу
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
6/2
Погуляй
Владимир
/
Горін
Андрій
1/4 Фіналу
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
6/3
Ключник
Вадим
/
Зарицкий
Александр
Група
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
6/3
Суровцев
Сергій
/
Горох
Александр
Група
21.10.2016
   
КИЕВСКАЯ ОСЕНЬ 2016
г.Київ, Olympic Village
Федорченко
Михайло
/
Ляхович
Андрій
8/4
Лобанов
Вадим
/
Ахмадєєв
Євгеній
3а 3 місце
Федорченко
Михайло
/
Ляхович
Андрій
4/8
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
1/2 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Ляхович
Андрій
6/0
Комар
Андрій
/
Філіма
Михайло
1/4 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Ляхович
Андрій
6/0
Прокопенко
Виталий
/
Курмалеев
Александр
1/8 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Ляхович
Андрій
6/2
Бойко
Леонід
/
Кущ
Микола
1/16 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Ляхович
Андрій
6/1
Садовой
Андрій
/
Безносенко
Олексій
Група
Федорченко
Михайло
/
Ляхович
Андрій
6/2
Галімов
Олексій
/
Демчишин
Вадим
Група
Федорченко
Михайло
/
Ляхович
Андрій
6/2
Ендржиевский
Влад.
/
Кудыма
Кирилл
Група
16.10.2016
   
ATF PRO/AM Cup
г.Київ, Корти на подолі
Федорченко
Михайло
/
Ляхович
Андрій
6/7
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
Фінал
Федорченко
Михайло
/
Ляхович
Андрій
6/1
Бойко
Леонід
/
Кущ
Микола
1/2 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Ляхович
Андрій
7/5
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
Група
Федорченко
Михайло
/
Ляхович
Андрій
6/0
Попко
Віктор
/
Мирошниченко
Руслан
Група
Федорченко
Михайло
/
Ляхович
Андрій
7/5
Сідак
Олег
/
Чеботарьов
Артем
Група
02.10.2016
   
KTK Doubles Cup 36
г.Київ, Olympic Village
Голод
Олег
/
Федорченко
Михайло
2/6
Кирилюк
Сергій
/
Шпетний
Сергій
3а 3 місце
Голод
Олег
/
Федорченко
Михайло
2/6
Суровцев
Сергій
/
Сметанін
Рудольф
1/2 Фіналу
Голод
Олег
/
Федорченко
Михайло
6/3
Погуляй
Владимир
/
Попов
Олексій
1/4 Фіналу
Голод
Олег
/
Федорченко
Михайло
4/6
Байдіков
Андрій
/
Москаленко
Ярослав
Група
Голод
Олег
/
Федорченко
Михайло
6/4
Момот
Андрей
/
Горох
Александр
Група
01.10.2016
   
Royal Tennis Family Cup
г.Київ, ТК «Динамо Київ»
Ляхович
Андрій
/
Федорченко
Михайло
6/4
Рудашко
Сергей
/
Чеботарьов
Артем
Група
Ляхович
Андрій
/
Федорченко
Михайло
6/0
Qayum
Rizwan
/
Попов
Олексій
Група
Ляхович
Андрій
/
Федорченко
Михайло
6/2
Попко
Віктор
/
Мирошниченко
Руслан
Група
Ляхович
Андрій
/
Федорченко
Михайло
6/4
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
Група
Ляхович
Андрій
/
Федорченко
Михайло
6/2
Гуревич
Олег
/
Манафов
Владислав
Група
11.09.2016
   
KTK DOUBLES CUP 33
г.Київ, Olympic Village
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
4/10
Невесенко
Геннадий
/
Шумицький
Олександр
Фінал
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
6/1
Бранець
Юрій
/
Кевлич
Алексей
1/2 Фіналу
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
6/1
Ключник
Вадим
/
Попов
Олексій
1/4 Фіналу
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
7/5
Москаленко
Ярослав
/
Байдіков
Андрій
1/8 Фіналу
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
6/2
Цепенников
Константин
/
Шершун
Богдан
Група
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
4/6
Погуляй
Владимир
/
Горох
Александр
Група
04.09.2016
   
KTK DOUBLES CUP 32
г.Київ, Olympic Village
Ребров
Сергей
/
Федорченко
Михайло
4/6
Горін
Андрій
/
Шпетний
Сергій
1/4 Фіналу
Ребров
Сергей
/
Федорченко
Михайло
3/6
Голод
Олег
/
Горох
Александр
Група
Ребров
Сергей
/
Федорченко
Михайло
7/5
Ключник
Вадим
/
Шумицький
Олександр
Група
07.08.2016
   
KTK Doubles Cup 29
г.Київ, Olympic Village
Голод
Олег
/
Федорченко
Михайло
0/6
Ключник
Вадим
/
Шумицький
Олександр
Фінал за 5 місце
Голод
Олег
/
Федорченко
Михайло
7/6
(4)
Костанецький
Андрій
/
Хачатурян
Артем
1/2 за 5 місце
Голод
Олег
/
Федорченко
Михайло
3/6
Воронин
Дмитрий
/
Сметанін
Рудольф
1/4 Фіналу
Голод
Олег
/
Федорченко
Михайло
6/2
Стасюк
Володимир
/
Шипіцин
Ігор
1/8 Фіналу
Голод
Олег
/
Федорченко
Михайло
6/7
(6)
Ребров
Сергей
/
Бондаренко
Виталий
Група
Голод
Олег
/
Федорченко
Михайло
6/0
Бранець
Юрій
/
Белоусов
Артем
Група
09.07.2016
   
«Amatour PRO-AM CUP»
г.Київ, ТК «Динамо Київ»
Байдіков
Андрій
/
Федорченко
Михайло
6/3
Михоничев
Алексей
/
Каминін
Дмитро
3а 3 місце
Байдіков
Андрій
/
Федорченко
Михайло
4/6
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
1/2 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Байдіков
Андрій
6/2
Бойко
Леонід
/
Кущ
Микола
Група
Федорченко
Михайло
/
Байдіков
Андрій
6/3
Смелянский
Вадим
/
Лебедин
Александр
Група
Федорченко
Михайло
/
Байдіков
Андрій
6/0
Попко
Віктор
/
Мирошниченко
Руслан
Група
08.05.2016
   
KTK Doubles Cup 17
г.Київ, Olympic Village
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
7/6
(5)
Бондаренко
Виталий
/
Ключник
Вадим
3а 3 місце
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
1/6
Погуляй
Владимир
/
Сметанін
Рудольф
1/2 Фіналу
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
6/4
Акимов
Вадим
/
Попов
Олексій
1/4 Фіналу
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
6/2
Кевлич
Алексей
/
Савкив
Виктор
Група
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
6/4
Байдіков
Андрій
/
Скузь
Анатолий
Група
10.04.2016
   
ATF PRO/AM Cup
г.Київ, Корти на подолі
Федорченко
Михайло
/
Ляхович
Андрій
8/6
Костанецький
Володимир
/
Долгошеєв
Олег
Фінал
Федорченко
Михайло
/
Ляхович
Андрій
7/5
Сазонов
Олег
/
Мільченко
Денис
1/2 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Ляхович
Андрій
6/2
Бойко
Леонід
/
Кущ
Микола
Група
Федорченко
Михайло
/
Ляхович
Андрій
7/6
Ясюк
Валерий
/
Петряєв
Денис
Група
Федорченко
Михайло
/
Ляхович
Андрій
6/2
Грига
Іван
/
Кущ
Дмитро
Група
03.04.2016
   
KTK Doubles Cup 13
г.Київ, Olympic Village
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
5/7
Байдіков
Андрій
/
Скузь
Анатолий
1/4 Фіналу
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
6/2
Ключник
Вадим
/
Белоусов
Артем
Група
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
2/6
Воронин
Дмитрий
/
Горін
Андрій
Група
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
6/1
Бондаренко
Николай
/
Бранець
Юрій
Група
27.03.2016
   
KTK Doubles Cup 12
г.Київ, Olympic Village
Федорченко
Михайло
/
Гевел
Руслан
1/6
Воронин
Дмитрий
/
Сметанін
Рудольф
1/4 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Гевел
Руслан
3/6
Байдіков
Андрій
/
Скузь
Анатолий
Група
Федорченко
Михайло
/
Гевел
Руслан
6/3
Ключник
Вадим
/
Каменєв
Андрій
Група
13.03.2016
   
KTK Doubles Cup 10
г.Київ, Межнародна Тенісна Академія
Голод
Олег
/
Федорченко
Михайло
3/6
Борзило
Ігор
/
Сметанін
Рудольф
3а 3 місце
Голод
Олег
/
Федорченко
Михайло
5/7
Белинский
Дмитрий
/
Михоничев
Алексей
1/2 Фіналу
Голод
Олег
/
Федорченко
Михайло
6/2
Кевлич
Алексей
/
Цой
Леонид
1/4 Фіналу
Голод
Олег
/
Федорченко
Михайло
6/2
Дубров
Сергей
/
Суровцев
Сергій
Група
Голод
Олег
/
Федорченко
Михайло
3/6
Байдіков
Андрій
/
Скузь
Анатолий
Група
28.02.2016
   
ATF PRO/AM Cup
г.Київ, Корти на подолі
Федорченко
Михайло
/
Ляхович
Андрій
6/4
Голод
Олег
/
Філіма
Михайло
Фінал
Федорченко
Михайло
/
Ляхович
Андрій
6/3
Козимир
Константин
/
Дячок
Николай
1/2 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Ляхович
Андрій
6/3
Селюк
Александр
/
Кудыма
Петр
1/4 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Ляхович
Андрій
6/4
Голод
Олег
/
Філіма
Михайло
Група
Федорченко
Михайло
/
Ляхович
Андрій
6/0
Бабаев
Никита
/
Руденко
Сергей
Група
07.02.2016
   
KTK Doubles Cup 5
г.Київ, Olympic Village
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
3/6
Шестаков
Андрей
/
Петряєв
Денис
1/4 Фіналу
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
6/4
Погуляй
Владимир
/
Белинский
Дмитрий
Група
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
6/1
Акимов
Вадим
/
Захарченко
Влад
Група
31.01.2016
   
ATF PRO/AM Cup
г.Київ, Корти на подолі
Федорченко
Михайло
/
Ляхович
Андрій
8/5
Костанецький
Володимир
/
Долгошеєв
Олег
Фінал
Федорченко
Михайло
/
Ляхович
Андрій
6/4
Бойко
Леонід
/
Кущ
Микола
1/2 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Ляхович
Андрій
6/2
Попко
Вадим
/
Ужиловский
Владимир
1/4 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Ляхович
Андрій
6/2
Ясюк
Валерий
/
Петряєв
Денис
Група
Федорченко
Михайло
/
Ляхович
Андрій
6/4
Грига
Іван
/
Кущ
Дмитро
Група
Федорченко
Михайло
/
Ляхович
Андрій
6/2
Суровцев
Сергій
/
Петров
Дмитро
Група
10.01.2016
   
KTK Doubles Cup 2
г.Київ, Olympic Village
Федорченко
Михайло
/
Борзило
Ігор
4/6
Костанецький
Володимир
/
Костанецький
Кирило
3а 3 місце
Федорченко
Михайло
/
Борзило
Ігор
3/6
Кирилюк
Сергій
/
Тартасюк
Павел
1/2 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Борзило
Ігор
7/6
(3)
Мельниченко
Сергей
/
Шипіцин
Ігор
1/4 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Борзило
Ігор
6/4
Горох
Александр
/
Гордієнко
Ігор
Група
Федорченко
Михайло
/
Борзило
Ігор
6/3
Шевченко
Дмитрий
/
Заблоцкий
Владимир
Група
03.01.2016
   
KTK Doubles Cup 1
г.Київ, Olympic Village
Федорченко
Михайло
/
Скузь
Анатолий
4/6
Ключник
Вадим
/
Бондаренко
Виталий
1/4 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Скузь
Анатолий
6/1
Шахин
Жорж
/
Кевлич
Алексей
Група
Федорченко
Михайло
/
Скузь
Анатолий
6/3
Горох
Александр
/
Гордієнко
Ігор
Група
20.12.2015
   
New Year Doubles Cup
г.Київ, Olympic Village
Федорченко
Михайло
/
Борзило
Ігор
3/6
Пасичный
Анатолий
/
Кевлич
Алексей
1/8 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Борзило
Ігор
3/6
Смелянский
Вадим
/
Белинский
Дмитрий
Група
Федорченко
Михайло
/
Борзило
Ігор
6/3
Манько
Валерий
/
Грига
Ирина
Група
15.11.2015
   
KTK Doubles Cup 46
г.Київ, Olympic Village
Федорченко
Михайло
/
Борзило
Ігор
5/7
Момот
Андрей
/
Бондаренко
Виталий
1/4 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Борзило
Ігор
6/4
Горін
Андрій
/
Попов
Олексій
1/8 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Борзило
Ігор
4/6
Ключник
Вадим
/
Горох
Александр
Група
Федорченко
Михайло
/
Борзило
Ігор
6/1
Курмалеев
Александр
/
Шалай
Александр
Група
25.10.2015
   
KTK Doubles Cup 43
г.Київ, Olympic Village
Горін
Андрій
/
Федорченко
Михайло
3/6
Бондаренко
Виталий
/
Ключник
Вадим
1/4 Фіналу
Горін
Андрій
/
Федорченко
Михайло
4/6
Байдіков
Андрій
/
Скузь
Анатолий
Група
Горін
Андрій
/
Федорченко
Михайло
6/3
Сивохін
Сергій
/
Сідак
Олег
Група
13.09.2015
   
KTK Doubles Cup 37
г.Київ, Olympic Village
Федорченко
Михайло
/
Борзило
Ігор
3/6
Белоусов
Артем
/
Бранець
Юрій
Група
Федорченко
Михайло
/
Борзило
Ігор
4/6
Смелянский
Вадим
/
Бондаренко
Виталий
Група
17.08.2015
   
KTK Doubles Cup 33
г.Київ, Olympic Village
Федорченко
Михайло
/
Борзило
Ігор
6/7
(4)
Белинский
Дмитрий
/
Невесенко
Геннадий
1/4 Фіналу
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
7/5
Суровцев
Сергій
/
Шумицький
Олександр
Група
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
7/5
Ключник
Вадим
/
Горох
Александр
Група
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
7/6
(2)
Сметанін
Рудольф
/
Хачатурян
Артем
Група
26.07.2015
   
KTK Doubles Cup 30
г.Київ, Olympic Village
Смелянский
Вадим
/
Федорченко
Михайло
2/6
Кирилюк
Сергій
/
Горох
Александр
Група
Смелянский
Вадим
/
Федорченко
Михайло
4/6
Гусак
Владимир
/
Бондаренко
Виталий
Група
29.06.2015
   
KTK Doubles Cup 26
г.Київ, Olympic Village
Федорченко
Михайло
/
Борзило
Ігор
6/3
Погуляй
Владимир
/
Филев
Александр
3а 3 місце
Федорченко
Михайло
/
Борзило
Ігор
4/6
Шестаков
Андрей
/
Петряєв
Денис
1/2 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Борзило
Ігор
6/1
Воротилин
Николай
/
Ясюк
Валерий
1/4 Фіналу
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
+/-
1/8 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Борзило
Ігор
6/2
Біленький
Роман
/
Белоусов
Артем
Група
Федорченко
Михайло
/
Борзило
Ігор
6/2
Бондаренко
Виталий
/
Гаврилов
Андрей
Група
14.06.2015
   
KTK Doubles Cup 24
г.Київ, Olympic Village
Федорченко
Михайло
/
Голод
Олег
3/6
Сивохін
Сергій
/
Андросюк
Юрий
Фінал
Федорченко
Михайло
/
Голод
Олег
6/2
Кирилюк
Сергій
/
Шпетний
Сергій
1/2 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Голод
Олег
6/2
Воронин
Дмитрий
/
Костанецький
Кирило
1/4 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Голод
Олег
6/3
Терепа
Дмитрий
/
Рябцев
Сергей
Група
Федорченко
Михайло
/
Голод
Олег
7/6
(11)
Смелянский
Вадим
/
Бондаренко
Виталий
Група
31.05.2015
   
KTK Doubles Cup 22
г.Київ, Olympic Village
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
4/6
Воротилин
Николай
/
Клименко
Сергей
Фінал
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
6/1
Кирилюк
Сергій
/
Шпетний
Сергій
1/2 Фіналу
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
7/5
Байдіков
Андрій
/
Скузь
Анатолий
1/4 Фіналу
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
6/3
Смелянский
Вадим
/
Горох
Александр
Група
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
6/1
Кохно
Александр
/
Рудин
Владимир
Група
17.05.2015
   
KTK Doubles Cup 20
г.Київ, Olympic Village
Голод
Олег
/
Федорченко
Михайло
3/6
Шпетний
Сергій
/
Кирилюк
Сергій
Фінал
Голод
Олег
/
Федорченко
Михайло
6/3
Ключник
Вадим
/
Сметанін
Рудольф
1/2 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Голод
Олег
7/5
Скузь
Анатолий
/
Шумицький
Олександр
1/4 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Голод
Олег
7/5
Гордієнко
Ігор
/
Байдіков
Андрій
Група
Федорченко
Михайло
/
Голод
Олег
6/3
Момот
Андрей
/
Бондаренко
Виталий
Група
13.04.2015
   
Easter Doubles Cup
г.Київ, Корти на подолі
Федорченко
Михайло
/
Голод
Олег
6/3
Смелянский
Вадим
/
Хачатурян
Артем
3а 3 місце
Федорченко
Михайло
/
Голод
Олег
1/6
Кирилюк
Сергій
/
Шпетний
Сергій
1/2 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Голод
Олег
6/1
Біленький
Роман
/
Шипіцин
Ігор
1/4 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Голод
Олег
5/7
Момот
Андрей
/
Бондаренко
Виталий
Група
Федорченко
Михайло
/
Голод
Олег
6/3
Пилипенко
Евгений
/
Сметанін
Рудольф
Група
05.04.2015
   
KTK Doubles Cup №14
г.Київ, Корти на подолі
Федорченко
Михайло
/
Борзило
Ігор
3/6
Кирилюк
Сергій
/
Шпетний
Сергій
1/4 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Борзило
Ігор
7/6
(5)
Погуляй
Владимир
/
Кевлич
Алексей
1/8 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Борзило
Ігор
6/1
Бондаренко
Виталий
/
Горяйнов
Андрей
Група
Федорченко
Михайло
/
Борзило
Ігор
5/7
Шестаков
Андрей
/
Петряєв
Денис
Група
09.03.2015
   
KTK Doubles Cup 10
г.Київ, Корти на подолі
Голод
Олег
/
Федорченко
Михайло
6/3
Шестаков
Андрей
/
Петряєв
Денис
Фінал
Голод
Олег
/
Федорченко
Михайло
6/4
Белинский
Дмитрий
/
Смелянский
Вадим
1/2 Фіналу
Голод
Олег
/
Федорченко
Михайло
6/3
Байдіков
Андрій
/
Шахин
Жорж
1/4 Фіналу
Голод
Олег
/
Федорченко
Михайло
6/3
Біленький
Роман
/
Шевченко
Дмитрий
Група
Голод
Олег
/
Федорченко
Михайло
7/5
Кирилюк
Сергій
/
Шпетний
Сергій
Група
Голод
Олег
/
Федорченко
Михайло
7/5
Томас
Павел
/
Бахрушин
Андрій
Група
15.02.2015
   
KTK Doubles Cup 7
г.Київ, Корти на подолі
Голод
Олег
/
Федорченко
Михайло
6/2
Шестаков
Андрей
/
Петряєв
Денис
Фінал
Федорченко
Михайло
/
Голод
Олег
6/4
Смелянский
Вадим
/
Белинский
Дмитрий
1/2 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Голод
Олег
6/0
Байдіков
Андрій
/
Зеленчук
Василий
1/4 Фіналу
Голод
Олег
/
Федорченко
Михайло
6/4
Ключник
Вадим
/
Горох
Александр
Група
Голод
Олег
/
Федорченко
Михайло
6/1
Кохно
Александр
/
Рудин
Владимир
Група
01.02.2015
   
KTK Doubles Cup №5
г.Київ, Корти на подолі
Федорченко
Михайло
/
Михоничев
Алексей
6/7
(2)
Шестаков
Андрей
/
Данилишин
Тарас
1/8 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Михоничев
Алексей
0/6
Кирилюк
Сергій
/
Шпетний
Сергій
Група
Федорченко
Михайло
/
Михоничев
Алексей
6/3
Голод
Олег
/
Шидлык
Тарас
Група
18.01.2015
   
KTK Doubles Cup №3
г.Київ, Корти на подолі
Федорченко
Михайло
/
Ключник
Вадим
1/6
Аношко
Александр
/
Голубенко
Константин
Група
Федорченко
Михайло
/
Ключник
Вадим
3/6
Кохно
Александр
/
Белоусов
Артем
Група
11.01.2015
   
KTK Doubles Cup №2
г.Київ, Корти на подолі
Федорченко
Михайло
/
Рубцов
Юрий
2/6
Байдіков
Андрій
/
Скузь
Анатолий
Фінал
Федорченко
Михайло
/
Рубцов
Юрий
6/1
Кирилюк
Сергій
/
Шпетний
Сергій
1/2 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Рубцов
Юрий
6/4
Шестаков
Андрей
/
Шумицький
Олександр
1/4 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Рубцов
Юрий
7/6
(2)
Петряєв
Денис
/
Савкив
Виктор
1/8 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Рубцов
Юрий
6/2
Кохно
Александр
/
Рудин
Владимир
Група
Федорченко
Михайло
/
Рубцов
Юрий
6/2
Прокопенко
Виталий
/
Блохин
Олег
Група
04.01.2015
   
KTK Doubles Cup №1
г.Київ, Корти на подолі
Федорченко
Михайло
/
2/6
Курмалеев
Александр
/
Шалай
Александр
Група
Федорченко
Михайло
/
6/2
Кохно
Александр
/
Бут
Алексей
Група
Федорченко
Михайло
/
1/6
Ясюк
Валерий
/
Филев
Александр
Група
21.12.2014
   
New Year Doubles Cup
г.Київ, Корти на подолі
Федорченко
Михайло
/
Борзило
Ігор
1/6
Байдіков
Андрій
/
Скузь
Анатолий
3а 3 місце
Федорченко
Михайло
/
Борзило
Ігор
1/6
Смелянский
Вадим
/
Белинский
Дмитрий
1/2 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Борзило
Ігор
6/3
Біленький
Роман
/
Шумицький
Олександр
1/4 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Борзило
Ігор
6/3
Шерстюк
Алексей
/
Бовкун
Олександр
Група
Федорченко
Михайло
/
Борзило
Ігор
6/1
Кирилюк
Сергій
/
Шпетний
Сергій
Група
07.12.2014
   
KTK Doubles Cup №46
г.Київ, Корти на подолі
Федорченко
Михайло
/
Ключник
Вадим
3/6
Шестаков
Андрей
/
Петряєв
Денис
1/4 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Ключник
Вадим
6/7
(4)
Погуляй
Владимир
/
Бондаренко
Виталий
Група
Федорченко
Михайло
/
Ключник
Вадим
6/2
Кохно
Александр
/
Рудин
Владимир
Група
23.11.2014
   
KTK Doubles Cup №44
г.Київ, Корти на подолі
Федорченко
Михайло
/
Борзило
Ігор
6/4
Костанецький
Володимир
/
Белоусов
Артем
3а 3 місце
Федорченко
Михайло
/
Борзило
Ігор
2/6
Шестаков
Андрей
/
Шумицький
Олександр
1/2 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Борзило
Ігор
7/5
Савкив
Виктор
/
Бондаренко
Виталий
1/4 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Борзило
Ігор
7/5
Селюк
Александр
/
Кевлич
Алексей
Група
Федорченко
Михайло
/
Борзило
Ігор
6/3
Кохно
Александр
/
Рудин
Владимир
Група
16.11.2014
   
KTK Doubles Cup 43
г.Київ, Корти на подолі
Федорченко
Михайло
/
Борзило
Ігор
1/6
Байдіков
Андрій
/
Скузь
Анатолий
3а 3 місце
Федорченко
Михайло
/
Борзило
Ігор
4/6
Кирилюк
Сергій
/
Шпетний
Сергій
1/2 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Борзило
Ігор
6/2
Гордієнко
Ігор
/
Шумицький
Олександр
1/4 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Борзило
Ігор
6/2
Горох
Александр
/
Горох
Николай
Група
Федорченко
Михайло
/
Борзило
Ігор
7/5
Шестаков
Андрей
/
Данилишин
Тарас
Група
09.11.2014
   
KTK Doubles Cup №42
г.Київ, Корти на подолі
Федорченко
Михайло
/
Голод
Олег
6/0
Скузь
Анатолий
/
Бондаренко
Виталий
3а 3 місце
Федорченко
Михайло
/
Голод
Олег
3/6
Пионтковский
Владислав
/
Сивохін
Сергій
1/2 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Голод
Олег
6/3
Гордієнко
Ігор
/
Шумицький
Олександр
1/4 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Голод
Олег
6/1
Горін
Андрій
/
Шипіцин
Ігор
Група
Федорченко
Михайло
/
Голод
Олег
2/6
Ковач
Сергей
/
Мельниченко
Сергей
Група
02.11.2014
   
KTK Doubles Cup №41
г.Київ, Корти на подолі
Федорченко
Михайло
/
Голод
Олег
6/4
Горін
Андрій
/
Бахрушин
Андрій
3а 3 місце
Федорченко
Михайло
/
Голод
Олег
5/7
Кирилюк
Сергій
/
Шпетний
Сергій
1/2 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Голод
Олег
6/2
Левченко
Роман
/
Капелюх
Олег
1/4 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Голод
Олег
6/3
Петушков
Владимир
/
Костанецький
Кирило
Група
Федорченко
Михайло
/
Голод
Олег
6/4
Суровцев
Сергій
/
Зарицкий
Александр
Група
05.10.2014
   
KTK Doubles Cup 37
г.Київ, Olympic Village
Федорченко
Михайло
/
Борзило
Ігор
4/6
Кирилюк
Сергій
/
Шпетний
Сергій
Фінал
Федорченко
Михайло
/
Борзило
Ігор
6/2
Капелюх
Олег
/
Левченко
Роман
1/2 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Борзило
Ігор
6/4
Селюк
Александр
/
Петряєв
Денис
1/4 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Борзило
Ігор
7/6
(1)
Горін
Андрій
/
Заблоцкий
Владимир
Група
Федорченко
Михайло
/
Борзило
Ігор
6/0
Димитриенко
Дмитрий
/
Воротилин
Николай
Група
28.09.2014
   
KTK Doubles Cup 35
г.Київ, Olympic Village
Федорченко
Михайло
/
Борзило
Ігор
6/4
Шестаков
Андрей
/
Петряєв
Денис
Фінал
Федорченко
Михайло
/
Борзило
Ігор
6/4
Кавицький
Олексій
/
Волченок
Андрей
1/2 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Борзило
Ігор
6/4
Погорелов
Михаил
/
Скрипник
Роман
1/4 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Борзило
Ігор
6/4
Кохно
Александр
/
Васильев
Антон
Група
Федорченко
Михайло
/
Борзило
Ігор
6/4
Бондаренко
Виталий
/
Брязкало
Максим
Група
14.09.2014
   
KTK Doubles Cup 34
г.Київ, Olympic Village
Федорченко
Михайло
/
Михоничев
Алексей
7/6
(5)
Сиников
Владимир
/
Ясюк
Валерий
Фінал
Федорченко
Михайло
/
Михоничев
Алексей
6/2
Шестаков
Андрей
/
Шумицький
Олександр
1/2 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Михоничев
Алексей
6/3
Воронин
Дмитрий
/
Шипіцин
Ігор
1/4 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Михоничев
Алексей
6/4
Біленький
Роман
/
Филев
Александр
Група
Федорченко
Михайло
/
Михоничев
Алексей
4/6
Сиников
Владимир
/
Ясюк
Валерий
Група
17.08.2014
   
KTK Doubles Cup № 31
г.Буча, Campa
Федорченко
Михайло
/
Борзило
Ігор
3/6
Шевченко
Дмитрий
/
Курмалеев
Александр
1/4 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Борзило
Ігор
6/3
Трегубенко
Андрей
/
Филима
Денис
Група
Федорченко
Михайло
/
Борзило
Ігор
6/3
Кирилюк
Сергій
/
Шпетний
Сергій
Група
06.07.2014
   
KTK Doubles Cup №26
г.Київ, Olympic Village
Федорченко
Михайло
/
Пионтковский
Владислав
8/6
Скузь
Анатолий
/
Данилишин
Тарас
Фінал
Федорченко
Михайло
/
Пионтковский
Владислав
6/4
Погуляй
Владимир
/
Бахрушин
Андрій
1/2 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Пионтковский
Владислав
6/0
Варес
Олексій
/
Погорелов
Михаил
1/4 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Пионтковский
Владислав
6/4
Шевченко
Дмитрий
/
Курмалеев
Александр
Група
Федорченко
Михайло
/
Пионтковский
Владислав
6/2
Шестаков
Андрей
/
Куренков
Никита
Група
15.06.2014
   
KTK Doubles Cup №23
г.Київ, Olympic Village
Федорченко
Михайло
/
Борзило
Ігор
2/6
Воронин
Дмитрий
/
Костанецький
Кирило
Група
Федорченко
Михайло
/
Борзило
Ігор
3/6
Клименко
Сергей
/
Рябоконь
Александр
Група
18.05.2014
   
KTK Doubles Cup №19
г.Київ, Olympic Village
Федорченко
Михайло
/
Борзило
Ігор
6/2
Клименко
Сергей
/
Шостак
Игорь
Фінал
Федорченко
Михайло
/
Борзило
Ігор
6/2
Шестаков
Андрей
/
Бондаренко
Виталий
1/2 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Борзило
Ігор
6/1
Заблоцкий
Владимир
/
Майборода
Сергей
1/4 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Борзило
Ігор
6/7
(5)
Кохно
Александр
/
Сметанін
Рудольф
Група
Федорченко
Михайло
/
Борзило
Ігор
6/4
Шостак
Игорь
/
Клименко
Сергей
Група
Федорченко
Михайло
/
Борзило
Ігор
6/3
Захарченко
Алексей
/
Захарченко
Влад
Група
27.04.2014
   
KTK Doubles Cup 16
г.Київ, Olympic Village
Погуляй
Владимир
/
Федорченко
Михайло
6/1
Олтаржевский
Павел
/
Марченко
Владислав
Група
Погуляй
Владимир
/
Федорченко
Михайло
6/7
Сиников
Владимир
/
Ясюк
Валерий
Група
Погуляй
Владимир
/
Федорченко
Михайло
6/4
Акимов
Вадим
/
Шпетний
Сергій
Група
Погуляй
Владимир
/
Федорченко
Михайло
6/1
Кохно
Александр
/
Костанецький
Кирило
Група
Погуляй
Владимир
/
Федорченко
Михайло
6/3
Шестаков
Андрей
/
Бондаренко
Виталий
Група
Погуляй
Владимир
/
Федорченко
Михайло
7/6
Смелянский
Вадим
/
Сивохін
Сергій
Група
06.04.2014
   
KTK Doubles Cup №13
г.Київ, Olympic Village
Гордієнко
Ігор
/
Федорченко
Михайло
2/6
Воротилин
Николай
/
Зеленчук
Василий
Група
Гордієнко
Ігор
/
Федорченко
Михайло
7/5
Сиников
Владимир
/
Ясюк
Валерий
Група
24.03.2014
   
KTK Doubles Cup №11
г.Київ, Корти на подолі
Федорченко
Михайло
/
Гордієнко
Ігор
2/6
Шестаков
Андрей
/
Бондаренко
Виталий
1/4 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Гордієнко
Ігор
6/3
Заблоцкий
Владимир
/
Грасевич
Ігор
Група
Федорченко
Михайло
/
Гордієнко
Ігор
4/6
Белинский
Дмитрий
/
Смелянский
Вадим
Група
09.03.2014
   
KTK Doubles Cup №9
г.Київ, Корти на подолі
Шестаков
Андрей
/
Федорченко
Михайло
5/7
Смелянский
Вадим
/
Белинский
Дмитрий
1/4 Фіналу
Шестаков
Андрей
/
Федорченко
Михайло
4/6
Сиников
Владимир
/
Ясюк
Валерий
Група
Шестаков
Андрей
/
Федорченко
Михайло
6/4
Воротилин
Николай
/
Зеленчук
Василий
Група
Шестаков
Андрей
/
Федорченко
Михайло
6/1
Цыганов
Алексей
/
Боровик
Олександр
Група
02.03.2014
   
КТК Doubles Cup №8
г.Київ, Корти на подолі
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
11/9
Смелянский
Вадим
/
Белинский
Дмитрий
Фінал
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
6/4
Трегубенко
Юрий
/
Байдіков
Андрій
1/2 Фіналу
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
6/3
Савкив
Виктор
/
Бондаренко
Виталий
1/4 Фіналу
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
7/5
Кохно
Александр
/
Бакланов
Егор
Група
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
6/1
Смелянский
Вадим
/
Белинский
Дмитрий
Група
23.02.2014
   
КТК Doubles Cup №7
г.Київ, Корти на подолі
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
7/6
Шестаков
Андрей
/
Бондаренко
Виталий
Група
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
1/6
Кохно
Александр
/
Белоусов
Артем
Група
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
6/4
Сороковский
Владимир
/
Майборода
Сергей
Група
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
6/2
Погуляй
Владимир
/
Акимов
Вадим
Група
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
7/5
Горін
Андрій
/
Заблоцкий
Владимир
Група
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
6/3
Савкив
Виктор
/
Дружченко
Игорь
Група
02.02.2014
   
KTK Doubles Cup №4
г.Київ, Корти на подолі
Федорченко
Михайло
/
Борзило
Ігор
6/3
Смелянский
Вадим
/
Белинский
Дмитрий
Група
Федорченко
Михайло
/
Борзило
Ігор
4/6
Бондаренко
Виталий
/
Горін
Андрій
Група
Федорченко
Михайло
/
Борзило
Ігор
3/6
Голод
Олег
/
Новик
Алексей
Група
19.01.2014
   
KTK Doubles Cup №3
г.Київ, Корти на подолі
Кохно
Александр
/
Федорченко
Михайло
1/6
Цыганов
Алексей
/
Шипіцин
Ігор
3а 3 місце
Кохно
Александр
/
Федорченко
Михайло
4/6
Шпетний
Сергій
/
Кирилюк
Сергій
1/2 Фіналу
Кохно
Александр
/
Федорченко
Михайло
1/6
Скузь
Анатолий
/
Бондаренко
Виталий
Група
Кохно
Александр
/
Федорченко
Михайло
6/3
Шостак
Игорь
/
Клименко
Анатолій
Група
12.01.2014
   
KTK Doubles Cup № 2
г.Київ, Корти на подолі
Федорченко
Михайло
/
Борзило
Ігор
6/7
(2)
Погуляй
Владимир
/
Белинский
Дмитрий
1/4 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Борзило
Ігор
6/3
Кохно
Александр
/
Некрасов
Андрей
Група
Федорченко
Михайло
/
Борзило
Ігор
7/6
(6)
Шестаков
Андрей
/
Дружченко
Игорь
Група
05.01.2014
   
KTK Doubles Cup №1
г.Київ, Корти на подолі
Федорченко
Михайло
/
Рубцов
Юрий
6/7
(5)
Кохно
Александр
/
Шпетний
Сергій
1/4 Фіналу
Рубцов
Юрий
/
Федорченко
Михайло
6/3
Насер
Михаил
/
Бондаренко
Виталий
Група
Рубцов
Юрий
/
Федорченко
Михайло
6/4
Ковач
Сергей
/
Мельниченко
Сергей
Група
29.12.2013
   
Christmas Doubles Cup
г.Київ, Корти на подолі
Федорченко
Михайло
/
Гордієнко
Ігор
1/6
Горін
Андрій
/
Заблоцкий
Владимир
1/4 Фіналу
Гордієнко
Ігор
/
Федорченко
Михайло
6/3
Рубцов
Юрий
/
Белоусов
Артем
Група
Гордієнко
Ігор
/
Федорченко
Михайло
4/6
Кирилюк
Сергій
/
Шпетний
Сергій
Група
Гордієнко
Ігор
/
Федорченко
Михайло
6/2
Сиников
Владимир
/
Ясюк
Валерий
Група
22.12.2013
   
KTK Doubles Cup № 32
г.Київ, Корти на подолі
Федорченко
Михайло
/
Гордієнко
Ігор
1/6
Скузь
Анатолий
/
Байдіков
Андрій
1/4 Фіналу
Гордієнко
Ігор
/
Федорченко
Михайло
4/6
Кохно
Александр
/
Дружченко
Игорь
Група
Гордієнко
Ігор
/
Федорченко
Михайло
4/6
Шпетний
Сергій
/
Кирилюк
Сергій
Група
Гордієнко
Ігор
/
Федорченко
Михайло
6/4
Сороковский
Владимир
/
Сербайло
Степан
Група
15.12.2013
   
KTK Doubles Cup №31
г.Київ, Корти на подолі
Федорченко
Михайло
/
Борзило
Ігор
7/6
(3)
Скузь
Анатолий
/
Байдіков
Андрій
Фінал
Федорченко
Михайло
/
Борзило
Ігор
7/5
Кирилюк
Сергій
/
Шпетний
Сергій
1/2 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Борзило
Ігор
6/3
Кохно
Александр
/
Бондаренко
Виталий
1/4 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Борзило
Ігор
2/6
Мальцев
Михаил
/
Шумицький
Олександр
Група
Федорченко
Михайло
/
Борзило
Ігор
6/1
Шестаков
Андрей
/
Шостак
Игорь
Група
Федорченко
Михайло
/
Борзило
Ігор
6/1
Шипіцин
Ігор
/
Гордієнко
Ігор
Група
01.12.2013
   
KTK Doubles Cup № 29
г.Київ, Корти на подолі
Федорченко
Михайло
/
Палиенко
Анатолий
6/3
Горін
Андрій
/
Заблоцкий
Владимир
Фінал
Федорченко
Михайло
/
Палиенко
Анатолий
6/2
Мальцев
Михаил
/
Байдіков
Андрій
1/2 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Палиенко
Анатолий
6/3
Смелянский
Вадим
/
Белинский
Дмитрий
1/4 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Палиенко
Анатолий
5/7
Горін
Андрій
/
Заблоцкий
Владимир
Група
Федорченко
Михайло
/
Палиенко
Анатолий
6/2
Колдра
Василий
/
Шумицький
Олександр
Група
27.07.2013
   
Master-League 2013`6 Singles Cup
г.Київ, Спорт-комплекс "Антей"
Федорченко
Михайло
8/4
Дружченко
Игорь
Фінал
Федорченко
Михайло
6/2
Байдіков
Андрій
1/2 Фіналу
Федорченко
Михайло
6/2
Касынюк
Иван
1/4 Фіналу
Федорченко
Михайло
6/1
Костанецький
Володимир
1/8 Фіналу
06.07.2013
   
Master-League 2013`2 Doubles Cup
г.Київ, Спорт-комплекс "Антей"
Пионтковский
Владислав
/
Федорченко
Михайло
7/5
Андросюк
Юрий
/
Белинский
Дмитрий
3а 3 місце
Пионтковский
Владислав
/
Федорченко
Михайло
4/8
Ковач
Сергей
/
Мельниченко
Сергей
1/2 Фіналу
Пионтковский
Владислав
/
Федорченко
Михайло
6/1
Костанецький
Андрій
/
Костанецький
Кирило
Група
Пионтковский
Владислав
/
Федорченко
Михайло
6/4
Белоусов
Артем
/
Смелянский
Вадим
Група
15.06.2013
   
Master-League 2013`3 Singles Cup
г.Київ, Спорт-комплекс "Антей"
Федорченко
Михайло
4/6
Горох
Александр
Фінал
Федорченко
Михайло
4/3
Ковришкін
Андрій
1/2 Фіналу
Федорченко
Михайло
7/5
Гобрей
Роман
1/4 Фіналу
01.06.2013
   
Master-League 2013`2 Singles Cup
г.Київ, Спорт-комплекс "Антей"
Федорченко
Михайло
5/8
Байдіков
Андрій
Фінал
Федорченко
Михайло
8/3
Дружченко
Игорь
1/2 Фіналу
Федорченко
Михайло
6/4
Пионтковский
Владислав
1/4 Фіналу
19.05.2013
   
Master-League 2013`1 Singles Cup
г.Київ, Спорт-комплекс "Антей"
Федорченко
Михайло
8/1
Дружченко
Игорь
Фінал
Федорченко
Михайло
6/2
Голод
Олег
1/2 Фіналу
Федорченко
Михайло
6/0
Семенченко
Виталий
1/4 Фіналу
28.04.2013
   
KTK Doubles CUP №17
г.Київ, Тенісні корти ГУФКС
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
6/1
Кирилюк
Сергій
/
Колганов
Евгений
Фінал
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
6/3
Белинский
Дмитрий
/
Мальцев
Михаил
1/2 Фіналу
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
6/3
Пронякин
Геннадий
/
Шестаков
Андрей
Група
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
6/0
Палиенко
Анатолий
/
Шостак
Игорь
Група
14.04.2013
   
КТК Doubles CUP №15
г.Київ, Корти на подолі
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
6/3
Белинский
Дмитрий
/
Ковришкін
Андрій
Фінал
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
7/6
(4)
Бондаренко
Виталий
/
Сороковский
Владимир
1/2 Фіналу
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
6/0
Пионтковский
Владислав
/
Скузь
Анатолий
1/4 Фіналу
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
2/6
Голубенко
Константин
/
Первов
Александр
Група
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
6/0
Клименко
Сергей
/
Рябоконь
Александр
Група
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
6/1
Горін
Андрій
/
Шипіцин
Ігор
Група
07.04.2013
   
КТК Doubles CUP №14
г.Київ, Корти на подолі
Голод
Олег
/
Федорченко
Михайло
6/3
Белинский
Дмитрий
/
Ковришкін
Андрій
Фінал
Голод
Олег
/
Федорченко
Михайло
6/4
Бублій
В'ячеслав
/
Тропша
Дмитрий
1/2 Фіналу
Голод
Олег
/
Федорченко
Михайло
7/6
(4)
Байдіков
Андрій
/
Мальцев
Михаил
1/4 Фіналу
Голод
Олег
/
Федорченко
Михайло
6/2
Горін
Андрій
/
Костанецький
Кирило
Група
Голод
Олег
/
Федорченко
Михайло
6/2
Заблоцкий
Владимир
/
Рубцов
Юрий
Група
31.03.2013
   
КТК Doubles CUP №13
г.Київ, Корти на подолі
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
3/6
Костанецький
Кирило
/
Шестаков
Андрей
1/4 Фіналу
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
0/1
Байдіков
Андрій
/
Мальцев
Михаил
Група
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
6/3
Пионтковский
Владислав
/
Скузь
Анатолий
Група
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
6/2
Ареф'єв
Сергій
/
Голубенко
Константин
Група
17.03.2013
   
КТК Doubles CUP №12
г.Київ, Корти на подолі
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
4/6
Байдіков
Андрій
/
Мальцев
Михаил
Фінал
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
6/2
Дружченко
Игорь
/
Шевченко
Дмитрий
1/2 Фіналу
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
6/3
Сивохін
Сергій
/
Тропша
Дмитрий
1/4 Фіналу
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
6/0
Калмыков
Анатолий
/
Пискун
Андрей
Група
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
6/4
Бондаренко
Виталий
/
Сороковский
Владимир
Група
24.02.2013
   
КТК Doubles CUP №9
г.Київ, Корти на подолі
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
4/6
Горін
Андрій
/
Шипіцин
Ігор
1/4 Фіналу
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
2/6
Воронин
Дмитрий
/
Шпетний
Сергій
Група
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
6/2
Голод
Олег
/
Тараненко
Павел
Група
03.02.2013
   
КТК Doubles CUP №6
г.Київ, Корти на подолі
Федорченко
Михайло
/
Шестаков
Андрей
4/6
Высочин
Павел
/
Высочин
Вадим
Група
Федорченко
Михайло
/
Шестаков
Андрей
2/6
Бондаренко
Виталий
/
Сороковский
Владимир
Група
13.01.2013
   
КТК Doubles CUP №4
г.Київ, Корти на подолі
Федорченко
Михайло
/
Шестаков
Андрей
7/5
Воронин
Дмитрий
/
Кирилюк
Сергій
3а 3 місце
Федорченко
Михайло
/
Шестаков
Андрей
3/6
Кривенко
Виктор
/
Рудин
Владимир
1/2 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Шестаков
Андрей
6/2
Пронякин
Геннадий
/
Тропша
Дмитрий
1/4 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Шестаков
Андрей
7/5
Сороковский
Владимир
/
Цыганов
Алексей
Група
Федорченко
Михайло
/
Шестаков
Андрей
7/6
Ковальчик
Петро
/
Мельниченко
Сергей
Група
Федорченко
Михайло
/
Шестаков
Андрей
6/2
Ковач
Сергей
/
Парцхаладзе
Лев
Група
06.01.2013
   
КТК Doubles CUP №3
г.Київ, Корти на подолі
Федорченко
Михайло
/
Шестаков
Андрей
6/4
Горін
Андрій
/
Заблоцкий
Владимир
Фінал
Федорченко
Михайло
/
Шестаков
Андрей
7/5
Дружченко
Игорь
/
Пасько
Николай
1/2 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Шестаков
Андрей
6/2
Насер
Михаил
/
Шостак
Игорь
Група
Федорченко
Михайло
/
Шестаков
Андрей
6/1
Пащенко
Максим
/
Безгин
Олег
Група
Федорченко
Михайло
/
Шестаков
Андрей
6/4
Пионтковский
Владислав
/
Скузь
Анатолий
Група
02.01.2013
   
КТК Doubles CUP №1
г.Київ, Корти на подолі
Ареф'єв
Сергій
/
Федорченко
Михайло
1/6
Байдіков
Андрій
/
Мальцев
Михаил
1/4 Фіналу
Ареф'єв
Сергій
/
Федорченко
Михайло
6/1
Пилипенко
Евгений
/
Шахин
Жорж
Група
Ареф'єв
Сергій
/
Федорченко
Михайло
7/5
Пронякин
Геннадий
/
Тропша
Дмитрий
Група
02.01.2013
   
КТК Doubles CUP №2
г.Київ, Корти на подолі
Федорченко
Михайло
/
Шестаков
Андрей
3/6
Клименко
Сергей
/
Шостак
Игорь
1/4 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Шестаков
Андрей
7/5
Пронякин
Геннадий
/
Тропша
Дмитрий
Федорченко
Михайло
/
Шестаков
Андрей
6/2
Горін
Андрій
/
Сороковский
Владимир
Група
Федорченко
Михайло
/
Шестаков
Андрей
6/2
Погуляй
Владимир
/
Черинько
Александр
Група
09.12.2012
   
КТК Doubles CUP №18
г.Київ, Корти на подолі
Федорченко
Михайло
/
Шестаков
Андрей
7/6
Гордієнко
Ігор
/
Рудин
Владимир
3а 3 місце
Федорченко
Михайло
/
Шестаков
Андрей
5/7
Кирилюк
Сергій
/
Шпетний
Сергій
1/2 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Шестаков
Андрей
6/3
Мальцев
Михаил
/
Шипіцин
Ігор
Група
Федорченко
Михайло
/
Шестаков
Андрей
6/4
Палиенко
Анатолий
/
Скузь
Анатолий
Група
Федорченко
Михайло
/
Шестаков
Андрей
6/1
Гордієнко
Ігор
/
Рудин
Владимир
Група
Федорченко
Михайло
/
Шестаков
Андрей
6/0
Глущенко
Дмитрий
/
Костанецький
Кирило
Група
02.12.2012
   
КТК Doubles CUP №17
г.Київ, Корти на подолі
Федорченко
Михайло
/
Шестаков
Андрей
5/7
Горін
Андрій
/
Костанецький
Кирило
Фінал
Федорченко
Михайло
/
Шестаков
Андрей
6/4
Сиников
Владимир
/
Ясюк
Валерий
1/2 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Шестаков
Андрей
6/2
Гераймович
Владимир
/
Середа
Виталий
Група
Федорченко
Михайло
/
Шестаков
Андрей
6/1
Семенченко
Виталий
/
Сороковский
Владимир
Група
Федорченко
Михайло
/
Шестаков
Андрей
6/7
Горін
Андрій
/
Костанецький
Кирило
Група
25.11.2012
   
КТК Doubles CUP №16
г.Київ, Корти на подолі
Федорченко
Михайло
/
Шестаков
Андрей
3/6
Костанецький
Кирило
/
Селюк
Станислав
Фінал
Федорченко
Михайло
/
Шестаков
Андрей
6/4
Кохно
Александр
/
Сивохін
Сергій
1/2 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Шестаков
Андрей
7/6
Ареф'єв
Сергій
/
Заблоцкий
Владимир
Група
Федорченко
Михайло
/
Шестаков
Андрей
2/6
Костанецький
Кирило
/
Селюк
Станислав
Група
Федорченко
Михайло
/
Шестаков
Андрей
6/1
Голод
Олег
/
Мальцев
Михаил
Група
11.11.2012
   
КТК Doubles CUP №15
г.Київ, Корти на подолі
Шестаков
Андрей
/
Федорченко
Михайло
5/7
Горін
Андрій
/
Костанецький
Кирило
Фінал
Шестаков
Андрей
/
Федорченко
Михайло
7/5
Мальцев
Михаил
/
Байдіков
Андрій
1/2 Фіналу
Шестаков
Андрей
/
Федорченко
Михайло
6/1
Сивохін
Сергій
/
Трегубенко
Юрий
1/4 Фіналу
Шестаков
Андрей
/
Федорченко
Михайло
6/1
Скузь
Анатолий
/
Пионтковский
Владислав
Група
Шестаков
Андрей
/
Федорченко
Михайло
6/2
Голод
Олег
/
Шидлык
Тарас
Група
Шестаков
Андрей
/
Федорченко
Михайло
6/1
Гордієнко
Ігор
/
Некрасов
Андрей
Група
04.11.2012
   
КТК Doubles CUP №14
г.Київ, Корти на подолі
Шестаков
Андрей
/
Федорченко
Михайло
6/8
Мальцев
Михаил
/
Байдіков
Андрій
Фінал
Шестаков
Андрей
/
Федорченко
Михайло
9/7
Голод
Олег
/
Шидлык
Тарас
1/2 Фіналу
Шестаков
Андрей
/
Федорченко
Михайло
6/2
Сивохін
Сергій
/
Трегубенко
Юрий
Група
Шестаков
Андрей
/
Федорченко
Михайло
6/2
Тропша
Дмитрий
/
Воротилин
Николай
Група
Шестаков
Андрей
/
Федорченко
Михайло
6/1
Парцхаладзе
Лев
/
Пронякин
Геннадий
Група
28.10.2012
   
КТК Doubles CUP №13
г.Київ, Корти на подолі
Шестаков
Андрей
/
Федорченко
Михайло
3/6
Рубцов
Юрий
/
Воротилин
Николай
1/4 Фіналу
Шестаков
Андрей
/
Федорченко
Михайло
6/1
Голод
Олег
/
Шидлык
Тарас
Група
Шестаков
Андрей
/
Федорченко
Михайло
6/1
Кирилюк
Сергій
/
Мынзу
Владимир
Група
Шестаков
Андрей
/
Федорченко
Михайло
4/6
Горін
Андрій
/
Шипіцин
Ігор
Група
21.10.2012
   
КТК Doubles CUP №12
г.Київ, Корти на подолі
Шестаков
Андрей
/
Федорченко
Михайло
6/2
Заблоцкий
Владимир
/
Невесенко
Геннадий
3а 3 місце
Шестаков
Андрей
/
Федорченко
Михайло
6/1
Рудин
Владимир
/
Чарфас
Евгений
Група
Шестаков
Андрей
/
Федорченко
Михайло
2/6
Тропша
Дмитрий
/
Воротилин
Николай
Група
Шестаков
Андрей
/
Федорченко
Михайло
6/4
Сивохін
Сергій
/
Кохно
Александр
Група
22.09.2012
   
KTK Master-Liga 2012`6 Singles Cup
г.Київ, Спорт-комплекс "Антей"
Федорченко
Михайло
8/5
Байдіков
Андрій
Фінал
Федорченко
Михайло
6/3
Дружченко
Игорь
1/2 Фіналу
Федорченко
Михайло
6/4
Шипіцин
Ігор
1/4 Фіналу
15.07.2012
   
KTK Master-Liga 2012`2 Singles Cup
г.Київ, Спорт-комплекс "Антей"
Федорченко
Михайло
6/2
Горох
Александр
Фінал
Федорченко
Михайло
6/1
Дружченко
Игорь
1/2 Фіналу
Федорченко
Михайло
6/1
Исаченко
Дмитрий
Група
Федорченко
Михайло
6/3
Байдіков
Андрій
Група
01.04.2012
   
КТК Doubles CUP №2
г.Київ, Спорткомплекс "Олімп"
Шестаков
Андрей
/
Федорченко
Михайло
5/8
Скузь
Анатолий
/
Белинский
Дмитрий
Фінал
Шестаков
Андрей
/
Федорченко
Михайло
7/5
Мальцев
Михаил
/
Байдіков
Андрій
1/2 Фіналу
Шестаков
Андрей
/
Федорченко
Михайло
6/4
Ареф'єв
Сергій
/
Заблоцкий
Владимир
1/4 Фіналу