×
Intennis
Федяй Денис
ГЕНЕРАЛЬНЫЙ ПАРТНЕР:
ЮРИДИЧЕСКАЯ ФИРМА
«БРАТЬЯ ПОПКО И ПАРТНЕРЫ»
Профіль гравця
Профіль гравця
Всі роки
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Всі клуби
Amatour
Association of tennis friends
Babolat Ace
Campa
Central Park Tennis League
Forehand
INTECRACY
Kiev Tennis Club
LAKE PARK
Liga Rivne
MAXIMUS
Peac
Platinum League
Premier League
Royal Tennis Family
SMASH
Sofia Star
Tennis Business League
Tennis Life
Tennis park
Vihola Grand
Volvo Cup
Weekend Cup
hummer tour
parimatch
riga
Александр Селюк
Асоціація Тенісистів Києва
Вінницький Тенісний Клуб
Днепровская Теннисная Лига
Едність
Житомирский Теннисный Клуб
Звягельский тенісний клуб
Київський Тенісний Клуб
Клуб 100 Львів
Клуб нелюбителей тенниса
Кримська Ліга Левел
Крымская Теннисная Лига
Мастер-Ліга
Одеський Тенісний Клуб
Открытая теннисная лига
СК "Восход"
Теніс Львівщини
Тенісне суспільство "Пори року"
Тенісний Клуб Нововолинська
Теннис Запорожья
Теннисный клуб "Тячів"
Тернопільський тенісний клуб
Український Тенісний Клуб
Харьковская Теннисная Лига
Херсонський Тенісний Клуб
Черкасский Теннисный Клуб
Юниорская Теннисная Лига
Всі розряди
Одиночний
Парний
Внести изменения
Золото
(8)
Срібло
(3)
Бронза
(3)
Прізвище, ім'я
Федяй
Денис
Ігрова рука, бекхенд
Правша, дворучний
Рівень гри
Аматор
Місто
Виноградово
Вік
39 років
Кошик УТК
4
Зріст, вага
187 см   100 кг
NTRP
Ігри
155
Виграші
98 (63%)
Поразки
57 (37%)
Срібло
(3)
Золото
(8)
Бронза
(3)
Статистика
12.03.2023
   
Estremskiy 70 birthday cup
г.Львів, Корти "Євроспорт"
Федяй
Денис
/
Дрогомирецкий
Андріан
6/1
Парсаданян
Ерік
/
Акимов
Вадим
Фінал
Федяй
Денис
/
Дрогомирецкий
Андріан
6/4
Голубенко
Константин
/
Чабан
Ярослав
1/2 Фіналу
Федяй
Денис
/
Дрогомирецкий
Андріан
6/0
Фітьо
Назар
/
Хохрін
Сергій
1/4 Фіналу
Федяй
Денис
/
Дрогомирецкий
Андріан
6/2
Ях
Олександр
/
Собчук
Олег
Група
Федяй
Денис
/
Дрогомирецкий
Андріан
6/3
Стецьків
Юрій
/
Євстахевич
Андрій
Група
31.12.2022
   
Осіння Битва 2022
г.Вишгород, Sport Villa Grays
Федорченко
Михайло
/
Федяй
Денис
3/6
Павроз
Олександр
/
Чигрин
Влад
1/2 за 9 місце
Федорченко
Михайло
/
Федяй
Денис
7/6
(7)
Векуа
Бакур
/
Нікулін
Ігор
1/4 за 9 місце
Федорченко
Михайло
/
Федяй
Денис
6/8
Харитонов
Віталій
/
Локшин
Дмитро
1/8 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Федяй
Денис
6/8
Мрачковський
Станіслав
/
Борзило
Ігор
Група
Федорченко
Михайло
/
Федяй
Денис
8/2
Кущ
Дмитро
/
Гончаренко
Олександр
Група
03.12.2022
   
Lions Cup #2
г.Київ, Tennis Park
Мрачковський
Станіслав
/
Федяй
Денис
6/8
Атаманчук
Олег
/
Ткалич
Тимур
Фінал за 21 місце
Мрачковський
Станіслав
/
Федяй
Денис
6/4
Павроз
Олександр
/
Шулікін
Юрій
1/2 за 21 місце
Мрачковський
Станіслав
/
Федяй
Денис
6/2
Харитонов
Віталій
/
Поляков
Едгар
1/4 за 21 місце
Мрачковський
Станіслав
/
Федяй
Денис
6/8
Долгошеєв
Олег
/
Єзерський
Сергій
Група
Мрачковський
Станіслав
/
Федяй
Денис
5/8
Крупський
Дмитро
/
Бранець
Юрій
Група
18.06.2022
   
Tennis Life щосуботи Prize 5k
г.Львів, Tennis Life
Федяй
Денис
/
Роман
Ярослав
4/6
Терлецький
Володимир
/
Хохрін
Сергій
1/4 за 13 місце
Федяй
Денис
/
Роман
Ярослав
2/6
Корягін
Максим
/
Василишин
Роман
Група
Федяй
Денис
/
Роман
Ярослав
6/7
Джура
Євген
/
Пустовойт
Олексій
Група
19.12.2021
   
PL & SMASH 2021. ИТОГОВЫЙ ProAm Doubles Cup #14
г.Київ, Olympic Village
Лещинський
Микола
/
Федяй
Денис
6/4
Байдіков
Андрій
/
Скляр
Олег
3а 3 місце
Лещинський
Микола
/
Федяй
Денис
3/6
Попов
Олексій
/
Акимов
Вадим
1/2 Фіналу
Лещинський
Микола
/
Федяй
Денис
6/2
Клименко
Влад
/
Ярина
Ігор
1/4 Фіналу
Лещинський
Микола
/
Федяй
Денис
+/-
Авдєєв
Артем
/
Симачев
Денис
Група
Лещинський
Микола
/
Федяй
Денис
6/2
Петренко
Анатолій
/
Горенюк
Олександр
Група
20.11.2021
   
Осенняя Битва 2021
г.Київ, Olympic Village
Скляров
Ілля
/
Федяй
Денис
6/7
(2)
Дружченко
Игорь
/
Бублій
В'ячеслав
1/2 за 47 місце
Скляров
Ілля
/
Федяй
Денис
7/6
(1)
Приверт
Андрей
/
Пинчук
Павел
1/4 за 47 місце
Скляров
Ілля
/
Федяй
Денис
3/6
Степахно
Анатолий
/
Арнаутович
Віктор
1/16 за 39 місце
Скляров
Ілля
/
Федяй
Денис
4/6
Безносенко
Олексій
/
Коваленко
Олександр
Група
Скляров
Ілля
/
Федяй
Денис
1/6
Яковлєв
Гліб
/
Добровольський
Володимир
Група
13.11.2021
   
Sofia ProAm 2021. Doubles Cup #9
г.Тернопіль, ТК "Masters"
Мільченко
Денис
/
Федяй
Денис
6/3
Лещинський
Микола
/
Брега
Борис
3а 3 місце
Мільченко
Денис
/
Федяй
Денис
5/7
Авдєєв
Артем
/
Довбенчук
Василь
1/2 Фіналу
Мільченко
Денис
/
Федяй
Денис
6/3
Долгошеєв
Олег
/
Парсаданян
Ерік
1/4 Фіналу
Мільченко
Денис
/
Федяй
Денис
7/6
(7)
Лещинський
Микола
/
Брега
Борис
Група
Мільченко
Денис
/
Федяй
Денис
6/3
Запорожченко
Игорь
/
Запорожченко
Егор
Група
16.10.2021
   
Sofia ProAm 2021. Doubles Cup #8
г.Тернопіль, ТК "Masters"
Лещинський
Микола
/
Федяй
Денис
1/6
Сєдоплатов
В'ячеслав
/
Добровольський
Володимир
1/2 за 5 місце
Лещинський
Микола
/
Федяй
Денис
5/7
Смирнов
Артем
/
Корягін
Максим
1/4 Фіналу
Лещинський
Микола
/
Федяй
Денис
6/1
Швед
Марьян
/
Євстахевич
Андрій
Група
Лещинський
Микола
/
Федяй
Денис
4/6
Кулабухов
Павло
/
Ковальчик
Петро
Група
23.08.2021
   
Sofia ProAm 2021. Doubles Cup #7
г.Рівне, Софія
Коваленко
Артур
/
Федяй
Денис
4/6
Сєдоплатов
В'ячеслав
/
Добровольський
Володимир
1/2 за 9 місце
Коваленко
Артур
/
Федяй
Денис
3/6
Бобров
Максим
/
Корягін
Максим
1/8 Фіналу
Коваленко
Артур
/
Федяй
Денис
6/3
Смирнов
Артем
/
Виноградська
Марина
Група
Коваленко
Артур
/
Федяй
Денис
6/4
Амхинец
Борис
/
Скляр
Олег
Група
24.07.2021
   
Sofia ProAm 2021. Doubles Cup #6
г.Рівне, Софія
Бобров
Максим
/
Федяй
Денис
7/5
Швед
Марьян
/
Євстахевич
Андрій
Фінал за 9 місце
Бобров
Максим
/
Федяй
Денис
6/4
Кулабухов
Павло
/
Корягін
Максим
1/2 за 9 місце
Бобров
Максим
/
Федяй
Денис
5/7
Попов
Олексій
/
Акимов
Вадим
1/8 Фіналу
Бобров
Максим
/
Федяй
Денис
6/2
Дрогомирецкий
Андріан
/
Голубенко
Константин
Група
Бобров
Максим
/
Федяй
Денис
2/6
Лещинський
Микола
/
Довбенчук
Василь
Група
27.02.2021
   
Февральская Битва 2021
г.Київ, Olympic Village
Федорченко
Михайло
/
Федяй
Денис
3/8
Шипіцин
Ігор
/
Невесенко
Константин
Фінал за 17 місце
Федорченко
Михайло
/
Федяй
Денис
6/1
Васильев
Антон
/
Шнуренко
Александр
1/2 за 17 місце
Федорченко
Михайло
/
Федяй
Денис
6/4
Ярошенко
Сергій
/
Грасевич
Ігор
1/4 за 17 місце
Федорченко
Михайло
/
Федяй
Денис
6/0
Цехановський
Андрій
/
Однолько
Костантин
1/8 за 17 місце
Федорченко
Михайло
/
Федяй
Денис
5/8
Швед
Марьян
/
Собчук
Олег
1/16 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Федяй
Денис
6/3
Степахно
Анатолий
/
Грибанов
Николай
Група
Федорченко
Михайло
/
Федяй
Денис
6/0
Остроушко
Михайло
/
Пичурин
Артем
Група
20.02.2021
   
Sofia ProAm 2021. Doubles Cup #2
г.Тернопіль, ТК "Masters"
Колісник
Олексій
/
Федяй
Денис
6/3
Смирнов
Артем
/
Гузь
Богдан
3а 3 місце
Колісник
Олексій
/
Федяй
Денис
3/6
Лещинський
Микола
/
Брега
Борис
1/2 Фіналу
Колісник
Олексій
/
Федяй
Денис
6/3
Коваленко
Артур
/
Однолько
Костантин
1/4 Фіналу
Колісник
Олексій
/
Федяй
Денис
6/3
Дорчи
Эрик
/
Мокринський
Олександр
Група
Колісник
Олексій
/
Федяй
Денис
7/5
Сєдоплатов
В'ячеслав
/
Тадіян
Валерій
Група
13.02.2021
   
PL & SMASH 2021. ProAm Doubles Cup #2
г.Київ, Olympic Village
Сєдоплатов
В'ячеслав
/
Федяй
Денис
6/2
Девятьяров
Марат
/
Ярина
Ігор
Фінал
Сєдоплатов
В'ячеслав
/
Федяй
Денис
6/4
Кирилова
Анастасия
/
Литовченко
Анастасия
1/2 Фіналу
Сєдоплатов
В'ячеслав
/
Федяй
Денис
6/3
Аксьонов
Олександр
/
Грига
Іван
1/4 Фіналу
Сєдоплатов
В'ячеслав
/
Федяй
Денис
6/3
Бобров
Максим
/
Шершун
Богдан
Група
Сєдоплатов
В'ячеслав
/
Федяй
Денис
6/4
Каминін
Дмитро
/
Шнуренко
Александр
Група
12.02.2021
   
КИЕВСКАЯ ЗИМА 2021
г.Київ, Tennis Park
Сідак
Олег
/
Федяй
Денис
5/7
Арнаутович
Віктор
/
Добрынский
Роман
1/4 за 17 місце
Сідак
Олег
/
Федяй
Денис
4/8
Гаврилов
Роланд
/
Парсегов
Валерий
1/16 Фіналу
Сідак
Олег
/
Федяй
Денис
3/6
Борзило
Ігор
/
Горін
Андрій
Група
Сідак
Олег
/
Федяй
Денис
6/1
Ліпінскас
Норбертас
/
Пасичный
Анатолий
Група
09.01.2021
   
Sofia ProAm 2021. Doubles Cup #1
г.Тернопіль, ТК "Masters"
Колісник
Олексій
/
Федяй
Денис
4/6
Белинский
Александр
/
Ніронович
Назар
3а 3 місце
Колісник
Олексій
/
Федяй
Денис
3/6
Лещинський
Микола
/
Брега
Борис
1/2 Фіналу
Колісник
Олексій
/
Федяй
Денис
6/4
Манафов
Владислав
/
Гузь
Богдан
1/4 Фіналу
Колісник
Олексій
/
Федяй
Денис
7/5
Сєдоплатов
В'ячеслав
/
Тадіян
Валерій
1/8 Фіналу
Колісник
Олексій
/
Федяй
Денис
6/4
Данилишин
Тарас
/
Джура
Євген
Група
Колісник
Олексій
/
Федяй
Денис
6/4
Туваков
Артем
/
Парсаданян
Ерік
Група
21.11.2020
   
Ноябрьская Битва 2020
г.Київ, Olympic Village
Федорченко
Михайло
/
Федяй
Денис
6/7
(7)
Гаврилов
Роланд
/
Галімов
Олексій
1/8 за 17 місце
Федорченко
Михайло
/
Федяй
Денис
3/8
Кузьменко
Іван
/
Рахно
Вадим
1/16 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Федяй
Денис
6/2
Цаль
Віталій
/
Костанецький
Володимир
Група
Федорченко
Михайло
/
Федяй
Денис
6/0
Марков
Григорий
/
Пинчук
Павел
Група
16.10.2020
   
КИЕВСКАЯ ОСЕНЬ 2020
г.Київ, Olympic Village
Федяй
Денис
/
Бобров
Максим
1/6
Пичурин
Артем
/
Девятьяров
Марат
1/4 за 9 місце
Федяй
Денис
/
Бобров
Максим
8/9
(4)
Селюк
Александр
/
Крутых
Алексей
1/8 Фіналу
Федяй
Денис
/
Бобров
Максим
8/4
Сідак
Олег
/
Приходько
Олег
1/16 Фіналу
Федяй
Денис
/
Бобров
Максим
5/7
Попко
Вадим
/
Стаховский
Сергей
Група
Федяй
Денис
/
Бобров
Максим
6/4
Липко
Максим
/
Єгоров
Василій
Група
10.10.2020
   
AMATOR TOUR#1
г.Тернопіль, ТК "Masters"
Федяй
Денис
/
Куліков
Ігор
6/8
Цаль
Віталій
/
Вакс
Олександр
1/2 за 13 місце
Федяй
Денис
/
Куліков
Ігор
7/9
Корягін
Максим
/
Цехановський
Андрій
Група
Федяй
Денис
/
Куліков
Ігор
3/8
Василишин
/
Джура
Євген
Група
24.08.2020
   
Sofia ProAm Doubles Cup #3
г.Рівне, Софія
Байдіков
Андрій
/
Федяй
Денис
9/7
Лещинський
Микола
/
Ковалець
Володимир
Фінал
Байдіков
Андрій
/
Федяй
Денис
6/3
Сєдоплатов
В'ячеслав
/
Бойко
Валерій
1/2 Фіналу
Байдіков
Андрій
/
Федяй
Денис
6/2
Туваков
Артем
/
Брега
Борис
1/4 Фіналу
Байдіков
Андрій
/
Федяй
Денис
6/1
Бойчук
Роман
/
Ніронович
Назар
Група
Байдіков
Андрій
/
Федяй
Денис
7/5
Пролубщиков
Алексей
/
Алексейчук
Анатолій
Група
12.07.2020
   
PL & SMASH 2020. Doubles Cup #19
г.Київ, Olympic Village
Байдіков
Андрій
/
Федяй
Денис
6/2
Сєдоплатов
В'ячеслав
/
Гузь
Богдан
Фінал
Байдіков
Андрій
/
Федяй
Денис
6/3
Лалєтін
Деніс
/
Нікулін
Ігор
1/2 Фіналу
Байдіков
Андрій
/
Федяй
Денис
7/5
Авдєєв
Артем
/
Кратюк
Віталій
1/4 Фіналу
Байдіков
Андрій
/
Федяй
Денис
7/5
Петренко
Анатолій
/
Шамраєв
Сергій
Група
Байдіков
Андрій
/
Федяй
Денис
6/1
Мільченко
Денис
/
Дяченко
Сергій
Група
14.06.2020
   
Sofia ProAm Doubles Cup #1
г.Рівне, Софія
Байдіков
Андрій
/
Федяй
Денис
6/4
Бондарь
Мирослав
/
Синельников
Станіслав
Фінал за 9 місце
Байдіков
Андрій
/
Федяй
Денис
7/5
Чичук
Юрій
/
Чепелюк
Юрій
1/2 за 9 місце
Байдіков
Андрій
/
Федяй
Денис
6/3
Дрогомирецкий
Андріан
/
Зуб
Орест
1/4 за 9 місце
Байдіков
Андрій
/
Федяй
Денис
3/6
Бойчук
Роман
/
Ніронович
Назар
Група
Байдіков
Андрій
/
Федяй
Денис
4/6
Швед
Марьян
/
Цехановський
Андрій
Група
Байдіков
Андрій
/
Федяй
Денис
6/1
Дерепа
Іван
/
Бойко
Валерій
Група
09.05.2020
   
Premier League 2020. Doubles Cup #13
г.Київ, Olympic Village
Акимов
Вадим
/
Федяй
Денис
6/3
Аксьонов
Олександр
/
Тарасюк
Валерій
Фінал за 9 місце
Акимов
Вадим
/
Федяй
Денис
7/6
(5)
Дерепа
Іван
/
Бойко
Валерій
1/2 за 9 місце
Акимов
Вадим
/
Федяй
Денис
6/2
Петряєв
Денис
/
Суровцев
Сергій
Група
Акимов
Вадим
/
Федяй
Денис
1/6
Кудыма
Петр
/
Кравченко
Володимир
Група
29.11.2019
   
ТУРНИР ПАМЯТИ СТАНИСЛАВА СЕЛЮКА
г.Київ, Olympic Village
Федяй
Денис
/
Петренко
Анатолій
2/8
Гаврилов
Роланд
/
Руденко
Сергей
Група
Федяй
Денис
/
Петренко
Анатолій
6/8
Фащевский
Александр
/
Васильев
Антон
Група
Федяй
Денис
/
Петренко
Анатолій
6/8
Голод
Олег
/
Аксьонов
Олександр
Група
18.10.2019
   
КИЕВСКАЯ ОСЕНЬ 2019
г.Київ, Olympic Village
Федяй
Денис
/
Петренко
Анатолій
1/8
Шпортько
Валерій
/
Белинский
Александр
Фінал за 17 місце
Федяй
Денис
/
Петренко
Анатолій
6/4
Бранець
Юрій
/
Неманіхін
Віктор
1/2 за 17 місце
Федяй
Денис
/
Петренко
Анатолій
6/4
Липко
Максим
/
Єгоров
Василій
1/4 за 17 місце
Федяй
Денис
/
Петренко
Анатолій
7/6
(4)
Кононенко
Дмитро
/
Чеботарьов
Артем
1/8 за 17 місце
Федяй
Денис
/
Петренко
Анатолій
2/8
Петроченко
Андрій
/
Колісник
Олексій
1/16 Фіналу
Федяй
Денис
/
Петренко
Анатолій
3/8
Сідак
Олег
/
Приходько
Олег
Група
Федяй
Денис
/
Петренко
Анатолій
9/7
Карнаух
Алексей
/
Уханов
Андрей
Група
17.03.2019
   
Аматорський Березень 2019
г.Львів, Корти "Євроспорт"
Федяй
Денис
4/6
Сафрюк
Ілля
Фінал
Федяй
Денис
6/1
Ткачук
Василь
1/2 Фіналу
Федяй
Денис
6/4
Вальдрат
Павло
1/4 Фіналу
Федяй
Денис
6/0
Косик
Юрий
1/8 Фіналу
Федяй
Денис
6/0
Дубовий
Михайло
1/16 Фіналу
22.02.2019
   
КИЕВСКАЯ ЗИМА 2019
г.Київ, Olympic Village
Федяй
Денис
/
Талько
Віталій
5/7
Пашинін
Сергій
/
Лобанов
Вадим
1/8 за 33 місце
Федяй
Денис
/
Талько
Віталій
3/6
Галімов
Олексій
/
Петушков
Владимир
Група
Федяй
Денис
/
Талько
Віталій
2/6
Кузьменко
Іван
/
Лукьянов
Эдгар
Група
02.12.2018
   
Осінній Аматор + 2018
г.Львів, Корти "Євроспорт"
Федяй
Денис
2/6
Сафрюк
Ілля
Фінал
Федяй
Денис
6/4
Роман
Ярослав
1/2 Фіналу
Федяй
Денис
7/6
Парсаданян
Ерік
1/4 Фіналу
Федяй
Денис
6/1
Клементьева
Елена
1/8 Фіналу
19.10.2018
   
КИЕВСКАЯ ОСЕНЬ 2018
г.Київ, Olympic Village
Федяй
Денис
/
Петренко
Анатолій
3/8
Петроченко
Андрій
/
Байдіков
Андрій
1/4 за 17 місце
Федяй
Денис
/
Петренко
Анатолій
6/8
Біленький
Роман
/
Олейник
Всеволод
1/16 Фіналу
Федяй
Денис
/
Петренко
Анатолій
6/8
Ендржиевский
Влад.
/
Чернов
Александр
Група
Федяй
Денис
/
Петренко
Анатолій
8/6
Каменєв
Андрій
/
Туваков
Артем
Група
28.04.2018
   
Аматорський Квітень 2018
г.Львів, Корти "Динамо"
Федяй
Денис
5/3
Чабан
Ярослав
Фінал
Федяй
Денис
6/0
Бєлов
Валерій
1/2 Фіналу
Федяй
Денис
6/1
Гулей
Ростислав
1/4 Фіналу
Федяй
Денис
6/0
Виговський
Дмитро
1/8 Фіналу
28.01.2018
   
АМАТОРСЬКИЙ СІЧЕНЬ 2018 Два
г.Львів, Корти "Євроспорт"
Федяй
Денис
2/6
Надюк
Зіновій
Фінал
Федяй
Денис
7/5
Чабан
Ярослав
1/2 Фіналу
Федяй
Денис
6/2
Вальдрат
Павло
1/4 Фіналу
Федяй
Денис
6/0
Бойчук
Георгій
1/8 Фіналу
21.01.2018
   
АМАТОРСЬКИЙ СІЧЕНЬ 2018
г.Львів, Корти "Євроспорт"
Федяй
Денис
5/0
Зелінський
Василь
Фінал
Федяй
Денис
6/2
Бурдяк
Юрій
1/2 Фіналу
Федяй
Денис
6/1
Горячєв
Дмитро
1/4 Фіналу
Федяй
Денис
6/0
Бєлов
Валерій
1/8 Фіналу
10.12.2017
   
Зимовий Аматор + 2017
г.Львів, Корти "Євроспорт"
Федяй
Денис
6/1
Мазур
Артем
Фінал за 5 місце
Федяй
Денис
6/1
Вальдрат
Павло
1/2 за 5 місце
Федяй
Денис
2/6
Медведєв
Сергій
1/4 Фіналу
Федяй
Денис
6/3
Бурдяк
Юрій
1/8 Фіналу
26.11.2017
   
Аматорський ЛИСТОПАД 2017
г.Львів, Корти "Євроспорт"
Федяй
Денис
6/2
Мазур
Артем
Фінал
Федяй
Денис
6/3
Кияшко
Сергей
1/2 Фіналу
Федяй
Денис
6/1
Балахонов
Олександр
1/4 Фіналу
Федяй
Денис
6/2
Надюк
Зіновій
1/8 Фіналу
26.08.2017
   
Аматорський серпень 2017
г.Львів, Корти "Динамо"
Федяй
Денис
2/0
(6/1, 6/0)
Бєлов
Валерій
Фінал
Федяй
Денис
2/0
(4/1, 4/2)
Куліков
Ігор
1/2 Фіналу
Федяй
Денис
2/0
(4/0, 4/0)
Філатов
Андрій
Група
Федяй
Денис
2/0
(4/0, 4/0)
Бурдяк
Юрій
Група
Федяй
Денис
2/0
(4/1, 4/2)
Васько
Юрій
Група