×
Intennis
Липко Максим
ГЕНЕРАЛЬНЫЙ ПАРТНЕР:
ЮРИДИЧЕСКАЯ ФИРМА
«БРАТЬЯ ПОПКО И ПАРТНЕРЫ»
Профіль гравця
Профіль гравця
Всі роки
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Всі клуби
Amatour
Association of tennis friends
Babolat Ace
Campa
Central Park Tennis League
Forehand
INTECRACY
Kiev Tennis Club
LAKE PARK
Liga Rivne
MAXIMUS
Peac
Platinum League
Premier League
Royal Tennis Family
SMASH
Sofia Star
Tennis Business League
Tennis Life
Tennis park
Vihola Grand
Volvo Cup
Weekend Cup
hummer tour
parimatch
riga
Александр Селюк
Асоціація Тенісистів Києва
Вінницький Тенісний Клуб
Днепровская Теннисная Лига
Едність
Житомирский Теннисный Клуб
Звягельский тенісний клуб
Київський Тенісний Клуб
Клуб 100 Львів
Клуб нелюбителей тенниса
Кримська Ліга Левел
Крымская Теннисная Лига
Мастер-Ліга
Одеський Тенісний Клуб
Открытая теннисная лига
СК "Восход"
Теніс Львівщини
Тенісне суспільство "Пори року"
Тенісний Клуб Нововолинська
Теннис Запорожья
Теннисный клуб "Тячів"
Тернопільський тенісний клуб
Український Тенісний Клуб
Харьковская Теннисная Лига
Херсонський Тенісний Клуб
Черкасский Теннисный Клуб
Юниорская Теннисная Лига
Всі розряди
Одиночний
Парний
Внести изменения
Золото
(11)
Срібло
(12)
Бронза
(12)
Прізвище, ім'я
Липко
Максим
Ігрова рука, бекхенд
Рівень гри
Аматор
Місто
Київ
Вік
Кошик УТК
Зріст, вага
 
NTRP
Ігри
799
Виграші
389 (49%)
Поразки
410 (51%)
Срібло
(12)
Золото
(11)
Бронза
(12)
Статистика
04.01.2024
   
Friday Cup #33
г.Київ, Корти на подолі
Липко
Максим
/
Костанецька
Ірина
4/6
Денисов
Олександр
/
Кузьменко
Олексій
1/4 Фіналу
Липко
Максим
/
Костанецька
Ірина
2/0
(6/0, 6/5)
Мелешко
Максим
/
Гонтовой
Максим
Група
02.12.2023
   
Laris Cup 2023
г.Київ, Tennis Park
Липко
Максим
/
Погуляйло
Олександр
1/6
Масюк
Артем
/
Федоров
Антон
Група
Липко
Максим
/
Погуляйло
Олександр
1/6
Кратюк
Віталій
/
Мокринський
Олександр
Група
07.10.2023
   
Lions Cup #11
г.Бровари, Vihola Grand
Хачатурян
Артем
/
Липко
Максим
3/6
Городинський
Владислав
/
Кравченко
Володимир
1/2 за 5 місце
Хачатурян
Артем
/
Липко
Максим
3/8
Синій
Владислав
/
Шепета
Андрій
1/4 Фіналу
Хачатурян
Артем
/
Липко
Максим
9/8
(3)
Остроушко
Михайло
/
Пичурин
Артем
1/8 Фіналу
Хачатурян
Артем
/
Липко
Максим
8/6
Соболта
Ігор
/
Коцюра
Павло
Група
Хачатурян
Артем
/
Липко
Максим
8/6
Шевчук
Данило
/
Ростикус
Михайло
Група
11.09.2023
   
Monday Cup #35
г.Київ, ТК «Динамо Київ»
Хачатурян
Артем
/
Липко
Максим
0/5
Сметанін
Рудольф
/
Погребной
Олександр
Фінал за 5 місце
Хачатурян
Артем
/
Липко
Максим
5/3
Акимов
Вадим
/
Мельніков
Юрій
1/2 за 5 місце
Хачатурян
Артем
/
Липко
Максим
4/5
(5)
Ревенко
Ілля
/
Скляр
Олег
Група
Хачатурян
Артем
/
Липко
Максим
5/2
Остроушко
Михайло
/
Пичурин
Артем
Група
22.07.2023
   
Літня Битва 2023
г.Буча, Campa
Ткач
Максим
/
Липко
Максим
3/6
Мрачковський
Михайло
/
Рубцов
Юрий
1/2 за 17 місце
Ткач
Максим
/
Липко
Максим
0/8
Топіка
Олексій
/
Шпортько
Валерій
1/16 Фіналу
Ткач
Максим
/
Липко
Максим
6/0
Черненко
Ігор
/
Локшин
Дмитро
Група
Ткач
Максим
/
Липко
Максим
2/8
Атаманчук
Олег
/
Коваленко
Олександр
Група
30.06.2023
   
Lions Cup #8
г.Львів, Tennis Life
Акимов
Вадим
/
Липко
Максим
8/5
Шпетний
Сергій
/
Синій
Владислав
Фінал за 17 місце
Акимов
Вадим
/
Липко
Максим
6/4
Ревенко
Ілля
/
Нікулін
Ігор
1/2 за 17 місце
Акимов
Вадим
/
Липко
Максим
+/-
Мрачковський
Станіслав
/
Рубцов
Юрий
1/4 за 17 місце
Акимов
Вадим
/
Липко
Максим
6/4
Іцков
Євген
/
Ліпінскас
Норбертас
1/8 за 17 місце
Акимов
Вадим
/
Липко
Максим
3/8
Рудницький
Микита
/
Грибков
Антон
1/16 Фіналу
Акимов
Вадим
/
Липко
Максим
8/4
Бритіков
Іван
/
Синельников
Станіслав
Група
Акимов
Вадим
/
Липко
Максим
9/7
Лещинський
Микола
/
Корягін
Максим
Група
14.05.2023
   
PL & SMASH 2023. ProAm Doubles Cup #6
г.Київ, ТК «Динамо Київ»
Шпетний
Сергій
/
Липко
Максим
7/6
(7)
Сметанін
Рудольф
/
Костанецький
Володимир
Фінал за 7 місце
Шпетний
Сергій
/
Липко
Максим
6/1
Лєконцева
Надєжда
/
Лєконцев
Гліб
1/2 за 7 місце
Шпетний
Сергій
/
Липко
Максим
3/6
Городинський
Владислав
/
Кравченко
Володимир
Група
Шпетний
Сергій
/
Липко
Максим
3/6
Семенов
Андрій
/
Сивохін
Сергій
Група
06.05.2023
   
Подільська Весна 2023
г.Київ, Корти на подолі
Липко
Максим
/
Вершков
Олексій
4/6
Акимов
Вадим
/
Вісіконенко
Віталій
Фінал за 9 місце
Липко
Максим
/
Вершков
Олексій
1/6
Шамраєв
Сергій
/
Ильичев
Александр
1/8 Фіналу
Липко
Максим
/
Вершков
Олексій
1/6
Хачатурян
Артем
/
Тарасюк
Валерій
Група
Липко
Максим
/
Вершков
Олексій
6/4
Шпетний
Сергій
/
Курилов
Сергій
Група
22.04.2023
   
Vihola Amateur Spring Cup
г.Бровари, Vihola Grand
Липко
Максим
/
Ковришкін
Андрій
8/6
Коваленко
Олександр
/
Погуляйло
Олександр
Фінал за 15 місце
Липко
Максим
/
Ковришкін
Андрій
6/3
Галімов
Олексій
/
Гордієнко
Сергій
1/2 за 15 місце
Липко
Максим
/
Ковришкін
Андрій
6/0
Олешко
Володимир
/
Крижанівський
Віктор
1/4 за 15 місце
Липко
Максим
/
Ковришкін
Андрій
5/8
Синій
Владислав
/
Грицан
Валерій
Група
Липко
Максим
/
Ковришкін
Андрій
4/8
Пільнік
Євген
/
Вишняков
Сергій
Група
25.03.2023
   
Weekend Cup # 12
г.Київ, Tennis Park
Липко
Максим
/
Жовнерчук
Володимир
+/-
Кущ
Дмитро
/
Тарасюк
Валерій
Фінал за 11 місце
Липко
Максим
/
Жовнерчук
Володимир
4/6
Ярошенко
Сергій
/
Горенюк
Олександр
1/2 за 9 місце
Липко
Максим
/
Жовнерчук
Володимир
2/6
Гудь
Платон
/
Фісталь
Герман
Група
Липко
Максим
/
Жовнерчук
Володимир
4/6
Ахмадєєв
Євгеній
/
Білий
Олексій
Група
18.02.2023
   
Lions Cup #4
г.Київ, Tennis Park
Шпетний
Сергій
/
Липко
Максим
4/6
Чеботарьов
Артем
/
Кадькаленко
Ігор
1/2 за 17 місце
Шпетний
Сергій
/
Липко
Максим
7/6
(3)
Сметанін
Рудольф
/
Скляр
Олег
1/4 за 17 місце
Шпетний
Сергій
/
Липко
Максим
4/8
Неманіхін
Віктор
/
Бранець
Юрій
1/16 Фіналу
Шпетний
Сергій
/
Липко
Максим
5/8
Колісник
Олексій
/
Гузь
Богдан
Група
Шпетний
Сергій
/
Липко
Максим
+/-
Архипов
Станіслав
/
Грасевич
Ігор
Група
05.02.2023
   
PL & SMASH 2023. ProAm Doubles Cup #2
г.Київ, Olympic Village
Липко
Максим
/
Біленький
Роман
5/7
Крупський
Дмитро
/
Салайчук
Тарас
1/2 за 9 місце
Липко
Максим
/
Біленький
Роман
3/6
Сметанін
Рудольф
/
Євтушенко
Федір
Група
Липко
Максим
/
Біленький
Роман
4/6
Петров
Дмитро
/
Шамраєв
Сергій
Група
22.01.2023
   
PL & SMASH 2023. ProAm Doubles Cup #1
г.Київ, Tennis Park
Біленький
Роман
/
Липко
Максим
6/7
(4)
Сметанін
Рудольф
/
Костанецький
Володимир
Фінал за 5 місце
Біленький
Роман
/
Липко
Максим
+/-
Кущ
Микола
/
Бойко
Леонід
1/2 за 5 місце
Біленький
Роман
/
Липко
Максим
2/6
Макуц
Тарас
/
Фісталь
Герман
1/4 Фіналу
Біленький
Роман
/
Липко
Максим
3/6
Остроушко
Михайло
/
Пичурин
Артем
Група
Біленький
Роман
/
Липко
Максим
6/4
Малега
Володимир
/
Александрова
Ольга
Група
07.01.2023
   
Weekend Cup # 1
г.Київ, Tennis Park
Липко
Максим
/
Сидоренко
Денис
4/6
Щербина
Едуард
/
Горінний
Михайло
Фінал за 7 місце
Липко
Максим
/
Сидоренко
Денис
1/6
Байдіков
Андрій
/
Тарасюк
Валерій
1/2 за 5 місце
Липко
Максим
/
Сидоренко
Денис
2/6
Петров
Дмитро
/
Шамраєв
Сергій
Група
Липко
Максим
/
Сидоренко
Денис
6/3
Кущ
Дмитро
/
Гончаренко
Олександр
Група
14.12.2022
   
PL mini 31
г.Київ, Tennis Park
Сивохін
Сергій
/
Липко
Максим
6/1
Шумицький
Олександр
/
Майборода
Сергей
Фінал за 7 місце
Сивохін
Сергій
/
Липко
Максим
2/6
Жовнерчук
Володимир
/
Біленький
Роман
1/2 за 5 місце
Сивохін
Сергій
/
Липко
Максим
6/5
(4)
Векуа
Бакур
/
Пичурин
Артем
Група
Сивохін
Сергій
/
Липко
Максим
4/6
Пономарьов
Олексій
/
Тодоров
Сергій
Група
07.09.2022
   
PL mini 17
г.Київ, ТК «Динамо Київ»
Жовнерчук
Володимир
/
Липко
Максим
0/6
Макуц
Тарас
/
Шамраєв
Арсеній
Група
Жовнерчук
Володимир
/
Липко
Максим
4/6
Петров
Дмитро
/
Єзерський
Сергій
Група
Жовнерчук
Володимир
/
Липко
Максим
4/6
Сметанін
Рудольф
/
Галіч
Ігор
Група
Жовнерчук
Володимир
/
Липко
Максим
3/6
Байдіков
Андрій
/
Тарасюк
Валерій
Група
04.09.2022
   
PL & SMASH 2022. ProAm Doubles Cup #7
г.Київ, ТК «Динамо Київ»
Липко
Максим
/
Стасюк
Володимир
3/6
Ахмадєєв
Євгеній
/
Ткалич
Тимур
1/2 за 7 місце
Липко
Максим
/
Стасюк
Володимир
0/6
Кущ
Микола
/
Тарасюк
Валерій
Група
Липко
Максим
/
Стасюк
Володимир
0/6
Городинський
Владислав
/
Кравченко
Володимир
Група
03.07.2022
   
PL & SMASH 2022.Doubles Cup #9
г.Київ, ТК «Динамо Київ»
Костанецький
Кирило
/
Липко
Максим
7/6
(2)
Авдєєв
Артем
/
Кадькаленко
Ігор
3а 3 місце
Костанецький
Кирило
/
Липко
Максим
6/7
(5)
Долгошеєв
Олег
/
Єзерський
Сергій
1/2 Фіналу
Костанецький
Кирило
/
Липко
Максим
6/1
Морозова
Анастасія
/
Морозов
Максим
Група
Костанецький
Кирило
/
Липко
Максим
6/0
Городинський
Владислав
/
Кравченко
Володимир
Група
Костанецький
Кирило
/
Липко
Максим
6/0
Гордіенко
Дмитро
/
Стеценко
Вадим
Група
26.06.2022
   
PL & SMASH 2022.Doubles Cup #8
г.Київ, ТК «Динамо Київ»
Липко
Максим
/
Біленький
Роман
1/6
Бранець
Юрій
/
Векуа
Бакур
1/2 за 5 місце
Липко
Максим
/
Біленький
Роман
1/6
Сметанін
Рудольф
/
Ключник
Вадим
1/4 Фіналу
Липко
Максим
/
Біленький
Роман
6/2
Городинський
Владислав
/
Горенюк
Олександр
Група
Липко
Максим
/
Біленький
Роман
6/7
(2)
Ляхович
Андрій
/
Кадькаленко
Ігор
Група
19.06.2022
   
PL & SMASH 2022. ProAm Doubles Cup #5
г.Київ, ТК «Динамо Київ»
Жуков
Павло
/
Липко
Максим
+/-
Авдєєв
Артем
/
Тарасюк
Валерій
3а 3 місце
Жуков
Павло
/
Липко
Максим
2/6
Пузанов
Денис
/
Бранець
Юрій
1/2 Фіналу
Жуков
Павло
/
Липко
Максим
6/3
Авдєєв
Артем
/
Тарасюк
Валерій
Група
Жуков
Павло
/
Липко
Максим
6/3
Дорохов
Михаил
/
Біленький
Роман
Група
Жуков
Павло
/
Липко
Максим
6/1
Бортюк
Александр
/
Дроздов
Артём
Група
12.06.2022
   
PL mini
г.Київ, ТК «Динамо Київ»
Липко
Максим
/
Біленький
Роман
1/6
Клименко
Влад
/
Ярина
Ігор
Група
Липко
Максим
/
Біленький
Роман
4/6
Авдєєв
Артем
/
Жмудский
Руслан
Група
05.06.2022
   
PL & SMASH 2022. ProAm Doubles Cup #4
г.Київ, Tennis Park
Пузанов
Денис
/
Липко
Максим
5/7
Байдіков
Андрій
/
Дяченко
Сергій
1/2 за 5 місце
Пузанов
Денис
/
Липко
Максим
3/6
Костанецький
Кирило
/
Костанецький
Андрій
Група
Пузанов
Денис
/
Липко
Максим
0/6
Авдєєв
Артем
/
Тарасюк
Валерій
Група
Пузанов
Денис
/
Липко
Максим
6/3
Сметанін
Рудольф
/
Костанецький
Володимир
Група
06.02.2022
   
PL & SMASH 2022. Doubles Cup #5
г.Київ, Olympic Village
Костанецький
Кирило
/
Липко
Максим
6/7
(8)
Городинський
Владислав
/
Рябченко
Валерій
1/2 за 9 місце
Костанецький
Кирило
/
Липко
Максим
1/6
Слепкань
Дмитрий
/
Скляр
Олег
1/8 Фіналу
Костанецький
Кирило
/
Липко
Максим
6/3
Пономарьов
Олексій
/
Кравец
Сергей
Група
Костанецький
Кирило
/
Липко
Максим
5/7
Сивохін
Сергій
/
Акимов
Вадим
Група
08.01.2022
   
PL & SMASH 2022. Doubles Cup #1
г.Київ, Olympic Village
Попов
Олексій
/
Липко
Максим
7/5
Бобров
Максим
/
Місечко
Володимир
Фінал за 9 місце
Попов
Олексій
/
Липко
Максим
6/2
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
1/2 за 9 місце
Попов
Олексій
/
Липко
Максим
3/6
Авдєєв
Артем
/
Вісіконенко
Віталій
Група
Попов
Олексій
/
Липко
Максим
4/6
Тятков
Микита
/
Ярина
Богдан
Група
27.12.2021
   
PL & SMASH 2021. ИТОГОВЫЙ Doubles Cup #45
г.Київ, Olympic Village
Шпетний
Сергій
/
Липко
Максим
-/+
Попов
Олексій
/
Сивохін
Сергій
1/2 за 9 місце
Шпетний
Сергій
/
Липко
Максим
4/6
Петряєв
Денис
/
Стасюк
Володимир
1/8 Фіналу
Шпетний
Сергій
/
Липко
Максим
5/7
Сметанін
Рудольф
/
Ковтун
Сергій
Група
Шпетний
Сергій
/
Липко
Максим
6/4
Єгоров
Василій
/
Пономаренко
Олександр
Група
26.12.2021
   
KTK 2021. ИТОГОВЫЙ Doubles Cup #25
г.Київ, Olympic Village
Шипіцин
Ігор
/
Липко
Максим
0/6
Хачатурян
Артем
/
Горін
Андрій
Фінал
Шипіцин
Ігор
/
Липко
Максим
6/1
Попов
Олексій
/
Кратюк
Віталій
1/2 Фіналу
Шипіцин
Ігор
/
Липко
Максим
6/3
Крупський
Дмитро
/
Клименко
Роман
1/4 Фіналу
Шипіцин
Ігор
/
Липко
Максим
6/2
Біленький
Роман
/
Ковтун
Сергій
Група
Шипіцин
Ігор
/
Липко
Максим
6/3
Сереченко
Алексей
/
Шерстюк
Алексей
Група
05.12.2021
   
PL & SMASH 2021. Doubles Cup #43
г.Київ, Olympic Village
Крупський
Дмитро
/
Липко
Максим
2/6
Долгошеєв
Олег
/
Єзерський
Сергій
Фінал за 5 місце
Крупський
Дмитро
/
Липко
Максим
6/3
Сметанін
Рудольф
/
Євтушенко
Федір
1/2 за 5 місце
Крупський
Дмитро
/
Липко
Максим
4/6
Байдіков
Андрій
/
Скляр
Олег
1/4 Фіналу
Крупський
Дмитро
/
Липко
Максим
6/4
Ляхович
Андрій
/
Грига
Іван
1/8 Фіналу
Крупський
Дмитро
/
Липко
Максим
6/7
(6)
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
Група
Крупський
Дмитро
/
Липко
Максим
6/3
Пономарьов
Олексій
/
Тодоров
Сергій
Група
20.11.2021
   
Осенняя Битва 2021
г.Київ, Olympic Village
Сивохін
Сергій
/
Липко
Максим
4/6
Полищук
Игорь
/
Поднебенный
Евгений
1/4 за 47 місце
Сивохін
Сергій
/
Липко
Максим
2/6
Ролич
Артем
/
Ковтун
Дмитро
1/16 за 39 місце
Сивохін
Сергій
/
Липко
Максим
2/6
Ивченко
Артем
/
Красюк
Александр
Група
Сивохін
Сергій
/
Липко
Максим
3/6
Павроз
Олександр
/
Добрый
Алексей
Група
07.11.2021
   
PL & SMASH 2021. Doubles Cup #40
г.Київ, Olympic Village
Сивохін
Сергій
/
Липко
Максим
4/6
Долгошеєв
Олег
/
Кадькаленко
Ігор
1/2 за 7 місце
Сивохін
Сергій
/
Липко
Максим
3/6
Дудун
Игорь
/
Тарнопольский
Костянтин
Група
Сивохін
Сергій
/
Липко
Максим
4/6
Авдєєв
Артем
/
Симачев
Денис
Група
Сивохін
Сергій
/
Липко
Максим
7/6
(3)
Сметанін
Рудольф
/
Селюк
Александр
Група
17.10.2021
   
PL & SMASH 2021. Doubles Cup #37
г.Київ, Olympic Village
Липко
Максим
/
Біленький
Роман
0/6
Мільченко
Денис
/
Дяченко
Сергій
1/2 за 5 місце
Липко
Максим
/
Біленький
Роман
3/6
Клименко
Влад
/
Ярина
Ігор
1/4 Фіналу
Липко
Максим
/
Біленький
Роман
6/3
Іцков
Євген
/
Жмудский
Руслан
Група
Липко
Максим
/
Біленький
Роман
7/5
Гордіенко
Дмитро
/
Стеценко
Вадим
Група
16.10.2021
   
KTK 2021. Doubles Cup #24
г.Київ, Olympic Village
Липко
Максим
/
Біленький
Роман
3/6
Костанецький
Кирило
/
Погуляй
Владимир
Фінал
Липко
Максим
/
Біленький
Роман
6/3
Іцков
Євген
/
Олефіренко
Андрій
1/2 Фіналу
Липко
Максим
/
Біленький
Роман
6/4
Федорченко
Михайло
/
Горін
Андрій
1/4 Фіналу
Липко
Максим
/
Біленький
Роман
1/6
Пузанов
Денис
/
Онуфрійчук
Ігор
Група
Липко
Максим
/
Біленький
Роман
6/2
Щербина
Едуард
/
Антонов
Виталий
Група
09.10.2021
   
PL & SMASH 2021. Doubles Cup #36
г.Київ, Olympic Village
Попов
Олексій
/
Липко
Максим
0/6
Семенов
Андрій
/
Шипіцин
Ігор
3а 3 місце
Попов
Олексій
/
Липко
Максим
4/6
Петряєв
Денис
/
Гусак
Владимир
1/2 Фіналу
Попов
Олексій
/
Липко
Максим
6/3
Сергиенко
Сергей
/
Антонов
Виталий
Група
Попов
Олексій
/
Липко
Максим
7/5
Щербина
Едуард
/
Горінний
Михайло
Група
Попов
Олексій
/
Липко
Максим
2/6
Авдєєв
Артем
/
Симачев
Денис
Група
03.10.2021
   
PL & SMASH 2021. ProAm Doubles Cup #9
г.Київ, Olympic Village
Пузанов
Денис
/
Липко
Максим
6/1
Гудь
Платон
/
Погребной
Олександр
Фінал за 5 місце
Пузанов
Денис
/
Липко
Максим
+/-
Кущ
Микола
/
Бойко
Леонід
1/2 за 5 місце
Пузанов
Денис
/
Липко
Максим
0/6
Костанецький
Кирило
/
Попов
Олексій
1/4 Фіналу
Пузанов
Денис
/
Липко
Максим
6/0
Аксьонов
Олександр
/
Єзерський
Сергій
1/8 Фіналу
Пузанов
Денис
/
Липко
Максим
6/0
Черненко
Ігор
/
Місечко
Володимир
Група
Пузанов
Денис
/
Липко
Максим
2/6
Агафонов
Александр
/
Грибанов
Николай
Група
27.08.2021
   
Летняя Битва 2021
г.Буча, Campa
Филев
Александр
/
Липко
Максим
5/7
Мазур
Дмитрий
/
Білоусов
Олександр
1/4 за 17 місце
Филев
Александр
/
Липко
Максим
6/1
Гаврысь
Владимир
/
Гусак
Владимир
1/8 за 17 місце
Филев
Александр
/
Липко
Максим
4/8
Федорченко
Михайло
/
Грибков
Сергій
1/16 Фіналу
Филев
Александр
/
Липко
Максим
1/6
Розмарица
Вадим
/
Тадіян
Валерій
Група
Филев
Александр
/
Липко
Максим
6/1
Щербина
Едуард
/
Галашан
Валерий
Група
15.08.2021
   
PL & SMASH 2021. Doubles Cup #29
г.Київ, Olympic Village
Липко
Максим
/
Біленький
Роман
6/3
Петренко
Анатолій
/
Горінний
Михайло
Фінал за 7 місце
Липко
Максим
/
Біленький
Роман
7/5
Шумицький
Олександр
/
Грибанов
Николай
Група
Липко
Максим
/
Біленький
Роман
3/6
Сметанін
Рудольф
/
Євтушенко
Федір
Група
Липко
Максим
/
Біленький
Роман
6/7
(5)
Петренко
Анатолій
/
Горінний
Михайло
Група
01.08.2021
   
PL & SMASH 2021. Doubles Cup #27
г.Київ, Olympic Village
Попов
Олексій
/
Липко
Максим
4/6
Іцков
Євген
/
Невесенко
Геннадий
1/2 за 5 місце
Попов
Олексій
/
Липко
Максим
6/7
(2)
Петренко
Анатолій
/
Шнуренко
Александр
1/4 Фіналу
Попов
Олексій
/
Липко
Максим
7/6
(5)
Пузанов
Денис
/
Біленький
Роман
Група
Попов
Олексій
/
Липко
Максим
3/6
Кущ
Микола
/
Бойко
Леонід
Група
31.07.2021
   
PL & SMASH 2021. ProAm Doubles Cup #6
г.Київ, Olympic Village
Пузанов
Денис
/
Липко
Максим
7/6
(6)
Каминін
Дмитро
/
Шнуренко
Александр
Група
Пузанов
Денис
/
Липко
Максим
6/0
Петренко
Анатолій
/
Попко
Віктор
Група
Пузанов
Денис
/
Липко
Максим
6/3
Сергиенко
Сергей
/
Антонов
Виталий
Група
Пузанов
Денис
/
Липко
Максим
4/6
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
Група
Пузанов
Денис
/
Липко
Максим
7/5
Авдєєв
Артем
/
Красюк
Александр
Група
25.07.2021
   
PL & SMASH 2021. Doubles Cup #26
г.Київ, Olympic Village
Костанецький
Кирило
/
Липко
Максим
6/3
Пономарьов
Олексій
/
Горінний
Михайло
Фінал за 7 місце
Костанецький
Кирило
/
Липко
Максим
5/7
Федорченко
Михайло
/
Біленький
Роман
Група
Костанецький
Кирило
/
Липко
Максим
6/2
Сергиенко
Сергей
/
Антонов
Виталий
Група
Костанецький
Кирило
/
Липко
Максим
7/6
(15)
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
Група
24.07.2021
   
KTK 2021. Doubles Cup #21
г.Київ, Olympic Village
Шипіцин
Ігор
/
Липко
Максим
6/3
Пузанов
Денис
/
Симачев
Денис
Фінал
Шипіцин
Ігор
/
Липко
Максим
6/2
Литовченко
Анастасия
/
Москаленко
Ярослав
1/2 Фіналу
Шипіцин
Ігор
/
Липко
Максим
6/2
Семенов
Андрій
/
Красюк
Александр
1/4 Фіналу
Шипіцин
Ігор
/
Липко
Максим
6/4
Шпетний
Сергій
/
Негрич
Микола
Група
Шипіцин
Ігор
/
Липко
Максим
6/4
Шолупец
Владимир
/
Компанець
Дмитро
Група
17.07.2021
   
PL & SMASH 2021. ProAm Doubles Cup #5
г.Київ, Olympic Village
Концеба
Вадим
/
Липко
Максим
6/4
Попов
Олексій
/
Іцков
Євген
Фінал
Концеба
Вадим
/
Липко
Максим
6/4
Байдіков
Андрій
/
Скляр
Олег
1/2 Фіналу
Концеба
Вадим
/
Липко
Максим
3/6
Авдєєв
Артем
/
Симачев
Денис
Група
Концеба
Вадим
/
Липко
Максим
7/6
(2)
Костанецький
Кирило
/
Бранець
Юрій
Група
29.05.2021
   
Майская Битва 2021
г.Київ, Olympic Village
Шипіцин
Ігор
/
Липко
Максим
8/6
Чёрный
Игорь
/
Пичурин
Евгений
Фінал за 31 місце
Шипіцин
Ігор
/
Липко
Максим
6/4
Кущ
Дмитро
/
Момот
Андрей
1/2 за 31 місце
Шипіцин
Ігор
/
Липко
Максим
7/6
(7)
Шидловський
Геннадій
/
Капкаев
Игорь
1/4 за 31 місце
Шипіцин
Ігор
/
Липко
Максим
6/1
Бовкун
Олександр
/
Шерстюк
Алексей
1/8 за 31 місце
Шипіцин
Ігор
/
Липко
Максим
4/6
Филев
Александр
/
Смірнов
Іван
Група
Шипіцин
Ігор
/
Липко
Максим
4/6
Розмарица
Вадим
/
Гордієнко
Сергій
Група
08.05.2021
   
PL & SMASH 2021. Doubles Cup #17
г.Київ, Olympic Village
Шипіцин
Ігор
/
Липко
Максим
5/7
Попов
Олексій
/
Сивохін
Сергій
3а 3 місце
Шипіцин
Ігор
/
Липко
Максим
4/6
Байдіков
Андрій
/
Скляр
Олег
1/2 Фіналу
Шипіцин
Ігор
/
Липко
Максим
7/5
Авдєєв
Артем
/
Тарасюк
Валерій
1/4 Фіналу
Шипіцин
Ігор
/
Липко
Максим
3/6
Ляхович
Андрій
/
Грибанов
Николай
Група
Шипіцин
Ігор
/
Липко
Максим
6/0
Пономарьов
Олексій
/
Горінний
Михайло
Група
25.04.2021
   
PL & SMASH 2021. Doubles Cup #15
г.Київ, Olympic Village
Шипіцин
Ігор
/
Липко
Максим
-/+
Петренко
Анатолій
/
Шнуренко
Александр
1/2 за 5 місце
Шипіцин
Ігор
/
Липко
Максим
2/6
Гудь
Платон
/
Михоничев
Алексей
1/4 Фіналу
Шипіцин
Ігор
/
Липко
Максим
6/3
Аксьонов
Олександр
/
Грига
Іван
1/8 Фіналу
Шипіцин
Ігор
/
Липко
Максим
2/6
Ляхович
Андрій
/
Невесенко
Геннадий
Група
Шипіцин
Ігор
/
Липко
Максим
6/4
Криворучко
Евгения
/
Сухіна
Юрій
Група
24.04.2021
   
KTK 2021. Doubles Cup #14
г.Київ, Olympic Village
Костанецький
Володимир
/
Липко
Максим
2/6
Шипіцин
Ігор
/
Латанюк
Ирина
3а 3 місце
Костанецький
Володимир
/
Липко
Максим
3/6
Хачатурян
Артем
/
Бранець
Юрій
1/2 Фіналу
Костанецький
Володимир
/
Липко
Максим
6/3
Пузанов
Денис
/
Шнуренко
Александр
Група
Костанецький
Володимир
/
Липко
Максим
6/3
Дьяченко
Антон
/
Шамраєв
Сергій
Група
18.04.2021
   
KTK 2021. Doubles Cup #13
г.Київ, Olympic Village
Шипіцин
Ігор
/
Липко
Максим
3/6
Байдіков
Андрій
/
Симачев
Денис
Фінал
Шипіцин
Ігор
/
Липко
Максим
7/5
Петряєв
Денис
/
Шнуренко
Александр
1/2 Фіналу
Шипіцин
Ігор
/
Липко
Максим
6/1
Пузанов
Денис
/
Кохно
Александр
Група
Шипіцин
Ігор
/
Липко
Максим
6/4
Семенов
Андрій
/
Білоусов
Олександр
Група
17.04.2021
   
PL & SMASH 2021. Doubles Cup #14
г.Київ, Olympic Village
Сивохін
Сергій
/
Липко
Максим
3/6
Пузанов
Денис
/
Костанецький
Володимир
Фінал за 5 місце
Сивохін
Сергій
/
Липко
Максим
0/6
Яковлєв
Гліб
/
Борзило
Ігор
1/4 Фіналу
Сивохін
Сергій
/
Липко
Максим
3/6
Сєдоплатов
В'ячеслав
/
Шнуренко
Александр
Група
Сивохін
Сергій
/
Липко
Максим
6/3
Сметанін
Рудольф
/
Біленький
Роман
Група
11.04.2021
   
PL & SMASH 2021. Doubles Cup #13
г.Київ, Olympic Village
Попов
Олексій
/
Липко
Максим
0/6
Сєдоплатов
В'ячеслав
/
Шнуренко
Александр
1/2 за 5 місце
Попов
Олексій
/
Липко
Максим
4/6
Щербина
Едуард
/
Біленький
Роман
1/4 Фіналу
Попов
Олексій
/
Липко
Максим
6/4
Криворучко
Евгения
/
Сухіна
Юрій
Група
Попов
Олексій
/
Липко
Максим
6/3
Сметанін
Рудольф
/
Варес
Олексій
Група
10.04.2021
   
KTK 2021. Doubles Cup #12
г.Київ, Olympic Village
Шипіцин
Ігор
/
Липко
Максим
6/4
Байдіков
Андрій
/
Гельзин
Владислав
Фінал
Шипіцин
Ігор
/
Липко
Максим
6/3
Федорченко
Михайло
/
Сідак
Олег
1/2 Фіналу
Шипіцин
Ігор
/
Липко
Максим
6/3
Яковлєв
Гліб
/
Грига
Іван
1/4 Фіналу
Шипіцин
Ігор
/
Липко
Максим
6/7
(3)
Байдіков
Андрій
/
Гельзин
Владислав
Група
Шипіцин
Ігор
/
Липко
Максим
6/2
Кирилова
Анастасия
/
Тарасюк
Валерій
Група
03.04.2021
   
KTK 2021. Doubles Cup #11
г.Київ, Olympic Village
Шипіцин
Ігор
/
Липко
Максим
3/6
Іцков
Євген
/
Костанецький
Володимир
Фінал
Шипіцин
Ігор
/
Липко
Максим
7/6
(4)
Акимов
Вадим
/
Симачев
Денис
1/2 Фіналу
Шипіцин
Ігор
/
Липко
Максим
7/5
Сивохін
Сергій
/
Шамраєв
Сергій
Група
Шипіцин
Ігор
/
Липко
Максим
6/2
Кирилова
Анастасия
/
Тарасюк
Валерій
Група
Шипіцин
Ігор
/
Липко
Максим
6/2
Криворучко
Евгения
/
Сухіна
Юрій
Група
28.03.2021
   
PL & SMASH 2021. Doubles Cup #11
г.Київ, Olympic Village
Акимов
Вадим
/
Липко
Максим
1/6
Бобров
Максим
/
Невесенко
Геннадий
Фінал за 9 місце
Акимов
Вадим
/
Липко
Максим
3/6
Степахно
Анатолий
/
Грибанов
Николай
1/8 Фіналу
Акимов
Вадим
/
Липко
Максим
6/3
Сєдоплатов
В'ячеслав
/
Храмцов
Александр
Група
Акимов
Вадим
/
Липко
Максим
6/7
(4)
Пузанов
Денис
/
Погребной
Олександр
Група
20.03.2021
   
Davydovich CUP 35+35
г.Дніпро, Спортивный клуб "MAXIMUS"
Шпортько
Валерій
/
Липко
Максим
1/8
Богданов
Андрій
/
Прокопенко
Василий
1/16 Фіналу
Шпортько
Валерій
/
Липко
Максим
5/8
Янко
Анатолий
/
Харитонов
Віталій
Група
Шпортько
Валерій
/
Липко
Максим
8/4
Милованов
/
Фрадкин
Група
13.03.2021
   
KTK 2021. Doubles Cup #8
г.Київ, Olympic Village
Хачатурян
Артем
/
Липко
Максим
5/7
Шипіцин
Ігор
/
Латанюк
Ирина
3а 3 місце
Хачатурян
Артем
/
Липко
Максим
4/6
Байдіков
Андрій
/
Симачев
Денис
1/2 Фіналу
Хачатурян
Артем
/
Липко
Максим
6/0
Сивохін
Сергій
/
Смелянский
Вадим
1/4 Фіналу
Хачатурян
Артем
/
Липко
Максим
6/2
Курбанов
Вячеслав
/
Шерстюк
Алексей
Група
Хачатурян
Артем
/
Липко
Максим
3/6
Акимов
Вадим
/
Грибанов
Николай
Група
27.02.2021
   
Февральская Битва 2021
г.Київ, Olympic Village
Акимов
Вадим
/
Липко
Максим
9/7
Кузьменко
Іван
/
Левчук
Валентин
Фінал
Акимов
Вадим
/
Липко
Максим
8/1
Кобыленко
Павел
/
Козир
Борис
1/2 Фіналу
Акимов
Вадим
/
Липко
Максим
8/6
Байдіков
Андрій
/
Дяченко
Сергій
1/4 Фіналу
Акимов
Вадим
/
Липко
Максим
8/5
Белинский
Дмитрий
/
Михоничев
Алексей
1/8 Фіналу
Акимов
Вадим
/
Липко
Максим
8/5
Попов
Олексій
/
Шерстюк
Алексей
1/16 Фіналу
Акимов
Вадим
/
Липко
Максим
6/0
Верченко
Влад
/
Тертычный
Александр
Група
Акимов
Вадим
/
Липко
Максим
5/7
Семенов
Андрій
/
Скляр
Олег
Група
20.02.2021
   
KTK 2021. Doubles Cup #6
г.Київ, Olympic Village
Невесенко
Константин
/
Липко
Максим
3/6
Филев
Александр
/
Нікулін
Ігор
Фінал за 9 місце
Невесенко
Константин
/
Липко
Максим
6/2
Сивохін
Сергій
/
Шамраєв
Сергій
1/2 за 9 місце
Невесенко
Константин
/
Липко
Максим
6/7
(6)
Тятков
Микита
/
Рубцов
Юрий
Група
Невесенко
Константин
/
Липко
Максим
3/6
Іцков
Євген
/
Погребной
Олександр
Група
14.02.2021
   
PL & SMASH 2021. Doubles Cup #6
г.Київ, Olympic Village
Попов
Олексій
/
Липко
Максим
+/-
Петренко
Анатолій
/
Гордієнко
Ігор
Фінал за 5 місце
Попов
Олексій
/
Липко
Максим
6/7
(5)
Шипіцин
Ігор
/
Невесенко
Константин
1/4 Фіналу
Попов
Олексій
/
Липко
Максим
3/6
Петренко
Анатолій
/
Гордієнко
Ігор
Група
Попов
Олексій
/
Липко
Максим
6/3
Сєдоплатов
В'ячеслав
/
Симачев
Денис
Група
12.02.2021
   
КИЕВСКАЯ ЗИМА 2021
г.Київ, Tennis Park
Липко
Максим
/
Стасюк
Володимир
4/6
Гаврилов
Роланд
/
Парсегов
Валерий
1/2 за 5 місце
Липко
Максим
/
Стасюк
Володимир
3/8
Акимов
Вадим
/
Гузь
Богдан
1/4 Фіналу
Липко
Максим
/
Стасюк
Володимир
8/2
Панченко
Олег
/
Селюк
Александр
1/8 Фіналу
Липко
Максим
/
Стасюк
Володимир
6/4
Заворотный
Владимир
/
Петроченко
Андрій
Група
Липко
Максим
/
Стасюк
Володимир
6/4
Невидюк
Андрій
/
Прищепа
Віктор
Група
07.02.2021
   
PL & SMASH 2021. Doubles Cup #5
г.Київ, Olympic Village
Шипіцин
Ігор
/
Липко
Максим
4/6
Лещинський
Микола
/
Гузь
Богдан
1/2 за 5 місце
Шипіцин
Ігор
/
Липко
Максим
4/6
Сєдоплатов
В'ячеслав
/
Гусак
Владимир
1/4 Фіналу
Шипіцин
Ігор
/
Липко
Максим
6/2
Аксьонов
Олександр
/
Грасевич
Ігор
1/8 Фіналу
Шипіцин
Ігор
/
Липко
Максим
6/0
Санжаревский
Глеб
/
Свирипа
Роман
Група
Шипіцин
Ігор
/
Липко
Максим
2/6
Байдіков
Андрій
/
Гончаров
Валерий
Група
06.02.2021
   
KTK 2021. Doubles Cup #5
г.Київ, Olympic Village
Хачатурян
Артем
/
Липко
Максим
6/1
Акимов
Вадим
/
Гузь
Богдан
Фінал
Хачатурян
Артем
/
Липко
Максим
6/1
Шипіцин
Ігор
/
Латанюк
Ирина
1/2 Фіналу
Хачатурян
Артем
/
Липко
Максим
6/1
Петряєв
Денис
/
Кохно
Александр
Група
Хачатурян
Артем
/
Липко
Максим
6/4
Акимов
Вадим
/
Гузь
Богдан
Група
Хачатурян
Артем
/
Липко
Максим
6/4
Добрынский
Роман
/
Погребной
Олександр
Група
31.01.2021
   
KTK 2021. Doubles Cup #4
г.Київ, Olympic Village
Невесенко
Константин
/
Липко
Максим
7/6
(7)
Хачатурян
Артем
/
Горін
Андрій
Фінал
Невесенко
Константин
/
Липко
Максим
6/3
Шупта
Игорь
/
Шершун
Богдан
1/2 Фіналу
Невесенко
Константин
/
Липко
Максим
7/5
Попов
Олексій
/
Грибанов
Николай
1/4 Фіналу
Невесенко
Константин
/
Липко
Максим
3/6
Радченко
Александр
/
Симачев
Денис
Група
Невесенко
Константин
/
Липко
Максим
6/0
Бондаренко
Валерия
/
Деревенский
Евгений
Група
24.01.2021
   
KTK 2021. Doubles Cup #3
г.Київ, Olympic Village
Шипіцин
Ігор
/
Липко
Максим
1/6
Сереченко
Алексей
/
Добрынский
Роман
Фінал
Шипіцин
Ігор
/
Липко
Максим
6/1
Федорченко
Михайло
/
Пасичный
Анатолий
1/2 Фіналу
Шипіцин
Ігор
/
Липко
Максим
6/3
Іцков
Євген
/
Погребной
Олександр
1/4 Фіналу
Шипіцин
Ігор
/
Липко
Максим
6/1
Сереченко
Алексей
/
Добрынский
Роман
Група
Шипіцин
Ігор
/
Липко
Максим
7/6
(3)
Черненко
Ігор
/
Невесенко
Геннадий
Група
23.01.2021
   
PL & SMASH 2021. ProAm Doubles Cup #1
г.Київ, Olympic Village
Попов
Олексій
/
Липко
Максим
3/6
Агафонов
Александр
/
Горін
Андрій
1/4 за 9 місце
Попов
Олексій
/
Липко
Максим
4/6
Федорчук
Едуард
/
Смірнов
Іван
1/8 Фіналу
Попов
Олексій
/
Липко
Максим
3/6
Байдіков
Андрій
/
Федорченко
Михайло
Група
Попов
Олексій
/
Липко
Максим
6/3
Романченко
Владислав
/
Федоткін
Євгеній
Група
17.01.2021
   
PL & SMASH 2021. Doubles Cup #3
г.Київ, Olympic Village
Липко
Максим
/
Біленький
Роман
4/6
Шпетний
Сергій
/
Добрынский
Роман
1/2 за 9 місце
Липко
Максим
/
Біленький
Роман
3/6
Степахно
Анатолий
/
Акимов
Вадим
1/8 Фіналу
Липко
Максим
/
Біленький
Роман
+/-
Сергиенко
Сергей
/
Антонов
Виталий
Група
Липко
Максим
/
Біленький
Роман
4/6
Бобров
Максим
/
Грибанов
Николай
Група
16.01.2021
   
KTK 2021. Doubles Cup #2
г.Київ, Olympic Village
Хачатурян
Артем
/
Липко
Максим
6/2
Кевлич
Алексей
/
Недоколятый
Андрей
Фінал за 5 місце
Хачатурян
Артем
/
Липко
Максим
6/2
Дружченко
Игорь
/
Сідак
Олег
1/2 за 5 місце
Хачатурян
Артем
/
Липко
Максим
4/6
Тятков
Микита
/
Рубцов
Юрий
1/4 Фіналу
Хачатурян
Артем
/
Липко
Максим
6/2
Акимов
Вадим
/
Сидак
Сергей
Група
Хачатурян
Артем
/
Липко
Максим
7/6
(2)
Кевлич
Алексей
/
Недоколятый
Андрей
Група
09.01.2021
   
KTK 2021. Doubles Cup #1
г.Київ, Olympic Village
Хачатурян
Артем
/
Липко
Максим
6/4
Федорченко
Михайло
/
Борзило
Ігор
Фінал
Хачатурян
Артем
/
Липко
Максим
6/1
Акимов
Вадим
/
Скляр
Олег
1/2 Фіналу
Хачатурян
Артем
/
Липко
Максим
6/3
Сивохін
Сергій
/
Шамраєв
Сергій
1/4 Фіналу
Хачатурян
Артем
/
Липко
Максим
6/4
Петряєв
Денис
/
Кохно
Александр
Група
Хачатурян
Артем
/
Липко
Максим
6/1
Ергина
Катерина
/
Ергин
Роман
Група
27.12.2020
   
PL & SMASH 2020. New Year Doubles Cup
г.Київ, Olympic Village
Акимов
Вадим
/
Липко
Максим
3/6
Сметанін
Рудольф
/
Погуляй
Владимир
1/2 за 9 місце
Акимов
Вадим
/
Липко
Максим
2/6
Авдєєв
Артем
/
Варес
Олексій
1/8 Фіналу
Акимов
Вадим
/
Липко
Максим
3/6
Клименко
Влад
/
Ярина
Ігор
Група
Акимов
Вадим
/
Липко
Максим
6/1
Тятков
Микита
/
Микуцкий
Александр
Група
19.12.2020
   
PL & SMASH 2020. Doubles Cup #39
г.Київ, Корти на подолі
Липко
Максим
/
Сидоренко
Денис
4/6
Сметанін
Рудольф
/
Нікулін
Ігор
1/2 за 5 місце
Липко
Максим
/
Сидоренко
Денис
5/7
Макуц
Тарас
/
Каплин
Игорь
Група
Липко
Максим
/
Сидоренко
Денис
4/6
Неманіхін
Віктор
/
Лацанич
Василь
Група
Липко
Максим
/
Сидоренко
Денис
2/6
Авдєєв
Артем
/
Симачев
Денис
Група
12.12.2020
   
PL & SMASH 2020. Doubles Cup #37
г.Київ, Корти на подолі
Горох
Александр
/
Липко
Максим
2/6
Макуц
Тарас
/
Шамраєв
Сергій
Фінал за 5 місце
Горох
Александр
/
Липко
Максим
6/4
Петряєв
Денис
/
Михоничев
Алексей
1/2 за 5 місце
Горох
Александр
/
Липко
Максим
1/6
Сивохін
Сергій
/
Акимов
Вадим
1/4 Фіналу
Горох
Александр
/
Липко
Максим
6/2
Сметанін
Рудольф
/
Ключник
Вадим
Група
Горох
Александр
/
Липко
Максим
5/7
Байдіков
Андрій
/
Нікулін
Ігор
Група
28.11.2020
   
PL & SMASH 2020. Doubles Cup #35
г.Київ, Olympic Village
Горох
Александр
/
Липко
Максим
+/-
Васильев
Антон
/
Симачев
Денис
3а 3 місце
Горох
Александр
/
Липко
Максим
2/6
Пузанов
Денис
/
Біленький
Роман
1/2 Фіналу
Горох
Александр
/
Липко
Максим
6/2
Кудыма
Петр
/
Кравченко
Володимир
1/4 Фіналу
Горох
Александр
/
Липко
Максим
7/5
Аксьонов
Олександр
/
Грига
Іван
Група
Горох
Александр
/
Липко
Максим
7/5
Гудь
Платон
/
Варес
Олексій
Група
21.11.2020
   
Ноябрьская Битва 2020
г.Київ, Olympic Village
Липко
Максим
/
Біленький
Роман
2/6
Петроченко
Андрій
/
Сидоренко
Юрий
1/2 за 31 місце
Липко
Максим
/
Біленький
Роман
6/3
Розмарица
Вадим
/
Ошеров
Владимир
1/4 за 31 місце
Липко
Максим
/
Біленький
Роман
6/1
Сафрюк
Ілля
/
Одарченко
Сергей
1/8 за 31 місце
Липко
Максим
/
Біленький
Роман
3/6
Синій
Владислав
/
Кононенко
Дмитро
Група
Липко
Максим
/
Біленький
Роман
3/6
Сереченко
Алексей
/
Добрынский
Роман
Група
15.11.2020
   
PL & SMASH 2020. Doubles Cup #34
г.Київ, Olympic Village
Каменєв
Андрій
/
Липко
Максим
3/6
Пузанов
Денис
/
Євтушенко
Федір
Фінал за 11 місце
Каменєв
Андрій
/
Липко
Максим
6/2
Неманіхін
Віктор
/
Вісіконенко
Віталій
1/2 за 11 місце
Каменєв
Андрій
/
Липко
Максим
3/6
Сивохін
Сергій
/
Шамраєв
Сергій
Група
Каменєв
Андрій
/
Липко
Максим
3/6
Шпетний
Сергій
/
Костанецький
Володимир
Група
08.11.2020
   
PL & SMASH 2020. Doubles Cup #33
г.Київ, Olympic Village
Горох
Александр
/
Липко
Максим
6/3
Сєдоплатов
В'ячеслав
/
Храмцов
Александр
Фінал
Горох
Александр
/
Липко
Максим
6/2
Попов
Олексій
/
Євтушенко
Федір
1/2 Фіналу
Горох
Александр
/
Липко
Максим
6/3
Костанецький
Володимир
/
Біленький
Роман
1/4 Фіналу
Горох
Александр
/
Липко
Максим
7/5
Лалєтін
Деніс
/
Селюк
Александр
Група
Горох
Александр
/
Липко
Максим
6/1
Семенов
Андрій
/
Нікулін
Ігор
Група
31.10.2020
   
Premier League 2020. Doubles Cup #32
г.Київ, Olympic Village
Горох
Александр
/
Липко
Максим
7/6
(5)
Кирилова
Анастасия
/
Литовченко
Анастасия
3а 3 місце
Горох
Александр
/
Липко
Максим
1/6
Авдєєв
Артем
/
Бранець
Юрій
1/2 Фіналу
Горох
Александр
/
Липко
Максим
6/3
Неманіхін
Віктор
/
Грига
Іван
1/4 Фіналу
Горох
Александр
/
Липко
Максим
6/4
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
Група
Горох
Александр
/
Липко
Максим
6/3
Кудыма
Петр
/
Кравченко
Володимир
Група
18.10.2020
   
PL & SMASH 2020. Doubles Cup #30
г.Київ, Olympic Village
Горох
Александр
/
Липко
Максим
7/6
(8)
Аксьонов
Олександр
/
Шнуренко
Александр
3а 3 місце
Горох
Александр
/
Липко
Максим
3/6
Акимов
Вадим
/
Біленький
Роман
1/2 Фіналу
Горох
Александр
/
Липко
Максим
6/4
Лещинський
Микола
/
Гузь
Богдан
1/4 Фіналу
Горох
Александр
/
Липко
Максим
7/5
Мільченко
Денис
/
Дяченко
Сергій
Група
Горох
Александр
/
Липко
Максим
3/6
Бобров
Максим
/
Красюк
Александр
Група
16.10.2020
   
КИЕВСКАЯ ОСЕНЬ 2020
г.Київ, Olympic Village
Липко
Максим
/
Єгоров
Василій
6/0
Грига
Іван
/
Кущ
Дмитро
1/8 за 33 місце
Липко
Максим
/
Єгоров
Василій
4/6
Федяй
Денис
/
Бобров
Максим
Група
Липко
Максим
/
Єгоров
Василій
3/6
Попко
Вадим
/
Стаховский
Сергей
Група
04.10.2020
   
PL & SMASH Pro Am Doubles Cup #4
г.Київ, Olympic Village
Єгоров
Василій
/
Липко
Максим
6/3
Петренко
Анатолій
/
Кратюк
Віталій
Фінал за 5 місце
Єгоров
Василій
/
Липко
Максим
6/1
Чернов
Александр
/
Селюк
Александр
1/2 за 5 місце
Єгоров
Василій
/
Липко
Максим
6/7
(3)
Авдєєв
Артем
/
Костанецький
Володимир
1/4 Фіналу
Єгоров
Василій
/
Липко
Максим
8/4
Гудь
Платон
/
Біленький
Роман
Група
Єгоров
Василій
/
Липко
Максим
+/-
Мільченко
Денис
/
Михоничев
Алексей
Група
12.09.2020
   
PL & SMASH 2020. Doubles Cup #26
г.Київ, Olympic Village
Горох
Александр
/
Липко
Максим
1/6
Петряєв
Денис
/
Нікулін
Ігор
Фінал за 5 місце
Горох
Александр
/
Липко
Максим
6/4
Акимов
Вадим
/
Біленький
Роман
1/2 за 5 місце
Горох
Александр
/
Липко
Максим
4/6
Макуц
Тарас
/
Шамраєв
Сергій
1/4 Фіналу
Горох
Александр
/
Липко
Максим
4/6
Гудь
Платон
/
Селюк
Александр
Група
Горох
Александр
/
Липко
Максим
6/3
Кущ
Микола
/
Бойко
Леонід
Група
29.08.2020
   
Premier League 2020. Doubles Cup #24
г.Київ, Olympic Village
Горох
Александр
/
Липко
Максим
6/7
(11)
Мільченко
Денис
/
Грасевич
Ігор
Фінал за 5 місце
Горох
Александр
/
Липко
Максим
6/1
Шурубура
Никита
/
Скляр
Игорь
1/2 за 5 місце
Горох
Александр
/
Липко
Максим
5/7
Сєдоплатов
В'ячеслав
/
Симачев
Денис
Група
Горох
Александр
/
Липко
Максим
4/6
Авдєєв
Артем
/
Селюк
Александр
Група
Горох
Александр
/
Липко
Максим
6/4
Мільченко
Денис
/
Грасевич
Ігор
Група
02.08.2020
   
PL & SMASH 2020. Doubles Cup #21
г.Київ, Olympic Village
Шпетний
Сергій
/
Липко
Максим
4/6
Попов
Олексій
/
Шипіцин
Ігор
3а 3 місце
Шпетний
Сергій
/
Липко
Максим
2/6
Федоткін
Євгеній
/
Романченко
Владислав
1/2 Фіналу
Шпетний
Сергій
/
Липко
Максим
6/4
Петренко
Анатолій
/
Шамраєв
Сергій
1/4 Фіналу
Шпетний
Сергій
/
Липко
Максим
6/4
Петряєв
Денис
/
Михоничев
Алексей
Група
Шпетний
Сергій
/
Липко
Максим
7/5
Агафонов
Александр
/
Скляр
Игорь
Група
30.05.2020
   
Premier League 2020. Doubles Cup #15
г.Київ, Olympic Village
Шпетний
Сергій
/
Липко
Максим
1/6
Кудыма
Петр
/
Кравченко
Володимир
Фінал за 9 місце
Шпетний
Сергій
/
Липко
Максим
6/2
Белинский
Дмитрий
/
Бранець
Юрій
1/2 за 9 місце
Шпетний
Сергій
/
Липко
Максим
1/6
Кудыма
Кирилл
/
Тарасюк
Валерій
Група
Шпетний
Сергій
/
Липко
Максим
4/6
Кущ
Микола
/
Бойко
Леонід
Група
16.05.2020
   
Premier League 2020. Doubles Cup #14
г.Київ, Olympic Village
Шпетний
Сергій
/
Липко
Максим
1/6
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
3а 3 місце
Шпетний
Сергій
/
Липко
Максим
3/6
Кущ
Микола
/
Бойко
Леонід
1/2 Фіналу
Шпетний
Сергій
/
Липко
Максим
6/4
Сєдоплатов
В'ячеслав
/
Попко
Віктор
1/4 Фіналу
Шпетний
Сергій
/
Липко
Максим
3/6
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
Група
Шпетний
Сергій
/
Липко
Максим
6/4
Лобак
Влад
/
Вісіконенко
Віталій
Група
09.05.2020
   
Premier League 2020. Doubles Cup #13
г.Київ, Olympic Village
Попов
Олексій
/
Липко
Максим
7/5
Кудыма
Петр
/
Кравченко
Володимир
Фінал за 5 місце
Попов
Олексій
/
Липко
Максим
+/-
Сєдоплатов
В'ячеслав
/
Симачев
Денис
1/2 за 5 місце
Попов
Олексій
/
Липко
Максим
3/6
Петряєв
Денис
/
Суровцев
Сергій
1/4 Фіналу
Попов
Олексій
/
Липко
Максим
3/6
Ляхович
Андрій
/
Бранець
Юрій
Група
Попов
Олексій
/
Липко
Максим
7/5
Дерепа
Іван
/
Бойко
Валерій
Група
02.05.2020
   
Premier League 2020. Doubles Cup #12
г.Київ, Olympic Village
Попов
Олексій
/
Липко
Максим
5/7
Неманіхін
Віктор
/
Варес
Олексій
Фінал за 5 місце
Попов
Олексій
/
Липко
Максим
3/6
Сєдоплатов
В'ячеслав
/
Симачев
Денис
1/4 Фіналу
Попов
Олексій
/
Липко
Максим
6/0
Белинский
Дмитрий
/
Невесенко
Константин
Група
Попов
Олексій
/
Липко
Максим
3/6
Кущ
Микола
/
Бойко
Леонід
Група
15.03.2020
   
SMASH & КТК #11 ONLY AM MONEY+
г.Київ, Olympic Village
Бранець
Юрій
/
Липко
Максим
7/6
(4)
Шамраєв
Сергій
/
Дьяченко
Антон
Фінал за 5 місце
Бранець
Юрій
/
Липко
Максим
7/5
Акимов
Вадим
/
Репа
Владимир
1/2 за 5 місце
Бранець
Юрій
/
Липко
Максим
4/6
Грибанов
Николай
/
Клименко
Сергей
1/4 Фіналу
Бранець
Юрій
/
Липко
Максим
6/2
Добрынский
Роман
/
Савчук
Лилия
1/8 Фіналу
Бранець
Юрій
/
Липко
Максим
6/2
Рубцов
Юрий
/
Сивохін
Сергій
Група
Бранець
Юрій
/
Липко
Максим
7/5
Цаль
Віталій
/
Невесенко
Геннадий
Група
21.02.2020
   
КИЕВСКАЯ ЗИМА 2020
г.Київ, Olympic Village
Глущенко
Юрій
/
Липко
Максим
4/8
Слюсар
Юрий
/
Дорош
Василь
1/2 за 29 місце
Глущенко
Юрій
/
Липко
Максим
+/-
Качмарчик
Кшиштоф
/
Ендржиевский
Влад.
1/4 за 29 місце
Глущенко
Юрій
/
Липко
Максим
8/1
Боженко
Павел
/
Яковенко
Вадим
1/8 за 29 місце
Глущенко
Юрій
/
Липко
Максим
1/8
Бублій
В'ячеслав
/
Кирилюк
Сергій
Група
Глущенко
Юрій
/
Липко
Максим
2/8
Векуа
Бакур
/
Лашин
Сергій
Група
16.02.2020
   
SMASH & КТК DOUBLES #7 (AM)
г.Київ, Olympic Village
Липко
Максим
/
Біленький
Роман
1/6
Галіч
Ігор
/
Шипіцин
Ігор
1/2 за 11 місце
Липко
Максим
/
Біленький
Роман
5/7
Бранець
Юрій
/
Добрынский
Роман
Група
Липко
Максим
/
Біленький
Роман
3/6
Стасюк
Володимир
/
Кратюк
Віталій
Група
09.02.2020
   
SMASH & КТК DOUBLES CUP #6
г.Київ, Olympic Village
Біленький
Роман
/
Липко
Максим
4/6
Сєдоплатов
В'ячеслав
/
Шалай
Александр
Фінал за 21 місце
Біленький
Роман
/
Липко
Максим
2/6
Федорченко
Михайло
/
Горін
Андрій
1/4 за 17 місце
Біленький
Роман
/
Липко
Максим
4/6
Сивохін
Сергій
/
Шипіцин
Ігор
Група
Біленький
Роман
/
Липко
Максим
5/7
Авдєєв
Артем
/
Галіч
Ігор
Група
02.02.2020
   
SMASH & КТК DOUBLES CUP #5
г.Київ, Olympic Village
Липко
Максим
/
Шпетний
Сергій
4/6
Сєдоплатов
В'ячеслав
/
Негрич
Микола
Група
Липко
Максим
/
Шпетний
Сергій
4/6
Лалєтін
Деніс
/
Майборода
Сергей
Група
01.02.2020
   
Premier League 2020. Doubles Cup #5
г.Київ, Корти на подолі
Белинский
Дмитрий
/
Липко
Максим
3/6
Авдєєв
Артем
/
Шамраєв
Сергій
3а 3 місце
Белинский
Дмитрий
/
Липко
Максим
3/6
Клименко
Влад
/
Ярина
Ігор
1/2 Фіналу
Белинский
Дмитрий
/
Липко
Максим
6/2
Дерепа
Іван
/
Гузь
Богдан
1/4 Фіналу
Белинский
Дмитрий
/
Липко
Максим
6/2
Неманіхін
Віктор
/
Вісіконенко
Віталій
Група
Белинский
Дмитрий
/
Липко
Максим
4/6
Сивохін
Сергій
/
Семенов
Андрій
Група
25.01.2020
   
Premier League 2020. Doubles Cup #4
г.Київ, Корти на подолі
Попов
Олексій
/
Липко
Максим
5/7
Сметанін
Рудольф
/
Грибанов
Николай
Фінал
Попов
Олексій
/
Липко
Максим
6/2
Кудыма
Петр
/
Тарасюк
Валерій
1/2 Фіналу
Попов
Олексій
/
Липко
Максим
6/2
Кущ
Микола
/
Бойко
Леонід
1/4 Фіналу
Попов
Олексій
/
Липко
Максим
7/5
Семенов
Андрій
/
Біленький
Роман
Група
Попов
Олексій
/
Липко
Максим
4/6
Белинский
Дмитрий
/
Невесенко
Константин
Група
18.01.2020
   
Premier League 2020. Doubles Cup #3
г.Київ, Корти на подолі
Сивохін
Сергій
/
Липко
Максим
4/6
Неманіхін
Віктор
/
Гузь
Богдан
1/2 за 9 місце
Сивохін
Сергій
/
Липко
Максим
1/6
Клименко
Влад
/
Ярина
Ігор
Група
Сивохін
Сергій
/
Липко
Максим
2/6
Белинский
Дмитрий
/
Бранець
Юрій
Група
11.01.2020
   
Premier League 2020. Doubles Cup #2
г.Київ, Корти на подолі
Шпетний
Сергій
/
Липко
Максим
6/4
Неманіхін
Віктор
/
Вісіконенко
Віталій
Фінал за 5 місце
Шпетний
Сергій
/
Липко
Максим
6/4
Кущ
Дмитро
/
Грибанов
Николай
1/2 за 5 місце
Шпетний
Сергій
/
Липко
Максим
1/6
Кущ
Микола
/
Гуревич
Олег
Група
Шпетний
Сергій
/
Липко
Максим
6/3
Сметанін
Рудольф
/
Кохно
Александр
Група
Шпетний
Сергій
/
Липко
Максим
2/6
Байдіков
Андрій
/
Селюк
Александр
Група
04.01.2020
   
Premier League 2020. Doubles Cup #1
г.Київ, Корти на подолі
Шпетний
Сергій
/
Липко
Максим
0/6
Байдіков
Андрій
/
Скузь
Анатолий
Фінал
Шпетний
Сергій
/
Липко
Максим
6/2
Авдєєв
Артем
/
Козир
Борис
1/2 Фіналу
Шпетний
Сергій
/
Липко
Максим
6/3
Неманіхін
Віктор
/
Кохно
Александр
Група
Шпетний
Сергій
/
Липко
Максим
6/2
Петряєв
Денис
/
Попко
Віктор
Група
29.12.2019
   
НОВОГОДНИЙ SMASH & КТК DOUBLES CUP
г.Київ, Olympic Village
Липко
Максим
/
Шпетний
Сергій
3/6
Кругліков
Артур
/
Неманіхін
Віктор
1/2 за 5 місце
Липко
Максим
/
Шпетний
Сергій
1/6
Ляхович
Андрій
/
Симачев
Денис
1/4 Фіналу
Липко
Максим
/
Шпетний
Сергій
7/6
(4)
Добрынский
Роман
/
Семенов
Андрій
1/8 Фіналу
Липко
Максим
/
Шпетний
Сергій
6/4
Євтушенко
Федір
/
Пузанов
Денис
Група
Липко
Максим
/
Шпетний
Сергій
4/6
Погуляй
Владимир
/
Акимов
Вадим
Група
28.12.2019
   
Premier League. Doubles Cup #12
г.Київ, Корти на подолі
Сивохін
Сергій
/
Липко
Максим
6/4
Амбарнікова
Лідія
/
Кирпот
Алена
Фінал за 7 місце
Сивохін
Сергій
/
Липко
Максим
2/6
Сєдоплатов
В'ячеслав
/
Попко
Віктор
1/2 за 5 місце
Сивохін
Сергій
/
Липко
Максим
3/6
Петряєв
Денис
/
Шерстюк
Алексей
1/4 Фіналу
Сивохін
Сергій
/
Липко
Максим
7/5
Авдєєв
Артем
/
Кратюк
Віталій
Група
Сивохін
Сергій
/
Липко
Максим
7/6
(6)
Белинский
Дмитрий
/
Сегенчук
Дарья
Група
14.12.2019
   
Premier League. Doubles Cup #10
г.Київ, Корти на подолі
Сивохін
Сергій
/
Липко
Максим
0/6
Кущ
Дмитро
/
Грига
Іван
Група
Сивохін
Сергій
/
Липко
Максим
0/6
Неманіхін
Віктор
/
Кохно
Александр
Група
Сивохін
Сергій
/
Липко
Максим
6/2
Бобров
Максим
/
Симачев
Денис
Група
Сивохін
Сергій
/
Липко
Максим
2/6
Петряєв
Денис
/
Смелянский
Вадим
Група
Сивохін
Сергій
/
Липко
Максим
6/4
Авдєєв
Артем
/
Красюк
Александр
Група
29.11.2019
   
ТУРНИР ПАМЯТИ СТАНИСЛАВА СЕЛЮКА
г.Київ, Olympic Village
Липко
Максим
/
Шумицький
Олександр
5/8
Фащевский
Александр
/
Васильев
Антон
1/4 за 17 місце
Липко
Максим
/
Шумицький
Олександр
8/1
Попко
Віктор
/
Чернов
Александр
1/8 за 17 місце
Липко
Максим
/
Шумицький
Олександр
3/8
Благодарный
Иван
/
Колісник
Олексій
Група
Липко
Максим
/
Шумицький
Олександр
3/8
Селюк
Александр
/
Філіма
Михайло
Група
Липко
Максим
/
Шумицький
Олександр
8/1
Тадіян
Валерій
/
Семенов
Андрій
Група
22.11.2019
   
Common-Maximus & Lake park city
г.Дніпро, Спортивный клуб "MAXIMUS"
Липко
Максим
/
Стасюк
Володимир
1/8
Локшин
Дмитро
/
Кузьменко
Іван
Фінал за 5 місце
Липко
Максим
/
Стасюк
Володимир
8/5
Благодарный
Иван
/
Туболев
Александр
1/2 за 5 місце
Липко
Максим
/
Стасюк
Володимир
4/8
Арнаутович
Віктор
/
Хачатурян
Артем
1/4 Фіналу
Липко
Максим
/
Стасюк
Володимир
9/8
(3)
Пашинін
Сергій
/
Поповский
Дмитрий
1/8 Фіналу
Липко
Максим
/
Стасюк
Володимир
9/7
Сідак
Олег
/
Акимов
Вадим
1/16 Фіналу
Липко
Максим
/
Стасюк
Володимир
8/5
Лукьянов
Эдгар
/
Шефер
Михаил
Група
Липко
Максим
/
Стасюк
Володимир
8/4
Саенко
Сергей
/
Коноз
Андрій
Група
18.10.2019
   
КИЕВСКАЯ ОСЕНЬ 2019
г.Київ, Olympic Village
Липко
Максим
/
Єгоров
Василій
4/6
Федяй
Денис
/
Петренко
Анатолій
1/4 за 17 місце
Липко
Максим
/
Єгоров
Василій
3/8
Селюк
Александр
/
Кущ
Микола
1/16 Фіналу
Липко
Максим
/
Єгоров
Василій
8/2
Погуляйло
Олександр
/
Литвиненко
Вячеслав
Група
Липко
Максим
/
Єгоров
Василій
6/8
Симачев
Денис
/
Каминін
Дмитро
Група
08.09.2019
   
ТВД Doubles Cup #6
г.Київ, Olympic Village
Амхинец
Борис
/
Липко
Максим
6/0
Акимов
Вадим
/
Біленький
Роман
Фінал за 5 місце
Амхинец
Борис
/
Липко
Максим
6/1
Петряєв
Денис
/
Грига
Іван
1/2 за 5 місце
Амхинец
Борис
/
Липко
Максим
1/6
Сивохін
Сергій
/
Шипіцин
Ігор
1/4 Фіналу
Амхинец
Борис
/
Липко
Максим
4/6
Лалєтін
Деніс
/
Майборода
Сергей
Група
Амхинец
Борис
/
Липко
Максим
6/2
Попов
Олексій
/
Євтушенко
Федір
Група
31.08.2019
   
ТВД Doubles Cup #5
г.Київ, Olympic Village
Шпетний
Сергій
/
Липко
Максим
7/6
(3)
Кевлич
Алексей
/
Бранець
Юрій
Група
Шпетний
Сергій
/
Липко
Максим
1/6
Белинский
Дмитрий
/
Клименко
Сергей
Група
Шпетний
Сергій
/
Липко
Максим
6/1
Петряєв
Денис
/
Смелянский
Вадим
Група
Шпетний
Сергій
/
Липко
Максим
0/6
Сивохін
Сергій
/
Шипіцин
Ігор
Група
Шпетний
Сергій
/
Липко
Максим
6/2
Белоусов
Артем
/
Біленький
Роман
Група
04.08.2019
   
ТВД Doubles Cup #4
г.Київ, Olympic Village
Сивохін
Сергій
/
Липко
Максим
2/6
Пузанов
Денис
/
Біленький
Роман
1/2 за 17 місце
Сивохін
Сергій
/
Липко
Максим
0/6
Ляхович
Андрій
/
Красюк
Александр
Група
Сивохін
Сергій
/
Липко
Максим
6/4
Белинский
Дмитрий
/
Скрипник
Роман
Група
07.07.2019
   
ТВД & Smash Doubles Cup #3
г.Київ, Olympic Village
Шпетний
Сергій
/
Липко
Максим
6/0
Шумицький
Олександр
/
Грибанов
Николай
3а 3 місце
Шпетний
Сергій
/
Липко
Максим
0/6
Литовченко
Артем
/
Каменєв
Андрій
1/2 Фіналу
Шпетний
Сергій
/
Липко
Максим
6/4
Малега
Володимир
/
Палько
Александр
1/4 Фіналу
Шпетний
Сергій
/
Липко
Максим
6/0
Черненко
Ігор
/
Ключник
Вадим
Група
Шпетний
Сергій
/
Липко
Максим
6/3
Шумицький
Олександр
/
Грибанов
Николай
Група
05.07.2019
   
КИЕВСКОЕ ЛЕТО 2019
г.Київ, ТК «Динамо Київ»
Липко
Максим
/
Балаба
Александра
1/8
Твердовский
Игорь
/
Бельчева
Екатерина
1/2 за 17 місце
Липко
Максим
/
Балаба
Александра
8/5
Лаврук
Михаил
/
Литовченко
Виктория
1/4 за 17 місце
Липко
Максим
/
Балаба
Александра
8/0
Біленький
Роман
/
Каменщикова
Юлия
1/8 за 17 місце
Липко
Максим
/
Балаба
Александра
5/8
Федорченко
Михайло
/
Кирилова
Анастасия
Група
Липко
Максим
/
Балаба
Александра
9/8
(3)
Грасевич
Ігор
/
Плоскина
Елена
Група
Липко
Максим
/
Балаба
Александра
8/9
(6)
Репа
Владимир
/
Артамонова
Александра
Група
23.06.2019
   
ТВД Doubles Cup #2
г.Київ, Olympic Village
Шпетний
Сергій
/
Липко
Максим
6/7
(6)
Бобров
Максим
/
Грибанов
Николай
Фінал за 5 місце
Шпетний
Сергій
/
Липко
Максим
4/6
Кевлич
Алексей
/
Шерстюк
Алексей
1/4 Фіналу
Шпетний
Сергій
/
Липко
Максим
6/4
Ляхович
Андрій
/
Негрич
Микола
Група
Шпетний
Сергій
/
Липко
Максим
6/7
(6)
Сивохін
Сергій
/
Біленький
Роман
Група
31.05.2019
   
КИЕВСКАЯ ВЕСНА 2019
г.Київ, Olympic Village
Липко
Максим
/
Єгоров
Василій
2/8
Лобанов
Вадим
/
Приходько
Олег
1/4 за 9 місце
Липко
Максим
/
Єгоров
Василій
1/8
Левчук
Валентин
/
Молчанов
Денис
1/8 Фіналу
Липко
Максим
/
Єгоров
Василій
9/8
(7)
Скляр
Олег
/
Беднарек
Томаш
1/16 Фіналу
12.05.2019
   
KTK DOUBLES CUP 23
г.Київ, Olympic Village
Липко
Максим
/
Попов
Олексій
3/6
Пасичный
Анатолий
/
Сметанін
Рудольф
Фінал за 5 місце
Липко
Максим
/
Попов
Олексій
7/5
Ляхович
Андрій
/
Цой
Леонид
1/2 за 5 місце
Липко
Максим
/
Попов
Олексій
3/6
Грибанов
Николай
/
Бобров
Максим
1/4 Фіналу
Липко
Максим
/
Попов
Олексій
6/7
Сидоренко
Денис
/
Шумицький
Олександр
Група
Липко
Максим
/
Попов
Олексій
7/5
Авдєєв
Артем
/
Варес
Олексій
Група
14.04.2019
   
KTK DOUBLES CUP 12
г.Київ, Olympic Village
Липко
Максим
/
Белоусов
Артем
3/6
Неманіхін
Віктор
/
Пасичный
Анатолий
3а 3 місце
Липко
Максим
/
Белоусов
Артем
2/6
Біленький
Роман
/
Акимов
Вадим
1/2 Фіналу
Липко
Максим
/
Белоусов
Артем
6/3
Ляхович
Андрій
/
Грибанов
Николай
1/4 Фіналу
Липко
Максим
/
Белоусов
Артем
6/4
Кохно
Александр
/
Лалєтін
Деніс
Група
Липко
Максим
/
Белоусов
Артем
4/6
Байдіков
Андрій
/
Москаленко
Ярослав
Група
17.03.2019
   
KTK DOUBLES CUP 9
г.Київ, Olympic Village
Шумицький
Олександр
/
Липко
Максим
7/6
Бранець
Юрій
/
Горох
Александр
Фінал за 5 місце
Шумицький
Олександр
/
Липко
Максим
6/2
Костанецький
Володимир
/
Степахно
Антон
1/2 за 5 місце
Шумицький
Олександр
/
Липко
Максим
2/6
Ліпінскас
Норбертас
/
Черненко
Ігор
1/4 Фіналу
Шумицький
Олександр
/
Липко
Максим
6/4
Сидоренко
Денис
/
Концеба
Вадим
Група
Шумицький
Олександр
/
Липко
Максим
6/2
Кохно
Александр
/
Лалєтін
Деніс
Група
22.02.2019
   
КИЕВСКАЯ ЗИМА 2019
г.Київ, Olympic Village
Липко
Максим
/
Стасюк
Володимир
4/6
Галімов
Олексій
/
Петушков
Владимир
1/2 за 17 місце
Липко
Максим
/
Стасюк
Володимир
6/0
Гордієнко
Сергій
/
Сидак
Юрий
1/4 за 17 місце
Липко
Максим
/
Стасюк
Володимир
6/4
Лаврук
Михаил
/
Бех
Антон
1/8 за 17 місце
Липко
Максим
/
Стасюк
Володимир
8/9
(6)
Лінник
Євген
/
Янков
Алексей
1/16 Фіналу
Липко
Максим
/
Стасюк
Володимир
3/6
Горін
Андрій
/
Клименко
Сергей
Група
Липко
Максим
/
Стасюк
Володимир
6/2
Шилько
Павел
/
Бублій
В'ячеслав
Група
17.02.2019
   
KTK DOUBLES CUP 6
г.Київ, Olympic Village
Стасюк
Володимир
/
Липко
Максим
6/7
Грасевич
Ігор
/
Неманіхін
Віктор
Фінал за 5 місце
Стасюк
Володимир
/
Липко
Максим
1/6
Селюк
Александр
/
Лалєтін
Деніс
1/4 Фіналу
Стасюк
Володимир
/
Липко
Максим
7/6
Біленький
Роман
/
Шипіцин
Ігор
Група
Стасюк
Володимир
/
Липко
Максим
1/6
Бобров
Максим
/
Грибанов
Николай
Група
03.02.2019
   
KTK DOUBLES CUP 4
г.Київ, Olympic Village
Липко
Максим
/
Шпетний
Сергій
5/7
Смелянский
Вадим
/
Лындина
Юлия
Фінал за 5 місце
Липко
Максим
/
Шпетний
Сергій
4/6
Грибанов
Николай
/
Бобров
Максим
1/4 Фіналу
Липко
Максим
/
Шпетний
Сергій
6/2
Шершун
Богдан
/
Шупта
Игорь
Група
Липко
Максим
/
Шпетний
Сергій
0/6
Акимов
Вадим
/
Євтушенко
Федір
Група
Липко
Максим
/
Шпетний
Сергій
6/2
Варес
Олексій
/
Кевлич
Алексей
Група
24.12.2018
   
НОВОГОДНИЙ КТК DOUBLE CUP
г.Київ, Olympic Village
Липко
Максим
/
Акимов
Вадим
1/6
Байдіков
Андрій
/
Москаленко
Ярослав
1/8 Фіналу
Липко
Максим
/
Акимов
Вадим
6/0
Біленький
Роман
/
Скрипник
Роман
Група
Липко
Максим
/
Акимов
Вадим
3/6
Горін
Андрій
/
Белинский
Дмитрий
Група
14.12.2018
   
ТУРНИР ПАМЯТИ СТАНИСЛАВА СЕЛЮКА
г.Київ, Olympic Village
Єгоров
Василій
/
Липко
Максим
8/2
Ушаков
Никита
/
Шнуренко
Александр
Фінал за 25 місце
Єгоров
Василій
/
Липко
Максим
+/-
Яковлєв
Гліб
/
Кравченко
Володимир
1/2 за 25 місце
Єгоров
Василій
/
Липко
Максим
8/2
Городинський
Владислав
/
Хрипков
Сергей
1/4 за 25 місце
Єгоров
Василій
/
Липко
Максим
7/9
Каминін
Дмитро
/
Симачев
Денис
1/8 за 17 місце
Єгоров
Василій
/
Липко
Максим
3/8
Аксьонов
Олександр
/
Красюк
Александр
Група
Єгоров
Василій
/
Липко
Максим
9/8
(5)
Белинский
Александр
/
Костанецький
Володимир
Група
08.12.2018
   
Smash Doubles D3 Cup
г.Київ, МТА АРЕНА
Липко
Максим
/
Бобров
Максим
6/3
Каменєв
Андрій
/
Литовченко
Артем
Фінал
Липко
Максим
/
Бобров
Максим
6/3
Вісіконенко
Віталій
/
Неманіхін
Віктор
1/2 Фіналу
Липко
Максим
/
Бобров
Максим
6/2
Круглов
Артем
/
Полищук
Игорь
1/4 Фіналу
Липко
Максим
/
Бобров
Максим
6/3
Гобрей
Роман
/
Замороко
Александр
Група
Липко
Максим
/
Бобров
Максим
7/6
Каменєв
Андрій
/
Литовченко
Артем
Група
25.11.2018
   
KTK & Smash DOUBLES 3
г.Київ, Olympic Village
Акимов
Вадим
/
Липко
Максим
6/4
Ключник
Вадим
/
Сметанін
Рудольф
Фінал за 5 місце
Акимов
Вадим
/
Липко
Максим
7/5
Петряєв
Денис
/
Невесенко
Геннадий
1/2 за 5 місце
Акимов
Вадим
/
Липко
Максим
4/6
Горін
Андрій
/
Белинский
Дмитрий
1/4 Фіналу
Акимов
Вадим
/
Липко
Максим
6/1
Кевлич
Алексей
/
Грасевич
Ігор
1/8 Фіналу
Акимов
Вадим
/
Липко
Максим
3/6
Кирилова
Анастасия
Група
Акимов
Вадим
/
Липко
Максим
6/4
Русин
Александр
/
Горох
Александр
Група
17.11.2018
   
Intecracy Open 2018 AM/AM
г.Київ, Olympic Village
Скрипник
Роман
/
Липко
Максим
6/3
Тадіян
Валерій
/
Мокринський
Олександр
1/2 за 13 місце
Скрипник
Роман
/
Липко
Максим
6/2
Коваленко
Олександр
/
Прудиус
Владимир
1/4 за 13 місце
Скрипник
Роман
/
Липко
Максим
4/6
Челомбитько
Сергей
/
Михоничев
Алексей
Група
Скрипник
Роман
/
Липко
Максим
7/5
Воротилин
Николай
/
Насер
Михаил
Група
Скрипник
Роман
/
Липко
Максим
4/6
Грибанов
Николай
/
Зарицкий
Александр
Група
16.11.2018
   
Intecracy Open 2018 AM/PRO
г.Київ, Olympic Village
Липко
Максим
/
Абрамов
Сергей
5/8
Каменєв
Андрій
/
Попов
Олексій
1/4 за 17 місце
Липко
Максим
/
Абрамов
Сергей
8/5
Шнуренко
Александр
/
Васильев
Антон
1/8 за 17 місце
Липко
Максим
/
Абрамов
Сергей
3/8
Костанецький
Володимир
/
Манафов
Владислав
Група
Липко
Максим
/
Абрамов
Сергей
2/8
Невесенко
Геннадий
/
Бобров
Максим
Група
04.11.2018
   
KTK DOUBLES CUP 39
г.Київ, Olympic Village
Липко
Максим
/
Белоусов
Артем
4/6
Черненко
Ігор
/
Скляр
Олег
Фінал за 5 місце
Липко
Максим
/
Белоусов
Артем
6/4
Шипіцин
Ігор
/
Євтушенко
Федір
1/2 за 5 місце
Липко
Максим
/
Белоусов
Артем
3/6
Шумицький
Олександр
/
Майборода
Сергей
1/4 Фіналу
Липко
Максим
/
Белоусов
Артем
7/6
Зукин
Евгений
/
Зукина
Влада
1/8 Фіналу
Липко
Максим
/
Белоусов
Артем
6/4
Дружченко
Игорь
/
Хачатурян
Артем
Група
Липко
Максим
/
Белоусов
Артем
6/7
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
Група
27.10.2018
   
Smash Doubles D1 Cup
г.Київ, Корти на подолі
Липко
Максим
/
Белоусов
Артем
7/6
Бобров
Максим
/
Грибанов
Николай
Фінал за 5 місце
Липко
Максим
/
Белоусов
Артем
2/6
Ляхович
Андрій
/
Симачев
Денис
1/4 Фіналу
Липко
Максим
/
Белоусов
Артем
6/4
Красюк
Александр
/
Сметанін
Рудольф
Група
Липко
Максим
/
Белоусов
Артем
6/1
Сєдоплатов
В'ячеслав
/
Скляр
Игорь
Група
Липко
Максим
/
Белоусов
Артем
2/6
Авдєєв
Артем
/
Панченко
Максим
Група
19.10.2018
   
КИЕВСКАЯ ОСЕНЬ 2018
г.Київ, Olympic Village
Липко
Максим
/
Неманіхін
Віктор
2/6
Резник
Евгений
/
Попко
Евгений
1/4 за 29 місце
Липко
Максим
/
Неманіхін
Віктор
6/3
Формакидов
Олег
/
Кизименко
Георгий
1/8 за 29 місце
Липко
Максим
/
Неманіхін
Віктор
6/8
Гаврилов
Роланд
/
Руденко
Сергей
Група
Липко
Максим
/
Неманіхін
Віктор
6/8
Біленький
Роман
/
Олейник
Всеволод
Група
15.10.2018
   
SMASH Doubles SUPER CUP III
г.Буча, Campa
Липко
Максим
/
Нікітенко
Ігор
4/6
Ресницкий
Илья
/
Стасюк
Володимир
1/8 за 17 місце
Липко
Максим
/
Нікітенко
Ігор
1/6
Погуляй
Владимир
/
Цаль
Віталій
1/16 Фіналу
Липко
Максим
/
Нікітенко
Ігор
4/6
Дьяченко
Александр
/
Лаврук
Михаил
Група
Липко
Максим
/
Нікітенко
Ігор
6/3
Андреев
Андрей
/
Решетняк
Михаил
Група
13.10.2018
   
Итоговый Smash Medium Doubles Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Липко
Максим
/
Нікітенко
Ігор
3/6
Добрынский
Роман
/
Латанюк
Ирина
Група
Липко
Максим
/
Нікітенко
Ігор
4/6
Быкориз
Юрий
/
Кравчуновський
Олег
Група
06.10.2018
   
Итоговый Smash Doubles D1 Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Липко
Максим
/
Неманіхін
Віктор
6/3
Каменєв
Андрій
/
Литовченко
Артем
Фінал
Липко
Максим
/
Неманіхін
Віктор
6/3
Бобров
Максим
/
Грибанов
Николай
1/2 Фіналу
Липко
Максим
/
Неманіхін
Віктор
6/7
Добрынский
Роман
/
Попов
Олексій
Група
Липко
Максим
/
Неманіхін
Віктор
7/5
Петряєв
Денис
/
Смелянский
Вадим
Група
Липко
Максим
/
Неманіхін
Віктор
7/5
Каменєв
Андрій
/
Литовченко
Артем
Група
29.09.2018
   
Smash Medium M2 Doubles Cup
г.Київ, Корти на подолі
Бойко
Наталья
/
Липко
Максим
5/7
Дьяченко
Антон
/
Кравчуновський
Олег
Група
Бойко
Наталья
/
Липко
Максим
3/6
Борзило
Ігор
/
Рубцов
Юрий
Група
22.09.2018
   
Smash Doubles D2 Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Липко
Максим
/
Попов
Олексій
10/0
Бондаренко
Виталий
/
Смелянский
Вадим
3а 3 місце
Липко
Максим
/
Попов
Олексій
1/6
Каменєв
Андрій
/
Круглов
Артем
1/2 Фіналу
Липко
Максим
/
Попов
Олексій
6/2
Базилевский
Валерий
/
Кохно
Александр
Група
Липко
Максим
/
Попов
Олексій
6/2
Бондаренко
Виталий
/
Смелянский
Вадим
Група
09.09.2018
   
KTK DOUBLES CUP 31
г.Київ, Olympic Village
Липко
Максим
/
Попов
Олексій
6/7
(4)
Грибанов
Николай
/
Неманіхін
Віктор
3а 3 місце
Липко
Максим
/
Попов
Олексій
2/6
Смелянский
Вадим
/
Белинский
Дмитрий
1/2 Фіналу
Липко
Максим
/
Попов
Олексій
7/6
(5)
Біленький
Роман
/
Белоусов
Артем
1/4 Фіналу
Липко
Максим
/
Попов
Олексій
6/2
Цой
Леонид
/
Ляхович
Андрій
Група
Липко
Максим
/
Попов
Олексій
6/4
Ключник
Вадим
/
Горох
Александр
Група
01.09.2018
   
Smash Doubles D2 Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Липко
Максим
/
Неманіхін
Віктор
6/3
Васильев
Антон
/
Галіч
Ігор
1/2 Фіналу
Липко
Максим
/
Неманіхін
Віктор
6/4
Ліпінскас
Норбертас
/
Сметанін
Рудольф
Група
Липко
Максим
/
Неманіхін
Віктор
6/1
Кононенко
Виталий
/
Тартасюк
Павел
Група
26.08.2018
   
KTK DOUBLES CUP 29
г.Київ, Olympic Village
Горох
Александр
/
Липко
Максим
5/7
Шумицький
Олександр
/
Мармузов
Виктор
Фінал за 5 місце
Горох
Александр
/
Липко
Максим
5/7
Черненко
Ігор
/
Майборода
Сергей
1/4 Фіналу
Горох
Александр
/
Липко
Максим
6/7
(5)
Шумицький
Олександр
/
Мармузов
Виктор
Група
Горох
Александр
/
Липко
Максим
6/1
Біленький
Роман
/
Євтушенко
Федір
Група
19.08.2018
   
KTK DOUBLES CUP 28
г.Київ, Olympic Village
Липко
Максим
/
Горох
Александр
6/4
Майборода
Сергей
/
Шумицький
Олександр
Фінал
Липко
Максим
/
Горох
Александр
7/5
Грибанов
Николай
/
Ярошенко
Сергій
1/2 Фіналу
Липко
Максим
/
Горох
Александр
6/3
Смелянский
Вадим
/
Бондаренко
Виталий
Група
Липко
Максим
/
Горох
Александр
6/3
Ключник
Вадим
/
Сметанін
Рудольф
Група
18.08.2018
   
Smash Doubles D1 Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Акимов
Вадим
/
Липко
Максим
4/6
Кругліков
Артем
/
Неманіхін
Віктор
Група
Акимов
Вадим
/
Липко
Максим
1/6
Ліпінскас
Норбертас
/
Сметанін
Рудольф
Група
19.05.2018
   
Smash Medium Doubles Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Липко
Максим
/
Бойко
Наталья
+/-
Пасичный
Анатолий
/
Ковшун
Дмитрий
3а 3 місце
Липко
Максим
/
Бойко
Наталья
3/6
Акимов
Вадим
/
Таранов
Константин
1/2 Фіналу
Липко
Максим
/
Бойко
Наталья
6/0
Арнаутович
Віктор
/
Стасюк
Алена
Група
Липко
Максим
/
Бойко
Наталья
6/2
Пасичный
Анатолий
/
Ковшун
Дмитрий
Група
Липко
Максим
/
Бойко
Наталья
6/0
Радченко
Сергей
/
Шичкин
Вадим
Група
19.05.2018
   
Smash Doubles Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Липко
Максим
/
Тертенюк
Катерина
4/6
Сергеєв
Юрій
/
Тарасов
Геннадій
Група
Липко
Максим
/
Тертенюк
Катерина
4/6
Акимов
Вадим
/
Островский
Дмитрий
Група
05.05.2018
   
Smash Doubles Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Базилевский
Валерий
/
Липко
Максим
2/6
Белинский
Дмитрий
/
Скрипник
Роман
1/4 Фіналу
Базилевский
Валерий
/
Липко
Максим
6/3
Бовкун
Олександр
/
Шерстюк
Алексей
Група
Базилевский
Валерий
/
Липко
Максим
6/2
Марченко
Владислав
/
Олтаржевский
Павел
Група
28.04.2018
   
Smash Medium Doubles Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Липко
Максим
/
Сидоренко
Денис
2/6
Воротилин
Николай
/
Пасичный
Анатолий
Група
Липко
Максим
/
Сидоренко
Денис
3/6
Грибанов
Николай
/
Поднебенный
Евгений
Група
21.04.2018
   
Smash Doubles TOP 8 Cup
г.Київ, Корти на подолі
Акимов
Вадим
/
Липко
Максим
7/6
Байдіков
Андрій
/
Скузь
Анатолий
Група
Акимов
Вадим
/
Липко
Максим
3/6
Каменєв
Андрій
/
Литовченко
Артем
Група
14.04.2018
   
KTK &SMASH DOUBLES Cup 3
г.Київ, Olympic Village
Акимов
Вадим
/
Липко
Максим
6/0
Олтаржевский
Павел
/
Малега
Володимир
Фінал за 5 місце
Акимов
Вадим
/
Липко
Максим
6/2
Грибанов
Николай
/
Бобров
Максим
1/2 за 5 місце
Акимов
Вадим
/
Липко
Максим
0/6
Добрынский
Роман
/
Попов
Олексій
1/4 Фіналу
Акимов
Вадим
/
Липко
Максим
7/6
(3)
Колганов
Александр
/
Лагур
Сергей
1/8 Фіналу
Акимов
Вадим
/
Липко
Максим
6/3
Кохно
Александр
/
Бакланов
Егор
Група
Акимов
Вадим
/
Липко
Максим
3/6
Майборода
Сергей
/
Шумицький
Олександр
Група
09.04.2018
   
KTK DOUBLES Cup 11
г.Київ, Olympic Village
Стасюк
Володимир
/
Липко
Максим
4/6
Ключник
Вадим
/
Черненко
Ігор
Група
Стасюк
Володимир
/
Липко
Максим
3/6
Колдра
Василий
/
Бобров
Максим
Група
07.04.2018
   
Smash Doubles Cup
г.Київ, Корти на подолі
Липко
Максим
/
Горох
Александр
4/6
Бобров
Максим
/
Грибанов
Николай
Фінал за 5 місце
Липко
Максим
/
Горох
Александр
+/-
Ляхович
Андрій
/
Скляр
Олег
1/2 за 5 місце
Липко
Максим
/
Горох
Александр
4/6
Каменєв
Андрій
/
Круглов
Артем
1/4 Фіналу
Липко
Максим
/
Горох
Александр
6/3
Костанецький
Кирило
/
Недоколятый
Андрей
1/8 Фіналу
Липко
Максим
/
Горох
Александр
4/6
Воронин
Дмитрий
/
Сметанін
Рудольф
Група
Липко
Максим
/
Горох
Александр
6/3
Калениченко
Павел
/
Калениченко
Сергей
Група
Липко
Максим
/
Горох
Александр
6/1
Морозов
Максим
/
Морозова
Екатерина
Група
30.03.2018
   
КИЕВСКАЯ ВЕСНА 2018
г.Київ, Olympic Village
Липко
Максим
/
Бобров
Максим
4/8
Голод
Олег
/
Кущ
Микола
1/4 за 9 місце
Липко
Максим
/
Бобров
Максим
4/8
Федорченко
Михайло
/
Сєдоплатов
В'ячеслав
1/8 Фіналу
Липко
Максим
/
Бобров
Максим
8/5
Цехановський
Андрій
/
Лещинський
Микола
1/16 Фіналу
Липко
Максим
/
Бобров
Максим
8/5
Гусак
Владимир
/
Чернов
Александр
Група
Липко
Максим
/
Бобров
Максим
1/8
Костанецький
Володимир
/
Калиниченко
Данило
Група
24.03.2018
   
RTF AM/PRO CUP
г.Київ, Корти на подолі
Липко
Максим
/
Бобров
Максим
6/3
Красюк
Александр
/
Белинский
Александр
3а 3 місце
Липко
Максим
/
Бобров
Максим
5/7
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
1/2 Фіналу
Липко
Максим
/
Бобров
Максим
6/3
Кущ
Микола
/
Фісталь
Герман
1/4 Фіналу
Липко
Максим
/
Бобров
Максим
5/7
Симачев
Денис
/
Каминін
Дмитро
Група
Липко
Максим
/
Бобров
Максим
7/6
Попко
Віктор
/
Мирошниченко
Руслан
Група
17.03.2018
   
Smash Doubles Cup
г.Київ, Корти на подолі
Базилевский
Валерий
/
Липко
Максим
3/6
Акимов
Вадим
/
Попов
Олексій
1/4 Фіналу
Базилевский
Валерий
/
Липко
Максим
5/7
Добрынский
Роман
/
Пузанов
Денис
Група
Базилевский
Валерий
/
Липко
Максим
6/0
Гвоздик
Артем
/
Калениченко
Дмитрий
Група
10.03.2018
   
Smash Doubles Cup
г.Київ, Корти на подолі
Акимов
Вадим
/
Липко
Максим
2/6
Базилевский
Валерий
/
Кохно
Александр
Група
Акимов
Вадим
/
Липко
Максим
6/3
Денисов
Олександр
/
Недоколятый
Андрей
Група
25.02.2018
   
BABOLAT ACE
г.Київ, Межнародна Тенісна Академія
Акимов
Вадим
/
Липко
Максим
1/8
Цехановський
Андрій
/
Алексейчук
Анатолій
1/2 за 5 місце
Акимов
Вадим
/
Липко
Максим
3/8
Федорченко
Михайло
/
Петроченко
Андрій
1/4 Фіналу
Акимов
Вадим
/
Липко
Максим
8/2
Місечко
Володимир
/
Колесник
Роман
1/8 Фіналу
24.02.2018
   
SMASH Doubles Winter SUPER CUP
г.Київ, МТА АРЕНА
Акимов
Вадим
/
Липко
Максим
13/11
Дружченко
Игорь
/
Євтушенко
Федір
3а 3 місце
Акимов
Вадим
/
Липко
Максим
3/6
Богуславский
Игорь
/
Ткач
Максим
1/2 Фіналу
Акимов
Вадим
/
Липко
Максим
6/2
Ивченко
Артем
/
Редчиц
Сергей
1/4 Фіналу
Акимов
Вадим
/
Липко
Максим
6/3
Бурчак
Александр(мл.)
/
Заблоцкий
Андрей
1/8 Фіналу
Акимов
Вадим
/
Липко
Максим
6/4
Бармашина
Алиса
/
Скрипник
Виктория
Група
Акимов
Вадим
/
Липко
Максим
6/1
Ковальчик
Петро
/
Пуківський
Артём
Група
17.02.2018
   
MIXED FEBRUARY CUP
г.Київ, Olympic Village
Липко
Максим
/
Кудельская
Александра
6/2
Бадко
Всеволод
/
Нагурская
Александра
Група
Липко
Максим
/
Кудельская
Александра
2/6
Бойко
Леонід
/
Клименко
Анастасия
Група
Липко
Максим
/
Кудельская
Александра
1/6
Суровцев
Сергій
/
Дема
Виктория
Група
10.02.2018
   
Smash Doubles Cup
г.Київ, Корти на подолі
Акимов
Вадим
/
Липко
Максим
4/6
Литовченко
Артем
/
Каменєв
Андрій
Фінал
Акимов
Вадим
/
Липко
Максим
6/1
Вісіконенко
Віталій
/
Сметанін
Рудольф
1/2 Фіналу
Акимов
Вадим
/
Липко
Максим
6/4
Бобров
Максим
/
Грибанов
Николай
1/4 Фіналу
Акимов
Вадим
/
Липко
Максим
6/3
Клименко
Сергей
/
Попов
Олексій
Група
Акимов
Вадим
/
Липко
Максим
6/2
Пилипенко
Евгений
/
Назаренко
Владимир
Група
03.02.2018
   
Smash Doubles Cup
г.Київ, Корти на подолі
Симонов
Богдан
/
Липко
Максим
5/7
Бобров
Максим
/
Грибанов
Николай
1/4 Фіналу
Симонов
Богдан
/
Липко
Максим
3/6
Вісіконенко
Віталій
/
Сметанін
Рудольф
Група
Симонов
Богдан
/
Липко
Максим
7/5
Попко
Вадим
/
Костанецький
Володимир
Група
27.01.2018
   
Smash Doubles Cup
г.Київ, Корти на подолі
Липко
Максим
/
Дорошенко
Алексей
3/6
Вісіконенко
Віталій
/
Сметанін
Рудольф
Група
Липко
Максим
/
Дорошенко
Алексей
0/6
Tratulis
Valdas
/
Уваровас
Виталис
Група
20.01.2018
   
Smash Doubles Cup
г.Київ, Корти на подолі
Акимов
Вадим
/
Липко
Максим
4/6
Неманіхін
Віктор
/
Кругліков
Артур
1/4 Фіналу
Акимов
Вадим
/
Липко
Максим
1/6
Грибанов
Николай
/
Бобров
Максим
Група
Акимов
Вадим
/
Липко
Максим
6/0
Дударенко
Дмитрий
/
Кохно
Александр
Група
Акимов
Вадим
/
Липко
Максим
6/4
Бут
Алексей
/
Пустовойт
Ігор
Група
13.01.2018
   
Smash Doubles Cup
г.Київ, Корти на подолі
Акимов
Вадим
/
Липко
Максим
6/2
Денисов
Олександр
/
Шерстюк
Алексей
3а 3 місце
Акимов
Вадим
/
Липко
Максим
2/6
Сметанін
Рудольф
/
Клименко
Сергей
1/2 Фіналу
Акимов
Вадим
/
Липко
Максим
7/6
Базилевский
Валерий
/
Онуфрійчук
Ігор
1/4 Фіналу
Акимов
Вадим
/
Липко
Максим
6/4
Денисов
Олександр
/
Шерстюк
Алексей
Група
Акимов
Вадим
/
Липко
Максим
7/5
Кохно
Александр
/
Шипіцин
Ігор
Група
08.01.2018
   
Big Christmas KTK & SMASH DOUBLES Cup
г.Київ, Olympic Village
Липко
Максим
/
Базилевский
Валерий
3/6
Добрынский
Роман
/
Малега
Володимир
1/2 за 5 місце
Липко
Максим
/
Базилевский
Валерий
5/7
Грига
Іван
/
Петряєв
Денис
1/4 Фіналу
Липко
Максим
/
Базилевский
Валерий
6/3
Горін
Андрій
/
Бондаренко
Виталий
1/8 Фіналу
Липко
Максим
/
Базилевский
Валерий
6/4
Гусак
Владимир
/
Белинский
Дмитрий
Група
Липко
Максим
/
Базилевский
Валерий
6/4
Кевлич
Алексей
/
Cоколовский
Дмитрий
Група
30.12.2017
   
KTK & SMASH DOUBLES Cup
г.Київ, Olympic Village
Акимов
Вадим
/
Липко
Максим
6/2
Вісіконенко
Віталій
/
Васильев
Антон
Фінал за 5 місце
Акимов
Вадим
/
Липко
Максим
+/-
Гусак
Владимир
/
Сметанін
Рудольф
1/2 за 5 місце
Акимов
Вадим
/
Липко
Максим
1/6
Петряєв
Денис
/
Грига
Іван
1/4 Фіналу
Акимов
Вадим
/
Липко
Максим
2/6
Хачатурян
Артем
/
Дружченко
Игорь
Група
Акимов
Вадим
/
Липко
Максим
6/2
Роговой
Николай
/
Замороко
Александр
Група
16.12.2017
   
Smash Doubles Cup
г.Київ, Тенісні корти «Спортренд»
Добрынский
Роман
/
Липко
Максим
5/8
Федоренко
Владислав
/
Базилевский
Валерий
Фінал
Добрынский
Роман
/
Липко
Максим
6/3
Вісіконенко
Віталій
/
Неманіхін
Віктор
1/2 Фіналу
Добрынский
Роман
/
Липко
Максим
6/3
Бобров
Максим
/
Грасевич
Ігор
1/4 Фіналу
Добрынский
Роман
/
Липко
Максим
4/8
Федоренко
Владислав
/
Базилевский
Валерий
Група
08.12.2017
   
PLATINUM LEAGUE 4 ЭТАП
г.Київ, Olympic Village
Акимов
Вадим
/
Липко
Максим
3/8
Лазуренко
Денис
/
Янченко
Владислав
1/2 за 25 місце
Акимов
Вадим
/
Липко
Максим
0/6
Байдіков
Андрій
/
Шпетний
Сергій
Група
Акимов
Вадим
/
Липко
Максим
2/6
Гаврилов
Роланд
/
Руденко
Сергей
Група
Акимов
Вадим
/
Липко
Максим
4/6
Горін
Андрій
/
Агафонов
Александр
Група
11.11.2017
   
Smash Doubles Cup
г.Київ, МТА АРЕНА
Акимов
Вадим
/
Липко
Максим
2/6
Дружченко
Игорь
/
Каменєв
Андрій
3а 3 місце
Акимов
Вадим
/
Липко
Максим
4/6
Курмалеев
Александр
/
Шевченко
Дмитрий
1/2 Фіналу
Акимов
Вадим
/
Липко
Максим
7/6
(5)
Ковришкін
Андрій
/
Горох
Александр
1/4 Фіналу
Акимов
Вадим
/
Липко
Максим
6/4
Полищук
Игорь
/
Гриценко
Роман
1/8 Фіналу
Акимов
Вадим
/
Липко
Максим
6/1
Євтушенко
Федір
/
Тарселли
Витторио
Група
Акимов
Вадим
/
Липко
Максим
6/2
Островский
Дмитрий
/
Федорцов
Богдан
Група
28.10.2017
   
Smash Doubles Cup
г.Київ, Корти на подолі
Липко
Максим
/
Акимов
Вадим
2/6
Clooney
John
/
Теплякова
Оксана
1/8 Фіналу
Липко
Максим
/
Акимов
Вадим
2/8
Грибанов
Николай
/
Бобров
Максим
Група
20.10.2017
   
КИЕВСКАЯ ОСЕНЬ 2017
г.Київ, Olympic Village
Липко
Максим
/
Бобров
Максим
4/8
Селюк
Александр
/
Алексеенко
Вадим
Фінал за 33 місце
Липко
Максим
/
Бобров
Максим
8/3
Ендржиевский
Влад.
/
Кудыма
Петр
1/2 за 33 місце
Липко
Максим
/
Бобров
Максим
8/1
Филима
Денис
/
Попко
Евгений
1/4 за 33 місце
Липко
Максим
/
Бобров
Максим
8/4
Каменєв
Андрій
/
Хачатурян
Артем
1/8 за 33 місце
Липко
Максим
/
Бобров
Максим
4/8
Кононенко
Дмитро
/
Чеботарьов
Артем
Група
Липко
Максим
/
Бобров
Максим
5/8
Калениченко
Сергей
/
Белобородько
Илья
Група
14.10.2017
   
Итоговый Smash Medium Doubles Cup
г.Київ, Корти на подолі
Пентий
Дмитрий
/
Липко
Максим
1/6
Початовский
Юрий
/
Курбанов
Вячеслав
Фінал
Пентий
Дмитрий
/
Липко
Максим
6/3
Поднебенный
Евгений
/
Русин
Александр
1/2 Фіналу
Пентий
Дмитрий
/
Липко
Максим
6/3
Рушковский
Михаил
/
Хорев
Данил
Група
Пентий
Дмитрий
/
Липко
Максим
6/3
Стиренко
Николай
/
Акимов
Вадим
Група
Пентий
Дмитрий
/
Липко
Максим
6/0
Бивайнис
Симонис
/
Паскевичус
Рамунас
Група
14.10.2017
   
Итоговый Smash Doubles Cup
г.Київ, Корти на подолі
Липко
Максим
/
Акимов
Вадим
6/3
Шумаев
Евгений
/
Бобров
Максим
Група
Липко
Максим
/
Акимов
Вадим
3/6
Дружченко
Игорь
/
Каменєв
Андрій
Група
Липко
Максим
/
Акимов
Вадим
6/3
Сметанін
Рудольф
/
Ключник
Вадим
Група
Липко
Максим
/
Акимов
Вадим
6/1
Бондаренко
Виталий
/
Арнаутович
Віктор
Група
07.10.2017
   
Smash Doubles Cup
г.Київ, Корти на подолі
Липко
Максим
/
Акимов
Вадим
2/6
Кевлич
Алексей
/
Красюк
Александр
Група
Липко
Максим
/
Акимов
Вадим
2/6
Богуславский
Игорь
/
Кулик
Александр
Група
30.09.2017
   
SMASH Doubles Autumn SUPER CUP
г.Ірпінь, Адмірал
Липко
Максим
/
Акимов
Вадим
1/6
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
Фінал
Липко
Максим
/
Акимов
Вадим
7/5
Бондаренко
Виталий
/
Цой
Леонид
1/2 Фіналу
Липко
Максим
/
Акимов
Вадим
6/3
Цаль
Віталій
/
Євтушенко
Федір
1/4 Фіналу
Липко
Максим
/
Акимов
Вадим
6/3
Голод
Олег
/
Филима
Денис
1/8 Фіналу
Липко
Максим
/
Акимов
Вадим
6/2
Біленький
Роман
/
Полищук
Игорь
Група
Липко
Максим
/
Акимов
Вадим
6/1
Капкаев
Игорь
/
Цыганов
Алексей
Група
23.09.2017
   
Smash Doubles Cup
г.Буча, Campa
Акимов
Вадим
/
Липко
Максим
4/6
Варес
Олексій
/
Сметанін
Рудольф
Група
Акимов
Вадим
/
Липко
Максим
3/6
Бовкун
Олександр
/
Шерстюк
Алексей
Група
16.09.2017
   
Smash Medium Doubles Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Липко
Максим
/
Русин
Александр
6/7
(3)
Брожик
Ярина
/
Поднебенный
Евгений
1/4 Фіналу
Липко
Максим
/
Русин
Александр
6/3
Пасичный
Анатолий
/
Пасичный
Богдан
Група
Липко
Максим
/
Русин
Александр
3/6
Колганов
Евгений
/
Макаров
Игорь
Група
16.09.2017
   
Smash Doubles Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Акимов
Вадим
/
Липко
Максим
1/6
Грибанов
Николай
/
Бобров
Максим
Фінал
Акимов
Вадим
/
Липко
Максим
7/5
Попель
Валерій
/
Сметанін
Рудольф
1/2 Фіналу
Акимов
Вадим
/
Липко
Максим
6/3
Петряєв
Денис
/
Красюк
Александр
1/4 Фіналу
Акимов
Вадим
/
Липко
Максим
6/3
Грибанов
Николай
/
Бобров
Максим
Група
Акимов
Вадим
/
Липко
Максим
6/0
Брожик
Ярина
/
Дударенко
Дмитрий
Група
09.09.2017
   
Smash Medium Doubles Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Липко
Максим
/
Баранников
Юрий
4/6
Пасичный
Анатолий
/
Пасичный
Богдан
1/4 Фіналу
Липко
Максим
/
Баранников
Юрий
2/6
Макаров
Сергей
/
Дзюбенко
Александр
Група
Липко
Максим
/
Баранников
Юрий
6/4
Акимов
Вадим
/
Вісіконенко
Віталій
Група
09.09.2017
   
Smash Doubles Cup
г.Буча, Campa
Липко
Максим
/
Акимов
Вадим
4/6
Дружченко
Игорь
/
Біленький
Роман
Група
Липко
Максим
/
Акимов
Вадим
1/6
Малега
Володимир
/
Круглов
Артем
Група
Липко
Максим
/
Акимов
Вадим
5/7
Дударенко
Дмитрий
Група
02.09.2017
   
Smash Doubles Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Акимов
Вадим
/
Липко
Максим
6/2
Грасевич
Ігор
/
Бондаренко
Виталий
Фінал за 11 місце
Акимов
Вадим
/
Липко
Максим
6/7
Бобров
Максим
/
Грибанов
Николай
1/2 за 9 місце
Акимов
Вадим
/
Липко
Максим
3/6
Красюк
Александр
/
Петряєв
Денис
Група
Акимов
Вадим
/
Липко
Максим
6/7
(4)
Стасюк
Володимир
/
Ресницкий
Илья
Група
27.08.2017
   
Smash 1000 Singles Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Липко
Максим
2/6
Полищук
Игорь
1/4 Фіналу
Липко
Максим
2/6
Добрынский
Роман
Група
Липко
Максим
6/1
Калениченко
Илья
Група
26.08.2017
   
Smash Doubles Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Липко
Максим
/
Акимов
Вадим
6/4
Базилевский
Валерий
/
Базилевский
Владимир
Фінал за 9 місце
Липко
Максим
/
Акимов
Вадим
6/4
Варес
Олексій
/
Петряєв
Денис
1/2 за 9 місце
Липко
Максим
/
Акимов
Вадим
4/6
Федорченко
Михайло
/
Борзило
Ігор
Група
Липко
Максим
/
Акимов
Вадим
5/7
Неманіхін
Віктор
/
Онуфрійчук
Ігор
Група
20.08.2017
   
Smash 1000 Singles Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Липко
Максим
3/6
Акимов
Вадим
1/8 Фіналу
Липко
Максим
2/6
Каменєв
Андрій
Група
Липко
Максим
6/1
Костанецька
Ірина
Група
19.08.2017
   
Smash Medium Doubles Cup
г.Буча, Campa
Липко
Максим
/
Канцер
Андрей
0/6
Глущенко
Евгений
/
Нікітенко
Ігор
Група
Липко
Максим
/
Канцер
Андрей
6/4
Островский
Дмитрий
/
Цыганов
Алексей
Група
Липко
Максим
/
Канцер
Андрей
6/3
Матюшко
Алексей
/
Компанец
Иван
Група
19.08.2017
   
Smash Doubles Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Липко
Максим
/
Акимов
Вадим
5/7
Костанецький
Володимир
/
Белоусов
Артем
3а 3 місце
Липко
Максим
/
Акимов
Вадим
0/6
Палько
Александр
/
Малега
Володимир
1/2 Фіналу
Липко
Максим
/
Акимов
Вадим
7/6
Дружченко
Игорь
/
Бранець
Юрій
1/4 Фіналу
Липко
Максим
/
Акимов
Вадим
8/5
Добрынский
Роман
/
Попов
Олексій
Група
12.08.2017
   
Smash Medium Doubles Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Липко
Максим
/
Стасюк
Володимир
6/3
Скрипник
Виктория
/
Жаботина
Дарья
3а 3 місце
Липко
Максим
/
Стасюк
Володимир
2/6
Демин
Алексей
/
Цыганов
Алексей
1/2 Фіналу
Липко
Максим
/
Стасюк
Володимир
6/1
Канцер
Андрей
/
Поднебенный
Евгений
1/4 Фіналу
Липко
Максим
/
Стасюк
Володимир
6/3
Гульбандян
Марат
/
Островский
Дмитрий
Група
Липко
Максим
/
Стасюк
Володимир
6/1
Прокофьев
Владимир
/
Кругліков
Артур
Група
06.08.2017
   
Smash 1000 Singles Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Липко
Максим
1/6
Добрынский
Роман
Група
Липко
Максим
2/6
Рушковский
Михаил
Група
05.08.2017
   
Smash Medium Doubles Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Липко
Максим
/
Пентий
Дмитрий
3/6
Демин
Алексей
/
Цыганов
Алексей
1/4 Фіналу
Липко
Максим
/
Пентий
Дмитрий
6/2
Гоголадзе
Александр
/
Гульбандян
Марат
1/8 Фіналу
Липко
Максим
/
Пентий
Дмитрий
2/6
Акимов
Вадим
/
Грибанов
Николай
Група
Липко
Максим
/
Пентий
Дмитрий
6/3
Григорчук
Петр
/
Мелешко
Евгений
Група
05.08.2017
   
Smash Doubles Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Акимов
Вадим
/
Липко
Максим
2/6
Байдіков
Андрій
/
Скузь
Анатолий
1/8 Фіналу
Акимов
Вадим
/
Липко
Максим
3/6
Бобров
Максим
/
Грибанов
Николай
Група
Акимов
Вадим
/
Липко
Максим
6/2
Замороко
Александр
/
Гобрей
Роман
Група
29.07.2017
   
Smash Medium Doubles Cup
г.Буча, Campa
Решетняк
Оксана
/
Липко
Максим
6/7
Пентий
Дмитрий
/
Маснюк
Виктор
3а 3 місце
Решетняк
Оксана
/
Липко
Максим
4/6
Поднебенный
Евгений
/
Канцер
Андрей
1/2 Фіналу
Решетняк
Оксана
/
Липко
Максим
4/6
Вісіконенко
Віталій
/
Цаль
Віталій
Група
Решетняк
Оксана
/
Липко
Максим
6/1
Судраб
Владимир
/
Барабаш
Александр
Група
29.07.2017
   
Smash Doubles Cup
г.Київ, Межнародна Тенісна Академія
Липко
Максим
/
Акимов
Вадим
5/7
Попко
Віктор
/
Ярошенко
Сергій
1/2 за 5 місце
Липко
Максим
/
Акимов
Вадим
4/6
Добрынский
Роман
/
Попов
Олексій
1/4 Фіналу
Липко
Максим
/
Акимов
Вадим
6/2
Круглов
Артем
/
Денисов
Олександр
1/8 Фіналу
Липко
Максим
/
Акимов
Вадим
6/2
Ивченко
Артем
/
Пентий
Дмитрий
Група
16.07.2017
   
Smash 1000 Singles Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Липко
Максим
1/6
Тарасенко
Вадим
1/4 Фіналу
Липко
Максим
6/0
Федотов
Иван
Група
Липко
Максим
6/1
Красюк
Александр
Група
15.07.2017
   
Smash Medium Doubles Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Погребной
Олег
/
Липко
Максим
1/6
Гагарин
Юрий
/
Дислер
Кристиан
1/4 Фіналу
Погребной
Олег
/
Липко
Максим
6/0
Красюк
Александр
/
Нефедов
Сергей
Група
Погребной
Олег
/
Липко
Максим
6/3
Островский
Дмитрий
/
Гоголадзе
Александр
Група
15.07.2017
   
Smash Doubles Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Акимов
Вадим
/
Липко
Максим
2/6
Добрынский
Роман
/
Хачатурян
Артем
3а 3 місце
Акимов
Вадим
/
Липко
Максим
1/6
Сметанін
Рудольф
/
Попель
Валерій
1/2 Фіналу
Акимов
Вадим
/
Липко
Максим
6/4
Добрынский
Роман
/
Хачатурян
Артем
Група
Акимов
Вадим
/
Липко
Максим
6/3
Жовтюк
Анастасия
/
Тарновецкий
Роман
Група
Акимов
Вадим
/
Липко
Максим
6/4
Третьяк
Сергей
/
Роговой
Николай
Група
08.07.2017
   
Smash Medium Doubles Cup
г.Буча, Campa
Липко
Максим
/
Попель
Надежда
4/6
Дерментли
Федор
/
Сгибнев
Александр
1/4 Фіналу
Липко
Максим
/
Попель
Надежда
0/6
Баранников
Юрий
/
Стасюк
Володимир
Група
Липко
Максим
/
Попель
Надежда
6/4
Матюшко
Алексей
/
Русин
Александр
Група
08.07.2017
   
Smash Doubles Cup
г.Буча, Campa
Акимов
Вадим
/
Липко
Максим
7/5
Сметанін
Рудольф
/
Демин
Алексей
Фінал за 5 місце
Акимов
Вадим
/
Липко
Максим
6/3
Горох
Александр
/
Грибанов
Николай
1/2 за 5 місце
Акимов
Вадим
/
Липко
Максим
0/6
Хачатурян
Артем
/
Белоусов
Артем
1/4 Фіналу
Акимов
Вадим
/
Липко
Максим
6/4
Кевлич
Алексей
/
Шерстюк
Алексей
1/8 Фіналу
Акимов
Вадим
/
Липко
Максим
0/1
(5/7)
Попов
Олексій
/
Дружченко
Игорь
Група
Акимов
Вадим
/
Липко
Максим
6/3
Коваленко
Алексей
/
Коваленко
Дарина
Група
02.07.2017
   
Smash 750 Singles Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Липко
Максим
2/6
Коротаев
Владимир
1/8 Фіналу
Липко
Максим
6/2
Баранников
Юрий
Група
Липко
Максим
6/2
Кутерещин
Александр
Група
01.07.2017
   
Smash Doubles Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Акимов
Вадим
/
Липко
Максим
5/7
Неманіхін
Віктор
/
Онуфрійчук
Ігор
Фінал за 5 місце
Акимов
Вадим
/
Липко
Максим
6/4
Горох
Александр
/
Грибанов
Николай
Група
Акимов
Вадим
/
Липко
Максим
4/6
Дружченко
Игорь
/
Попов
Олексій
Група
Акимов
Вадим
/
Липко
Максим
2/6
Бобров
Максим
/
Пентий
Дмитрий
Група
10.06.2017
   
Smash Doubles Cup
г.Буча, Campa
Акимов
Вадим
/
Липко
Максим
2/6
Богуславский
Игорь
/
Шипіцин
Ігор
1/2 за 5 місце
Акимов
Вадим
/
Липко
Максим
3/6
Примак
Константин
/
Ярошенко
Сергій
1/4 Фіналу
Акимов
Вадим
/
Липко
Максим
3/6
Добрынский
Роман
/
Каменєв
Андрій
Група
Акимов
Вадим
/
Липко
Максим
6/3
Круглов
Артем
/
Поднебенный
Евгений
Група
04.06.2017
   
Smash 1000 Singles Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Липко
Максим
4/6
Коротаєв
Микола
1/4 Фіналу
Липко
Максим
4/6
Калениченко
Илья
Група
Липко
Максим
0/6
Брагунец
Артур
Група
Липко
Максим
2/6
Добрынский
Роман
Група
03.06.2017
   
Smash Doubles Cup
г.Київ, ТК «Динамо Київ»
Акимов
Вадим
/
Липко
Максим
2/6
Дружченко
Игорь
/
Белоусов
Артем
1/2 за 5 місце
Акимов
Вадим
/
Липко
Максим
1/6
Каменєв
Андрій
/
Литовченко
Артем
1/4 Фіналу
Акимов
Вадим
/
Липко
Максим
6/2
Глущенко
Евгений
/
Островский
Дмитрий
Група
Акимов
Вадим
/
Липко
Максим
7/5
Бахрушин
Андрій
/
Попель
Валерій
Група
28.05.2017
   
Smash 1000 Singles Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Липко
Максим
4/6
Жовтюк
Анастасия
Група
Липко
Максим
2/6
Нікітенко
Ігор
Група
07.05.2017
   
Smash 1000 Singles Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Липко
Максим
2/6
Добрынский
Роман
Група
Липко
Максим
1/6
Замороко
Александр
Група
06.05.2017
   
Smash Doubles Cup
г.Буча, Campa
Акимов
Вадим
/
Липко
Максим
3/6
Вісіконенко
Віталій
/
Ярошенко
Сергій
Фінал за 9 місце
Акимов
Вадим
/
Липко
Максим
6/7
(2)
Неманіхін
Віктор
/
Кругліков
Артем
1/8 Фіналу
Акимов
Вадим
/
Липко
Максим
6/4
Супрун
Богдан
/
Нікітенко
Ігор
Група
Акимов
Вадим
/
Липко
Максим
1/6
Дружченко
Игорь
/
Белоусов
Артем
Група
17.04.2017
   
Smash 1000 Singles Cup
г.Київ, Корти на подолі
Липко
Максим
3/6
Круглов
Артем
Група
Липко
Максим
0/6
Горох
Александр
Група
09.04.2017
   
Smash 1000 Singles Cup
г.Київ, Корти на подолі
Липко
Максим
4/6
Загороднюк
Вячеслав
Група
Липко
Максим
4/6
Морозов
Максим
Група
02.04.2017
   
Smash 1000 Singles Cup
г.Київ, Корти на подолі
Липко
Максим
3/6
Добрынский
Роман
Група
Липко
Максим
3/6
Сереченко
Алексей
Група
25.03.2017
   
Smash Doubles Cup 6
г.Київ, Корти на подолі
Липко
Максим
/
Онуфрійчук
Ігор
2/6
Неманіхін
Віктор
/
Мыцак
Александр
Група
Липко
Максим
/
Онуфрійчук
Ігор
1/6
Петряєв
Денис
/
Суровцев
Сергій
Група