×
Intennis
Аксьонов Олександр
ГЕНЕРАЛЬНЫЙ ПАРТНЕР:
ЮРИДИЧЕСКАЯ ФИРМА
«БРАТЬЯ ПОПКО И ПАРТНЕРЫ»
Профіль гравця
Профіль гравця
Всі роки
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Всі клуби
Amatour
Association of tennis friends
Babolat Ace
Campa
Central Park Tennis League
Forehand
INTECRACY
Kiev Tennis Club
LAKE PARK
Liga Rivne
MAXIMUS
Peac
Platinum League
Premier League
Royal Tennis Family
SMASH
Sofia Star
Tennis Business League
Tennis Life
Tennis park
Vihola Grand
Volvo Cup
Weekend Cup
hummer tour
parimatch
riga
Александр Селюк
Асоціація Тенісистів Києва
Вінницький Тенісний Клуб
Днепровская Теннисная Лига
Едність
Житомирский Теннисный Клуб
Звягельский тенісний клуб
Київський Тенісний Клуб
Клуб 100 Львів
Клуб нелюбителей тенниса
Кримська Ліга Левел
Крымская Теннисная Лига
Мастер-Ліга
Одеський Тенісний Клуб
Открытая теннисная лига
СК "Восход"
Теніс Львівщини
Тенісне суспільство "Пори року"
Тенісний Клуб Нововолинська
Теннис Запорожья
Теннисный клуб "Тячів"
Тернопільський тенісний клуб
Український Тенісний Клуб
Харьковская Теннисная Лига
Херсонський Тенісний Клуб
Черкасский Теннисный Клуб
Юниорская Теннисная Лига
Всі розряди
Одиночний
Парний
Внести изменения
Золото
(4)
Срібло
(6)
Бронза
(4)
Прізвище, ім'я
Аксьонов
Олександр
Ігрова рука, бекхенд
Рівень гри
Професіонал
Місто
Київ
Вік
Кошик УТК
Зріст, вага
 
NTRP
Ігри
307
Виграші
154 (50%)
Поразки
153 (50%)
Срібло
(6)
Золото
(4)
Бронза
(4)
Статистика
20.02.2022
   
PL & SMASH 2022. Doubles Cup #7
г.Київ, Olympic Village
Аксьонов
Олександр
/
Грига
Іван
6/7
(8)
Слепкань
Дмитрий
/
Скляр
Олег
1/2 за 5 місце
Аксьонов
Олександр
/
Грига
Іван
3/6
Кущ
Микола
/
Бойко
Леонід
1/4 Фіналу
Аксьонов
Олександр
/
Грига
Іван
6/3
Ляхович
Андрій
/
Симачев
Денис
Група
Аксьонов
Олександр
/
Грига
Іван
3/6
Костанецький
Кирило
/
Костанецький
Володимир
Група
13.02.2022
   
PL & SMASH 2022. Doubles Cup #6
г.Київ, Olympic Village
Аксьонов
Олександр
/
Кравченко
Володимир
3/6
Каминін
Дмитро
/
Ярина
Ігор
Фінал
Аксьонов
Олександр
/
Кравченко
Володимир
7/6
(5)
Долгошеєв
Олег
/
Кадькаленко
Ігор
1/2 Фіналу
Аксьонов
Олександр
/
Кравченко
Володимир
6/3
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
1/4 Фіналу
Аксьонов
Олександр
/
Кравченко
Володимир
4/8
Ляхович
Андрій
/
Симачев
Денис
Група
Аксьонов
Олександр
/
Кравченко
Володимир
+/-
Гудь
Платон
/
Керницкий
Назар
Група
06.02.2022
   
PL & SMASH 2022. Doubles Cup #5
г.Київ, Olympic Village
Аксьонов
Олександр
/
Шнуренко
Александр
3/6
Долгошеєв
Олег
/
Кадькаленко
Ігор
Фінал за 5 місце
Аксьонов
Олександр
/
Шнуренко
Александр
6/3
Сєдоплатов
В'ячеслав
/
Тарнопольский
Костянтин
1/2 за 5 місце
Аксьонов
Олександр
/
Шнуренко
Александр
4/6
Попов
Олексій
/
Шипіцин
Ігор
1/4 Фіналу
Аксьонов
Олександр
/
Шнуренко
Александр
6/4
Долгошеєв
Олег
/
Кадькаленко
Ігор
Група
Аксьонов
Олександр
/
Шнуренко
Александр
7/5
Полищук
Игорь
/
Круглов
Артем
Група
30.01.2022
   
PL & SMASH 2022. Doubles Cup #4
г.Київ, Olympic Village
Аксьонов
Олександр
/
Момот
Андрей
6/1
Акимов
Вадим
/
Біленький
Роман
Фінал за 5 місце
Аксьонов
Олександр
/
Момот
Андрей
6/7
(5)
Гордіенко
Дмитро
/
Стеценко
Вадим
1/4 Фіналу
Аксьонов
Олександр
/
Момот
Андрей
7/5
Дудун
Игорь
/
Тарнопольский
Костянтин
Група
Аксьонов
Олександр
/
Момот
Андрей
5/7
Сметанін
Рудольф
/
Красюк
Александр
Група
16.01.2022
   
PL & SMASH 2022. Doubles Cup #2
г.Київ, Olympic Village
Аксьонов
Олександр
/
Шнуренко
Александр
5/7
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
Фінал
Аксьонов
Олександр
/
Шнуренко
Александр
6/2
Акимов
Вадим
/
Арнаутович
Віктор
1/2 Фіналу
Аксьонов
Олександр
/
Шнуренко
Александр
6/4
Авдєєв
Артем
/
Тарасюк
Валерій
1/4 Фіналу
Аксьонов
Олександр
/
Шнуренко
Александр
2/6
Сєдоплатов
В'ячеслав
/
Негрич
Микола
Група
Аксьонов
Олександр
/
Шнуренко
Александр
6/2
Городинський
Владислав
/
Кравченко
Володимир
Група
12.12.2021
   
PL & SMASH 2021. Doubles Cup #44
г.Київ, Olympic Village
Аксьонов
Олександр
/
Грига
Іван
+/-
Сметанін
Рудольф
/
Красюк
Александр
Фінал за 5 місце
Аксьонов
Олександр
/
Грига
Іван
4/6
Костанецький
Кирило
/
Костанецький
Андрій
1/4 Фіналу
Аксьонов
Олександр
/
Грига
Іван
3/6
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
Група
Аксьонов
Олександр
/
Грига
Іван
6/1
Крупський
Дмитро
/
Третьяк
Константин
Група
Аксьонов
Олександр
/
Грига
Іван
6/4
Гордіенко
Дмитро
/
Стеценко
Вадим
Група
05.12.2021
   
PL & SMASH 2021. Doubles Cup #43
г.Київ, Olympic Village
Аксьонов
Олександр
/
Момот
Андрей
6/3
Дудун
Игорь
/
Тарнопольский
Костянтин
Фінал за 11 місце
Аксьонов
Олександр
/
Момот
Андрей
6/3
Пономарьов
Олексій
/
Тодоров
Сергій
1/2 за 11 місце
Аксьонов
Олександр
/
Момот
Андрей
4/6
Байдіков
Андрій
/
Скляр
Олег
Група
Аксьонов
Олександр
/
Момот
Андрей
2/6
Клименко
Влад
/
Ярина
Ігор
Група
28.11.2021
   
PL & SMASH 2021. Doubles Cup #42
г.Київ, Olympic Village
Аксьонов
Олександр
/
Кравченко
Володимир
2/6
Долгошеєв
Олег
/
Єзерський
Сергій
3а 3 місце
Аксьонов
Олександр
/
Кравченко
Володимир
3/6
Попов
Олексій
/
Сивохін
Сергій
1/2 Фіналу
Аксьонов
Олександр
/
Кравченко
Володимир
6/1
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
1/4 Фіналу
Аксьонов
Олександр
/
Кравченко
Володимир
5/7
Долгошеєв
Олег
/
Єзерський
Сергій
Група
Аксьонов
Олександр
/
Кравченко
Володимир
6/4
Іцков
Євген
/
Скляр
Олег
Група
14.11.2021
   
PL & SMASH 2021. Doubles Cup #41
г.Київ, Olympic Village
Аксьонов
Олександр
/
Кравченко
Володимир
6/3
Городинський
Владислав
/
Гусак
Владимир
3а 3 місце
Аксьонов
Олександр
/
Кравченко
Володимир
6/7
(6)
Сметанін
Рудольф
/
Красюк
Александр
1/2 Фіналу
Аксьонов
Олександр
/
Кравченко
Володимир
6/4
Попов
Олексій
/
Шипіцин
Ігор
1/4 Фіналу
Аксьонов
Олександр
/
Кравченко
Володимир
7/5
Клименко
Влад
/
Ярина
Ігор
1/8 Фіналу
Аксьонов
Олександр
/
Кравченко
Володимир
7/6
(3)
Городинський
Владислав
/
Гусак
Владимир
Група
Аксьонов
Олександр
/
Кравченко
Володимир
6/3
Пономарьов
Олексій
/
Кравец
Сергей
Група
07.11.2021
   
PL & SMASH 2021. Doubles Cup #40
г.Київ, Olympic Village
Аксьонов
Олександр
/
Грига
Іван
6/7
(5)
Долгошеєв
Олег
/
Кадькаленко
Ігор
Група
Аксьонов
Олександр
/
Грига
Іван
4/6
Гудь
Платон
/
Нікулін
Ігор
Група
Аксьонов
Олександр
/
Грига
Іван
4/6
Городинський
Владислав
/
Гусак
Владимир
Група
06.11.2021
   
PL & SMASH 2021. ProAm Doubles Cup #12
г.Київ, Olympic Village
Аксьонов
Олександр
/
Момот
Андрей
-/+
Сметанін
Рудольф
/
Красюк
Александр
Фінал за 7 місце
Аксьонов
Олександр
/
Момот
Андрей
6/4
Мільченко
Денис
/
Горінний
Михайло
1/2 за 7 місце
Аксьонов
Олександр
/
Момот
Андрей
6/2
Кононенко
Виталий
/
Забигайло
Василий
Група
Аксьонов
Олександр
/
Момот
Андрей
5/7
Макуц
Тарас
/
Шамраєв
Сергій
Група
Аксьонов
Олександр
/
Момот
Андрей
5/7
Авдєєв
Артем
/
Симачев
Денис
Група
24.10.2021
   
PL & SMASH 2021. Doubles Cup #38
г.Київ, Olympic Village
Аксьонов
Олександр
/
Грига
Іван
6/4
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
3а 3 місце
Аксьонов
Олександр
/
Грига
Іван
2/6
Сивохін
Сергій
/
Шипіцин
Ігор
1/2 Фіналу
Аксьонов
Олександр
/
Грига
Іван
6/2
Ляхович
Андрій
/
Скляр
Олег
1/4 Фіналу
Аксьонов
Олександр
/
Грига
Іван
6/1
Гудь
Платон
/
Селюк
Александр
Група
Аксьонов
Олександр
/
Грига
Іван
4/6
Авдєєв
Артем
/
Симачев
Денис
Група
03.10.2021
   
PL & SMASH 2021. ProAm Doubles Cup #9
г.Київ, Olympic Village
Аксьонов
Олександр
/
Єзерський
Сергій
6/7
(5)
Дудун
Игорь
/
Тарнопольский
Костянтин
Фінал за 9 місце
Аксьонов
Олександр
/
Єзерський
Сергій
0/6
Пузанов
Денис
/
Липко
Максим
1/8 Фіналу
Аксьонов
Олександр
/
Єзерський
Сергій
+/-
Сметанін
Рудольф
/
Антонов
Виталий
Група
Аксьонов
Олександр
/
Єзерський
Сергій
0/6
Кущ
Микола
/
Бойко
Леонід
Група
15.08.2021
   
PL & SMASH 2021. Doubles Cup #29
г.Київ, Olympic Village
Аксьонов
Олександр
/
Шнуренко
Александр
2/6
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
3а 3 місце
Аксьонов
Олександр
/
Шнуренко
Александр
4/6
Шумицький
Олександр
/
Грибанов
Николай
1/2 Фіналу
Аксьонов
Олександр
/
Шнуренко
Александр
6/4
Сергиенко
Сергей
/
Антонов
Виталий
1/4 Фіналу
Аксьонов
Олександр
/
Шнуренко
Александр
6/1
Пономарьов
Олексій
/
Тодоров
Сергій
Група
Аксьонов
Олександр
/
Шнуренко
Александр
6/2
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
Група
03.07.2021
   
PL & SMASH 2021. ProAm Doubles Cup #4
г.Київ, Olympic Village
Аксьонов
Олександр
/
Дьяченко
Антон
6/2
Попов
Олексій
/
Сивохін
Сергій
Фінал за 5 місце
Аксьонов
Олександр
/
Дьяченко
Антон
2/6
Каминін
Дмитро
/
Фісталь
Герман
1/4 Фіналу
Аксьонов
Олександр
/
Дьяченко
Антон
6/1
Сметанін
Рудольф
/
Євтушенко
Федір
Група
Аксьонов
Олександр
/
Дьяченко
Антон
6/0
Авдєєв
Артем
/
Симачев
Денис
Група
27.06.2021
   
PL & SMASH 2021. Doubles Cup #22
г.Київ, Olympic Village
Аксьонов
Олександр
/
Шнуренко
Александр
3/6
Чернов
Александр
/
Тарнопольский
Костянтин
3а 3 місце
Аксьонов
Олександр
/
Шнуренко
Александр
3/6
Авдєєв
Артем
/
Симачев
Денис
1/2 Фіналу
Аксьонов
Олександр
/
Шнуренко
Александр
6/3
Пузанов
Денис
/
Біленький
Роман
1/4 Фіналу
Аксьонов
Олександр
/
Шнуренко
Александр
0/6
Байдіков
Андрій
/
Скляр
Олег
Група
Аксьонов
Олександр
/
Шнуренко
Александр
6/1
Сметанін
Рудольф
/
Вильчинский
Валентин
Група
19.06.2021
   
PL & SMASH 2021. ProAm Doubles Cup #3
г.Київ, Olympic Village
Аксьонов
Олександр
/
Шамраєв
Сергій
6/3
Попов
Олексій
/
Сивохін
Сергій
Фінал за 5 місце
Аксьонов
Олександр
/
Шамраєв
Сергій
3/6
Городинський
Владислав
/
Грибанов
Николай
1/4 Фіналу
Аксьонов
Олександр
/
Шамраєв
Сергій
6/0
Пузанов
Денис
/
Біленький
Роман
Група
Аксьонов
Олександр
/
Шамраєв
Сергій
5/7
Каминін
Дмитро
/
Шнуренко
Александр
Група
Аксьонов
Олександр
/
Шамраєв
Сергій
6/3
Іцков
Євген
/
Добрынский
Роман
Група
22.05.2021
   
PL & SMASH 2021. Doubles Cup #19
г.Київ, Olympic Village
Аксьонов
Олександр
/
Момот
Андрей
4/6
Петренко
Анатолій
/
Шнуренко
Александр
Фінал
Аксьонов
Олександр
/
Момот
Андрей
6/4
Гудь
Платон
/
Грибанов
Николай
1/2 Фіналу
Аксьонов
Олександр
/
Момот
Андрей
6/1
Крупський
Дмитро
/
Погребной
Олександр
1/4 Фіналу
Аксьонов
Олександр
/
Момот
Андрей
7/6
(3)
Макуц
Тарас
/
Шамраєв
Сергій
Група
Аксьонов
Олександр
/
Момот
Андрей
6/0
Ляхович
Андрій
/
Грасевич
Ігор
Група
16.05.2021
   
PL & SMASH 2021. Doubles Cup #18
г.Київ, Olympic Village
Аксьонов
Олександр
/
Момот
Андрей
3/4
Ляхович
Андрій
/
Лебідь
Юрій
3а 3 місце
Аксьонов
Олександр
/
Момот
Андрей
5/7
Авдєєв
Артем
/
Красюк
Александр
1/2 Фіналу
Аксьонов
Олександр
/
Момот
Андрей
7/6
(3)
Попов
Олексій
/
Сивохін
Сергій
1/4 Фіналу
Аксьонов
Олександр
/
Момот
Андрей
6/1
Сєдоплатов
В'ячеслав
/
Гусак
Владимир
1/8 Фіналу
Аксьонов
Олександр
/
Момот
Андрей
2/6
Макуц
Тарас
/
Шамраєв
Сергій
Група
Аксьонов
Олександр
/
Момот
Андрей
6/0
Сергиенко
Сергей
/
Антонов
Виталий
Група
08.05.2021
   
PL & SMASH 2021. Doubles Cup #17
г.Київ, Olympic Village
Аксьонов
Олександр
/
Кравченко
Володимир
+/-
Авдєєв
Артем
/
Тарасюк
Валерій
Фінал за 5 місце
Аксьонов
Олександр
/
Кравченко
Володимир
7/6
(6)
Ляхович
Андрій
/
Грибанов
Николай
1/2 за 5 місце
Аксьонов
Олександр
/
Кравченко
Володимир
3/6
Шпетний
Сергій
/
Біленький
Роман
1/4 Фіналу
Аксьонов
Олександр
/
Кравченко
Володимир
6/3
Байдіков
Андрій
/
Скляр
Олег
Група
Аксьонов
Олександр
/
Кравченко
Володимир
6/3
Шумицький
Олександр
/
Майборода
Сергей
Група
01.05.2021
   
PL & SMASH 2021. Doubles Cup #16
г.Київ, Olympic Village
Аксьонов
Олександр
/
Кравченко
Володимир
+/-
Сєдоплатов
В'ячеслав
/
Шнуренко
Александр
Фінал за 5 місце
Аксьонов
Олександр
/
Кравченко
Володимир
6/1
Соболта
Ігор
/
Сухіна
Юрій
1/2 за 5 місце
Аксьонов
Олександр
/
Кравченко
Володимир
0/6
Авдєєв
Артем
/
Симачев
Денис
1/4 Фіналу
Аксьонов
Олександр
/
Кравченко
Володимир
6/3
Чернов
Александр
/
Тарасюк
Валерій
Група
Аксьонов
Олександр
/
Кравченко
Володимир
4/6
Байдіков
Андрій
/
Скляр
Олег
Група
25.04.2021
   
PL & SMASH 2021. Doubles Cup #15
г.Київ, Olympic Village
Аксьонов
Олександр
/
Грига
Іван
4/6
Макуц
Тарас
/
Шамраєв
Сергій
1/4 за 9 місце
Аксьонов
Олександр
/
Грига
Іван
3/6
Шипіцин
Ігор
/
Липко
Максим
1/8 Фіналу
Аксьонов
Олександр
/
Грига
Іван
6/2
Петряєв
Денис
/
Козир
Борис
Група
Аксьонов
Олександр
/
Грига
Іван
6/4
Сєдоплатов
В'ячеслав
/
Горенюк
Олександр
Група
11.04.2021
   
PL & SMASH 2021. Doubles Cup #13
г.Київ, Olympic Village
Аксьонов
Олександр
/
Момот
Андрей
6/4
Щербина
Едуард
/
Біленький
Роман
1/2 Фіналу
Аксьонов
Олександр
/
Момот
Андрей
6/4
Сєдоплатов
В'ячеслав
/
Шнуренко
Александр
1/4 Фіналу
Аксьонов
Олександр
/
Момот
Андрей
7/5
Авдєєв
Артем
/
Симачев
Денис
1/8 Фіналу
Аксьонов
Олександр
/
Момот
Андрей
6/2
Чернов
Александр
/
Грасевич
Ігор
Група
Аксьонов
Олександр
/
Момот
Андрей
5/7
Шпетний
Сергій
/
Добрынский
Роман
Група
04.04.2021
   
PL & SMASH 2021. Doubles Cup #12
г.Київ, Olympic Village
Аксьонов
Олександр
/
Шнуренко
Александр
6/7
(3)
Пузанов
Денис
/
Грибанов
Николай
Фінал за 5 місце
Аксьонов
Олександр
/
Шнуренко
Александр
7/5
Авдєєв
Артем
/
Симачев
Денис
1/2 за 5 місце
Аксьонов
Олександр
/
Шнуренко
Александр
5/7
Сєдоплатов
В'ячеслав
/
Гусак
Владимир
1/4 Фіналу
Аксьонов
Олександр
/
Шнуренко
Александр
3/6
Шипіцин
Ігор
/
Біленький
Роман
Група
Аксьонов
Олександр
/
Шнуренко
Александр
6/1
Неманіхін
Віктор
/
Вісіконенко
Віталій
Група
28.03.2021
   
PL & SMASH 2021. Doubles Cup #11
г.Київ, Olympic Village
Аксьонов
Олександр
/
Шнуренко
Александр
5/7
Шпетний
Сергій
/
Добрынский
Роман
Фінал за 5 місце
Аксьонов
Олександр
/
Шнуренко
Александр
7/5
Пузанов
Денис
/
Погребной
Олександр
1/2 за 5 місце
Аксьонов
Олександр
/
Шнуренко
Александр
2/6
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
1/4 Фіналу
Аксьонов
Олександр
/
Шнуренко
Александр
6/4
Бобров
Максим
/
Невесенко
Геннадий
1/8 Фіналу
Аксьонов
Олександр
/
Шнуренко
Александр
4/6
Шпетний
Сергій
/
Добрынский
Роман
Група
Аксьонов
Олександр
/
Шнуренко
Александр
6/4
Белинский
Дмитрий
/
Верченко
Влад
Група
14.03.2021
   
PL & SMASH 2021. Doubles Cup #9
г.Київ, Olympic Village
Аксьонов
Олександр
/
Шнуренко
Александр
2/6
Попов
Олексій
/
Шипіцин
Ігор
1/2 за 5 місце
Аксьонов
Олександр
/
Шнуренко
Александр
6/7
(5)
Чернов
Александр
/
Симачев
Денис
1/4 Фіналу
Аксьонов
Олександр
/
Шнуренко
Александр
6/2
Авдєєв
Артем
/
Тарасюк
Валерій
1/8 Фіналу
Аксьонов
Олександр
/
Шнуренко
Александр
7/6
(2)
Бобров
Максим
/
Шамраєв
Сергій
Група
Аксьонов
Олександр
/
Шнуренко
Александр
4/6
Пузанов
Денис
/
Біленький
Роман
Група
21.02.2021
   
PL & SMASH 2021. Doubles Cup #7
г.Київ, Olympic Village
Аксьонов
Олександр
/
Тарасюк
Валерій
1/6
Сєдоплатов
В'ячеслав
/
Симачев
Денис
Фінал за 11 місце
Аксьонов
Олександр
/
Тарасюк
Валерій
6/7
(6)
Авдєєв
Артем
/
Гусак
Владимир
Група
Аксьонов
Олександр
/
Тарасюк
Валерій
3/6
Гудь
Платон
/
Біленький
Роман
Група
13.02.2021
   
PL & SMASH 2021. ProAm Doubles Cup #2
г.Київ, Olympic Village
Аксьонов
Олександр
/
Грига
Іван
-/+
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
1/2 за 5 місце
Аксьонов
Олександр
/
Грига
Іван
3/6
Сєдоплатов
В'ячеслав
/
Федяй
Денис
1/4 Фіналу
Аксьонов
Олександр
/
Грига
Іван
6/1
Кудыма
Петр
/
Кравченко
Володимир
Група
Аксьонов
Олександр
/
Грига
Іван
6/1
Авдєєв
Артем
/
Симачев
Денис
Група
07.02.2021
   
PL & SMASH 2021. Doubles Cup #5
г.Київ, Olympic Village
Аксьонов
Олександр
/
Грасевич
Ігор
3/6
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
1/2 за 9 місце
Аксьонов
Олександр
/
Грасевич
Ігор
2/6
Шипіцин
Ігор
/
Липко
Максим
1/8 Фіналу
Аксьонов
Олександр
/
Грасевич
Ігор
6/4
Авдєєв
Артем
/
Дяченко
Сергій
Група
Аксьонов
Олександр
/
Грасевич
Ігор
2/6
Яковлєв
Гліб
/
Борзило
Ігор
Група
23.01.2021
   
PL & SMASH 2021. ProAm Doubles Cup #1
г.Київ, Olympic Village
Аксьонов
Олександр
/
Сідак
Олег
6/2
Гудь
Платон
/
Добрынский
Роман
3а 3 місце
Аксьонов
Олександр
/
Сідак
Олег
0/6
Байдіков
Андрій
/
Федорченко
Михайло
1/2 Фіналу
Аксьонов
Олександр
/
Сідак
Олег
6/3
Неманіхін
Віктор
/
Кратюк
Віталій
1/4 Фіналу
Аксьонов
Олександр
/
Сідак
Олег
6/4
Опанасенко
Егор
/
Селюк
Александр
1/8 Фіналу
Аксьонов
Олександр
/
Сідак
Олег
6/4
Иштуганов
Дмитрий
/
Борзило
Ігор
Група
Аксьонов
Олександр
/
Сідак
Олег
6/3
Єгоров
Василій
/
Грасевич
Ігор
Група
27.12.2020
   
PL & SMASH 2020. New Year Doubles Cup
г.Київ, Olympic Village
Аксьонов
Олександр
/
Гусак
Владимир
6/2
Гудь
Платон
/
Гудь
Андрей
Фінал за 13 місце
Аксьонов
Олександр
/
Гусак
Владимир
6/2
Сергиенко
Сергей
/
Гельзин
Владислав
1/2 за 13 місце
Аксьонов
Олександр
/
Гусак
Владимир
7/5
Сєдоплатов
В'ячеслав
/
Симачев
Денис
1/4 за 13 місце
Аксьонов
Олександр
/
Гусак
Владимир
1/6
Байдіков
Андрій
/
Скляр
Олег
Група
Аксьонов
Олександр
/
Гусак
Владимир
4/6
Лещинський
Микола
/
Гузь
Богдан
Група
20.12.2020
   
PL & SMASH 2020. Doubles Cup #40
г.Київ, Olympic Village
Аксьонов
Олександр
/
Грига
Іван
-/+
Пузанов
Денис
/
Біленький
Роман
3а 3 місце
Аксьонов
Олександр
/
Грига
Іван
3/6
Авдєєв
Артем
/
Скляр
Олег
1/2 Фіналу
Аксьонов
Олександр
/
Грига
Іван
6/2
Сметанін
Рудольф
/
Євтушенко
Федір
1/4 Фіналу
Аксьонов
Олександр
/
Грига
Іван
4/6
Клименко
Влад
/
Ярина
Ігор
Група
Аксьонов
Олександр
/
Грига
Іван
6/4
Кирилова
Анастасия
/
Сухіна
Юрій
Група
13.12.2020
   
PL & SMASH 2020. Doubles Cup #38
г.Київ, Olympic Village
Аксьонов
Олександр
/
Шнуренко
Александр
1/6
Ляхович
Андрій
/
Селюк
Александр
Фінал за 9 місце
Аксьонов
Олександр
/
Шнуренко
Александр
6/7
(3)
Авдєєв
Артем
/
Варес
Олексій
1/8 Фіналу
Аксьонов
Олександр
/
Шнуренко
Александр
7/6
(2)
Неманіхін
Віктор
/
Грасевич
Ігор
Група
Аксьонов
Олександр
/
Шнуренко
Александр
4/6
Байдіков
Андрій
/
Костанецький
Володимир
Група
12.12.2020
   
PL & SMASH 2020. Doubles Cup #37
г.Київ, Корти на подолі
Аксьонов
Олександр
/
Грига
Іван
6/2
Ляхович
Андрій
/
Симачев
Денис
Фінал
Аксьонов
Олександр
/
Грига
Іван
6/4
Сивохін
Сергій
/
Акимов
Вадим
1/2 Фіналу
Аксьонов
Олександр
/
Грига
Іван
6/3
Петряєв
Денис
/
Михоничев
Алексей
1/4 Фіналу
Аксьонов
Олександр
/
Грига
Іван
1/6
Ляхович
Андрій
/
Симачев
Денис
Група
Аксьонов
Олександр
/
Грига
Іван
6/3
Сєдоплатов
В'ячеслав
/
Шнуренко
Александр
Група
28.11.2020
   
PL & SMASH 2020. Doubles Cup #35
г.Київ, Olympic Village
Аксьонов
Олександр
/
Грига
Іван
6/4
Пузанов
Денис
/
Біленький
Роман
Фінал
Аксьонов
Олександр
/
Грига
Іван
6/2
Васильев
Антон
/
Симачев
Денис
1/2 Фіналу
Аксьонов
Олександр
/
Грига
Іван
6/3
Авдєєв
Артем
/
Гусак
Владимир
1/4 Фіналу
Аксьонов
Олександр
/
Грига
Іван
5/7
Горох
Александр
/
Липко
Максим
Група
Аксьонов
Олександр
/
Грига
Іван
6/4
Гудь
Платон
/
Варес
Олексій
Група
08.11.2020
   
PL & SMASH 2020. Doubles Cup #33
г.Київ, Olympic Village
Аксьонов
Олександр
/
Шнуренко
Александр
6/7
(9)
Семенов
Андрій
/
Нікулін
Ігор
Фінал за 5 місце
Аксьонов
Олександр
/
Шнуренко
Александр
6/2
Костанецький
Володимир
/
Біленький
Роман
1/2 за 5 місце
Аксьонов
Олександр
/
Шнуренко
Александр
2/6
Попов
Олексій
/
Євтушенко
Федір
1/4 Фіналу
Аксьонов
Олександр
/
Шнуренко
Александр
7/5
Сєдоплатов
В'ячеслав
/
Храмцов
Александр
Група
Аксьонов
Олександр
/
Шнуренко
Александр
6/3
Пузанов
Денис
/
Крамаренко
Евгений
Група
07.11.2020
   
PL & SMASH Pro Am Doubles Cup #6
г.Київ, Olympic Village
Аксьонов
Олександр
/
Тарасюк
Валерій
3/6
Акимов
Вадим
/
Біленький
Роман
Фінал
Аксьонов
Олександр
/
Тарасюк
Валерій
6/3
Ляхович
Андрій
/
Симачев
Денис
1/2 Фіналу
Аксьонов
Олександр
/
Тарасюк
Валерій
6/1
Кирилова
Анастасия
/
Литовченко
Анастасия
1/4 Фіналу
Аксьонов
Олександр
/
Тарасюк
Валерій
5/7
Попов
Олексій
/
Сивохін
Сергій
Група
Аксьонов
Олександр
/
Тарасюк
Валерій
6/4
Лобак
Влад
/
Жмудский
Руслан
Група
31.10.2020
   
Premier League 2020. Doubles Cup #32
г.Київ, Olympic Village
Аксьонов
Олександр
/
Тарасюк
Валерій
2/6
Авдєєв
Артем
/
Бранець
Юрій
Фінал
Аксьонов
Олександр
/
Тарасюк
Валерій
6/3
Кирилова
Анастасия
/
Литовченко
Анастасия
1/2 Фіналу
Аксьонов
Олександр
/
Тарасюк
Валерій
6/2
Чернов
Александр
/
Симачев
Денис
1/4 Фіналу
Аксьонов
Олександр
/
Тарасюк
Валерій
7/5
Мільченко
Денис
/
Кохно
Александр
Група
Аксьонов
Олександр
/
Тарасюк
Валерій
3/6
Авдєєв
Артем
/
Бранець
Юрій
Група
18.10.2020
   
PL & SMASH 2020. Doubles Cup #30
г.Київ, Olympic Village
Аксьонов
Олександр
/
Шнуренко
Александр
6/7
(8)
Горох
Александр
/
Липко
Максим
3а 3 місце
Аксьонов
Олександр
/
Шнуренко
Александр
4/6
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
1/2 Фіналу
Аксьонов
Олександр
/
Шнуренко
Александр
6/3
Бобров
Максим
/
Красюк
Александр
1/4 Фіналу
Аксьонов
Олександр
/
Шнуренко
Александр
3/6
Лещинський
Микола
/
Гузь
Богдан
Група
Аксьонов
Олександр
/
Шнуренко
Александр
6/2
Лалєтін
Деніс
/
Грибанов
Николай
Група
16.10.2020
   
КИЕВСКАЯ ОСЕНЬ 2020
г.Київ, Olympic Village
Момот
Андрей
/
Аксьонов
Олександр
7/6
Комар
Андрій
/
Філіма
Михайло
1/8 за 17 місце
Момот
Андрей
/
Аксьонов
Олександр
5/8
Шамраєв
Сергій
/
Петряєв
Денис
1/16 Фіналу
Момот
Андрей
/
Аксьонов
Олександр
3/7
Рыжак
Вадим
/
Алексеенко
Гліб
Група
Момот
Андрей
/
Аксьонов
Олександр
6/0
Лаврук
Михаил
/
Самофалов
Герман
Група
04.10.2020
   
PL & SMASH Pro Am Doubles Cup #4
г.Київ, Olympic Village
Аксьонов
Олександр
/
Грасевич
Ігор
5/7
Попов
Олексій
/
Акимов
Вадим
1/2 за 9 місце
Аксьонов
Олександр
/
Грасевич
Ігор
1/6
Чернов
Александр
/
Селюк
Александр
1/8 Фіналу
Аксьонов
Олександр
/
Грасевич
Ігор
5/7
Семенов
Андрій
/
Сивохін
Сергій
Група
Аксьонов
Олександр
/
Грасевич
Ігор
7/6
Малахов
Владимир
/
Нікулін
Ігор
Група
03.10.2020
   
PL & SMASH 2020. Doubles Cup #28
г.Київ, Olympic Village
Аксьонов
Олександр
/
Шнуренко
Александр
6/4
Авдєєв
Артем
/
Симачев
Денис
3а 3 місце
Аксьонов
Олександр
/
Шнуренко
Александр
2/6
Клименко
Влад
/
Ярина
Ігор
1/2 Фіналу
Аксьонов
Олександр
/
Шнуренко
Александр
6/4
Семенов
Андрій
/
Добрынский
Роман
1/4 Фіналу
Аксьонов
Олександр
/
Шнуренко
Александр
7/5
Акимов
Вадим
/
Погуляй
Владимир
Група
Аксьонов
Олександр
/
Шнуренко
Александр
6/4
Авдєєв
Артем
/
Симачев
Денис
Група
26.09.2020
   
Premier League 2020. Doubles Cup #27
г.Київ, Olympic Village
Аксьонов
Олександр
/
Шнуренко
Александр
2/6
Байдіков
Андрій
/
Скляр
Олег
Фінал за 5 місце
Аксьонов
Олександр
/
Шнуренко
Александр
6/1
Семенов
Андрій
/
Сивохін
Сергій
1/2 за 5 місце
Аксьонов
Олександр
/
Шнуренко
Александр
4/6
Чернов
Александр
/
Выдмыш
Виктор
1/4 Фіналу
Аксьонов
Олександр
/
Шнуренко
Александр
6/4
Макуц
Тарас
/
Шамраєв
Сергій
Група
Аксьонов
Олександр
/
Шнуренко
Александр
6/4
Амхинец
Борис
/
Стасюк
Володимир
Група
13.09.2020
   
PL & SMASH Pro Am Doubles Cup #3
г.Київ, Olympic Village
Аксьонов
Олександр
/
Скляр
Олег
3/6
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
1/2 за 5 місце
Аксьонов
Олександр
/
Скляр
Олег
6/7
(5)
Бобров
Максим
/
Грибанов
Николай
1/4 Фіналу
Аксьонов
Олександр
/
Скляр
Олег
6/2
Чернов
Александр
/
Симачев
Денис
Група
Аксьонов
Олександр
/
Скляр
Олег
7/5
Петренко
Анатолій
/
Тарасюк
Валерій
Група
12.09.2020
   
PL & SMASH 2020. Doubles Cup #26
г.Київ, Olympic Village
Аксьонов
Олександр
/
Момот
Андрей
6/4
Клименко
Влад
/
Ярина
Ігор
Фінал
Аксьонов
Олександр
/
Момот
Андрей
6/1
Кущ
Микола
/
Бойко
Леонід
1/2 Фіналу
Аксьонов
Олександр
/
Момот
Андрей
6/1
Чернов
Александр
/
Симачев
Денис
1/4 Фіналу
Аксьонов
Олександр
/
Момот
Андрей
6/4
Неманіхін
Віктор
/
Гусак
Владимир
Група
Аксьонов
Олександр
/
Момот
Андрей
4/6
Клименко
Влад
/
Ярина
Ігор
Група
29.08.2020
   
Premier League 2020. Doubles Cup #24
г.Київ, Olympic Village
Аксьонов
Олександр
/
Момот
Андрей
4/6
Попов
Олексій
/
Шпетний
Сергій
Фінал
Аксьонов
Олександр
/
Момот
Андрей
7/6
(3)
Авдєєв
Артем
/
Селюк
Александр
1/2 Фіналу
Аксьонов
Олександр
/
Момот
Андрей
6/4
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
Група
Аксьонов
Олександр
/
Момот
Андрей
4/6
Попов
Олексій
/
Шпетний
Сергій
Група
Аксьонов
Олександр
/
Момот
Андрей
6/0
Шурубура
Никита
/
Скляр
Игорь
Група
23.08.2020
   
PL & SMASH 2020. Doubles Cup #23
г.Київ, Olympic Village
Аксьонов
Олександр
/
Шамраєв
Сергій
6/2
Малега
Володимир
/
Добрынский
Роман
Фінал
Аксьонов
Олександр
/
Шамраєв
Сергій
6/0
Семенов
Андрій
/
Сивохін
Сергій
1/2 Фіналу
Аксьонов
Олександр
/
Шамраєв
Сергій
7/6
(5)
Петренко
Анатолій
/
Симачев
Денис
1/4 Фіналу
Аксьонов
Олександр
/
Шамраєв
Сергій
6/2
Гудь
Платон
/
Гудь
Андрей
Група
Аксьонов
Олександр
/
Шамраєв
Сергій
4/6
Неманіхін
Віктор
/
Грибанов
Николай
Група
15.08.2020
   
Milchenko ProAm Doubles Cup
г.Київ, Tennis Park
Аксьонов
Олександр
/
Момот
Андрей
2/6
Костанецький
Кирило
/
Костанецький
Андрій
1/4 за 9 місце
Аксьонов
Олександр
/
Момот
Андрей
3/6
Долгошеєв
Олег
/
Попко
Вадим
1/8 Фіналу
Аксьонов
Олександр
/
Момот
Андрей
6/1
Алеша
Никита
/
Круглик
Сергей
Група
Аксьонов
Олександр
/
Момот
Андрей
2/6
Чернов
Александр
/
Бранець
Юрій
Група
02.08.2020
   
PL & SMASH 2020. Doubles Cup #21
г.Київ, Olympic Village
Аксьонов
Олександр
/
Цой
Леонид
4/6
Агафонов
Александр
/
Скляр
Игорь
1/2 за 13 місце
Аксьонов
Олександр
/
Цой
Леонид
6/1
Неманіхін
Віктор
/
Грасевич
Ігор
1/4 за 13 місце
Аксьонов
Олександр
/
Цой
Леонид
5/7
Ляхович
Андрій
/
Лазуренко
Денис
Група
Аксьонов
Олександр
/
Цой
Леонид
1/6
Белинский
Дмитрий
/
Грибанов
Николай
Група
05.07.2020
   
PL & SMASH Pro Am Doubles Cup #1
г.Київ, Olympic Village
Аксьонов
Олександр
/
Симачев
Денис
1/6
Петренко
Анатолій
/
Шамраєв
Сергій
1/2 за 13 місце
Аксьонов
Олександр
/
Симачев
Денис
6/0
Козенюк
Ярослав
/
Федоткін
Євгеній
1/4 за 13 місце
Аксьонов
Олександр
/
Симачев
Денис
5/7
Авдеев
Вадим
/
Добрынский
Роман
Група
Аксьонов
Олександр
/
Симачев
Денис
4/6
Мільченко
Денис
/
Сазонов
Олег
Група
27.06.2020
   
Premier League 2020. Doubles Cup #18
г.Київ, Olympic Village
Аксьонов
Олександр
/
Момот
Андрей
-/+
Байдіков
Андрій
/
Біленький
Роман
3а 3 місце
Аксьонов
Олександр
/
Момот
Андрей
5/7
Ляхович
Андрій
/
Лазуренко
Денис
1/2 Фіналу
Аксьонов
Олександр
/
Момот
Андрей
6/4
Сєдоплатов
В'ячеслав
/
Симачев
Денис
1/4 Фіналу
Аксьонов
Олександр
/
Момот
Андрей
6/3
Байдіков
Андрій
/
Біленький
Роман
Група
Аксьонов
Олександр
/
Момот
Андрей
6/0
Петряєв
Денис
/
Грига
Іван
Група
09.05.2020
   
Premier League 2020. Doubles Cup #13
г.Київ, Olympic Village
Аксьонов
Олександр
/
Тарасюк
Валерій
3/6
Акимов
Вадим
/
Федяй
Денис
Фінал за 9 місце
Аксьонов
Олександр
/
Тарасюк
Валерій
6/4
Макуц
Тарас
/
Шамраєв
Сергій
1/2 за 9 місце
Аксьонов
Олександр
/
Тарасюк
Валерій
3/6
Байдіков
Андрій
/
Грибанов
Николай
Група
Аксьонов
Олександр
/
Тарасюк
Валерій
6/7
(2)
Лещинський
Микола
/
Гузь
Богдан
Група
29.12.2019
   
НОВОГОДНИЙ SMASH & КТК DOUBLES CUP
г.Київ, Olympic Village
Грасевич
Ігор
/
Аксьонов
Олександр
3/6
Кудыма
Петр
/
Кравченко
Володимир
1/2 за 15 місце
Грасевич
Ігор
/
Аксьонов
Олександр
6/4
Костанецький
Кирило
/
Костанецький
Володимир
1/4 за 15 місце
Грасевич
Ігор
/
Аксьонов
Олександр
6/7
(4)
Майборода
Сергей
/
Горох
Александр
Група
Грасевич
Ігор
/
Аксьонов
Олександр
4/6
Попов
Олексій
/
Клименко
Сергей
Група
29.11.2019
   
ТУРНИР ПАМЯТИ СТАНИСЛАВА СЕЛЮКА
г.Київ, Olympic Village
Голод
Олег
/
Аксьонов
Олександр
5/8
Благодарный
Иван
/
Колісник
Олексій
Фінал за 9 місце
Голод
Олег
/
Аксьонов
Олександр
9/8
Шамраєв
Сергій
/
Кудыма
Кирилл
1/2 за 9 місце
Голод
Олег
/
Аксьонов
Олександр
8/0
Бойко
Леонід
/
Кущ
Микола
1/4 за 9 місце
Голод
Олег
/
Аксьонов
Олександр
3/8
Кононенко
Дмитро
/
Чеботарьов
Артем
1/8 Фіналу
Голод
Олег
/
Аксьонов
Олександр
4/8
Гаврилов
Роланд
/
Руденко
Сергей
Група
Голод
Олег
/
Аксьонов
Олександр
8/6
Федяй
Денис
/
Петренко
Анатолій
Група
Голод
Олег
/
Аксьонов
Олександр
8/3
Фащевский
Александр
/
Васильев
Антон
Група
23.11.2019
   
ТВД Doubles Cup #8
г.Київ, Корти на подолі
Аксьонов
Олександр
/
Цой
Леонид
7/5
Кущ
Дмитро
/
Смелянский
Вадим
Фінал за 9 місце
Аксьонов
Олександр
/
Цой
Леонид
6/3
Кевлич
Алексей
/
Шамраєв
Сергій
1/2 за 9 місце
Аксьонов
Олександр
/
Цой
Леонид
7/6
(2)
Лалєтін
Деніс
/
Невесенко
Константин
Група
Аксьонов
Олександр
/
Цой
Леонид
5/7
Сєдоплатов
В'ячеслав
/
Грибанов
Николай
Група
18.10.2019
   
КИЕВСКАЯ ОСЕНЬ 2019
г.Київ, Olympic Village
Попко
Віктор
/
Аксьонов
Олександр
2/6
Гордієнко
Сергій
/
Бобров
Максим
1/2 за 27 місце
Попко
Віктор
/
Аксьонов
Олександр
6/2
Гузь
Богдан
/
Ковалевич
Дмитрий
1/4 за 27 місце
Попко
Віктор
/
Аксьонов
Олександр
3/8
Алексейчук
Анатолій
/
Лещинський
Микола
Група
Попко
Віктор
/
Аксьонов
Олександр
1/8
Ярина
Ігор
/
Клименко
Влад
Група
28.09.2019
   
Comfort city 2019
г.Дніпро, Спортивный клуб "MAXIMUS"
Лукьянов
Эдгар
/
Аксьонов
Олександр
0/8
Стукан
Павел
/
Філіма
Михайло
1/2 за 9 місце
Лукьянов
Эдгар
/
Аксьонов
Олександр
6/8
Кононенко
Дмитро
/
Мірошниченко
Дмитро
1/8 Фіналу
Лукьянов
Эдгар
/
Аксьонов
Олександр
8/4
Радченко
Александр
/
Гордєєв
Юрій
Група
Лукьянов
Эдгар
/
Аксьонов
Олександр
4/8
Петроченко
Андрій
/
Безрукавый
Олег
Група
31.05.2019
   
КИЕВСКАЯ ВЕСНА 2019
г.Київ, Olympic Village
Кравченко
Володимир
/
Аксьонов
Олександр
3/8
Гордієнко
Сергій
/
Алексеенко
Гліб
1/4 за 29 місце
Кравченко
Володимир
/
Аксьонов
Олександр
9/7
Гузь
Богдан
/
Лещинський
Микола
1/8 за 29 місце
Кравченко
Володимир
/
Аксьонов
Олександр
2/8
Цехановський
Андрій
/
Ляхович
Андрій
Група
Кравченко
Володимир
/
Аксьонов
Олександр
4/8
Петроченко
Андрій
/
Колісник
Олексій
Група
14.12.2018
   
ТУРНИР ПАМЯТИ СТАНИСЛАВА СЕЛЮКА
г.Київ, Olympic Village
Аксьонов
Олександр
/
Красюк
Александр
3/8
Туваков
Артем
/
Каменєв
Андрій
1/4 за 9 місце
Аксьонов
Олександр
/
Красюк
Александр
5/8
Стасюк
Володимир
/
Чернов
Александр
1/8 Фіналу
Аксьонов
Олександр
/
Красюк
Александр
6/8
Белинский
Александр
/
Костанецький
Володимир
Група
Аксьонов
Олександр
/
Красюк
Александр
8/3
Єгоров
Василій
/
Липко
Максим
Група
16.11.2018
   
Intecracy Open 2018 AM/PRO
г.Київ, Olympic Village
Керницкий
Назар
/
Аксьонов
Олександр
1/8
Добрынский
Роман
/
Авдєєв
Артем
1/2 за 17 місце
Керницкий
Назар
/
Аксьонов
Олександр
8/4
Чернов
Александр
/
Формакидов
Олег
1/4 за 17 місце
Керницкий
Назар
/
Аксьонов
Олександр
8/5
Мамадзада
Заур
/
Стрельченко
Даниил
1/8 за 17 місце
Керницкий
Назар
/
Аксьонов
Олександр
5/8
Мільченко
Денис
/
Терещенко
Владислав
Група
Керницкий
Назар
/
Аксьонов
Олександр
6/8
Біленький
Роман
/
Сметанін
Рудольф
Група
19.10.2018
   
КИЕВСКАЯ ОСЕНЬ 2018
г.Київ, Olympic Village
Левчук
Валентин
/
Аксьонов
Олександр
5/8
Шпортько
Валерій
/
Колісник
Олексій
1/2 за 9 місце
Левчук
Валентин
/
Аксьонов
Олександр
+/-
Бойко
Леонід
/
Кущ
Микола
1/4 за 9 місце
Левчук
Валентин
/
Аксьонов
Олександр
6/8
Костанецький
Володимир
/
Манафов
Владислав
1/8 Фіналу
Левчук
Валентин
/
Аксьонов
Олександр
8/3
Капкаев
Игорь
/
Стрельченко
Даниил
1/16 Фіналу
Левчук
Валентин
/
Аксьонов
Олександр
8/5
Тадіян
Валерій
/
Мауленов
Тимур
Група
Левчук
Валентин
/
Аксьонов
Олександр
8/1
Попко
Віктор
/
Кудыма
Петр
Група
30.03.2018
   
КИЕВСКАЯ ВЕСНА 2018
г.Київ, Olympic Village
Скляр
Олег
/
Аксьонов
Олександр
2/8
Лобанов
Вадим
/
Аниканов
Иван
1/2 за 9 місце
Скляр
Олег
/
Аксьонов
Олександр
9/8
(2)
Біленький
Роман
/
Олейник
Всеволод
1/4 за 9 місце
Скляр
Олег
/
Аксьонов
Олександр
3/8
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
1/8 Фіналу
Скляр
Олег
/
Аксьонов
Олександр
9/8
(3)
Сазонов
Олег
/
Мільченко
Денис
1/16 Фіналу
Скляр
Олег
/
Аксьонов
Олександр
8/3
Смелянский
Вадим
/
Туваков
Артем
Група
Скляр
Олег
/
Аксьонов
Олександр
2/8
Левчук
Валентин
/
Чеботарьов
Артем
Група
15.12.2017
   
ТУРНИР ПАМЯТИ СТАНИСЛАВА СЕЛЮКА
г.Київ, Olympic Village
Михоничев
Алексей
/
Аксьонов
Олександр
5/8
Цаль
Віталій
/
Ляхович
Андрій
1/4 за 9 місце
Михоничев
Алексей
/
Аксьонов
Олександр
4/8
Селюк
Александр
/
Філіма
Михайло
1/8 Фіналу
Михоничев
Алексей
/
Аксьонов
Олександр
6/8
Кононенко
Дмитро
/
Чеботарьов
Артем
Група
Михоничев
Алексей
/
Аксьонов
Олександр
8/4
Погуляй
Владимир
/
Агафонов
Александр
Група
08.12.2017
   
PLATINUM LEAGUE 4 ЭТАП
г.Київ, Olympic Village
Аксьонов
Олександр
/
Бадду
Лазарь
5/8
Мирошниченко
Руслан
/
Красюк
Александр
1/2 за 17 місце
Аксьонов
Олександр
/
Бадду
Лазарь
8/3
Белинский
Дмитрий
/
Попов
Олексій
1/4 за 17 місце
Аксьонов
Олександр
/
Бадду
Лазарь
3/6
Невесенко
Константин
/
Молчанов
Денис
Група
Аксьонов
Олександр
/
Бадду
Лазарь
3/6
Костанецький
Володимир
/
Манафов
Владислав
Група
20.10.2017
   
КИЕВСКАЯ ОСЕНЬ 2017
г.Київ, Olympic Village
Сазонов
Олег
/
Аксьонов
Олександр
6/8
Кононенко
Дмитро
/
Чеботарьов
Артем
1/2 за 5 місце
Сазонов
Олег
/
Аксьонов
Олександр
1/8
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
1/4 Фіналу
Сазонов
Олег
/
Аксьонов
Олександр
9/8
Акимов
Вадим
/
Васильев
Никита
1/8 Фіналу
Сазонов
Олег
/
Аксьонов
Олександр
9/8
(4)
Левчук
Валентин
/
Мільченко
Денис
Група
Сазонов
Олег
/
Аксьонов
Олександр
8/2
Репа
Владимир
/
Чернов
Александр
Група
15.09.2017
   
PLATINUM LEAGUE 3 ЭТАП
г.Київ, Olympic Village
Аксьонов
Олександр
/
Момот
Андрей
5/8
Ляхович
Андрій
/
Борзило
Ігор
1/4 за 17 місце
Аксьонов
Олександр
/
Момот
Андрей
5/8
Лаврук
Михаил
/
Алексеенко
Гліб
Група
Аксьонов
Олександр
/
Момот
Андрей
2/8
Федорченко
Михайло
/
Сєдоплатов
В'ячеслав
Група
26.05.2017
   
КИЕВСКАЯ ВЕСНА 2017
г.Київ, Olympic Village
Полгороднік
Олександр
/
Аксьонов
Олександр
4/6
Красюк
Александр
/
Белинский
Александр
1/4 за 17 місце
Полгороднік
Олександр
/
Аксьонов
Олександр
3/6
Михоничев
Алексей
/
Васильев
Антон
Група
Полгороднік
Олександр
/
Аксьонов
Олександр
7/6
(3)
Біленький
Роман
/
Сергиенко
Сергей
Група
Полгороднік
Олександр
/
Аксьонов
Олександр
4/6
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
Група
18.03.2017
   
PLATINUM LEAGUE 1 ЭТАП
г.Київ, Olympic Village
Аксьонов
Олександр
/
Полгороднік
Олександр
5/8
Мармузов
Виктор
/
Ярошенко
Сергій
1/2 за 9 місце
Аксьонов
Олександр
/
Полгороднік
Олександр
8/6
Смелянский
Вадим
/
Чеботарьов
Артем
1/4 за 9 місце
Аксьонов
Олександр
/
Полгороднік
Олександр
5/8
Голод
Олег
/
Філіма
Михайло
1/8 Фіналу
Аксьонов
Олександр
/
Полгороднік
Олександр
7/9
Сєдоплатов
В'ячеслав
/
Федорченко
Михайло
Група
Аксьонов
Олександр
/
Полгороднік
Олександр
8/1
Скляр
Олег
/
Ляхович
Андрій
Група