×
Intennis
Попко Вадим
ГЕНЕРАЛЬНЫЙ ПАРТНЕР:
ЮРИДИЧЕСКАЯ ФИРМА
«БРАТЬЯ ПОПКО И ПАРТНЕРЫ»
Профіль гравця
Профіль гравця
Всі роки
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Всі клуби
Amatour
Association of tennis friends
Babolat Ace
Campa
Central Park Tennis League
Forehand
INTECRACY
Kiev Tennis Club
LAKE PARK
Liga Rivne
MAXIMUS
Peac
Platinum League
Premier League
Royal Tennis Family
SMASH
Sofia Star
Tennis Business League
Tennis Life
Tennis park
Vihola Grand
Volvo Cup
Weekend Cup
hummer tour
parimatch
riga
Александр Селюк
Асоціація Тенісистів Києва
Вінницький Тенісний Клуб
Днепровская Теннисная Лига
Едність
Житомирский Теннисный Клуб
Звягельский тенісний клуб
Київський Тенісний Клуб
Клуб 100 Львів
Клуб нелюбителей тенниса
Кримська Ліга Левел
Крымская Теннисная Лига
Мастер-Ліга
Одеський Тенісний Клуб
Открытая теннисная лига
СК "Восход"
Теніс Львівщини
Тенісне суспільство "Пори року"
Тенісний Клуб Нововолинська
Теннис Запорожья
Теннисный клуб "Тячів"
Тернопільський тенісний клуб
Український Тенісний Клуб
Харьковская Теннисная Лига
Херсонський Тенісний Клуб
Черкасский Теннисный Клуб
Юниорская Теннисная Лига
Всі розряди
Одиночний
Парний
Внести изменения
Золото
(19)
Срібло
(8)
Бронза
(6)
Прізвище, ім'я
Попко
Вадим
Ігрова рука, бекхенд
Правша
Рівень гри
Аматор
Місто
Київ
Вік
42 року
Кошик УТК
Зріст, вага
188 см   88 кг
NTRP
Ігри
312
Виграші
232 (74%)
Поразки
80 (26%)
Срібло
(8)
Золото
(19)
Бронза
(6)
Статистика
12.02.2021
   
КИЕВСКАЯ ЗИМА 2021
г.Київ, Tennis Park
Попко
Вадим
/
Резник
Евгений
1/6
Ильин
Олег
/
Ткалич
Тимур
Група
Попко
Вадим
/
Резник
Евгений
2/6
Акимов
Вадим
/
Гузь
Богдан
Група
16.10.2020
   
КИЕВСКАЯ ОСЕНЬ 2020
г.Київ, Olympic Village
Попко
Вадим
/
Стаховский
Сергей
3/6
Кононенко
Дмитро
/
Чеботарьов
Артем
1/4 за 9 місце
Попко
Вадим
/
Стаховский
Сергей
3/8
Гаврилов
Роланд
/
Ляхович
Андрій
1/8 Фіналу
Попко
Вадим
/
Стаховский
Сергей
8/4
Михоничев
Алексей
/
Мільченко
Денис
1/16 Фіналу
Попко
Вадим
/
Стаховский
Сергей
7/5
Федяй
Денис
/
Бобров
Максим
Група
Попко
Вадим
/
Стаховский
Сергей
6/3
Липко
Максим
/
Єгоров
Василій
Група
15.08.2020
   
Milchenko ProAm Doubles Cup
г.Київ, Tennis Park
Долгошеєв
Олег
/
Попко
Вадим
6/4
Лещинський
Микола
/
Брега
Борис
Фінал за 5 місце
Долгошеєв
Олег
/
Попко
Вадим
7/5
Чеботарьов
Артем
/
Кононенко
Дмитро
1/2 за 5 місце
Долгошеєв
Олег
/
Попко
Вадим
4/6
Чернов
Александр
/
Бранець
Юрій
1/4 Фіналу
Долгошеєв
Олег
/
Попко
Вадим
6/3
Аксьонов
Олександр
/
Момот
Андрей
1/8 Фіналу
Долгошеєв
Олег
/
Попко
Вадим
6/2
Сергиенко
Сергей
/
Сідак
Олег
Група
Долгошеєв
Олег
/
Попко
Вадим
6/3
Попов
Олексій
/
Семенов
Андрій
Група
21.02.2020
   
КИЕВСКАЯ ЗИМА 2020
г.Київ, Olympic Village
Попко
Віктор
/
Попко
Вадим
3/8
Кононенко
Дмитро
/
Якунин
Артем
1/4 за 29 місце
Попко
Віктор
/
Попко
Вадим
3/8
Байбуза
Алексей
/
Кузьменко
Іван
Група
Попко
Віктор
/
Попко
Вадим
1/8
Федоров
Антон
/
Масюк
Артем
Група
29.11.2019
   
ТУРНИР ПАМЯТИ СТАНИСЛАВА СЕЛЮКА
г.Київ, Olympic Village
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
7/9
Акимов
Вадим
/
Байдіков
Андрій
3а 3 місце
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
6/8
Федорченко
Михайло
/
Ляхович
Андрій
1/2 Фіналу
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
8/1
Скляр
Олег
/
Ужиловский
Владимир
1/4 Фіналу
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
8/1
Благодарный
Иван
/
Колісник
Олексій
1/8 Фіналу
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
3/8
Акимов
Вадим
/
Байдіков
Андрій
Група
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
8/5
Лазуренко
Денис
/
Янченко
Владислав
Група
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
8/5
Качмарчик
Кшиштоф
/
Махрович
Адам
Група
18.10.2019
   
КИЕВСКАЯ ОСЕНЬ 2019
г.Київ, Olympic Village
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
3/8
Добрынский
Роман
/
Смирнов
Артем
Фінал за 5 місце
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
7/5
Алексейчук
Анатолій
/
Лещинський
Микола
1/2 за 5 місце
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
7/9
Каменєв
Андрій
/
Туваков
Артем
1/4 Фіналу
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
8/5
Сідак
Олег
/
Приходько
Олег
1/8 Фіналу
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
8/4
Шпортько
Валерій
/
Белинский
Александр
1/16 Фіналу
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
5/8
Лаврук
Михаил
/
Самофалов
Герман
Група
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
8/1
Насер
Михаил
/
Кущ
Дмитро
Група
05.07.2019
   
КИЕВСКОЕ ЛЕТО 2019
г.Київ, ТК «Динамо Київ»
Попко
Вадим
/
Капшай
Вероника
2/8
Каменєв
Андрій
/
Кирпот
Алена
1/4 за 9 місце
Попко
Вадим
/
Капшай
Вероника
6/8
Ендржиевский
Влад.
/
Запорожанова
Анна
1/8 Фіналу
Попко
Вадим
/
Капшай
Вероника
8/4
Погуляй
Владимир
/
Амбарнікова
Лідія
Група
Попко
Вадим
/
Капшай
Вероника
5/8
Стасюк
Володимир
/
Литовченко
Анастасия
Група
31.05.2019
   
КИЕВСКАЯ ВЕСНА 2019
г.Київ, Olympic Village
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
3/8
Федорченко
Михайло
/
Сєдоплатов
В'ячеслав
Фінал
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
8/6
Костанецький
Володимир
/
Манафов
Владислав
1/2 Фіналу
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
8/6
Цехановський
Андрій
/
Ляхович
Андрій
1/4 Фіналу
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
8/4
Кононенко
Дмитро
/
Чеботарьов
Артем
1/8 Фіналу
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
9/8
(2)
Симачев
Денис
/
Каминін
Дмитро
Група
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
8/3
Продиус
Владимир
/
Сергиенко
Сергей
Група
22.02.2019
   
КИЕВСКАЯ ЗИМА 2019
г.Київ, Olympic Village
Попко
Вадим
/
Костанецький
Володимир
3/6
Лінник
Євген
/
Янков
Алексей
1/4 за 9 місце
Попко
Вадим
/
Костанецький
Володимир
4/8
Каменєв
Андрій
/
Пасичный
Анатолий
1/8 Фіналу
Попко
Вадим
/
Костанецький
Володимир
8/3
Гордієнко
Сергій
/
Сидак
Юрий
1/16 Фіналу
Попко
Вадим
/
Костанецький
Володимир
7/5
Мокринський
Олександр
/
Тадіян
Валерій
Група
Попко
Вадим
/
Костанецький
Володимир
6/3
Безрукавый
Олег
/
Прокопенко
Василий
Група
14.12.2018
   
ТУРНИР ПАМЯТИ СТАНИСЛАВА СЕЛЮКА
г.Київ, Olympic Village
Долгошеєв
Олег
/
Попко
Вадим
9/7
Стасюк
Володимир
/
Чернов
Александр
3а 3 місце
Долгошеєв
Олег
/
Попко
Вадим
7/9
Белинский
Александр
/
Костанецький
Володимир
1/2 Фіналу
Долгошеєв
Олег
/
Попко
Вадим
8/2
Попов
Олексій
/
Акимов
Вадим
1/4 Фіналу
Долгошеєв
Олег
/
Попко
Вадим
9/8
(3)
Скляр
Олег
/
Ужиловский
Владимир
1/8 Фіналу
Долгошеєв
Олег
/
Попко
Вадим
8/1
Яковлєв
Гліб
/
Кравченко
Володимир
Група
Долгошеєв
Олег
/
Попко
Вадим
8/3
Кущ
Микола
/
Бойко
Леонід
Група
Долгошеєв
Олег
/
Попко
Вадим
8/2
Кущ
Дмитро
/
Саймонд
Шефер
Група
16.11.2018
   
Intecracy Open 2018 AM/PRO
г.Київ, Olympic Village
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
1/8
Пономаренко
Игорь
/
Сергиенко
Сергей
3а 3 місце
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
6/8
Москаленко
Ярослав
/
Філіма
Михайло
1/2 Фіналу
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
8/4
Мільченко
Денис
/
Терещенко
Владислав
1/4 Фіналу
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
8/3
Руденко
Сергей
/
Гаврилов
Роланд
1/8 Фіналу
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
8/1
Мамадзада
Заур
/
Стрельченко
Даниил
Група
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
8/4
Петров
Дмитро
/
Здановский
Андрей
Група
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
8/6
Лукьянов
Эдгар
/
Чеботарьов
Артем
Група
19.10.2018
   
КИЕВСКАЯ ОСЕНЬ 2018
г.Київ, Olympic Village
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
5/8
Федорченко
Михайло
/
Сєдоплатов
В'ячеслав
Фінал
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
8/6
Костанецький
Володимир
/
Манафов
Владислав
1/2 Фіналу
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
8/6
Кононенко
Дмитро
/
Чеботарьов
Артем
1/4 Фіналу
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
8/5
Біленький
Роман
/
Олейник
Всеволод
1/8 Фіналу
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
9/7
Горін
Андрій
/
Ляхович
Андрій
Група
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
8/1
Погуляй
Владимир
/
Бобров
Максим
Група
30.03.2018
   
КИЕВСКАЯ ВЕСНА 2018
г.Київ, Olympic Village
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
8/9
(9)
Федорченко
Михайло
/
Сєдоплатов
В'ячеслав
Фінал
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
9/8
(5)
Королев
Сергей
/
Філіма
Михайло
1/2 Фіналу
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
8/5
Костанецький
Володимир
/
Калиниченко
Данило
1/4 Фіналу
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
8/3
Скляр
Олег
/
Аксьонов
Олександр
1/8 Фіналу
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
8/5
Симачев
Денис
/
Каминін
Дмитро
Група
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
8/3
Калениченко
Сергей
/
Макуц
Тарас
Група
24.03.2018
   
RTF AM/PRO CUP
г.Київ, Корти на подолі
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
8/3
Хачатурян
Артем
/
Неманіхін
Віктор
Фінал
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
7/5
Липко
Максим
/
Бобров
Максим
1/2 Фіналу
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
6/1
Грига
Іван
/
Кущ
Дмитро
Група
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
6/3
Красюк
Александр
/
Белинский
Александр
Група
10.03.2018
   
RTF March AM/PRO CUP
г.Київ, Корти на подолі
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
9/8
Хачатурян
Артем
/
Неманіхін
Віктор
Фінал
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
7/5
Бойко
Леонід
/
Кущ
Микола
1/2 Фіналу
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
6/2
Сідак
Олег
/
Філіма
Михайло
Група
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
6/1
Симачев
Денис
/
Чеботарьов
Артем
Група
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
6/4
Красюк
Александр
/
Манафов
Владислав
Група
25.02.2018
   
BABOLAT ACE
г.Київ, Межнародна Тенісна Академія
Костанецький
Володимир
/
Попко
Вадим
-/+
Мокринський
Олександр
/
Тадіян
Валерій
1/2 за 5 місце
Костанецький
Володимир
/
Попко
Вадим
2/8
Марков
Рубен
/
Гаврилов
Роланд
1/4 Фіналу
Костанецький
Володимир
/
Попко
Вадим
8/2
Шевченко
Павел
/
Ерохин
Андрей
1/8 Фіналу
10.02.2018
   
RTF February AM/PRO CUP
г.Київ, Корти на подолі
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
6/2
Михоничев
Алексей
/
Васильев
Антон
Фінал
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
6/0
Костанецький
Володимир
/
Смирнов
Артем
1/2 Фіналу
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
6/0
Сидак
Юрий
/
Петряєв
Денис
1/4 Фіналу
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
6/1
Удовиченко
Влад
/
Белобородько
Илья
Група
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
3/6
Хачатурян
Артем
/
Неманіхін
Віктор
Група
03.02.2018
   
Smash Doubles Cup
г.Київ, Корти на подолі
Попко
Вадим
/
Костанецький
Володимир
4/10
Вісіконенко
Віталій
/
Сметанін
Рудольф
3а 3 місце
Попко
Вадим
/
Костанецький
Володимир
5/7
Бобров
Максим
/
Грибанов
Николай
1/2 Фіналу
Попко
Вадим
/
Костанецький
Володимир
6/4
Шипіцин
Ігор
/
Шипицын
Михаил
1/4 Фіналу
Попко
Вадим
/
Костанецький
Володимир
6/2
Вісіконенко
Віталій
/
Сметанін
Рудольф
Група
Попко
Вадим
/
Костанецький
Володимир
5/7
Симонов
Богдан
/
Липко
Максим
Група
15.12.2017
   
ТУРНИР ПАМЯТИ СТАНИСЛАВА СЕЛЮКА
г.Київ, Olympic Village
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
8/6
Голод
Олег
/
Молчанов
Денис
Фінал
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
8/3
Костанецький
Володимир
/
Манафов
Владислав
1/2 Фіналу
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
8/1
Кононенко
Дмитро
/
Чеботарьов
Артем
1/4 Фіналу
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
8/0
Насер
Михаил
/
Бобров
Максим
1/8 Фіналу
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
8/4
Смелянский
Вадим
/
Туваков
Артем
Група
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
8/4
Синичкин
Сергей
/
Янченко
Владислав
Група
08.12.2017
   
PLATINUM LEAGUE 4 ЭТАП
г.Київ, Olympic Village
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
8/1
Гаврилов
Роланд
/
Руденко
Сергей
Фінал за 5 місце
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
8/3
Байдіков
Андрій
/
Шпетний
Сергій
1/2 за 5 місце
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
6/8
Филима
Денис
/
Філіма
Михайло
1/4 Фіналу
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
8/6
Добрынский
Роман
/
Маштаков
Никита
1/8 Фіналу
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
6/4
Суровцев
Сергій
/
Сметанін
Рудольф
Група
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
6/4
Симачев
Денис
/
Каминін
Дмитро
Група
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
6/2
Селюк
Александр
/
Чернов
Александр
Група
20.10.2017
   
КИЕВСКАЯ ОСЕНЬ 2017
г.Київ, Olympic Village
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
6/8
Гаврилов
Роланд
/
Руденко
Сергей
Фінал
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
8/3
Цаль
Віталій
/
Ляхович
Андрій
1/2 Фіналу
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
8/1
Сазонов
Олег
/
Аксьонов
Олександр
1/4 Фіналу
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
8/3
Суровцев
Сергій
/
Соболта
Ігор
1/8 Фіналу
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
8/6
Байдіков
Андрій
/
Петроченко
Андрій
Група
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
8/1
Грига
Іван
/
Кущ
Дмитро
Група
15.09.2017
   
PLATINUM LEAGUE 3 ЭТАП
г.Київ, Olympic Village
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
8/3
Кудыма
Петр
/
Голод
Олег
3а 3 місце
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
5/8
Федорченко
Михайло
/
Сєдоплатов
В'ячеслав
1/2 Фіналу
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
8/6
Белинский
Дмитрий
/
Попов
Олексій
1/4 Фіналу
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
8/4
Каминін
Дмитро
/
Симачев
Денис
1/8 Фіналу
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
8/2
Ужиловский
Владимир
/
Невесенко
Константин
Група
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
4/8
Сідак
Олег
/
Чеботарьов
Артем
Група
23.06.2017
   
PLATINUM LEAGUE 2 ЭТАП
г.Одеса , Лаун Теннис Клуб (Lawn Tennis Club)
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
8/1
Бадду
Лазарь
/
Мирошниченко
Руслан
3а 3 місце
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
6/8
Гаврилов
Роланд
/
Руденко
Сергей
1/2 Фіналу
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
8/4
Сачко
Дмитрий
/
Мільченко
Денис
1/4 Фіналу
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
8/4
Сідак
Олег
/
Чеботарьов
Артем
1/8 Фіналу
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
8/3
Забирко
Сергей
/
Гросицкий
Владимир
Група
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
6/8
Пуме
Денис
/
Королев
Сергей
Група
26.05.2017
   
КИЕВСКАЯ ВЕСНА 2017
г.Київ, Olympic Village
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
8/9
(6)
Цаль
Віталій
/
Мільченко
Денис
3а 3 місце
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
8/9
(6)
Добрынский
Роман
/
Смирнов
Артем
1/2 Фіналу
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
8/2
Ендржиевский
Влад.
/
Кудыма
Петр
1/4 Фіналу
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
8/5
Полгородник
Анатолий
/
Гордіенко
Дмитро
1/8 Фіналу
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
6/2
Біленький
Роман
/
Сергиенко
Сергей
Група
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
6/4
Полгороднік
Олександр
/
Аксьонов
Олександр
Група
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
6/1
Михоничев
Алексей
/
Васильев
Антон
Група
21.05.2017
   
RTF AM/PRO CUP
г.Київ, ТК «Динамо Київ»
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
6/7
Попко
Віктор
/
Мирошниченко
Руслан
1/4 Фіналу
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
6/1
Варес
Олексій
/
Сергиенко
Сергей
Група
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
6/2
Невесенко
Геннадий
/
Сєдоплатов
В'ячеслав
Група
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
6/7
Добрынский
Роман
/
Смирнов
Артем
Група
14.05.2017
   
RTF May AM/PRO CUP
г.Київ, Корти на Оболоні
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
8/4
Бадду
Лазарь
/
Ужиловский
Владимир
Фінал
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
6/4
Сідак
Олег
/
Чеботарьов
Артем
1/2 Фіналу
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
6/4
Симачев
Денис
/
Макуц
Тарас
Група
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
6/1
Арнаутович
Віктор
/
Агафонов
Александр
Група
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
6/4
Попко
Віктор
/
Мирошниченко
Руслан
Група
08.05.2017
   
RTF May Mixed AM/PRO CUP
г.Київ, ТК «Динамо Київ»
Попко
Вадим
/
Литовченко
Анастасия
3/6
Смелянский
Вадим
/
Запорожанова
Анна
1/4 Фіналу
Попко
Вадим
/
Литовченко
Анастасия
6/1
Приходько
Роман
/
Янчук
Ольга
Група
Попко
Вадим
/
Литовченко
Анастасия
6/1
Заворотный
Владимир
/
Савуляк
Йоланта
Група
08.04.2017
   
RTF&SMASH PRO/AM
г.Київ, Корти на подолі
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
6/7
(10)
Бадду
Лазарь
/
Мирошниченко
Руслан
Фінал
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
6/1
Бойко
Леонід
/
Кущ
Дмитро
1/2 Фіналу
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
6/1
Костанецький
Володимир
/
Мільченко
Денис
Група
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
6/2
Бранець
Юрій
/
Чернов
Александр
Група
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
6/1
Добрынский
Роман
/
Козченко
Алексей
Група
01.04.2017
   
Mixed Gold Cup
г.Київ, Olympic Village
Попко
Вадим
/
Литовченко
Анастасия
6/4
Погуляй
Владимир
/
Дема
Виктория
3а 3 місце
Попко
Вадим
/
Литовченко
Анастасия
3/6
Clooney
John
/
Корытцева
Мария
1/2 Фіналу
Попко
Вадим
/
Литовченко
Анастасия
6/2
Комар
Андрій
/
Пивень
Анна
1/4 Фіналу
Попко
Вадим
/
Литовченко
Анастасия
6/0
Лобанов
Вадим
/
Бельчева
Екатерина
Група
Попко
Вадим
/
Литовченко
Анастасия
6/1
Москаленко
Ярослав
/
Федоришин
Настя
Група
18.03.2017
   
PLATINUM LEAGUE 1 ЭТАП
г.Київ, Olympic Village
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
4/8
Сєдоплатов
В'ячеслав
/
Федорченко
Михайло
3а 3 місце
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
8/9
(7)
Голод
Олег
/
Філіма
Михайло
1/2 Фіналу
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
9/7
Бойко
Леонід
/
Кущ
Микола
1/4 Фіналу
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
8/2
Мармузов
Виктор
/
Ярошенко
Сергій
1/8 Фіналу
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
8/0
Полгородник
Анатолий
/
Гордіенко
Дмитро
Група
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
8/3
Кузьменко
Іван
/
Лебедин
Александр
Група
11.03.2017
   
RTF March AM/PRO CUP
г.Київ, Корти на подолі
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
8/5
Хачатурян
Артем
/
Каминін
Дмитро
Фінал
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
+/-
Смелянский
Вадим
/
Щербина
Едуард
1/2 Фіналу
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
6/2
Симачев
Денис
/
Ляхович
Андрій
Група
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
6/2
Красюк
Александр
/
Олейник
Всеволод
Група
04.03.2017
   
RTF March Mixed AM/PRO CUP
г.Київ, Корти на подолі
Попко
Вадим
/
Федоришин
Настя
-/+
Манько
Валерий
/
Новикова
Анна
Фінал за 5 місце
Попко
Вадим
/
Федоришин
Настя
1/6
Скрипник
Роман
/
Берген
Мария
1/4 Фіналу
Попко
Вадим
/
Федоришин
Настя
5/7
Бойко
Леонід
/
Кирилова
Анастасия
Група
Попко
Вадим
/
Федоришин
Настя
6/2
Комар
Юлия
/
Сметанін
Рудольф
Група
12.02.2017
   
BABOLAT ACE
г.Київ, Межнародна Тенісна Академія
Хачатурян
Артем
/
Попко
Вадим
3/8
Левчук
Валентин
/
Кузьменко
Іван
1/4 Фіналу
Хачатурян
Артем
/
Попко
Вадим
8/3
Польшаков
Валерий
/
Юхницький
Юрій
1/8 Фіналу
11.02.2017
   
RTF February AM/PRO CUP
г.Київ, Корти на подолі
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
8/6
Хачатурян
Артем
/
Каминін
Дмитро
Фінал
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
6/0
Бойко
Леонід
/
Кущ
Микола
1/2 Фіналу
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
6/1
Костанецький
Володимир
/
Сметанін
Рудольф
Група
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
6/2
Сідак
Олег
/
Кудыма
Петр
Група
04.02.2017
   
RTF February Mixed AM/PRO CUP
г.Київ, Корти на подолі
Попко
Вадим
/
Литовченко
Анастасия
+/-
Гуревич
Олег
/
Теплякова
Оксана
Фінал за 5 місце
Попко
Вадим
/
Литовченко
Анастасия
2/6
Суровцев
Сергій
/
Дема
Виктория
1/4 Фіналу
Попко
Вадим
/
Литовченко
Анастасия
6/4
Сметанін
Рудольф
/
Комар
Юлия
Група
Попко
Вадим
/
Литовченко
Анастасия
3/6
Попко
Віктор
/
Федоришин
Настя
Група
21.01.2017
   
RTF January Mixed AM/PRO CUP
г.Київ, Корти на подолі
Попко
Вадим
/
Литовченко
Анастасия
6/4
Голод
Олег
/
Теплякова
Оксана
3а 3 місце
Попко
Вадим
/
Литовченко
Анастасия
5/7
Лобанов
Вадим
/
Бельчева
Екатерина
1/2 Фіналу
Попко
Вадим
/
Литовченко
Анастасия
6/0
Владимиренко
Олег
/
Бакута
Диана
Група
Попко
Вадим
/
Литовченко
Анастасия
6/0
Голод
Олег
/
Теплякова
Оксана
Група
09.12.2016
   
ТУРНИР ПАМЯТИ СТАНИСЛАВА СЕЛЮКА
г.Київ, Olympic Village
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
3/6
Левчук
Валентин
/
Мільченко
Денис
1/4 Фіналу
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
6/2
Михоничев
Алексей
/
Каминін
Дмитро
1/8 Фіналу
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
6/2
Симачев
Денис
/
Кудыма
Петр
Група
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
6/1
Литвин
Алексей
/
Кудыма
Кирилл
Група
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
6/2
Попов
Олексій
/
Погуляй
Владимир
Група
20.11.2016
   
Royal Tennis Family Cup
г.Київ, Корти на подолі
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
5/7
Костанецький
Володимир
/
Каминін
Дмитро
Група
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
6/3
Костанецький
Кирило
/
Костанецький
Андрій
Група
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
6/4
Попко
Віктор
/
Мірошниченко
Дмитро
Група
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
6/3
Хачатурян
Артем
/
Попов
Олексій
Група
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
6/4
Симачев
Денис
/
Чеботарьов
Артем
Група
06.11.2016
   
ATF PRO/AM Cup
г.Київ, Корти на подолі
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
6/4
Бойко
Леонід
/
Кущ
Микола
Група
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
6/1
Симачев
Денис
/
Чеботарьов
Артем
Група
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
6/2
Грига
Іван
/
Кущ
Микола
Група
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
6/3
Попко
Віктор
/
Мирошниченко
Руслан
Група
05.11.2016
   
Mixed Karaoke Batle
г.Київ, Корти на подолі
Попко
Вадим
/
Литовченко
Анастасия
2/6
Пасичный
Анатолий
/
Кирилова
Анастасия
1/8 Фіналу
Попко
Вадим
/
Литовченко
Анастасия
6/1
Qayum
Rizwan
/
Спивак
Александра
Група
Попко
Вадим
/
Литовченко
Анастасия
3/6
Голод
Олег
/
Новикова
Анна
Група
21.10.2016
   
КИЕВСКАЯ ОСЕНЬ 2016
г.Київ, Olympic Village
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
4/8
Левчук
Валентин
/
Мільченко
Денис
Фінал
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
8/4
Федорченко
Михайло
/
Ляхович
Андрій
1/2 Фіналу
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
6/4
Цаль
Віталій
/
Сєдоплатов
В'ячеслав
1/4 Фіналу
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
6/1
Смелянский
Вадим
/
Щербина
Едуард
1/8 Фіналу
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
6/4
Цехановський
Андрій
/
Лещинський
Микола
1/16 Фіналу
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
6/2
Смелянский
Вадим
/
Щербина
Едуард
Група
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
6/1
Репа
Владимир
/
Петренко
Анатолій
Група
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
6/3
Кононенко
Дмитро
/
Рудницький
Микита
Група
16.10.2016
   
ATF PRO/AM Cup
г.Київ, Корти на подолі
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
7/6
Федорченко
Михайло
/
Ляхович
Андрій
Фінал
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
7/6
Голод
Олег
/
Філіма
Михайло
1/2 Фіналу
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
5/7
Федорченко
Михайло
/
Ляхович
Андрій
Група
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
6/3
Сідак
Олег
/
Чеботарьов
Артем
Група
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
6/3
Попко
Віктор
/
Мирошниченко
Руслан
Група
15.10.2016
   
Mixed Games of Thrones Open 2016»
г.Київ, Olympic Village
Попко
Вадим
/
Литовченко
Анастасия
6/4
Майборода
Сергей
/
Кирилова
Анастасия
Фінал
Попко
Вадим
/
Литовченко
Анастасия
6/0
Крымский
Павел
/
Теплякова
Оксана
1/2 Фіналу
Попко
Вадим
/
Литовченко
Анастасия
6/2
Рябошапко
Александр
/
Микитин
Ирена
Група
Попко
Вадим
/
Литовченко
Анастасия
6/3
Репа
Владимир
/
Капшай
Вероника
Група
09.10.2016
   
ATF Mixed Cup
г.Київ, Корти на подолі
Попко
Вадим
/
Корытцева
Мария
6/4
Голод
Олег
/
Поляруш
Таісія
Фінал
Попко
Вадим
/
Корытцева
Мария
6/2
Бадду
Лазарь
/
Теплякова
Оксана
1/2 Фіналу
Попко
Вадим
/
Корытцева
Мария
6/1
Симачев
Денис
/
Литовченко
Анастасия
Група
Попко
Вадим
/
Корытцева
Мария
6/0
Селюк
Александр
/
Познихиренко
Анна
Група
01.10.2016
   
Royal Tennis Family Cup
г.Київ, ТК «Динамо Київ»
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
0/6
Qayum
Rizwan
/
Попов
Олексій
Група
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
6/2
Попко
Віктор
/
Мирошниченко
Руслан
Група
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
4/6
Ляхович
Андрій
/
Федорченко
Михайло
Група
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
6/0
Гуревич
Олег
/
Манафов
Владислав
Група
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
6/5
Рудашко
Сергей
/
Чеботарьов
Артем
Група
29.07.2016
   
Internathional ODESSA OPEN 2016
г.Одеса , Теннисный клуб "Черноморец"
Попко
Вадим
/
Корытцева
Мария
2/6
Кузьменко
Іван
/
Маликова
Екатерина
1/8 Фіналу
Попко
Вадим
/
Корытцева
Мария
6/0
Саймонд
Шефер
/
Литовченко
Виктория
Група
Попко
Вадим
/
Корытцева
Мария
6/2
Герескул
Александр
/
Королева
Анастасия
Група
16.07.2016
   
ATF PRO/AM Cup
г.Київ, ТК «Динамо Київ»
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
6/3
Галімов
Олексій
/
Чеботарьов
Артем
Фінал
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
6/2
Смелянский
Вадим
/
Кудыма
Петр
1/2 Фіналу
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
6/0
Шпортько
Роман
/
Лебедин
Александр
1/4 Фіналу
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
6/2
Сідак
Олег
/
Каминін
Дмитро
Група
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
6/2
Гордієнко
Сергій
/
Безносенко
Олексій
Група
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
2/6
Галімов
Олексій
/
Чеботарьов
Артем
Група
09.07.2016
   
«Amatour PRO-AM CUP»
г.Київ, ТК «Динамо Київ»
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
6/3
Смелянский
Вадим
/
Лебедин
Александр
Фінал
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
6/4
Байдіков
Андрій
/
Федорченко
Михайло
1/2 Фіналу
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
6/1
Грига
Іван
/
Кудыма
Петр
1/4 Фіналу
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
4/6
Михоничев
Алексей
/
Каминін
Дмитро
Група
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
6/3
Скляр
Олег
/
Петряєв
Денис
Група
02.07.2016
   
ATF Mixed Wimbledon Style Cup
г.Київ, ТК «Динамо Київ»
Попко
Вадим
/
Литовченко
Анастасия
6/1
Скляр
Олег
/
Грига
Ирина
Фінал
Попко
Вадим
/
Литовченко
Анастасия
6/3
Бойко
Леонід
/
Кирилова
Анастасия
1/2 Фіналу
Попко
Вадим
/
Литовченко
Анастасия
7/6
Шпортько
Роман
/
Шахрайчук
Ангелина
1/4 Фіналу
Попко
Вадим
/
Литовченко
Анастасия
6/1
Шилько
Павел
/
Капшай
Вероника
Група
Попко
Вадим
/
Литовченко
Анастасия
6/2
Гончаренко
Виталий
/
Баришполец
Надежда
Група
Попко
Вадим
/
Литовченко
Анастасия
6/3
Москаленко
Ярослав
/
Литовченко
Виктория
Група
26.06.2016
   
«Amatour Mixed CUP»
г.Київ, ТК «Динамо Київ»
Попко
Вадим
/
Литовченко
Анастасия
6/0
Приходько
Роман
/
Кирилова
Анастасия
Фінал
Попко
Вадим
/
Литовченко
Анастасия
6/1
Скляр
Олег
/
Грига
Ирина
1/2 Фіналу
Попко
Вадим
/
Литовченко
Анастасия
6/2
Приходько
Роман
/
Кирилова
Анастасия
Група
Попко
Вадим
/
Литовченко
Анастасия
6/1
Шилько
Павел
/
Савуляк
Йоланта
Група
11.06.2016
   
«Amatour PRO-AM CUP»
г.Київ, Тенісний клуб "Чемпіон"
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
8/2
Сідак
Олег
/
Сергеев
Иван
Фінал
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
8/6
Бойко
Леонід
/
Кущ
Микола
1/2 Фіналу
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
8/3
Голод
Олег
/
Петров
Дмитро
Група
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
8/5
Грига
Іван
/
Кущ
Дмитро
Група
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
8/2
Сідак
Олег
/
Сергеев
Иван
Група
05.06.2016
   
KTK Doubles Cup 21
г.Київ, Olympic Village
Попко
Вадим
/
Корытцева
Мария
6/3
Невесенко
Геннадий
/
Горох
Александр
3а 3 місце
Попко
Вадим
/
Корытцева
Мария
3/6
Костанецький
Володимир
/
Костанецький
Кирило
1/2 Фіналу
Попко
Вадим
/
Корытцева
Мария
6/4
Кирилюк
Сергій
/
Шпетний
Сергій
1/4 Фіналу
Попко
Вадим
/
Корытцева
Мария
4/6
Байдіков
Андрій
/
Скузь
Анатолий
Група
Попко
Вадим
/
Корытцева
Мария
6/1
Ключник
Вадим
/
Черненко
Ігор
Група
14.05.2016
   
ATF Mixed Cup
г.Буча, Campa
Попко
Вадим
/
Корытцева
Мария
8/2
Попко
Віктор
/
Сотникова
Алена
Група
Попко
Вадим
/
Корытцева
Мария
8/2
Гуревич
Олег
/
Глоба
Людмила
Група
Попко
Вадим
/
Корытцева
Мария
8/3
Манько
Валерий
/
Грига
Ирина
Група
Попко
Вадим
/
Корытцева
Мария
+/-
Грига
Іван
/
Кирилова
Анастасия
Група
Попко
Вадим
/
Корытцева
Мария
8/0
Яковлев
Геннадий
/
Литовченко
Виктория
Група
02.04.2016
   
ATF Mixed Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Попко
Вадим
/
Литовченко
Анастасия
-/+
Попко
Віктор
/
Медведева
Наталья
Група
Попко
Вадим
/
Литовченко
Анастасия
-/+
Красюк
Александр
/
Запорожец
Богдана
Група
20.03.2016
   
ATF PRO/AM Cup
г.Київ, Корти на подолі
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
2/6
Гаврилов
Роланд
/
Руденко
Сергей
Фінал
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
6/4
Смелянский
Вадим
/
Чеботарьов
Артем
1/2 Фіналу
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
6/4
Бойко
Леонід
/
Кущ
Микола
Група
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
6/0
Скрипник
Роман
/
Васильев
Антон
Група
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
6/0
Шилько
Павел
/
Ярошенко
Сергій
Група
12.03.2016
   
ATF Mixed Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Попко
Вадим
/
Корытцева
Мария
6/4
Голод
Олег
/
Костюк
Марта
Фінал
Попко
Вадим
/
Корытцева
Мария
6/2
Попко
Віктор
/
Капшай
Вероника
1/2 Фіналу
Попко
Вадим
/
Корытцева
Мария
6/0
Грига
Іван
/
Янчук
Ольга
1/4 Фіналу
Попко
Вадим
/
Корытцева
Мария
6/4
Шишкин
Антон
/
Бейко
Талина
Група
Попко
Вадим
/
Корытцева
Мария
6/1
Москаленко
Ярослав
/
Спивак
Александра
Група
28.02.2016
   
ATF PRO/AM Cup
г.Київ, Корти на подолі
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
3/6
Козимир
Константин
/
Дячок
Николай
1/4 Фіналу
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
6/4
Сідак
Олег
/
Дерновский
Андрей
Група
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
6/4
Приходько
Роман
/
Яковлєв
Гліб
Група
13.02.2016
   
« Аmatour St. Valentine's Day»
г.Київ, Корти на подолі
Попко
Вадим
/
Корытцева
Мария
6/2
Шестаков
Андрей
/
Шахрайчук
Ангелина
Фінал
Попко
Вадим
/
Корытцева
Мария
6/1
Бойко
Леонід
/
Кирилова
Анастасия
1/2 Фіналу
Попко
Вадим
/
Корытцева
Мария
5/0
Ареф'єв
Сергій
/
Амбарнікова
Лідія
1/4 Фіналу
Попко
Вадим
/
Корытцева
Мария
6/2
Онищук
Александр
/
Кириенко
Юлия
Група
Попко
Вадим
/
Корытцева
Мария
6/4
Шестаков
Андрей
/
Шахрайчук
Ангелина
Група
07.02.2016
   
«Amatour PRO-AM CUP»
г.Київ, Корти на подолі
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
8/1
Бойко
Леонід
/
Кущ
Микола
Фінал
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
8/0
Лобов
Сергей
/
1/2 Фіналу
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
8/2
Репа
Владимир
/
Колісник
Олексій
Група
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
8/0
Грига
Іван
/
Кущ
Дмитро
Група
06.02.2016
   
ATF Mixed Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Попко
Вадим
/
Корытцева
Мария
7/6
Москаленко
Ярослав
/
Амбарнікова
Лідія
Фінал
Попко
Вадим
/
Корытцева
Мария
6/2
Манько
Валерий
/
Грига
Ирина
1/2 Фіналу
Попко
Вадим
/
Корытцева
Мария
6/2
Онищук
Александр
/
Кириенко
Юлия
1/4 Фіналу
Попко
Вадим
/
Корытцева
Мария
6/2
Литвин
Алексей
/
Запорожанова
Анна
Група
Попко
Вадим
/
Корытцева
Мария
6/3
Москаленко
Ярослав
/
Амбарнікова
Лідія
Група
31.01.2016
   
ATF PRO/AM Cup
г.Київ, Корти на подолі
Попко
Вадим
/
Ужиловский
Владимир
2/6
Федорченко
Михайло
/
Ляхович
Андрій
1/4 Фіналу
Попко
Вадим
/
Ужиловский
Владимир
6/1
Сідак
Олег
/
Мільченко
Денис
Група
Попко
Вадим
/
Ужиловский
Владимир
3/6
Смелянский
Вадим
/
Кудыма
Петр
Група
01.03.2014
   
KTK Singles Cup №7
г.Київ, Корти на подолі
Попко
Вадим
0/6
Басов
Илья
Група
Попко
Вадим
3/6
Новохатний
Сергей
Група
Попко
Вадим
6/2
Закрасняный
Игорь
Група
05.10.2013
   
KTK CUP № 27
г.Київ, Корти на подолі
Попко
Вадим
3/6
Смелянский
Вадим
Група
Попко
Вадим
6/1
Шахин
Жорж
Група
Попко
Вадим
0/6
Пасько
Николай
Група
08.06.2013
   
КТК CUP №20
г.Київ, ТК «Динамо Київ»
Попко
Вадим
2/6
Костанецький
Володимир
1/4 Фіналу
Попко
Вадим
6/1
Савкив
Виктор
Група
Попко
Вадим
+/-
Новохатний
Сергей
Група
13.04.2013
   
КТК CUP №13
г.Київ, Корти на подолі
Попко
Вадим
3/6
Костанецький
Володимир
1/8 Фіналу
Попко
Вадим
4/6
Мажара
Андрей
Група
Попко
Вадим
6/2
Скржечковский
Павел
Група
09.02.2013
   
КТК CUP №4
г.Київ, Корти на подолі
Попко
Вадим
5/7
Новик
Алексей
1/4 Фіналу
Попко
Вадим
6/2
Новохатний
Сергей
Група
Попко
Вадим
6/3
Боровик
Валерий
Група
Попко
Вадим
6/7
(4)
Мажара
Андрей
Група
02.02.2013
   
КТК CUP №3
г.Київ, Корти на подолі
Попко
Вадим
4/6
Черняк
Евгений
1/8 Фіналу
Попко
Вадим
6/1
Дынько
Константин
Група
Попко
Вадим
6/4
Скржечковский
Павел
Група
08.12.2012
   
КТК CUP №40
г.Київ, Корти на подолі
Попко
Вадим
1/6
Мажара
Андрей
Фінал
Попко
Вадим
10/6
Новиков
Виктор
1/2 Фіналу
Попко
Вадим
6/4
Невидюк
Андрій
1/4 Фіналу
Попко
Вадим
6/2
Новик
Алексей
1/8 Фіналу
Попко
Вадим
6/2
Филима
Денис
Група
Попко
Вадим
3/6
Кожемякін
Андрій
Група