×
Intennis
Смирнов Артем
ГЕНЕРАЛЬНЫЙ ПАРТНЕР:
ЮРИДИЧЕСКАЯ ФИРМА
«БРАТЬЯ ПОПКО И ПАРТНЕРЫ»
Профіль гравця
Профіль гравця
Всі роки
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Всі клуби
Amatour
Association of tennis friends
Babolat Ace
Campa
Central Park Tennis League
Forehand
INTECRACY
Kiev Tennis Club
LAKE PARK
Liga Rivne
MAXIMUS
Peac
Platinum League
Premier League
Royal Tennis Family
SMASH
Sofia Star
Tennis Business League
Tennis Life
Tennis park
Vihola Grand
Volvo Cup
Weekend Cup
hummer tour
parimatch
riga
Александр Селюк
Асоціація Тенісистів Києва
Вінницький Тенісний Клуб
Днепровская Теннисная Лига
Едність
Житомирский Теннисный Клуб
Звягельский тенісний клуб
Київський Тенісний Клуб
Клуб 100 Львів
Клуб нелюбителей тенниса
Кримська Ліга Левел
Крымская Теннисная Лига
Мастер-Ліга
Одеський Тенісний Клуб
Открытая теннисная лига
СК "Восход"
Теніс Львівщини
Тенісне суспільство "Пори року"
Тенісний Клуб Нововолинська
Теннис Запорожья
Теннисный клуб "Тячів"
Тернопільський тенісний клуб
Український Тенісний Клуб
Харьковская Теннисная Лига
Херсонський Тенісний Клуб
Черкасский Теннисный Клуб
Юниорская Теннисная Лига
Всі розряди
Одиночний
Парний
Внести изменения
Золото
(1)
Срібло
(2)
Бронза
(1)
Прізвище, ім'я
Смирнов
Артем
Ігрова рука, бекхенд
Рівень гри
Професіонал
Місто
Київ
Вік
Кошик УТК
Зріст, вага
 
NTRP
Ігри
109
Виграші
69 (63%)
Поразки
40 (37%)
Срібло
(2)
Золото
(1)
Бронза
(1)
Статистика
13.03.2022
   
Sofia ProAm 2022. Doubles Cup #2
г.Тернопіль, ТК "Masters"
Смирнов
Артем
/
Корягін
Максим
3/6
Лещинський
Микола
/
Брега
Борис
3а 3 місце
Смирнов
Артем
/
Корягін
Максим
3/6
Гагалюк
Юрій
/
Шолош
Лев
1/2 Фіналу
Смирнов
Артем
/
Корягін
Максим
7/5
Коваленко
Артур
/
Лещук
Теодор
1/4 Фіналу
Смирнов
Артем
/
Корягін
Максим
6/1
Гойда
Юрій
/
Тадіян
Валерій
Група
Смирнов
Артем
/
Корягін
Максим
6/2
Богуславський
Антон
/
Лишенюк
Павло
Група
30.01.2022
   
PL & SMASH 2022. Doubles Cup #4
г.Київ, Olympic Village
Смирнов
Артем
/
Кадькаленко
Ігор
7/6
(4)
Дудун
Игорь
/
Тарнопольский
Костянтин
Фінал за 7 місце
Смирнов
Артем
/
Кадькаленко
Ігор
6/1
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
1/2 за 7 місце
Смирнов
Артем
/
Кадькаленко
Ігор
6/4
Автамонов
Єлісей
/
Кузьменко
Ольга
Група
Смирнов
Артем
/
Кадькаленко
Ігор
2/6
Акимов
Вадим
/
Біленький
Роман
Група
Смирнов
Артем
/
Кадькаленко
Ігор
2/6
Байдіков
Андрій
/
Михоничев
Алексей
Група
13.11.2021
   
Sofia ProAm 2021. Doubles Cup #9
г.Тернопіль, ТК "Masters"
Смирнов
Артем
/
Корягін
Максим
5/7
Байдіков
Андрій
/
Прудивус
Володимир
1/2 за 5 місце
Смирнов
Артем
/
Корягін
Максим
3/6
Лещинський
Микола
/
Брега
Борис
1/4 Фіналу
Смирнов
Артем
/
Корягін
Максим
6/1
Теребейко
Євгеній
/
Капустин
Антон
Група
Смирнов
Артем
/
Корягін
Максим
6/2
Долгошеєв
Олег
/
Парсаданян
Ерік
Група
16.10.2021
   
Sofia ProAm 2021. Doubles Cup #8
г.Тернопіль, ТК "Masters"
Смирнов
Артем
/
Корягін
Максим
2/8
Туваков
Артем
/
Довбенчук
Василь
Фінал
Смирнов
Артем
/
Корягін
Максим
6/2
Манафов
Владислав
/
Ніронович
Назар
1/2 Фіналу
Смирнов
Артем
/
Корягін
Максим
7/5
Лещинський
Микола
/
Федяй
Денис
1/4 Фіналу
Смирнов
Артем
/
Корягін
Максим
6/2
Теребейко
Євгеній
/
Козань
Михайло
1/8 Фіналу
Смирнов
Артем
/
Корягін
Максим
2/6
Чеботарьов
Артем
/
Кононенко
Дмитро
Група
Смирнов
Артем
/
Корягін
Максим
6/0
Бойчук
Роман
/
Войтович
Олег
Група
23.08.2021
   
Sofia ProAm 2021. Doubles Cup #7
г.Рівне, Софія
Смирнов
Артем
/
Виноградська
Марина
2/6
Сєдоплатов
В'ячеслав
/
Добровольський
Володимир
Фінал за 9 місце
Смирнов
Артем
/
Виноградська
Марина
6/4
Цаль
Дмитро
/
Цаль
Віталій
1/2 за 9 місце
Смирнов
Артем
/
Виноградська
Марина
3/6
Клименко
Влад
/
Ярина
Ігор
1/8 Фіналу
Смирнов
Артем
/
Виноградська
Марина
3/6
Коваленко
Артур
/
Федяй
Денис
Група
Смирнов
Артем
/
Виноградська
Марина
6/3
Амхинец
Борис
/
Скляр
Олег
Група
26.06.2021
   
Sofia ProAm 2021. Doubles Cup #5
г.Рівне, Софія
Смирнов
Артем
/
Виноградська
Марина
3/6
Туваков
Артем
/
Парсаданян
Ерік
1/2 за 5 місце
Смирнов
Артем
/
Виноградська
Марина
2/6
Бобров
Максим
/
Корягін
Максим
1/4 Фіналу
Смирнов
Артем
/
Виноградська
Марина
6/1
Дерепа
Іван
/
Довбенчук
Василь
1/8 Фіналу
Смирнов
Артем
/
Виноградська
Марина
6/2
Коваленко
Артур
/
Добровольський
Володимир
Група
Смирнов
Артем
/
Виноградська
Марина
6/3
Мильченко
Ярослав
/
Василишин
Роман
Група
10.05.2021
   
Sofia ProAm 2021. Doubles Cup #4
г.Рівне, Софія
Смирнов
Артем
/
Бойко
Валерій
6/7
(4)
Попов
Олексій
/
Акимов
Вадим
Фінал за 5 місце
Смирнов
Артем
/
Бойко
Валерій
6/2
Сєдоплатов
В'ячеслав
/
Тарнопольский
Костянтин
1/2 за 5 місце
Смирнов
Артем
/
Бойко
Валерій
6/7
(3)
Авдєєв
Артем
/
Гузь
Богдан
1/4 Фіналу
Смирнов
Артем
/
Бойко
Валерій
7/5
Байдіков
Андрій
/
Собчук
Олег
1/8 Фіналу
Смирнов
Артем
/
Бойко
Валерій
6/3
Белинский
Александр
/
Захарова
Анна
Група
Смирнов
Артем
/
Бойко
Валерій
6/0
Юхницький
Юрій
/
Дрогомирецкий
Андріан
Група
20.02.2021
   
Sofia ProAm 2021. Doubles Cup #2
г.Тернопіль, ТК "Masters"
Смирнов
Артем
/
Гузь
Богдан
3/6
Колісник
Олексій
/
Федяй
Денис
3а 3 місце
Смирнов
Артем
/
Гузь
Богдан
4/6
Сєдоплатов
В'ячеслав
/
Тадіян
Валерій
1/2 Фіналу
Смирнов
Артем
/
Гузь
Богдан
6/4
Туваков
Артем
/
Корягін
Максим
1/4 Фіналу
Смирнов
Артем
/
Гузь
Богдан
7/5
Мауленов
Тимур
/
Ніронович
Назар
1/8 Фіналу
Смирнов
Артем
/
Гузь
Богдан
5/7
Лещинський
Микола
/
Брега
Борис
Група
Смирнов
Артем
/
Гузь
Богдан
6/1
Запорожченко
Игорь
/
Довбенчук
Василь
Група
01.11.2020
   
Sofia ProAm Doubles Cup #5
г.Тернопіль, ТК "Masters"
Смирнов
Артем
/
Ніронович
Назар
5/7
Ільницький
Святослав
/
Прудивус
Володимир
Фінал за 9 місце
Смирнов
Артем
/
Ніронович
Назар
7/5
Петренко
Анатолій
/
Добровольський
Володимир
1/2 за 9 місце
Смирнов
Артем
/
Ніронович
Назар
6/7
(6)
Бойчук
Роман
/
Ковалець
Володимир
1/8 Фіналу
Смирнов
Артем
/
Ніронович
Назар
4/6
Мільченко
Денис
/
Пуківський
Артём
Група
Смирнов
Артем
/
Ніронович
Назар
6/2
Абрамюк
Роман
/
Гагалюк
Юрій
Група
05.07.2020
   
PL & SMASH Pro Am Doubles Cup #1
г.Київ, Olympic Village
Смирнов
Артем
/
Невесенко
Константин
6/2
Авдеев
Вадим
/
Добрынский
Роман
3а 3 місце
Смирнов
Артем
/
Невесенко
Константин
3/6
Долгошеєв
Олег
/
Костанецький
Володимир
1/2 Фіналу
Смирнов
Артем
/
Невесенко
Константин
6/2
Кущ
Микола
/
Бойко
Леонід
1/4 Фіналу
Смирнов
Артем
/
Невесенко
Константин
6/2
Пустовойтенко
Даниил
/
Біленький
Роман
Група
Смирнов
Артем
/
Невесенко
Константин
6/4
Петренко
Анатолій
/
Шамраєв
Сергій
Група
18.10.2019
   
КИЕВСКАЯ ОСЕНЬ 2019
г.Київ, Olympic Village
Добрынский
Роман
/
Смирнов
Артем
8/3
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
Фінал за 5 місце
Добрынский
Роман
/
Смирнов
Артем
6/1
Ендржиевский
Влад.
/
Сергеев
Иван
1/2 за 5 місце
Добрынский
Роман
/
Смирнов
Артем
5/8
Гаврилов
Роланд
/
Руденко
Сергей
1/4 Фіналу
Добрынский
Роман
/
Смирнов
Артем
8/3
Акимов
Вадим
/
Степахно
Антон
1/8 Фіналу
Добрынский
Роман
/
Смирнов
Артем
8/0
Бранець
Юрій
/
Неманіхін
Віктор
1/16 Фіналу
Добрынский
Роман
/
Смирнов
Артем
8/5
Королев
Андрей
/
Городинський
Владислав
Група
Добрынский
Роман
/
Смирнов
Артем
8/4
Грибанов
Николай
/
Агафонов
Александр
Група
31.05.2019
   
КИЕВСКАЯ ВЕСНА 2019
г.Київ, Olympic Village
Сідак
Олег
/
Смирнов
Артем
8/6
Лінник
Євген
/
Лебедин
Александр
Фінал за 29 місце
Сідак
Олег
/
Смирнов
Артем
8/3
Акимов
Вадим
/
Попов
Олексій
1/2 за 29 місце
Сідак
Олег
/
Смирнов
Артем
8/4
Біленький
Роман
/
Сметанін
Рудольф
1/4 за 29 місце
Сідак
Олег
/
Смирнов
Артем
6/8
Бранець
Юрій
/
Бобров
Максим
Група
Сідак
Олег
/
Смирнов
Артем
7/9
Лаврук
Михаил
/
Алексеенко
Вадим
Група
19.10.2018
   
КИЕВСКАЯ ОСЕНЬ 2018
г.Київ, Olympic Village
Грига
Іван
/
Смирнов
Артем
4/6
Каменєв
Андрій
/
Туваков
Артем
1/2 за 29 місце
Грига
Іван
/
Смирнов
Артем
7/6
Погуляй
Владимир
/
Бобров
Максим
1/4 за 29 місце
Грига
Іван
/
Смирнов
Артем
3/8
Лобанов
Вадим
/
Мільченко
Денис
Група
Грига
Іван
/
Смирнов
Артем
4/8
Акимов
Вадим
/
Попов
Олексій
Група
30.03.2018
   
КИЕВСКАЯ ВЕСНА 2018
г.Київ, Olympic Village
Добрынский
Роман
/
Смирнов
Артем
8/3
Лобанов
Вадим
/
Аниканов
Иван
Фінал за 9 місце
Добрынский
Роман
/
Смирнов
Артем
8/4
Голод
Олег
/
Кущ
Микола
1/2 за 9 місце
Добрынский
Роман
/
Смирнов
Артем
9/7
Симачев
Денис
/
Каминін
Дмитро
1/4 за 9 місце
Добрынский
Роман
/
Смирнов
Артем
1/8
Левчук
Валентин
/
Чеботарьов
Артем
1/8 Фіналу
Добрынский
Роман
/
Смирнов
Артем
8/3
Красюк
Александр
/
Белинский
Александр
Група
Добрынский
Роман
/
Смирнов
Артем
8/1
Репа
Владимир
/
Кудыма
Кирилл
Група
10.02.2018
   
RTF February AM/PRO CUP
г.Київ, Корти на подолі
Костанецький
Володимир
/
Смирнов
Артем
4/6
Голод
Олег
/
Кудыма
Петр
3а 3 місце
Костанецький
Володимир
/
Смирнов
Артем
0/6
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
1/2 Фіналу
Костанецький
Володимир
/
Смирнов
Артем
6/2
Михоничев
Алексей
/
Васильев
Антон
Група
Костанецький
Володимир
/
Смирнов
Артем
6/3
Попко
Віктор
/
Мирошниченко
Руслан
Група
15.12.2017
   
ТУРНИР ПАМЯТИ СТАНИСЛАВА СЕЛЮКА
г.Київ, Olympic Village
Невесенко
Геннадий
/
Смирнов
Артем
9/8
(4)
Цаль
Віталій
/
Ляхович
Андрій
Фінал за 9 місце
Невесенко
Геннадий
/
Смирнов
Артем
8/1
Насер
Михаил
/
Бобров
Максим
1/2 за 9 місце
Невесенко
Геннадий
/
Смирнов
Артем
8/3
Левчук
Валентин
/
Рудницький
Микита
1/4 за 9 місце
Невесенко
Геннадий
/
Смирнов
Артем
3/8
Костанецький
Володимир
/
Манафов
Владислав
1/8 Фіналу
Невесенко
Геннадий
/
Смирнов
Артем
6/8
Симачев
Денис
/
Каминін
Дмитро
Група
Невесенко
Геннадий
/
Смирнов
Артем
8/6
Сідак
Олег
/
Белобородько
Илья
Група
20.10.2017
   
КИЕВСКАЯ ОСЕНЬ 2017
г.Київ, Olympic Village
Добрынский
Роман
/
Смирнов
Артем
1/8
Кононенко
Дмитро
/
Чеботарьов
Артем
Фінал за 5 місце
Добрынский
Роман
/
Смирнов
Артем
8/3
Комар
Андрій
/
Філіма
Михайло
1/2 за 5 місце
Добрынский
Роман
/
Смирнов
Артем
7/9
Гаврилов
Роланд
/
Руденко
Сергей
1/4 Фіналу
Добрынский
Роман
/
Смирнов
Артем
8/5
Мармузов
Виктор
/
Ярошенко
Сергій
1/8 Фіналу
Добрынский
Роман
/
Смирнов
Артем
+/-
Грасевич
Ігор
/
Олейник
Всеволод
Група
Добрынский
Роман
/
Смирнов
Артем
8/2
Грибанов
Николай
/
Манафов
Владислав
Група
23.06.2017
   
PLATINUM LEAGUE 2 ЭТАП
г.Одеса , Лаун Теннис Клуб (Lawn Tennis Club)
Смирнов
Артем
/
Добрынский
Роман
8/4
Сачко
Дмитрий
/
Мільченко
Денис
Фінал за 5 місце
Смирнов
Артем
/
Добрынский
Роман
8/0
Пуме
Денис
/
Королев
Сергей
1/2 за 5 місце
Смирнов
Артем
/
Добрынский
Роман
8/9
Бадду
Лазарь
/
Мирошниченко
Руслан
1/4 Фіналу
Смирнов
Артем
/
Добрынский
Роман
8/1
Гелеверя
Иван
/
Варгачев
Максим
1/8 Фіналу
Смирнов
Артем
/
Добрынский
Роман
8/4
Пыжик
Сергей
/
Куценко
Вадим
Група
Смирнов
Артем
/
Добрынский
Роман
8/3
Кишко
Сергей
/
Доминский
Данил
Група
26.05.2017
   
КИЕВСКАЯ ВЕСНА 2017
г.Київ, Olympic Village
Добрынский
Роман
/
Смирнов
Артем
1/8
Федорченко
Михайло
/
Сєдоплатов
В'ячеслав
Фінал
Добрынский
Роман
/
Смирнов
Артем
9/8
(6)
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
1/2 Фіналу
Добрынский
Роман
/
Смирнов
Артем
8/3
Сідак
Олег
/
Чеботарьов
Артем
1/4 Фіналу
Добрынский
Роман
/
Смирнов
Артем
8/3
Лобанов
Вадим
/
Агафонов
Александр
1/8 Фіналу
Добрынский
Роман
/
Смирнов
Артем
8/4
Симачев
Денис
/
Каминін
Дмитро
Група
Добрынский
Роман
/
Смирнов
Артем
8/5
Пыжик
Сергей
/
Сергеев
Иван
Група
21.05.2017
   
RTF AM/PRO CUP
г.Київ, ТК «Динамо Київ»
Добрынский
Роман
/
Смирнов
Артем
6/0
Попко
Віктор
/
Мирошниченко
Руслан
Фінал
Добрынский
Роман
/
Смирнов
Артем
7/6
Костанецький
Володимир
/
Ужиловский
Владимир
1/2 Фіналу
Добрынский
Роман
/
Смирнов
Артем
7/6
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
Група
Добрынский
Роман
/
Смирнов
Артем
6/1
Варес
Олексій
/
Сергиенко
Сергей
Група
Добрынский
Роман
/
Смирнов
Артем
7/5
Невесенко
Геннадий
/
Сєдоплатов
В'ячеслав
Група
09.12.2016
   
ТУРНИР ПАМЯТИ СТАНИСЛАВА СЕЛЮКА
г.Київ, Olympic Village
Синичкин
Сергей
/
Смирнов
Артем
4/6
Безносенко
Олексій
/
Высочин
Павел
1/8 за 25 місце
Синичкин
Сергей
/
Смирнов
Артем
3/6
Городинський
Владислав
/
Клименко
Сергей
Група
Синичкин
Сергей
/
Смирнов
Артем
1/6
Михоничев
Алексей
/
Каминін
Дмитро
Група