×
Intennis
Кущ Микола
ГЕНЕРАЛЬНЫЙ ПАРТНЕР:
ЮРИДИЧЕСКАЯ ФИРМА
«БРАТЬЯ ПОПКО И ПАРТНЕРЫ»
Профіль гравця
Профіль гравця
Всі роки
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Всі клуби
Amatour
Association of tennis friends
Babolat Ace
Campa
Central Park Tennis League
Forehand
INTECRACY
Kiev Tennis Club
LAKE PARK
Liga Rivne
MAXIMUS
Peac
Platinum League
Premier League
Royal Tennis Family
SMASH
Sofia Star
Tennis Business League
Tennis Life
Tennis park
Vihola Grand
Volvo Cup
Weekend Cup
hummer tour
parimatch
riga
Александр Селюк
Асоціація Тенісистів Києва
Вінницький Тенісний Клуб
Днепровская Теннисная Лига
Едність
Житомирский Теннисный Клуб
Звягельский тенісний клуб
Київський Тенісний Клуб
Клуб 100 Львів
Клуб нелюбителей тенниса
Кримська Ліга Левел
Крымская Теннисная Лига
Мастер-Ліга
Одеський Тенісний Клуб
Открытая теннисная лига
СК "Восход"
Теніс Львівщини
Тенісне суспільство "Пори року"
Тенісний Клуб Нововолинська
Теннис Запорожья
Теннисный клуб "Тячів"
Тернопільський тенісний клуб
Український Тенісний Клуб
Харьковская Теннисная Лига
Херсонський Тенісний Клуб
Черкасский Теннисный Клуб
Юниорская Теннисная Лига
Всі розряди
Одиночний
Парний
Внести изменения
Золото
(9)
Срібло
(11)
Бронза
(5)
Прізвище, ім'я
Кущ
Микола
Ігрова рука, бекхенд
Рівень гри
Професіонал
Місто
Київ
Вік
Кошик УТК
Зріст, вага
 
NTRP
Ігри
411
Виграші
224 (55%)
Поразки
187 (45%)
Срібло
(11)
Золото
(9)
Бронза
(5)
Статистика
23.12.2023
   
Christmas Cup 2023
г.Київ, Tennis Park
Кущ
Микола
/
Бойко
Леонід
7/5
Петров
Дмитро
/
Шамраєв
Сергій
1/2 Фіналу
Кущ
Микола
/
Бойко
Леонід
6/4
Долгошеєв
Олег
/
Єзерський
Сергій
1/4 Фіналу
Кущ
Микола
/
Бойко
Леонід
7/5
Байдіков
Андрій
/
Москаленко
Ярослав
1/8 Фіналу
Кущ
Микола
/
Бойко
Леонід
6/2
Хачатурян
Артем
/
Костанецький
Володимир
Група
Кущ
Микола
/
Бойко
Леонід
7/5
Філіма
Михайло
/
Комар
Андрій
Група
18.10.2023
   
Midweek Cup #42
г.Київ, Tennis Park
Кущ
Микола
/
Ковтун
Ігор
1/6
Кущ
Дмитро
/
Гончаренко
Олександр
1/4 за 11 місце
Кущ
Микола
/
Ковтун
Ігор
2/6
Сметанін
Рудольф
/
Галіч
Ігор
Група
Кущ
Микола
/
Ковтун
Ігор
5/6
(3)
Іцков
Євген
/
Костанецький
Володимир
Група
01.10.2023
   
Campa Cup #5
г.Буча, Campa
Кущ
Микола
/
Тарасюк
Валерій
3/6
Щербина
Едуард
/
Фісталь
Герман
1/2 за 5 місце
Кущ
Микола
/
Тарасюк
Валерій
2/6
Байдіков
Андрій
/
Ареф'єв
Сергій
1/4 Фіналу
Кущ
Микола
/
Тарасюк
Валерій
1/6
Муравйов
Михайло
/
Бранець
Юрій
Група
Кущ
Микола
/
Тарасюк
Валерій
6/3
Коротаєв
Микола
/
Усов
Дмитро
Група
Кущ
Микола
/
Тарасюк
Валерій
0/6
Ярошенко
Сергій
/
Ліпінскас
Норбертас
Група
10.09.2023
   
Sofia ProAm 2023. Doubles Cup #5
г.Рівне, Софія
Кущ
Микола
/
Ареф'єв
Сергій
1/6
Павроз
Олександр
/
Чигрин
Олександр
Фінал за 17 місце
Кущ
Микола
/
Ареф'єв
Сергій
6/4
Ярошенко
Сергій
/
Естремський
Сергій
1/2 за 17 місце
Кущ
Микола
/
Ареф'єв
Сергій
6/3
Шевчук
Данило
/
Ростикус
Михайло
1/4 за 17 місце
Кущ
Микола
/
Ареф'єв
Сергій
4/6
Ревенко
Ілля
/
Ковалець
Володимир
Група
Кущ
Микола
/
Ареф'єв
Сергій
2/6
Колісник
Олексій
/
Корягін
Максим
Група
03.09.2023
   
Campa cup #4
г.Буча, Campa
Кущ
Микола
/
Гончаренко
Олександр
0/6
Сєдоплатов
В'ячеслав
/
Москаленко
Ярослав
Фінал
Кущ
Микола
/
Гончаренко
Олександр
6/4
Долгошеєв
Олег
/
Кадькаленко
Ігор
1/2 Фіналу
Кущ
Микола
/
Гончаренко
Олександр
6/3
Байдіков
Андрій
/
Скляр
Олег
1/4 Фіналу
Кущ
Микола
/
Гончаренко
Олександр
6/1
Остроушко
Михайло
/
Пичурин
Артем
1/8 Фіналу
Кущ
Микола
/
Гончаренко
Олександр
6/4
Акимов
Вадим
/
Біленький
Роман
Група
Кущ
Микола
/
Гончаренко
Олександр
6/2
Безносенко
Олексій
/
Касіч
Вадим
Група
23.08.2023
   
Midweek Cup #34
г.Київ, ТК «Динамо Київ»
Кущ
Микола
/
Комар
Андрій
2/6
Долгошеєв
Олег
/
Кадькаленко
Ігор
Фінал за 7 місце
Кущ
Микола
/
Комар
Андрій
6/3
Петров
Дмитро
/
Фісталь
Герман
1/2 за 7 місце
Кущ
Микола
/
Комар
Андрій
6/4
Городинський
Владислав
/
Білий
Олексій
Група
Кущ
Микола
/
Комар
Андрій
1/6
Ярошенко
Сергій
/
Тарасов
Геннадій
Група
20.08.2023
   
Campa cup #3
г.Буча, Campa
Кущ
Микола
/
Тарасюк
Валерій
6/3
Безносенко
Олексій
/
Касіч
Вадим
1/2 Фіналу
Кущ
Микола
/
Тарасюк
Валерій
6/1
Кущ
Дмитро
/
Ковтун
Ігор
Група
Кущ
Микола
/
Тарасюк
Валерій
6/2
Ревенко
Ілля
/
Ареф'єв
Сергій
Група
16.08.2023
   
Midweek Cup #33
г.Київ, ТК «Динамо Київ»
Кущ
Микола
/
Довгань
Юрій
3/6
Долгошеєв
Олег
/
Єзерський
Сергій
Фінал
Кущ
Микола
/
Довгань
Юрій
6/1
Векуа
Бакур
/
Нікулін
Ігор
1/2 Фіналу
Кущ
Микола
/
Довгань
Юрій
6/2
Петров
Дмитро
/
Фісталь
Герман
Група
Кущ
Микола
/
Довгань
Юрій
6/3
Городинський
Владислав
/
Кравченко
Володимир
Група
14.08.2023
   
Monday Cup #31
г.Київ, ТК «Динамо Київ»
Кущ
Микола
/
Білий
Олексій
6/2
Акимов
Вадим
/
Чайка
Олександр
1/2 за 7 місце
Кущ
Микола
/
Білий
Олексій
3/6
Щербина
Едуард
/
Фісталь
Герман
Група
Кущ
Микола
/
Білий
Олексій
1/6
Байдіков
Андрій
/
Скляр
Олег
Група
09.08.2023
   
Midweek Cup #32
г.Київ, ТК «Динамо Київ»
Кущ
Микола
/
Ковтун
Ігор
0/6
Кущ
Дмитро
/
Гончаренко
Олександр
Фінал за 13 місце
Кущ
Микола
/
Ковтун
Ігор
1/6
Петряєв
Денис
/
Гонтовой
Максим
1/2 за 11 місце
Кущ
Микола
/
Ковтун
Ігор
3/6
Городинський
Владислав
/
Кравченко
Володимир
Група
Кущ
Микола
/
Ковтун
Ігор
1/6
Щербина
Едуард
/
Єзерський
Сергій
Група
02.08.2023
   
Midweek Cup #31
г.Київ, ТК «Динамо Київ»
Кущ
Микола
/
Тарасюк
Валерій
6/5
(5)
Іцков
Євген
/
Вакс
Олександр
1/2 за 11 місце
Кущ
Микола
/
Тарасюк
Валерій
3/6
Муравйов
Михайло
/
Кратюк
Віталій
Група
Кущ
Микола
/
Тарасюк
Валерій
5/6
(2)
Безносенко
Олексій
/
Бранець
Юрій
Група
26.07.2023
   
Midweek Cup #30
г.Київ, ТК «Динамо Київ»
Кущ
Микола
/
Ковтун
Ігор
0/6
Пономарьов
Олексій
/
Гонтовой
Максим
1/4 за 11 місце
Кущ
Микола
/
Ковтун
Ігор
3/6
Остроушко
Михайло
/
Пичурин
Артем
Група
Кущ
Микола
/
Ковтун
Ігор
1/6
Ревенко
Ілля
/
Дяченко
Сергій
Група
24.07.2023
   
Monday Cup #28
г.Київ, ТК «Динамо Київ»
Кущ
Микола
/
Білий
Олексій
2/6
Іцков
Євген
/
Шпортько
Валерій
Група
Кущ
Микола
/
Білий
Олексій
6/1
Муравйов
Михайло
/
Гонтовой
Максим
Група
16.07.2023
   
Campa cup #2
г.Буча, Campa
Кущ
Микола
/
Тарасюк
Валерій
2/6
Байдіков
Андрій
/
Ткалич
Тимур
1/2 Фіналу
Кущ
Микола
/
Тарасюк
Валерій
6/2
Бартюк
Олександр
/
Трембач
Марія
1/4 Фіналу
Кущ
Микола
/
Тарасюк
Валерій
6/1
Кущ
Дмитро
/
Ковтун
Ігор
Група
Кущ
Микола
/
Тарасюк
Валерій
7/6
(2)
Городинський
Владислав
/
Вихристюк
Олексій
Група
12.07.2023
   
Midweek Cup #28
г.Київ, ТК «Динамо Київ»
Кущ
Микола
/
Ковтун
Ігор
2/6
Безносенко
Олексій
/
Святун
Антон
Фінал за 13 місце
Кущ
Микола
/
Ковтун
Ігор
2/6
Векуа
Бакур
/
Лашин
Сергій
1/2 за 11 місце
Кущ
Микола
/
Ковтун
Ігор
3/6
Ревенко
Ілля
/
Лебедєва
Катерина
Група
Кущ
Микола
/
Ковтун
Ігор
5/6
(4)
Іцков
Євген
/
Ареф'єв
Сергій
Група
05.07.2023
   
Midweek Cup #27
г.Київ, ТК «Динамо Київ»
Кущ
Микола
/
Ковтун
Ігор
-/+
Петряєв
Денис
/
Погребной
Олександр
Фінал за 13 місце
Кущ
Микола
/
Ковтун
Ігор
5/6
(3)
Кущ
Дмитро
/
Гончаренко
Олександр
1/2 за 11 місце
Кущ
Микола
/
Ковтун
Ігор
4/6
Ревенко
Ілля
/
Горінний
Михайло
Група
Кущ
Микола
/
Ковтун
Ігор
1/6
Байдіков
Андрій
/
Москаленко
Ярослав
Група
21.06.2023
   
Midweek Cup #25
г.Київ, Tennis Park
Кущ
Микола
/
Тарасюк
Валерій
+/-
Остроушко
Михайло
/
Пичурин
Артем
Фінал за 9 місце
Кущ
Микола
/
Тарасюк
Валерій
2/6
Ахмадєєв
Євгеній
/
Кожемякін
Андрій
1/2 за 7 місце
Кущ
Микола
/
Тарасюк
Валерій
1/6
Ярошенко
Сергій
/
Москаленко
Ярослав
Група
Кущ
Микола
/
Тарасюк
Валерій
6/4
Шпетний
Сергій
/
Попенков
Артем
Група
31.05.2023
   
PL Midweek Cup #22
г.Київ, ТК «Динамо Київ»
Кущ
Микола
/
Касіч
Вадим
6/4
Байдіков
Андрій
/
Тарасюк
Валерій
Фінал за 5 місце
Кущ
Микола
/
Касіч
Вадим
2/6
Сметанін
Рудольф
/
Погребной
Олександр
1/4 Фіналу
Кущ
Микола
/
Касіч
Вадим
6/5
(4)
Акимов
Вадим
/
Скляр
Олег
Група
Кущ
Микола
/
Касіч
Вадим
6/2
Безносенко
Олексій
/
Бранець
Юрій
Група
21.05.2023
   
Campa cup
г.Буча, Campa
Кущ
Микола
/
Тарасюк
Валерій
-/+
Петров
Дмитро
/
Шамраєв
Сергій
Фінал за 5 місце
Кущ
Микола
/
Тарасюк
Валерій
6/2
Ярошенко
Сергій
/
Комар
Андрій
1/2 за 5 місце
Кущ
Микола
/
Тарасюк
Валерій
5/7
Іцков
Євген
/
Ліпінскас
Норбертас
1/4 Фіналу
Кущ
Микола
/
Тарасюк
Валерій
3/6
Безносенко
Олексій
/
Бранець
Юрій
Група
Кущ
Микола
/
Тарасюк
Валерій
6/2
Ревенко
Ілля
/
Вихристюк
Олексій
Група
14.05.2023
   
PL & SMASH 2023. ProAm Doubles Cup #6
г.Київ, ТК «Динамо Київ»
Кущ
Микола
/
Тарасюк
Валерій
6/2
Безносенко
Олексій
/
Бранець
Юрій
1/2 Фіналу
Кущ
Микола
/
Тарасюк
Валерій
6/3
Семенов
Андрій
/
Сивохін
Сергій
1/4 Фіналу
Кущ
Микола
/
Тарасюк
Валерій
6/0
Лєконцева
Надєжда
/
Лєконцев
Гліб
Група
Кущ
Микола
/
Тарасюк
Валерій
6/7
(3)
Петров
Дмитро
/
Шамраєв
Сергій
Група
10.05.2023
   
PL Midweek Cup #19
г.Київ, Tennis Park
Кущ
Микола
/
Касіч
Вадим
2/6
Макуц
Тарас
/
Шамраєв
Арсеній
Фінал за 5 місце
Кущ
Микола
/
Касіч
Вадим
6/4
Ярошенко
Сергій
/
Кадькаленко
Ігор
1/2 за 5 місце
Кущ
Микола
/
Касіч
Вадим
2/6
Байдіков
Андрій
/
Тарасюк
Валерій
Група
Кущ
Микола
/
Касіч
Вадим
6/2
Безносенко
Олексій
/
Бранець
Юрій
Група
07.05.2023
   
PL & SMASH 2023. ProAm Doubles Cup #5
г.Київ, ТК «Динамо Київ»
Кущ
Микола
/
Тарасюк
Валерій
6/4
Ярошенко
Сергій
/
Кравченко
Володимир
Група
Кущ
Микола
/
Тарасюк
Валерій
6/1
Остроушко
Михайло
/
Пичурин
Артем
Група
Кущ
Микола
/
Тарасюк
Валерій
6/4
Байдіков
Андрій
/
Котовський
Ростислав
Група
Кущ
Микола
/
Тарасюк
Валерій
6/0
Петров
Дмитро
/
Шамраєв
Сергій
Група
29.04.2023
   
Lions Cup #6
г.Київ, Tennis Park
Кущ
Микола
/
Тарасюк
Валерій
-/+
Шпетний
Сергій
/
Карачанський
Дмитро
1/4 за 17 місце
Кущ
Микола
/
Тарасюк
Валерій
8/2
Петров
Дмитро
/
Шамраєв
Сергій
Група
Кущ
Микола
/
Тарасюк
Валерій
8/6
Іцков
Євген
/
Ліпінскас
Норбертас
Група
Кущ
Микола
/
Тарасюк
Валерій
3/8
Яковлєв
Гліб
/
Локшин
Дмитро
Група
09.04.2023
   
PL & SMASH 2023. ProAm Doubles Cup #4
г.Київ, Tennis Park
Кущ
Микола
/
Тарасюк
Валерій
4/6
Долгошеєв
Олег
/
Горенюк
Олександр
1/2 Фіналу
Кущ
Микола
/
Тарасюк
Валерій
7/5
Іцков
Євген
/
Скляр
Олег
Група
Кущ
Микола
/
Тарасюк
Валерій
6/3
Сметанін
Рудольф
/
Євтушенко
Федір
Група
01.04.2023
   
Vihola Grand Cup
г.Бровари, Vihola Grand
Кущ
Микола
/
Тарасюк
Валерій
-/+
Чеботарьов
Артем
/
Николенко
Михаил
1/4 за 9 місце
Кущ
Микола
/
Тарасюк
Валерій
3/8
Городинський
Владислав
/
Кравченко
Володимир
1/8 Фіналу
Кущ
Микола
/
Тарасюк
Валерій
7/9
Крупський
Дмитро
/
Салайчук
Тарас
Група
Кущ
Микола
/
Тарасюк
Валерій
8/3
Зорін
Михайло
/
Корнейко
Євгеній
Група
11.03.2023
   
Lions Cup #5
г.Київ, Tennis Park
Кущ
Микола
/
Тарасюк
Валерій
5/8
Рудницький
Микита
/
Грицан
Валерій
Фінал за 19 місце
Кущ
Микола
/
Тарасюк
Валерій
6/3
Атаманчук
Олег
/
Коваленко
Олександр
1/2 за 19 місце
Кущ
Микола
/
Тарасюк
Валерій
6/4
Малярчук
Ілля
/
Шулікін
Юрій
1/4 за 19 місце
Кущ
Микола
/
Тарасюк
Валерій
6/8
Остроушко
Михайло
/
Ткалич
Тимур
Група
Кущ
Микола
/
Тарасюк
Валерій
5/8
Городинський
Владислав
/
Святун
Антон
Група
08.03.2023
   
PL Midweek Cup #10
г.Київ, Tennis Park
Кущ
Микола
/
Пичурин
Артем
6/4
Біленький
Роман
/
Стасюк
Володимир
Фінал за 7 місце
Кущ
Микола
/
Пичурин
Артем
3/6
Гудь
Платон
/
Фісталь
Герман
1/2 за 5 місце
Кущ
Микола
/
Пичурин
Артем
3/6
Долгошеєв
Олег
/
Кадькаленко
Ігор
Група
Кущ
Микола
/
Пичурин
Артем
6/5
(6)
Остроушко
Михайло
/
Ткалич
Тимур
Група
26.02.2023
   
PL & SMASH 2023. ProAm Doubles Cup #3
г.Вишгород, Sport Villa Grays
Кущ
Микола
/
Тарасюк
Валерій
-/+
Ахмадєєв
Євгеній
/
Ткалич
Тимур
1/2 Фіналу
Кущ
Микола
/
Тарасюк
Валерій
7/6
(7)
Крупський
Дмитро
/
Салайчук
Тарас
1/4 Фіналу
Кущ
Микола
/
Тарасюк
Валерій
7/6
(6)
Петров
Дмитро
/
Шамраєв
Сергій
Група
Кущ
Микола
/
Тарасюк
Валерій
7/5
Остроушко
Михайло
/
Пичурин
Артем
Група
18.02.2023
   
Lions Cup #4
г.Київ, Tennis Park
Кущ
Микола
/
Тарасюк
Валерій
-/+
Байдіков
Андрій
/
Собчук
Олег
1/4 за 9 місце
Кущ
Микола
/
Тарасюк
Валерій
2/8
Бойчук
Роман
/
Ростикус
Михайло
1/8 Фіналу
Кущ
Микола
/
Тарасюк
Валерій
8/5
Безносенко
Олексій
/
Височин
Павло
1/16 Фіналу
Кущ
Микола
/
Тарасюк
Валерій
8/4
Ревенко
Ілля
/
Тарасов
Геннадій
Група
Кущ
Микола
/
Тарасюк
Валерій
4/8
Ахмадєєв
Євгеній
/
Фісталь
Герман
Група
05.02.2023
   
PL & SMASH 2023. ProAm Doubles Cup #2
г.Київ, Olympic Village
Кущ
Микола
/
Тарасюк
Валерій
3/6
Ревенко
Ілля
/
Ткалич
Тимур
1/2 Фіналу
Кущ
Микола
/
Тарасюк
Валерій
6/4
Кущ
Дмитро
/
Фісталь
Герман
1/4 Фіналу
Кущ
Микола
/
Тарасюк
Валерій
6/3
Ахмадєєв
Євгеній
/
Кадькаленко
Ігор
Група
Кущ
Микола
/
Тарасюк
Валерій
1/6
Байдіков
Андрій
/
Гузь
Богдан
Група
28.01.2023
   
Lions Cup #3
г.Київ, Tennis Park
Кущ
Микола
/
Тарасюк
Валерій
-/+
Малярчук
Ілля
/
Чигрин
Олександр
1/2 за 25 місце
Кущ
Микола
/
Тарасюк
Валерій
6/0
Кулабухов
Павло
/
Джура
Євген
1/4 за 25 місце
Кущ
Микола
/
Тарасюк
Валерій
6/8
Алексеенко
Вадим
/
Чічілов
Олександр
Група
Кущ
Микола
/
Тарасюк
Валерій
4/8
Павроз
Олександр
/
Шулікін
Юрій
Група
22.01.2023
   
PL & SMASH 2023. ProAm Doubles Cup #1
г.Київ, Tennis Park
Кущ
Микола
/
Бойко
Леонід
-/+
Біленький
Роман
/
Липко
Максим
1/2 за 5 місце
Кущ
Микола
/
Бойко
Леонід
2/6
Ахмадєєв
Євгеній
/
Салайчук
Тарас
1/4 Фіналу
Кущ
Микола
/
Бойко
Леонід
6/1
Бартюк
Олександр
/
Корнейко
Євгеній
Група
Кущ
Микола
/
Бойко
Леонід
6/2
Кущ
Дмитро
/
Тарасюк
Валерій
Група
01.01.2023
   
Christmas Cup 2022
г.Київ, Tennis Park
Кущ
Микола
/
Фісталь
Герман
10/1
Долгошеєв
Олег
/
Комар
Андрій
Фінал
Кущ
Микола
/
Фісталь
Герман
7/5
Байдіков
Андрій
/
Козир
Борис
1/2 Фіналу
Кущ
Микола
/
Фісталь
Герман
6/1
Городинський
Владислав
/
Садовой
Андрій
1/4 Фіналу
Кущ
Микола
/
Фісталь
Герман
6/2
Ахмадєєв
Євгеній
/
Ареф'єв
Сергій
Група
Кущ
Микола
/
Фісталь
Герман
4/6
Долгошеєв
Олег
/
Комар
Андрій
Група
Кущ
Микола
/
Фісталь
Герман
6/3
Щербина
Едуард
/
Горінний
Михайло
Група
21.12.2022
   
PL mini 32
г.Київ, Tennis Park
Кущ
Микола
/
Гончаренко
Олександр
3/6
Долгошеєв
Олег
/
Храмцов
Александр
3а 3 місце
Кущ
Микола
/
Гончаренко
Олександр
2/6
Макуц
Тарас
/
Шамраєв
Арсеній
1/2 Фіналу
Кущ
Микола
/
Гончаренко
Олександр
6/3
Ахмадєєв
Євгеній
/
Ареф'єв
Сергій
Група
Кущ
Микола
/
Гончаренко
Олександр
6/3
Архипов
Станіслав
/
Старостін
Олександр
Група
14.12.2022
   
PL mini 31
г.Київ, Tennis Park
Кущ
Микола
/
Касіч
Вадим
6/1
Долгошеєв
Олег
/
Єзерський
Сергій
Фінал
Кущ
Микола
/
Касіч
Вадим
6/0
Векуа
Бакур
/
Пичурин
Артем
1/2 Фіналу
Кущ
Микола
/
Касіч
Вадим
6/2
Байдіков
Андрій
/
Тарасюк
Валерій
Група
Кущ
Микола
/
Касіч
Вадим
5/6
(6)
Жовнерчук
Володимир
/
Біленький
Роман
Група
03.12.2022
   
Lions Cup #2
г.Київ, Tennis Park
Кущ
Микола
/
Тарасюк
Валерій
6/0
Колісник
Олексій
/
Гузь
Богдан
Фінал за 17 місце
Кущ
Микола
/
Тарасюк
Валерій
+/-
Макуц
Тарас
/
Пичурин
Артем
1/2 за 17 місце
Кущ
Микола
/
Тарасюк
Валерій
5/8
Богданов
Андрій
/
Кононенко
Дмитро
1/16 Фіналу
Кущ
Микола
/
Тарасюк
Валерій
1/8
Каминін
Дмитро
/
Чигрин
Олександр
Група
Кущ
Микола
/
Тарасюк
Валерій
8/5
Харитонов
Віталій
/
Поляков
Едгар
Група
30.11.2022
   
PL mini 29
г.Київ, Tennis Park
Кущ
Микола
/
Гончаренко
Олександр
-/+
Клименко
Анатолій
/
Кожемякін
Андрій
1/2 за 9 місце
Кущ
Микола
/
Гончаренко
Олександр
0/3
Байдіков
Андрій
/
Тарасюк
Валерій
Група
Кущ
Микола
/
Гончаренко
Олександр
5/6
(5)
Шумицький
Олександр
/
Біленький
Роман
Група
23.11.2022
   
PL mini 28
г.Київ, Tennis Park
Кущ
Микола
/
Гончаренко
Олександр
6/5
(6)
Макуц
Тарас
/
Шамраєв
Арсеній
Фінал
Кущ
Микола
/
Гончаренко
Олександр
6/5
(5)
Сметанін
Рудольф
/
Костанецький
Володимир
1/2 Фіналу
Кущ
Микола
/
Гончаренко
Олександр
6/4
Долгошеєв
Олег
/
Горенюк
Олександр
Група
Кущ
Микола
/
Гончаренко
Олександр
6/4
Остроушко
Михайло
/
Неміровський
Микола
Група
09.11.2022
   
PL mini 26
г.Київ, Tennis Park
Кущ
Микола
/
Гончаренко
Олександр
4/6
Байдіков
Андрій
/
Тарасюк
Валерій
Фінал за 5 місце
Кущ
Микола
/
Гончаренко
Олександр
6/2
Іцков
Євген
/
Скляр
Олег
1/2 за 5 місце
Кущ
Микола
/
Гончаренко
Олександр
4/6
Сметанін
Рудольф
/
Костанецький
Володимир
Група
Кущ
Микола
/
Гончаренко
Олександр
6/1
Векуа
Бакур
/
Лашин
Сергій
Група
12.10.2022
   
PL mini 22
г.Київ, Tennis Park
Кущ
Микола
/
Кравченко
Володимир
6/3
Векуа
Бакур
/
Лашин
Сергій
1/2 Фіналу
Кущ
Микола
/
Кравченко
Володимир
6/1
Остроушко
Михайло
/
Неміровський
Микола
Група
Кущ
Микола
/
Кравченко
Володимир
6/1
Малярчук
Ілля
/
Горенюк
Олександр
Група
02.10.2022
   
PL & SMASH 2022. ProAm Doubles Cup #10
г.Київ, Tennis Park
Кущ
Микола
/
Тарасюк
Валерій
6/3
Городинський
Владислав
/
Рябченко
Валерій
Фінал
Кущ
Микола
/
Тарасюк
Валерій
7/6
(2)
Сметанін
Рудольф
/
Євтушенко
Федір
1/2 Фіналу
Кущ
Микола
/
Тарасюк
Валерій
1/6
Остроушко
Михайло
/
Неміровський
Микола
Група
Кущ
Микола
/
Тарасюк
Валерій
6/4
Каминін
Дмитро
/
Білий
Олексій
Група
Кущ
Микола
/
Тарасюк
Валерій
6/2
Вовк
Олексій
/
Яковер
Людмила
Група
14.09.2022
   
PL mini 18
г.Київ, Tennis Park
Кущ
Микола
/
Тарасюк
Валерій
-/+
Ревенко
Ілля
/
Пичурин
Артем
3а 3 місце
Кущ
Микола
/
Тарасюк
Валерій
5/6
(9)
Байдіков
Андрій
/
Ареф'єв
Сергій
1/2 Фіналу
Кущ
Микола
/
Тарасюк
Валерій
6/0
Пономарьов
Олексій
/
Гонтовой
Максим
Група
Кущ
Микола
/
Тарасюк
Валерій
5/6
(5)
Петров
Дмитро
/
Горінний
Михайло
Група
04.09.2022
   
PL & SMASH 2022. ProAm Doubles Cup #7
г.Київ, ТК «Динамо Київ»
Кущ
Микола
/
Тарасюк
Валерій
-/+
Долгошеєв
Олег
/
Єзерський
Сергій
Фінал
Кущ
Микола
/
Тарасюк
Валерій
6/1
Сметанін
Рудольф
/
Костанецький
Володимир
1/2 Фіналу
Кущ
Микола
/
Тарасюк
Валерій
7/6
(3)
Городинський
Владислав
/
Кравченко
Володимир
Група
Кущ
Микола
/
Тарасюк
Валерій
6/0
Липко
Максим
/
Стасюк
Володимир
Група
28.08.2022
   
PL & SMASH 2022. ProAm Doubles Cup #6
г.Київ, ТК «Динамо Київ»
Кущ
Микола
/
Тарасюк
Валерій
6/2
Ревенко
Ілля
/
Пичурин
Артем
Група
Кущ
Микола
/
Тарасюк
Валерій
5/7
Ляхович
Андрій
/
Фісталь
Герман
Група
Кущ
Микола
/
Тарасюк
Валерій
4/6
Долгошеєв
Олег
/
Єзерський
Сергій
Група
21.08.2022
   
PL & SMASH 2022.Doubles Cup #11
г.Київ, ТК «Динамо Київ»
Кущ
Микола
/
Тарасюк
Валерій
6/3
Сметанін
Рудольф
/
Лавруша
Микола
3а 3 місце
Кущ
Микола
/
Тарасюк
Валерій
5/7
Долгошеєв
Олег
/
Єзерський
Сергій
1/2 Фіналу
Кущ
Микола
/
Тарасюк
Валерій
6/0
Кущ
Дмитро
/
Бойко
Леонід
Група
Кущ
Микола
/
Тарасюк
Валерій
7/6
(2)
Ляхович
Андрій
/
Фісталь
Герман
Група
Кущ
Микола
/
Тарасюк
Валерій
6/2
Ревенко
Ілля
/
Поляков
Едгар
Група
17.07.2022
   
PL & SMASH 2022.Doubles Cup #10
г.Київ, Tennis Park
Кущ
Микола
/
Тарасюк
Валерій
0/5
Каминін
Дмитро
/
Фісталь
Герман
Фінал
Кущ
Микола
/
Тарасюк
Валерій
6/2
Ляхович
Андрій
/
Шамраєв
Сергій
1/2 Фіналу
Кущ
Микола
/
Тарасюк
Валерій
6/1
Сметанін
Рудольф
/
Євтушенко
Федір
1/4 Фіналу
Кущ
Микола
/
Тарасюк
Валерій
6/1
Стасюк
Володимир
/
Біленький
Роман
Група
Кущ
Микола
/
Тарасюк
Валерій
5/7
Долгошеєв
Олег
/
Єзерський
Сергій
Група
03.07.2022
   
PL & SMASH 2022.Doubles Cup #9
г.Київ, ТК «Динамо Київ»
Кущ
Микола
/
Тарасюк
Валерій
7/6
(4)
Долгошеєв
Олег
/
Єзерський
Сергій
Фінал
Кущ
Микола
/
Тарасюк
Валерій
6/4
Авдєєв
Артем
/
Кадькаленко
Ігор
1/2 Фіналу
Кущ
Микола
/
Тарасюк
Валерій
6/2
Городинський
Владислав
/
Кравченко
Володимир
1/4 Фіналу
Кущ
Микола
/
Тарасюк
Валерій
6/4
Кущ
Дмитро
/
Касіч
Вадим
Група
Кущ
Микола
/
Тарасюк
Валерій
2/6
Долгошеєв
Олег
/
Єзерський
Сергій
Група
08.05.2022
   
PL & SMASH 2022. ProAm Doubles Cup #2
г.Київ, Корти на подолі
Кущ
Микола
/
Бойко
Леонід
-/+
Сметанін
Рудольф
/
Варес
Олексій
Фінал за 5 місце
Кущ
Микола
/
Бойко
Леонід
3/6
Долгошеєв
Олег
/
Єзерський
Сергій
1/4 Фіналу
Кущ
Микола
/
Бойко
Леонід
6/2
Авдєєв
Артем
/
Кадькаленко
Ігор
Група
Кущ
Микола
/
Бойко
Леонід
5/7
Сметанін
Рудольф
/
Варес
Олексій
Група
20.02.2022
   
PL & SMASH 2022. Doubles Cup #7
г.Київ, Olympic Village
Кущ
Микола
/
Бойко
Леонід
4/6
Ляхович
Андрій
/
Симачев
Денис
Фінал
Кущ
Микола
/
Бойко
Леонід
6/3
Городинський
Владислав
/
Добрый
Алексей
1/2 Фіналу
Кущ
Микола
/
Бойко
Леонід
6/3
Аксьонов
Олександр
/
Грига
Іван
1/4 Фіналу
Кущ
Микола
/
Бойко
Леонід
6/4
Петренко
Анатолій
/
Кравченко
Володимир
Група
Кущ
Микола
/
Бойко
Леонід
6/4
Байдіков
Андрій
/
Місечко
Володимир
Група
23.01.2022
   
PL & SMASH 2022. Doubles Cup #3
г.Київ, Olympic Village
Кущ
Микола
/
Кадькаленко
Ігор
3/6
Гудь
Платон
/
Гусак
Владимир
1/2 за 7 місце
Кущ
Микола
/
Кадькаленко
Ігор
2/6
Ляхович
Андрій
/
Лебідь
Юрій
Група
Кущ
Микола
/
Кадькаленко
Ігор
4/6
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
Група
31.10.2021
   
PL & SMASH 2021. Doubles Cup #39
г.Київ, Olympic Village
Кущ
Микола
/
Бойко
Леонід
-/+
Долгошеєв
Олег
/
Кадькаленко
Ігор
Фінал за 9 місце
Кущ
Микола
/
Бойко
Леонід
4/6
Полищук
Игорь
/
Сивохін
Сергій
1/8 Фіналу
Кущ
Микола
/
Бойко
Леонід
2/6
Попов
Олексій
/
Акимов
Вадим
Група
Кущ
Микола
/
Бойко
Леонід
7/6
(5)
Єгоров
Василій
/
Кравченко
Володимир
Група
03.10.2021
   
PL & SMASH 2021. ProAm Doubles Cup #9
г.Київ, Olympic Village
Кущ
Микола
/
Бойко
Леонід
-/+
Пузанов
Денис
/
Липко
Максим
1/2 за 5 місце
Кущ
Микола
/
Бойко
Леонід
2/6
Долгошеєв
Олег
/
Костанецький
Володимир
1/4 Фіналу
Кущ
Микола
/
Бойко
Леонід
6/0
Аксьонов
Олександр
/
Єзерський
Сергій
Група
Кущ
Микола
/
Бойко
Леонід
+/-
Сметанін
Рудольф
/
Антонов
Виталий
Група
01.08.2021
   
PL & SMASH 2021. Doubles Cup #27
г.Київ, Olympic Village
Кущ
Микола
/
Бойко
Леонід
-/+
Акимов
Вадим
/
Грибанов
Николай
Фінал за 11 місце
Кущ
Микола
/
Бойко
Леонід
6/4
Сєдоплатов
В'ячеслав
/
Гусак
Владимир
1/2 за 11 місце
Кущ
Микола
/
Бойко
Леонід
0/6
Пузанов
Денис
/
Біленький
Роман
Група
Кущ
Микола
/
Бойко
Леонід
6/3
Попов
Олексій
/
Липко
Максим
Група
25.04.2021
   
PL & SMASH 2021. Doubles Cup #15
г.Київ, Olympic Village
Кущ
Микола
/
Бойко
Леонід
4/6
Клименко
Сергей
/
Біленький
Роман
1/2 за 15 місце
Кущ
Микола
/
Бойко
Леонід
2/6
Байдіков
Андрій
/
Скляр
Олег
Група
Кущ
Микола
/
Бойко
Леонід
6/7
(8)
Пузанов
Денис
/
Невесенко
Константин
Група
10.01.2021
   
PL & SMASH 2021. Doubles Cup #2
г.Київ, Olympic Village
Кущ
Микола
/
Каплин
Игорь
6/0
Сєдоплатов
В'ячеслав
/
Храмцов
Александр
Фінал
Кущ
Микола
/
Каплин
Игорь
7/5
Попов
Олексій
/
Шипіцин
Ігор
1/2 Фіналу
Кущ
Микола
/
Каплин
Игорь
6/2
Кудыма
Петр
/
Кравченко
Володимир
1/4 Фіналу
Кущ
Микола
/
Каплин
Игорь
7/6
(2)
Єгоров
Василій
/
Грасевич
Ігор
Група
Кущ
Микола
/
Каплин
Игорь
6/0
Акимов
Вадим
/
Біленький
Роман
Група
03.01.2021
   
PL & SMASH 2021. Doubles Cup #1
г.Київ, Olympic Village
Кущ
Микола
/
Бойко
Леонід
-/+
Тятков
Микита
/
Біленький
Роман
1/2 за 5 місце
Кущ
Микола
/
Бойко
Леонід
4/6
Неманіхін
Віктор
/
Скляр
Олег
1/4 Фіналу
Кущ
Микола
/
Бойко
Леонід
3/6
Шипіцин
Ігор
/
Шипицын
Михаил
Група
Кущ
Микола
/
Бойко
Леонід
6/0
Сметанін
Рудольф
/
Селюк
Александр
Група
25.10.2020
   
PL & SMASH 2020. Doubles Cup #31
г.Київ, Olympic Village
Кущ
Микола
/
Бойко
Леонід
7/5
Авдєєв
Артем
/
Шамраєв
Сергій
Фінал
Кущ
Микола
/
Бойко
Леонід
6/3
Байдіков
Андрій
/
Шпортько
Валерій
1/2 Фіналу
Кущ
Микола
/
Бойко
Леонід
6/4
Шипіцин
Ігор
/
Шипицын
Михаил
Група
Кущ
Микола
/
Бойко
Леонід
6/0
Васильев
Никита
/
Мельник
Костя
Група
16.10.2020
   
КИЕВСКАЯ ОСЕНЬ 2020
г.Київ, Olympic Village
Костанецький
Володимир
/
Кущ
Микола
8/9
(3)
Левчук
Валентин
/
Алексеенко
Вадим
1/16 Фіналу
Костанецький
Володимир
/
Кущ
Микола
6/4
Панченко
Олег
/
Туваков
Артем
Група
Костанецький
Володимир
/
Кущ
Микола
6/0
Осокін
Андрій
/
Сергеєв
Юрій
Група
12.09.2020
   
PL & SMASH 2020. Doubles Cup #26
г.Київ, Olympic Village
Кущ
Микола
/
Бойко
Леонід
1/6
Аксьонов
Олександр
/
Момот
Андрей
1/2 Фіналу
Кущ
Микола
/
Бойко
Леонід
7/5
Петряєв
Денис
/
Нікулін
Ігор
1/4 Фіналу
Кущ
Микола
/
Бойко
Леонід
6/1
Мільченко
Денис
/
Скляр
Игорь
1/8 Фіналу
Кущ
Микола
/
Бойко
Леонід
3/6
Горох
Александр
/
Липко
Максим
Група
Кущ
Микола
/
Бойко
Леонід
6/2
Гудь
Платон
/
Селюк
Александр
Група
05.07.2020
   
PL & SMASH Pro Am Doubles Cup #1
г.Київ, Olympic Village
Кущ
Микола
/
Бойко
Леонід
-/+
Мільченко
Денис
/
Сазонов
Олег
1/2 за 5 місце
Кущ
Микола
/
Бойко
Леонід
2/6
Смирнов
Артем
/
Невесенко
Константин
1/4 Фіналу
Кущ
Микола
/
Бойко
Леонід
6/0
Туваков
Артем
/
Грасевич
Ігор
1/8 Фіналу
Кущ
Микола
/
Бойко
Леонід
6/1
Кудыма
Петр
/
Кравченко
Володимир
Група
Кущ
Микола
/
Бойко
Леонід
5/7
Каминін
Дмитро
/
Арнаутович
Віктор
Група
13.06.2020
   
Premier League 2020. Doubles Cup #17
г.Київ, Olympic Village
Кущ
Микола
/
Бойко
Леонід
6/0
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
Фінал
Кущ
Микола
/
Бойко
Леонід
6/4
Сєдоплатов
В'ячеслав
/
Вісіконенко
Віталій
1/2 Фіналу
Кущ
Микола
/
Бойко
Леонід
6/1
Кудыма
Кирилл
/
Грасевич
Ігор
Група
Кущ
Микола
/
Бойко
Леонід
6/3
Ляхович
Андрій
/
Симачев
Денис
Група
30.05.2020
   
Premier League 2020. Doubles Cup #15
г.Київ, Olympic Village
Кущ
Микола
/
Бойко
Леонід
6/4
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
Фінал
Кущ
Микола
/
Бойко
Леонід
6/2
Сєдоплатов
В'ячеслав
/
Попко
Віктор
1/2 Фіналу
Кущ
Микола
/
Бойко
Леонід
6/4
Неманіхін
Віктор
/
Грига
Іван
1/4 Фіналу
Кущ
Микола
/
Бойко
Леонід
6/3
Кудыма
Кирилл
/
Тарасюк
Валерій
Група
Кущ
Микола
/
Бойко
Леонід
6/4
Шпетний
Сергій
/
Липко
Максим
Група
16.05.2020
   
Premier League 2020. Doubles Cup #14
г.Київ, Olympic Village
Кущ
Микола
/
Бойко
Леонід
3/6
Кудыма
Петр
/
Тарасюк
Валерій
Фінал
Кущ
Микола
/
Бойко
Леонід
6/3
Шпетний
Сергій
/
Липко
Максим
1/2 Фіналу
Кущ
Микола
/
Бойко
Леонід
6/1
Белинский
Дмитрий
/
Костанецький
Володимир
Група
Кущ
Микола
/
Бойко
Леонід
6/4
Кудыма
Петр
/
Тарасюк
Валерій
Група
02.05.2020
   
Premier League 2020. Doubles Cup #12
г.Київ, Olympic Village
Кущ
Микола
/
Бойко
Леонід
2/6
Байдіков
Андрій
/
Бранець
Юрій
1/2 Фіналу
Кущ
Микола
/
Бойко
Леонід
6/3
Попов
Олексій
/
Липко
Максим
Група
Кущ
Микола
/
Бойко
Леонід
6/4
Белинский
Дмитрий
/
Невесенко
Константин
Група
14.03.2020
   
Premier League 2020. Doubles Cup #11
г.Київ, Корти на подолі
Кущ
Микола
/
Бойко
Леонід
4/6
Семенов
Андрій
/
Сивохін
Сергій
Фінал
Кущ
Микола
/
Бойко
Леонід
6/4
Клименко
Влад
/
Ярина
Ігор
1/2 Фіналу
Кущ
Микола
/
Бойко
Леонід
2/6
Семенов
Андрій
/
Сивохін
Сергій
Група
Кущ
Микола
/
Бойко
Леонід
6/3
Неманіхін
Віктор
/
Нікулін
Ігор
Група
07.03.2020
   
Premier League 2020. Doubles Cup #10
г.Київ, Корти на подолі
Кущ
Микола
/
Симачев
Денис
1/6
Сметанін
Рудольф
/
Грибанов
Николай
Фінал
Кущ
Микола
/
Симачев
Денис
6/3
Петряєв
Денис
/
Смелянский
Вадим
1/2 Фіналу
Кущ
Микола
/
Симачев
Денис
6/4
Домнинский
Даниил
/
Бранець
Юрій
1/4 Фіналу
Кущ
Микола
/
Симачев
Денис
6/4
Авдєєв
Артем
/
Кохно
Александр
Група
Кущ
Микола
/
Симачев
Денис
4/6
Сметанін
Рудольф
/
Грибанов
Николай
Група
29.02.2020
   
Premier League 2020. Doubles Cup #9
г.Київ, Корти на подолі
Кущ
Микола
/
Кохно
Александр
2/6
Сєдоплатов
В'ячеслав
/
Суровцев
Сергій
3а 3 місце
Кущ
Микола
/
Кохно
Александр
4/6
Клименко
Влад
/
Ярина
Ігор
1/2 Фіналу
Кущ
Микола
/
Кохно
Александр
6/3
Макуц
Тарас
/
Каплин
Игорь
1/4 Фіналу
Кущ
Микола
/
Кохно
Александр
6/2
Семенов
Андрій
/
Сивохін
Сергій
Група
Кущ
Микола
/
Кохно
Александр
3/6
Неманіхін
Віктор
/
Грасевич
Ігор
Група
15.02.2020
   
Premier League 2020. Doubles Cup #7
г.Київ, Корти на подолі
Кущ
Микола
/
Бойко
Леонід
2/6
Семенов
Андрій
/
Сивохін
Сергій
Фінал
Кущ
Микола
/
Бойко
Леонід
6/4
Петряєв
Денис
/
Шамраєв
Сергій
1/2 Фіналу
Кущ
Микола
/
Бойко
Леонід
6/4
Домнинский
Даниил
/
Смелянский
Вадим
1/4 Фіналу
Кущ
Микола
/
Бойко
Леонід
6/3
Каменєв
Андрій
/
Дружченко
Игорь
Група
Кущ
Микола
/
Бойко
Леонід
4/6
Авдєєв
Артем
/
Кратюк
Віталій
Група
Кущ
Микола
/
Бойко
Леонід
6/3
Неманіхін
Віктор
/
Кругліков
Артур
Група
25.01.2020
   
Premier League 2020. Doubles Cup #4
г.Київ, Корти на подолі
Кущ
Микола
/
Бойко
Леонід
-/+
Авдєєв
Артем
/
Грасевич
Ігор
Фінал за 5 місце
Кущ
Микола
/
Бойко
Леонід
+/-
Петряєв
Денис
/
Скузь
Анатолий
1/2 за 5 місце
Кущ
Микола
/
Бойко
Леонід
2/6
Попов
Олексій
/
Липко
Максим
1/4 Фіналу
Кущ
Микола
/
Бойко
Леонід
6/1
Авдєєв
Артем
/
Грасевич
Ігор
Група
Кущ
Микола
/
Бойко
Леонід
6/3
Кущ
Дмитро
/
Смелянский
Вадим
Група
18.01.2020
   
Premier League 2020. Doubles Cup #3
г.Київ, Корти на подолі
Кущ
Микола
/
Гуревич
Олег
-/+
Белоусов
Артем
/
Стасюк
Володимир
1/2 за 5 місце
Кущ
Микола
/
Гуревич
Олег
3/6
Белинский
Дмитрий
/
Бранець
Юрій
1/4 Фіналу
Кущ
Микола
/
Гуревич
Олег
6/3
Сєдоплатов
В'ячеслав
/
Негрич
Микола
Група
Кущ
Микола
/
Гуревич
Олег
7/5
Байдіков
Андрій
/
Грибанов
Николай
Група
11.01.2020
   
Premier League 2020. Doubles Cup #2
г.Київ, Корти на подолі
Кущ
Микола
/
Гуревич
Олег
+/-
Петряєв
Денис
/
Грига
Іван
3а 3 місце
Кущ
Микола
/
Гуревич
Олег
4/6
Авдєєв
Артем
/
Кратюк
Віталій
1/2 Фіналу
Кущ
Микола
/
Гуревич
Олег
4/6
Байдіков
Андрій
/
Селюк
Александр
Група
Кущ
Микола
/
Гуревич
Олег
6/2
Сметанін
Рудольф
/
Кохно
Александр
Група
Кущ
Микола
/
Гуревич
Олег
6/1
Шпетний
Сергій
/
Липко
Максим
Група
29.11.2019
   
ТУРНИР ПАМЯТИ СТАНИСЛАВА СЕЛЮКА
г.Київ, Olympic Village
Бойко
Леонід
/
Кущ
Микола
0/8
Голод
Олег
/
Аксьонов
Олександр
1/4 за 9 місце
Бойко
Леонід
/
Кущ
Микола
0/8
Акимов
Вадим
/
Байдіков
Андрій
1/8 Фіналу
Бойко
Леонід
/
Кущ
Микола
8/4
Шалай
Александр
/
Неманіхін
Віктор
Група
Бойко
Леонід
/
Кущ
Микола
4/8
Федорченко
Михайло
/
Ляхович
Андрій
Група
23.11.2019
   
ТВД Doubles Cup #8
г.Київ, Корти на подолі
Кущ
Микола
/
Бойко
Леонід
4/6
Петряєв
Денис
/
Бранець
Юрій
Фінал
Кущ
Микола
/
Бойко
Леонід
6/1
Ляхович
Андрій
/
Скляр
Олег
1/2 Фіналу
Кущ
Микола
/
Бойко
Леонід
6/2
Лалєтін
Деніс
/
Невесенко
Константин
1/4 Фіналу
Кущ
Микола
/
Бойко
Леонід
2/6
Петряєв
Денис
/
Бранець
Юрій
Група
Кущ
Микола
/
Бойко
Леонід
6/4
Кущ
Дмитро
/
Смелянский
Вадим
Група
18.10.2019
   
КИЕВСКАЯ ОСЕНЬ 2019
г.Київ, Olympic Village
Селюк
Александр
/
Кущ
Микола
2/6
Петроченко
Андрій
/
Колісник
Олексій
1/4 за 9 місце
Селюк
Александр
/
Кущ
Микола
7/9
Костанецький
Володимир
/
Манафов
Владислав
1/8 Фіналу
Селюк
Александр
/
Кущ
Микола
8/3
Липко
Максим
/
Єгоров
Василій
1/16 Фіналу
Селюк
Александр
/
Кущ
Микола
8/1
Шамраєв
Сергій
/
Цепляев
Евгений
Група
Селюк
Александр
/
Кущ
Микола
6/8
Королев
Сергей
/
Garuts
Marcis
Група
31.05.2019
   
КИЕВСКАЯ ВЕСНА 2019
г.Київ, Olympic Village
Грига
Іван
/
Кущ
Микола
-/+
Грибанов
Николай
/
Белинский
Александр
1/8 за 17 місце
Грига
Іван
/
Кущ
Микола
2/8
Гаврилов
Роланд
/
Руденко
Сергей
1/16 Фіналу
Грига
Іван
/
Кущ
Микола
3/8
Лобанов
Вадим
/
Приходько
Олег
Група
Грига
Іван
/
Кущ
Микола
8/4
Голод
Олег
/
Филима
Денис
Група
14.12.2018
   
ТУРНИР ПАМЯТИ СТАНИСЛАВА СЕЛЮКА
г.Київ, Olympic Village
Кущ
Микола
/
Бойко
Леонід
0/8
Петров
Дмитро
/
Ендржиевский
Влад.
1/4 за 9 місце
Кущ
Микола
/
Бойко
Леонід
5/8
Молчанов
Денис
/
Москаленко
Ярослав
1/8 Фіналу
Кущ
Микола
/
Бойко
Леонід
8/3
Кущ
Дмитро
/
Саймонд
Шефер
Група
Кущ
Микола
/
Бойко
Леонід
3/8
Долгошеєв
Олег
/
Попко
Вадим
Група
Кущ
Микола
/
Бойко
Леонід
8/6
Яковлєв
Гліб
/
Кравченко
Володимир
Група
19.10.2018
   
КИЕВСКАЯ ОСЕНЬ 2018
г.Київ, Olympic Village
Бойко
Леонід
/
Кущ
Микола
-/+
Левчук
Валентин
/
Аксьонов
Олександр
1/4 за 9 місце
Бойко
Леонід
/
Кущ
Микола
4/8
Москаленко
Ярослав
/
Філіма
Михайло
1/8 Фіналу
Бойко
Леонід
/
Кущ
Микола
9/8
Сідак
Олег
/
Алексеенко
Гліб
1/16 Фіналу
Бойко
Леонід
/
Кущ
Микола
8/2
Михоничев
Алексей
/
Ахмадєєв
Євгеній
Група
Бойко
Леонід
/
Кущ
Микола
9/7
Лапчик
Руслан
/
Вариченко
Александр
Група
30.03.2018
   
КИЕВСКАЯ ВЕСНА 2018
г.Київ, Olympic Village
Голод
Олег
/
Кущ
Микола
4/8
Добрынский
Роман
/
Смирнов
Артем
1/2 за 9 місце
Голод
Олег
/
Кущ
Микола
8/4
Липко
Максим
/
Бобров
Максим
1/4 за 9 місце
Голод
Олег
/
Кущ
Микола
7/9
Давыдов
Максим
/
Кажера
Василий
1/8 Фіналу
Голод
Олег
/
Кущ
Микола
8/4
Комар
Андрій
/
Алексеенко
Вадим
Група
Голод
Олег
/
Кущ
Микола
8/6
Котлов
Сергей
/
Вариченко
Александр
Група
24.03.2018
   
RTF AM/PRO CUP
г.Київ, Корти на подолі
Кущ
Микола
/
Фісталь
Герман
-/+
Симачев
Денис
/
Каминін
Дмитро
Фінал за 5 місце
Кущ
Микола
/
Фісталь
Герман
3/6
Липко
Максим
/
Бобров
Максим
1/4 Фіналу
Кущ
Микола
/
Фісталь
Герман
4/6
Хачатурян
Артем
/
Неманіхін
Віктор
Група
Кущ
Микола
/
Фісталь
Герман
6/0
Скляр
Олег
/
Чернов
Александр
Група
10.03.2018
   
RTF March AM/PRO CUP
г.Київ, Корти на подолі
Бойко
Леонід
/
Кущ
Микола
6/8
Симачев
Денис
/
Чеботарьов
Артем
3а 3 місце
Бойко
Леонід
/
Кущ
Микола
5/7
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
1/2 Фіналу
Бойко
Леонід
/
Кущ
Микола
5/7
Хачатурян
Артем
/
Неманіхін
Віктор
Група
Бойко
Леонід
/
Кущ
Микола
6/3
Попко
Віктор
/
Кудыма
Петр
Група
10.02.2018
   
RTF February AM/PRO CUP
г.Київ, Корти на подолі
Бойко
Леонід
/
Кущ
Микола
3/6
Голод
Олег
/
Кудыма
Петр
Група
Бойко
Леонід
/
Кущ
Микола
4/6
Сидак
Юрий
/
Петряєв
Денис
Група
15.12.2017
   
ТУРНИР ПАМЯТИ СТАНИСЛАВА СЕЛЮКА
г.Київ, Olympic Village
Бойко
Леонід
/
Кущ
Микола
2/8
Кононенко
Дмитро
/
Чеботарьов
Артем
1/2 за 5 місце
Бойко
Леонід
/
Кущ
Микола
4/8
Костанецький
Володимир
/
Манафов
Владислав
1/4 Фіналу
Бойко
Леонід
/
Кущ
Микола
8/6
Левчук
Валентин
/
Рудницький
Микита
1/8 Фіналу
Бойко
Леонід
/
Кущ
Микола
7/9
Голод
Олег
/
Молчанов
Денис
Група
Бойко
Леонід
/
Кущ
Микола
8/3
Комар
Андрій
/
Васильев
Антон
Група
08.12.2017
   
PLATINUM LEAGUE 4 ЭТАП
г.Київ, Olympic Village
Бойко
Леонід
/
Кущ
Микола
-/+
Добрынский
Роман
/
Маштаков
Никита
1/4 за 9 місце
Бойко
Леонід
/
Кущ
Микола
6/8
Филима
Денис
/
Філіма
Михайло
1/8 Фіналу
Бойко
Леонід
/
Кущ
Микола
4/6
Челомбитько
Сергей
/
Кудыма
Петр
Група
Бойко
Леонід
/
Кущ
Микола
6/3
Туваков
Артем
/
Попович
Орест
Група
Бойко
Леонід
/
Кущ
Микола
6/2
Смелянский
Вадим
/
Бобров
Максим
Група
20.10.2017
   
КИЕВСКАЯ ОСЕНЬ 2017
г.Київ, Olympic Village
Бойко
Леонід
/
Кущ
Микола
5/8
Байдіков
Андрій
/
Петроченко
Андрій
1/2 за 9 місце
Бойко
Леонід
/
Кущ
Микола
8/6
Мармузов
Виктор
/
Ярошенко
Сергій
1/4 за 9 місце
Бойко
Леонід
/
Кущ
Микола
3/8
Гаврилов
Роланд
/
Руденко
Сергей
1/8 Фіналу
Бойко
Леонід
/
Кущ
Микола
8/6
Котлов
Сергей
/
Вариченко
Александр
1/16 Фіналу
Бойко
Леонід
/
Кущ
Микола
8/0
Филима
Денис
/
Попко
Евгений
Група
Бойко
Леонід
/
Кущ
Микола
8/3
Гелеверя
Иван
/
Варгачев
Максим
Група
15.09.2017
   
PLATINUM LEAGUE 3 ЭТАП
г.Київ, Olympic Village
Бойко
Леонід
/
Кущ
Микола
-/+
Горін
Андрій
/
Агафонов
Александр
1/4 за 9 місце
Бойко
Леонід
/
Кущ
Микола
4/8
Федорченко
Михайло
/
Сєдоплатов
В'ячеслав
1/8 Фіналу
Бойко
Леонід
/
Кущ
Микола
8/3
Курмалеев
Александр
/
Шалай
Александр
Група
Бойко
Леонід
/
Кущ
Микола
8/6
Каминін
Дмитро
/
Симачев
Денис
Група
Бойко
Леонід
/
Кущ
Микола
8/9
(10)
Мармузов
Виктор
/
Ярошенко
Сергій
Група
23.06.2017
   
PLATINUM LEAGUE 2 ЭТАП
г.Одеса , Лаун Теннис Клуб (Lawn Tennis Club)
Голод
Олег
/
Кущ
Микола
3/8
Котлов
Сергей
/
Вариченко
Александр
1/2 за 9 місце
Голод
Олег
/
Кущ
Микола
8/2
Павленко
Сергей
/
Сєдоплатов
В'ячеслав
1/4 за 9 місце
Голод
Олег
/
Кущ
Микола
7/9
Лобанов
Вадим
/
Белинский
Александр
1/8 Фіналу
Голод
Олег
/
Кущ
Микола
4/8
Сачко
Дмитрий
/
Мільченко
Денис
Група
Голод
Олег
/
Кущ
Микола
8/3
Осокін
Андрій
/
Сергеєв
Юрій
Група
26.05.2017
   
КИЕВСКАЯ ВЕСНА 2017
г.Київ, Olympic Village
Бойко
Леонід
/
Кущ
Микола
-/+
Соколов
Вадим
/
Бубка
Сергей
1/8 за 17 місце
Бойко
Леонід
/
Кущ
Микола
4/6
Суровцев
Сергій
/
Сметанін
Рудольф
Група
Бойко
Леонід
/
Кущ
Микола
4/6
Гаврилов
Роланд
/
Руденко
Сергей
Група
Бойко
Леонід
/
Кущ
Микола
2/6
Полгородник
Анатолий
/
Гордіенко
Дмитро
Група
14.05.2017
   
RTF May AM/PRO CUP
г.Київ, Корти на Оболоні
Бойко
Леонід
/
Кущ
Микола
3/6
Шумской
Михаил
/
Полищук
Андрей
Група
Бойко
Леонід
/
Кущ
Микола
1/6
Бадду
Лазарь
/
Ужиловский
Владимир
Група
Бойко
Леонід
/
Кущ
Микола
1/6
Сідак
Олег
/
Чеботарьов
Артем
Група
18.03.2017
   
PLATINUM LEAGUE 1 ЭТАП
г.Київ, Olympic Village
Бойко
Леонід
/
Кущ
Микола
6/8
Борзило
Ігор
/
Сергиенко
Сергей
1/2 за 5 місце
Бойко
Леонід
/
Кущ
Микола
7/9
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
1/4 Фіналу
Бойко
Леонід
/
Кущ
Микола
8/5
Тадіян
Валерій
/
Петряєв
Денис
1/8 Фіналу
Бойко
Леонід
/
Кущ
Микола
4/8
Мільченко
Денис
/
Цаль
Віталій
Група
Бойко
Леонід
/
Кущ
Микола
8/1
Штапенко
Вадим
/
Домнинский
Даниил
Група
11.03.2017
   
RTF March AM/PRO CUP
г.Київ, Корти на подолі
Бойко
Леонід
/
Кущ
Микола
+/-
Смелянский
Вадим
/
Щербина
Едуард
3а 3 місце
Бойко
Леонід
/
Кущ
Микола
1/6
Хачатурян
Артем
/
Каминін
Дмитро
1/2 Фіналу
Бойко
Леонід
/
Кущ
Микола
6/1
Симачев
Денис
/
Ляхович
Андрій
1/4 Фіналу
Бойко
Леонід
/
Кущ
Микола
6/2
Скляр
Олег
/
Сергиенко
Сергей
Група
Бойко
Леонід
/
Кущ
Микола
7/5
Попко
Віктор
/
Мирошниченко
Руслан
Група
11.02.2017
   
RTF February AM/PRO CUP
г.Київ, Корти на подолі
Бойко
Леонід
/
Кущ
Микола
7/6
(4)
Попко
Віктор
/
Сєдоплатов
В'ячеслав
3а 3 місце
Бойко
Леонід
/
Кущ
Микола
0/6
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
1/2 Фіналу
Бойко
Леонід
/
Кущ
Микола
6/3
Симачев
Денис
/
Чеботарьов
Артем
1/4 Фіналу
Бойко
Леонід
/
Кущ
Микола
5/7
Хачатурян
Артем
/
Каминін
Дмитро
Група
Бойко
Леонід
/
Кущ
Микола
6/2
Мыцак
Александр
/
Сергиенко
Сергей
Група
18.12.2016
   
THE BEST 8 ATF PRO/AM Cup
г.Київ, Корти на подолі
Бойко
Леонід
/
Кущ
Микола
5/7
Федорченко
Михайло
/
Сєдоплатов
В'ячеслав
1/2 Фіналу
Бойко
Леонід
/
Кущ
Микола
6/1
Скляр
Олег
/
Мільченко
Денис
Група
Бойко
Леонід
/
Кущ
Микола
7/5
Симачев
Денис
/
Долгошеєв
Олег
Група
Бойко
Леонід
/
Кущ
Микола
4/6
Голод
Олег
/
Філіма
Михайло
Група
09.12.2016
   
ТУРНИР ПАМЯТИ СТАНИСЛАВА СЕЛЮКА
г.Київ, Olympic Village
Бойко
Леонід
/
Кущ
Микола
3/6
Федорченко
Михайло
/
Сєдоплатов
В'ячеслав
1/16 Фіналу
Бойко
Леонід
/
Кущ
Микола
6/4
Грига
Іван
/
Кущ
Дмитро
Група
Бойко
Леонід
/
Кущ
Микола
3/6
Руденко
Сергей
/
Гаврилов
Роланд
Група
06.11.2016
   
ATF PRO/AM Cup
г.Київ, Корти на подолі
Бойко
Леонід
/
Кущ
Микола
2/6
Попко
Віктор
/
Мирошниченко
Руслан
Група
Грига
Іван
/
Кущ
Микола
6/7
Попко
Віктор
/
Мирошниченко
Руслан
Група
Грига
Іван
/
Кущ
Микола
2/6
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
Група
Бойко
Леонід
/
Кущ
Микола
5/7
Грига
Іван
/
Кущ
Микола
Група
Грига
Іван
/
Кущ
Микола
3/6
Симачев
Денис
/
Чеботарьов
Артем
Група
Бойко
Леонід
/
Кущ
Микола
4/6
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
Група
Бойко
Леонід
/
Кущ
Микола
6/4
Симачев
Денис
/
Чеботарьов
Артем
Група
21.10.2016
   
КИЕВСКАЯ ОСЕНЬ 2016
г.Київ, Olympic Village
Бойко
Леонід
/
Кущ
Микола
2/6
Голод
Олег
/
Бубка
Сергей
1/4 за 17 місце
Бойко
Леонід
/
Кущ
Микола
2/6
Федорченко
Михайло
/
Ляхович
Андрій
1/16 Фіналу
Бойко
Леонід
/
Кущ
Микола
6/3
Гелеверя
Иван
/
Варгачев
Максим
Група
Бойко
Леонід
/
Кущ
Микола
5/7
Шпортько
Роман
/
Лебедин
Александр
Група
Бойко
Леонід
/
Кущ
Микола
7/6
(6)
Синичкин
Сергей
/
Затулко
Максим
Група
16.10.2016
   
ATF PRO/AM Cup
г.Київ, Корти на подолі
Бойко
Леонід
/
Кущ
Микола
1/6
Федорченко
Михайло
/
Ляхович
Андрій
1/2 Фіналу
Бойко
Леонід
/
Кущ
Микола
6/3
Ендржиевский
Влад.
/
Кудыма
Кирилл
Група
Бойко
Леонід
/
Кущ
Микола
2/6
Голод
Олег
/
Філіма
Михайло
Група
Бойко
Леонід
/
Кущ
Микола
6/3
Костанецький
Володимир
/
Девятьяров
Марат
Група
16.07.2016
   
ATF PRO/AM Cup
г.Київ, ТК «Динамо Київ»
Манько
Валерий
/
Кущ
Микола
2/6
Цехановський
Андрій
/
Лещинський
Микола
1/4 Фіналу
Манько
Валерий
/
Кущ
Микола
6/4
Попко
Віктор
/
Демчишин
Вадим
Група
Манько
Валерий
/
Кущ
Микола
6/4
Шпортько
Роман
/
Лебедин
Александр
Група
09.07.2016
   
«Amatour PRO-AM CUP»
г.Київ, ТК «Динамо Київ»
Бойко
Леонід
/
Кущ
Микола
-/+
Костанецький
Володимир
/
Чеботарьов
Артем
1/2 за 7 місце
Бойко
Леонід
/
Кущ
Микола
6/2
Попко
Віктор
/
Мирошниченко
Руслан
Група
Бойко
Леонід
/
Кущ
Микола
0/6
Смелянский
Вадим
/
Лебедин
Александр
Група
Бойко
Леонід
/
Кущ
Микола
2/6
Федорченко
Михайло
/
Байдіков
Андрій
Група
11.06.2016
   
«Amatour PRO-AM CUP»
г.Київ, Тенісний клуб "Чемпіон"
Бойко
Леонід
/
Кущ
Микола
9/8
(6)
Манько
Валерий
/
Кудыма
Петр
3а 3 місце
Бойко
Леонід
/
Кущ
Микола
6/8
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
1/2 Фіналу
Бойко
Леонід
/
Кущ
Микола
4/8
Манько
Валерий
/
Кудыма
Петр
Група
Бойко
Леонід
/
Кущ
Микола
8/2
Цой
Леонид
/
Долгошеєв
Олег
Група
10.04.2016
   
ATF PRO/AM Cup
г.Київ, Корти на подолі
Бойко
Леонід
/
Кущ
Микола
2/6
Костанецький
Володимир
/
Долгошеєв
Олег
1/2 Фіналу
Бойко
Леонід
/
Кущ
Микола
6/3
Попко
Віктор
/
Мирошниченко
Руслан
1/4 Фіналу
Бойко
Леонід
/
Кущ
Микола
6/3
Грига
Іван
/
Кущ
Дмитро
Група
Бойко
Леонід
/
Кущ
Микола
2/6
Федорченко
Михайло
/
Ляхович
Андрій
Група
Бойко
Леонід
/
Кущ
Микола
6/3
Ясюк
Валерий
/
Петряєв
Денис
Група
03.04.2016
   
«Amatour PRO-AM CUP»
г.Київ, Межнародна Тенісна Академія
Бойко
Леонід
/
Кущ
Микола
4/6
Бабаев
Никита
/
Руденко
Сергей
3а 3 місце
Бойко
Леонід
/
Кущ
Микола
1/6
Костанецький
Володимир
/
Долгошеєв
Олег
1/2 Фіналу
Бойко
Леонід
/
Кущ
Микола
6/1
Грига
Іван
/
Кущ
Дмитро
1/4 Фіналу
Бойко
Леонід
/
Кущ
Микола
6/3
Шидлык
Тарас
/
Тихоненко
Сергей
Група
Бойко
Леонід
/
Кущ
Микола
6/3
Репа
Владимир
/
Мільченко
Денис
Група
20.03.2016
   
ATF PRO/AM Cup
г.Київ, Корти на подолі
Бойко
Леонід
/
Кущ
Микола
4/6
Гаврилов
Роланд
/
Руденко
Сергей
1/2 Фіналу
Бойко
Леонід
/
Кущ
Микола
6/3
Скрипник
Роман
/
Васильев
Антон
Група
Бойко
Леонід
/
Кущ
Микола
4/6
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
Група
Бойко
Леонід
/
Кущ
Микола
6/1
Шилько
Павел
/
Ярошенко
Сергій
Група
28.02.2016
   
ATF PRO/AM Cup
г.Київ, Корти на подолі
Бойко
Леонід
/
Кущ
Микола
4/6
Голод
Олег
/
Філіма
Михайло
1/4 Фіналу
Бойко
Леонід
/
Кущ
Микола
6/0
Селюк
Александр
/
Кудыма
Петр
Група
Бойко
Леонід
/
Кущ
Микола
6/1
Володько
Денис
/
Затулко
Максим
Група
07.02.2016
   
«Amatour PRO-AM CUP»
г.Київ, Корти на подолі
Бойко
Леонід
/
Кущ
Микола
1/8
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
Фінал
Бойко
Леонід
/
Кущ
Микола
8/1
Шахин
Жорж
/
Кудыма
Петр
1/2 Фіналу
Бойко
Леонід
/
Кущ
Микола
8/5
Суровцев
Сергій
/
Петров
Дмитро
Група
Бойко
Леонід
/
Кущ
Микола
+/-
Литвиненко
Вячеслав
/
Бут
Алексей
Група
31.01.2016
   
ATF PRO/AM Cup
г.Київ, Корти на подолі
Бойко
Леонід
/
Кущ
Микола
4/6
Федорченко
Михайло
/
Ляхович
Андрій
1/2 Фіналу
Бойко
Леонід
/
Кущ
Микола
7/5
Костанецький
Володимир
/
Долгошеєв
Олег
Група
Бойко
Леонід
/
Кущ
Микола
6/1
Чеганов
Сергій
/
Мільченко
Денис
Група